Odgrzybianie ścian Olkusz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Olkuszu – usuwanie grzyba i pleśni ze ścian

Kiedy na ścianie pojawią się nieestetyczne plamy, a dokładnie wykwity wskazujące na pleśń lub niebezpiecznego grzyba, należy działać w przemyślany sposób – konieczne będzie nie tylko odgrzybianie mieszkania, ale również dezynfekcja pomieszczeń, by pleśń na ścianie nie powróciła w zaskakująco szybki tempie.

Kastelnik – usuwanie grzybów ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Jeśli, więc martwisz się o swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych mieszkających lub pracującym razem z Tobą, to zainteresuj się usługami, jakimi są osuszanie ścian, osuszanie po zalaniu, a przede wszystkim odgrzybianie ścian Olkusz, woj. małopolskie. Grzyby to nie rośliny ani zwierzęta, ale potrafią być bardzo niebezpieczne, dlatego nie czekaj.

Odgrzybianie ściany w Olkuszu, ul. Ceglana.

Odgrzybianie pomieszczenia w Olkuszu, ul. Ceglana.

Nadmiar wilgoci do usunięcia. Jakie są konsekwencje wystąpienia zagrzybienia w łazience domu?

Potrzebujesz pomocy do odgrzybiania wilgotnych ścian? W takim razie pamiętaj, że ozonowanie po zalaniu czy usuwanie dużej wilgotności powietrza powinno zostać zlecone specjalistycznej firmie Kastelnik – działanie na własną rękę nie przyniesie zaskakujących efektów i nie sprawi, że zarodniki grzybów oraz zarodniki pleśni skutecznie zostaną usunięte. Pierwsze miejsce, w którym najczęściej pojawiają się grzyby pleśniowe to łazienka.

Usuwanie pleśni ze ściany Olkusz.

W tym pomieszczeniu warunki do rozwoju grzyba na ścianie są wręcz idealne – duża wilgotność powietrza, brak odpowiedniej wentylacji i woda, która zawsze stanowi drugi plan. Grzyb w łazience to poważny problem mający duże konsekwencje. Może doprowadzić do przewlekłego bólu głowy, mięśni czy stawków, powodować problemy ze skórą, przyczynić się do problemów z koncentracją oraz snem.

Usunąć grzyba należy od razu, kiedy tylko zostanie on przez Ciebie zauważony, inaczej narażasz się na poważne uszkodzenia układu nerwowego, oddechowego, a nawet nieprawidłowe funkcjonowanie nerek i wątroby. Źle dopasowane środki grzybobójcze na ściany tylko zaszkodzą – najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z firmą Kastelnik.

Czy wiesz, że technicy Kastelnik przeprowadzą dla Cienie usuwanie grzyba ze ściany, odgrzybianie mieszkania lub odgrzybianie pojedynczych pomieszczeń, na przykład łazienki?

Jak profesjonalnie usunąć pleśń ze ścian pomieszczeń?

Czujesz, że w Twoim domu pojawił się dziwny zapach i nie wiesz, co jest jego przyczyną? Zazwyczaj właśnie tak pachnie grzyb. Jego zapach przypomina zapach stęchlizny i sprawia, że nawet domowy obiad nie smakuje już tak samo dobrze. Nie lekceważ takiego zapachu, tylko zleć odgrzybianie budynków oraz ozonowanie pomieszczeń.

Profesjonalne usługi, czyli usuwanie grzyba ze ściany będą dla Ciebie rozwiązaniem Twojego problemu. Technicy rozpoczną działania od oględzin, aby zobaczyć, z jakim grzybem mają do czynienia, by skutecznie dobrać preparat na grzyb na ścianie oraz przeprowadzić dopasowane do danego pomieszczenia odgrzybianie pomieszczeń.

Iniekcja krystaliczna.

Iniekcja krystaliczna.to sposób na zabezpieczenie budynków przed wilgocią.

Profesjonaliści nie sięgają po pierwsze lepsze środki na pleśń, najpierw wykonują osuszanie fundamentów oraz osuszanie budynków, a następnie sięgają po substancje grzybobójcze oraz substancje pomocnicze, które stosuje się, aby zwiększyć skuteczność odgrzybiania mieszkania. Jeśli w mieszkaniu doszło do zalania, niezbędna będzie dezynfekcja pomieszczeń oraz ozonowanie po zalaniu. Kontakt z profesjonalną firmą Kastelnik pozwoli Ci poznać dokładny plan działania techników i spać spokojnie.

Skuteczne usuwanie grzyba domowego i odgrzybianie ścian – dojazd gratis

Grzyb na ścianie pojawia się zazwyczaj niespodziewanie i niesie ze sobą wiele przykrych skutków, takich jak: pogorszenie samopoczucia, senność, nadpobudliwość, roztargnienie. Grzyby pleśniowe potrafią skutecznie zniszczyć zdrowie oraz cały organizm.

Kastelnik – odgrzybianie mokrej ściany – usługi 24/7

Mamy jednak sposób na to, by Twój dom był bezpieczny, czyli odgrzybianie pomieszczeń w Olkuszu. Usuwanie pleśni oraz grzyba składa się z kilku czynności, takich jak: usuwanie pleśni ze ściany przy pomocy środków grzybobójczych, osuszanie budynku lub osuszanie pomieszczeń, w których pojawiła się pleśń na ścianie, ozonowanie po zalaniu oraz dezynfekcja.

