Odgrzybianie ścian Oleśnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Oleśnicy. Jak kształtują się ceny za usuwanie grzybów pleśniowych w domu? 

Często defekt w systemie kanalizacyjnym jest sygnałem, że osoba poszkodowana ma do czynienia z poważniejszym problemem. Usługa sprzątania po zalaniu jest konieczna do wykonania w jak najszybszym czasie.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/71

Przyczyn powstawania pleśni może być wiele, na miejscu może okazać się, że mamy problemy także z grzybem i pleśnią. Czym spryskać zainfekowaną powierzchnię?

Aby prawidłowo pozbyć się skutków zalania, należy rozważyć odgrzybianie ścian Oleśnica, województwo dolnośląskie. Kompleksowa usługa sprzątania po zalaniu zapewnia profesjonalne osuszanie mokrych ścian i zalanych fundamentów, a także usuwanie grzyba.

Koszt odgrzybiania mieszkania zaczyna się od 800 zł, cena ostateczna może się różnić i jest potwierdzana indywidualnie na miejscu przez techników z firmy Kastelnik. Specjalistyczne preparaty potrafią usunąć pleśń ze ściany oraz z mostków termicznych. Jak więc pozbyć się grzyba?

Odgrzybianie mieszkania Oleśnica.

Odgrzybianie mieszkania z zagrzybienia w Oleśnicy, przy ul. Daszyńskiego.

Wizja lokalna pomoże wycenić odgrzybianie ścian, cena dobierana jest indywidualnie, opierając się o stan zagrzybionych ścian. Szacunkowo koszty usuwania grzyba wąchają się jednak 800 zł – 1000 zł netto w pomieszczeniach o wielkości do 15m2. Oczywiście da się usunąć pleśń ze ściany domowym sposobem, ale nie zawsze to działa. Nieprzyjemny zapach, to nie tylko problem estetyczny, ale również zagrożone zdrowie człowieka!

Te grzyby mogą pojawić się w Twoim domu

W domowych warunkach istnieje wiele gatunków grzybów, które mogą rozwijać się na różnych nawierzchniach. Najczęściej występującymi w pomieszczeniach grzybami są stroczek domowy, podstawczaki i gnilica mózgowata, która szczególnie często pojawia się w piwnicach. Powstawanie pleśni bardzo często wiąże się jednak z brakiem wentylacji i podwyższoną wilgotnością.

Grzyby na ścianach powstają na skutek wilgoci, która osadza się na powierzchniach budowlanych. Powodują one nieestetyczny wygląd, a także mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie domowników. Mogą wywołać choroby skóry, układu oddechowego, bóle głowy oraz alergie. W przypadku występowania grzybów konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich prac remontowych w celu usunięcia przyczyny ich powstawania.

Nie należy ignorować pojawiania się grzyba na ścianie. Grzyb niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Za równi likwidacja grzyba ze ściany jak i usunięcie źródła problemu są niezwykle ważne.

Usunąć pleśń ze ściany możesz samodzielnie lub z firmą Kastelnik. Zadzwoń już dziś i przekonaj się, jak sprawnie pozbywamy się grzybów domowych.

Usuwanie grzyba ze ścian woj. dolnośląskie – Kastelnik

W celu skutecznego usuwania grzyba z mieszkania lub pleśni ze ścian warto skorzystać z usług firm zajmujących się dezynsekcją, deratyzacją i dezynfekcją (DDD). Te firmy specjalizują się w czyszczeniu pomieszczeń po zalaniach, oferują także kompleksowe usługi dezynfekcji po awarii kanalizacji w pomieszczeniach oraz całkowite usuwanie grzyba ze ścian.

Usuwanie grzyba ze ścian Oleśnica.

Specjaliści firmy Kastelnik korzystają ze skutecznych i profesjonalnych metod w walce z grzybem, które zapewniają jego usunięcie. Dopasowane są one do indywidualnych potrzeb klienta.

Przykładowe metody usuwania pleśni ze ściany to:

 • Usuwanie grzyba wykorzystując środki grzybobójcze;
 • Stosowanie oprysków w pomieszczeniach;;
 • Metoda zamgławiania;
 • Ozonowanie pomieszczeń;
 • Skuwanie zainfekowanej powierzchni.

Ozonowanie powietrza to metoda na grzyba i pleśń?

Ozonowanie pomieszczeń jest jedną z najskuteczniejszych metod na zwalczanie grzyba i pleśni. Ta technika dużo lepiej działa na zainfekowaną powierzchnię, niż sterylizacja za pomocą roztworu wody ze środkiem grzybobójczym na powierzchni ściany.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt, 7 dni w tygodniu

Warto dodać, iż ozon jest gazem, który posiada silne właściwości dezynfekujące i jest w stanie dotrzeć do każdego małego miejsca w mieszkaniu czy piwnicy. Ozonowanie skutecznie eliminuje również drobnoustroje, które znajdują się w powietrzu.

Czy warto ozonować zainfekowaną powierzchnię?

Proces ozonowania polega na rozprowadzeniu przez specjalistów wysoko stężonego ozonu, który powstaje w generatorach. Ozon natychmiastowo dezynfekuje pomieszczenia lub meble i nie tylko. Podczas reakcji chemicznej nie tworzą się niebezpieczne związki wtórne. Dzięki temu odgrzybianie mieszkań za pomocą ozonowania jest nie tylko skuteczne, ale również przyjazne dla środowiska.

