Odgrzybianie ścian Olesno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Oleśnie. Jaki środek do zlikwidowania grzybów ze ścian sprawdzi się przy mocnych wykwitach?

Wadliwe izolacje poziome to problem, który może bezpośrednio prowadzić do powstania grzyba w domu. Marzysz, aby problem zagrzybienia ścian w twoim domu przeszedł do historii? To całkiem możliwe. Zamów profesjonalne usługi tj. odgrzybianie ścian Olesno, woj. opolskie i zapomnij co to grzyb.

Odgrzybianie ściany w Oleśnie.

Odgrzybianie ściany w Oleśnie przy ul. Pieloka.

Od ponad dziesięciu lat pomagamy mieszkańcom Olesna i okolic w walce z grzybem proponując nowatorskie rozwiązania, które zmienią Twój dom nie do poznania. Z naszą pomocą, grzyby i pleśni odejdą w zapomnienie już po jednej wizycie naszych techników i choć saprofity pełnią niezwykle ważną funkcję w ekosystemie lasu, to nikt z nas, nie potrzebuje dekompozycji konstrukcji prywatnego budynku.

Porady eksperta z firmy Kastelnik

Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić w dziedzinie odgrzybiania w Oleśnie. Likwidowanie grzybów to proces, który należy przeprowadzić w sposób kompleksowy, aby zapobiec powrotowi niechcianych organizmów.

Najczęściej spotykane rodzaje grzybów w budynkach prywatnych to: Cladosporium, Aspergillus, Penicillium oraz Aureobasidium. Wyeliminowanie ich to główne zadanie specjalisty z dziedziny mykologi z firmy Kastelnik.

Oferta na odgrzybianie mieszkania – wybór usługi

Jeśli masz problem z utrzymującą się wilgocią po zalaniu mieszkania, to znajdziemy dla Ciebie odpowiednie usługi. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzątaniu specjalistycznym i od lat pomagamy w dezynfekcji mieszkań, domów i biur w całej Polsce. Nasza oferta obejmuje dokładne osuszanie domów na terenie całego kraju i likwidację źródła wilgoci.

Usuwanie pleśni ze ściany Olesno.

W ramach naszych profesjonalnych usług możesz wybrać:

 • Osuszanie fundamentów;
 • Osuszanie budynków przy pomocy osuszaczy kondensacyjnych;
 • Usuwanie pleśni i grzyba;
 • Ozonowanie mieszkań po powodzi;
 • Sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami;
 • Oczyszczanie mieszkań z zarodników grzyba;
 • Osuszanie sufitów i ścian;
 • Usuwanie zapachu stęchlizny po grzybach w lokalu
 • Utylizacja zagrzybionych lub zalanych przedmiotów.

Popularny artykuł na blogu: Na czym polega sprzątanie mieszkania po zalaniu?

Na czym polega profesjonalne usuwanie grzyba?

Jeśli domowe sposoby na walkę z grzybem zawodzą, konieczna może okazać się interwencja specjalistów z atestowanym środkiem pleśniobójczym w ręku. Warto sięgnąć po fachową pomoc, zwłaszcza gdy grzyb po wielokroć nawraca mimo stosowania środków grzybobójczych zakupionych we własnym zakresie.

Pleśń powodem alergii.

Często dużym zaskoczeniem dla wielu klientów jest fakt, iż pleśnie i grzyby powodują alergie.

W firmie Kastelnik od wielu lat stosujemy nowatorskie metody dezynfekcji pomieszczeń, np. czyszczenie suchym lodem, zamgławianie ULV czy elektroosmozę, czyli osuszanie budynków prądem. Dzięki posiadanemu wysokiej klasy sprzętowi jesteśmy w stanie perfekcyjnie osuszyć mokre ściany i unicestwić zarodniki grzyba, tak by więcej nie pojawiały się w Twoich pomieszczeniach.

Okazuje się, że profesjonaliści z firmy Kastelnik szybko znajdą sposób, aby raz na zawsze zlikwidować zarodniki grzyba i pleśni.

Czy osuszanie budynków można wykonać zimą?