Izolacja pozioma pomiary.

Działania firmy Kastelnik sprawią, że zarodniki grzybów znikną, a dom stanie się wolny od wilgoci. Zapach stęchlizny również nie będzie dla Ciebie uciążliwy. Zadzwoń do nas od razu, kiedy tylko zobaczysz plamy lub plamy w różnych kolorach od czerni po brązowo-rudą barwę.

Oferta firmy Kastelnik

Oferta naszej firmy to usługa odgrzybiania, przeznaczone dla osób, które potrzebują pomocy po awarii kanalizacji. Firma oferuje profesjonalne usuwanie pleśni z każdego rodzaju powierzchni – w tym kamienia i innych twardych materiałów. W trakcie prac nasi doświadczeni technicy wykorzystują specjalne preparaty grzybobójcze, które dokładnie usuwają wszelkie ślady pleśni z sufitów i ścian. Jakiego rodzaju usługi zamówisz w naszej firmie?

 • Osuszanie budynków;
 • Wynajem osuszaczy adsorpcyjnych;
 • Badanie przyczyny wilgoci;
 • Czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji;
 • Sprzątanie piwnicy po zalaniu;
 • Ozonowanie mieszkania i usuwanie szkodliwych drobnoustrojów;
 • Usuwanie pleśni ze ściany;
 • Usuwanie grzyba ze ścian;
 • Utylizacja zalanych wodą mebli.
Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

100% Dezynfekcja chemiczna – ozonowanie pomieszczeń

Usuwanie grzyba ze ścian razem z firmą Kastelnik to również dezynfekcja chemiczna. Do tego celu używa się ozonu, który nie tylko skutecznie zwalcza drobnoustroje, zarodniki grzybów oraz pleśni, ale również walczy z zapachem stęchlizny, który potrafi być wyjątkowo drażniący.

Odgrzybianie ściany i usuwanie pleśni powinno zawsze być połączone ze skuteczną dezynfekcją pomieszczeń. Nasi technicy sięgają również po nowoczesne metody, a w tym zamgławianie pomieszczenia suchą mgłą. Dezynfekcja chemiczna, jak i całe odgrzybianie ściany razem z firmą Kastelnik to sama przyjemność. Zadzwoń na nasz numer awaryjny +48 735-960-510 i umów się na oględziny.

Dorota Kastelnik - osuszanie zalanej piwnicy certyfikat IICRC.

Dorota Kastelnik to specjalista od osuszania piwnic po zalaniu, który legitymuje się certyfikatem IICRC.

Usługa odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu dostępna jest w miastach województwa małopolskiego:

 • Bochnia
 • Brzesko
 • Chrzanów
 • Dąbrowa Tarnowska
 • Kraków
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Myślenice
 • Niepołomice

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Grzyb, który pojawia się w Twoim domu, w dużej mierze przyczynia się do Twojego stanu zdrowia. Nawet jeśli wykwity znajdują się wysoko na ścianach lub są niewidoczne, ponieważ zaatakowały fundament to i tak grzyb wdychany jest przez Ciebie każdego dnia. Powiedz stop rozwojowi grzyba i zadzwoń po fachowca od odgrzybiania z firmy Kastelnik.

Odgrzybianie Olkusz.

Zastanawiasz się, czy usunąć grzyb? Jeśli tak to pamiętaj, że zarodniki grzybów oraz zarodniki pleśni potrafią być naprawdę niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Właśnie dlatego usuwanie grzyba ze ścian Olkusz powinno zostać przeprowadzone w odpowiedni sposób.

Czy grzyb naprawdę jest szkodliwy?

Warto podkreślić, że grzyb jest niebezpieczny i szkodliwy nie tylko dla Twojego organizmu, ale również dla konstrukcji budynku w Twojej nieruchomości. Grzyb potrafi wnikać w głąb ścian i skutecznie zniszczyć fundamenty. Grzyby i pleśnie powinny być usunięte natychmiast, jak tylko zostaną zidentyfikowane i rozpoznane.

Jak pozbyć się grzyba domowymi sposobami?

Chcąc usunąć grzyba ze ścian domowymi sposobami, należy przeprowadzić kilka kluczowych czynności. Po pierwsze dokładnie zlokalizować grzyba lub pleśń, a następnie dokładnie umyć zainfekowaną powierzchnię, przygotowanym wcześniej roztworem.

Na miejsce, w którym pojawił się wykwit, nałóż sprawdzony środek grzybobójczy, który dostępny jest w sklepie, na przykład budowlanym. Pamiętaj, że pleśń w domu to trudny przeciwnik, dlatego zadbaj o to, by wybrana substancja zabijająca pleśń i grzyby była naprawdę dobra.

Po oczyszczaniu nawierzchni i tak dobrze jest pozostać w kontakcie z firmą specjalizującą się w usuwaniu pleśni ze ściany, by technicy przeprowadzili ozonowanie oraz dezynfekcję pomieszczeń. Bardzo ważne jest również sprawdzenie wilgotności ściany oraz zadbanie o właściwą wentylację.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%