Ekspert ds. odgrzybiania, Mieszko Kastelnik, informuje, że mikotoksyny to produkty metaboliczne grzybów pleśniowych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia domowników. Spośród wielu rodzajów mikotoksyn, aflatoksyny i ochratoksyna A są uważane za najbardziej niebezpieczne!

Usuń nieprzyjemny zapach

Ozon jest skutecznym sposobem na walkę z nieprzyjemnymi zapachami, ponieważ nie tylko je zakrywa, ale także całkowicie je eliminuje i działa bakteriobójczo. Dzięki ozonowaniu można łatwo zażegnać problem uciążliwego zapachu grzyba, a także innych nieprzyjemnych zapachów z powodu wycieku kanalizacji czy zapachu dymu papierosowego.

Metoda odgrzybiania za pomocą ozonu jest w pełni bezpieczna i sprawdzona przez ekspertów z firmy Doroty i Mieszka Kastelnik. Jest ona stosowana powszechnie w placówkach edukacji, miejscach użyteczności publicznej oraz szpitalach. Z każdym poważnym zagrożeniem można skutecznie walczyć za pomocą ozonu, ale wcześniej należy usunąć nadmiar wilgoci.

Kiedy należy wykonać osuszanie budynków?

Jeśli borykasz się z zalaniem mieszkania lub garażu, albo masz problem z nawracającym grzybem na ścianie, warto rozważyć gruntowne osuszenie ścian, murów i posadzek. Wilgoć jest najlepszym sprzymierzeńcem dla rozwoju grzybów. O czym należy pamiętać to to, iż Grzyby sieją największe spustoszenie w połączeniu z wilgocią, która umożliwia im namnażanie się. Szybka reakcja w walce z grzybem jest niezbędna.

Postaw na osuszanie ścian, zanim zaczniesz odgrzybianie!

Odgrzybianie mieszkania to skomplikowany proces, który wymaga wielu etapów, w tym nie tylko stosowania specjalistycznych środków, ale również osuszania ścian. Skuteczne metody osuszania.

Decydując się na usługi wykwalifikowanej kadry, możesz mieć pewność, że usuwanie grzyba zostanie wykonane dokładnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Dorota Kastelnik jest kierowniczką działu osuszania i posiada certyfikat IICRC w dziedzinie osuszania. Umożliwia to działanie firmie Kastelnik na najwyższym poziomie.

Kastelnik to certyfikowane usługi w powiecie oleśnickim

Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy w usuwaniu grzyba z piwnicy lub borykasz się z nawracającym problemem pleśni na ścianie, warto skorzystać z usług firmy Kastelnik. Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w profesjonalnym usuwaniu skutków zalań, i eliminujemy wykwity pleśni na sufitach i neutralizujemy nieprzyjemny zapach po wybiciu kanalizacji.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem IICRC

Oferowane przez naszą firmę sprzątającą usługi związane z odgrzybianiem w Oleśnicy, takie jak ozonowanie mieszkania, usuwanie pleśni, pomiary wilgotności w pomieszczeniach oraz osuszanie zalanych ścian, są wykonywane przez doświadczoną kadrę techników Kastelnik. Zlecenia można składać na bezpłatnej infolinii 735-960-510, na której zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Certyfikowane usługi osuszania.

Dorota Kastelnik świadczy usługi osuszania z certyfikatem IICRC.

Usługa odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu dostępna jest w miastach województwa dolnośląskiego:

Baza wiedzy dla mieszkańców Oleśnicy 

Choć pozornie czyszczenie zagrzybionego mieszkania może wydawać się łatwe, to by dom lub piwnica zostały w prawidłowo zdezynfekowane, niezbędna jest pomoc firmy sprzątającej. Specjaliści z firmy Doroty Kastelnik usuwają grzyby pleśniowe i ich zarodniki, a także pozbywają się wilgoci z pomieszczeń. O co pytają najczęściej mieszkańcy Oleśnicy szukający tego typu usług?

Odgrzybianie Oleśnica.

Jak wygląda profesjonalne usuwanie pleśni w zalanym domu?

Usuwanie pleśni z sufitu po zalaniu to zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy. Prawidłowo używane środki grzybobójcze docierają do wykwitów pleśni i grzyba nawet głęboko w konstrukcji budynku. Aby kompletnie pozbyć się pleśni, konieczne jest również przeprowadzenie dezynfekcji, np. za pomocą silnie stężonego ozonu lub nadtlenku wodoru.

Jaka jest różnica pomiędzy pleśnią a grzybem?

Pleśń i grzyb, mimo że często mylone, różnią się znacznie od siebie. Już na pierwszy rzut oka widać różnicę – naloty pleśni obawiają się jako drobne, czarne plamki. Grzyby natomiast przybierają większe formy i posiadają zdolność penetracji, co oznacza, że mogą osiedlić się w wewnątrz murów czy posadzek. Ścianę, na której pojawił się grzyb, należy dokładnie osuszyć i sprawdzić izolację pionową.

Co to jest higrometr?

Higrometr to urządzenie służące do pomiaru wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Jest on szczególnie przydatny w walce z grzybem, ponieważ grzyby rozwijają się w wilgotnym środowisku. Służy on do określenia poziomu zawilgocenia powietrza.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%