Tak, osuszanie budynków można wykonać również zimą. Choć zimą nie są najlepsze warunki do suszenia zalanych powierzchni, ponieważ wysoka wilgotność i niska temperatura nie sprzyjają procesowi osuszania. Niemniej jednak to nie oznacza, że trzeba czekać do wiosny z przeprowadzeniem procesu osuszania fundamentów czy ścian.

Całosezonowe usługi osuszania – wiosna, lato, jesień, zima

Wiele firm specjalizujących się w osuszaniu budynków oferuje swoje usługi przez cały rok, w tym w okresie zimowym. Co więcej, w celu przyspieszenia procesu suszenia mokrych ścian, można zastosować specjalistyczne urządzenia grzewcze lub inne technologie, które pomagają w osuszaniu pomieszczeń zimą.

W każdym przypadku, ważne jest, aby usługi i zlecane prace wykonywać w sposób profesjonalny, zgodnie z zaleceniami specjalistów.

Powódź przyczyną wilgoci.

Osuszacz kondensacyjny, czy suszenie ścian podciśnieniem – co wybrać?

Oczywiście na rynku dostępne są wysokiej jakości osuszacze kondensacyjne, które świetnie nadają się do usuwania nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu o małej kubaturze. Polecamy również skorzystanie z usługi osuszania metodą podciśnieniową, która jest najlepszą technologią na pozbycie się wody z betonu przy dużym zawilgoceniu w budynku i nie wymaga nadmiernej ingerencji w strukturę muru.

Dorota Kastelnik - osuszanie pomieszczeń certyfikat IICRC.

Dorota Kastelnik to ekspert od osuszania pomieszczeń, który legitymuje się certyfikatem IICRC, co potwierdza jej wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usuwania wilgoci.

Kastelnik oferuje usługi odgrzybiania ścian w miastach: 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Postaw na współpracę z najlepszą firmą usługową w powiecie oleskim, której usługi są dostępne przez całą dobę w miastach: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Praszka. Usuwamy grzyby i pleśnie z wszelkiego rodzaju powierzchni (tapeta, tynk, drewno) i dokumentujemy cały zabieg dezynfekcji. Takie zabezpieczenie z każdej strony robimy po to, abyś miał pewność, że przebywanie w odgrzybionym budynku jest w pełni bezpieczne.

Odgrzybianie Olesno.

Czy wiesz, że w bardzo mocno zawilgoconych pomieszczeniach dominuje gatunek Stachybotrys chartarum? To on właśnie odpowiedzialny jest za charakterystyczne czarne plam i wykwity na scianie.

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów, aby pomóc im wybrać najlepszą metodę na odgrzybianie budynków i usuwanie pleśni. Dzięki temu będzie można lepiej zrozumieć, jak walczyć z zagrzybieniem, a także poznać szczegóły pracy naszych techników.

Jak walczyć z zagrzybieniem na ścianie w domu?

Grzyb na ścianie to problem, który każdy chce szybko usunąć. Jeśli chcesz spróbować zwalczyć grzyba w domu samodzielnie, najlepiej kup specjalny preparat grzybobójczy lub spray pleśniobójczy. Najpierw należy spryskać ścianę z grzybem z odległości około 20 cm, a po upływie 30 minut zetrzeć powierzchnie wilgotną szmatką. W przypadku wykrycia wilgoci należy dokładnie osuszyć wilgotne miejsce, a następnie pomalować je farbą zawierającą preparat grzybobójczy.

Pleśń na ścianie i co dalej?

Jeśli zauważyłeś pleśń na ścianie, nie ignoruj jej, ponieważ pleśń może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych np. astma oskrzelowa i naruszenia struktury budynku. Istnieje kilka kroków, które należy podjąć, aby usunąć pleśń na ścianie, a do najważniejszych z nich zaliczyć można zidentyfikowanie źródła powstania wilgoci, wysuszenie murów i eliminację niechcianych organizmów za pomocą środka pleśniobójczego i ozonu. Ozonowanie to dobry sposób na pozbycie się grzybów strzępkowych są: Cladosporium, Penicillium.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%