Odgrzybianie ścian Nysa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Nysie. Jak wygląda usuwanie grzyba w domu?

Kiedy dochodzi do powstania grzyba w domu, nie należy szukać na własną rękę rozwiązań. Zagrożenia dla zdrowia mogą być zbyt duże. Usługi odgrzybianie ścian w Nysie, woj. opolskie to kompleksowa usługa osuszania i usuwania wilgoci w domu, która realizowana jest przez firmę sprzątającą Kastelnik.

Odgrzybianie ściany po zalaniu Nysa

Grzyb na ścianie jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Celem usługi usuwania grzyba ze ściany jest, by mieszkanie dokładnie osuszyć i usunąć grzyby oraz pleśnie.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Jak dochodzi do powstania grzyba i pleśni?

Grzyb na ścianie powstaje na skutek zbyt wysokiej wilgotności powietrza. Na jego rozwój wpływać mogą również zbyt szczelne okna w mieszkaniu czy niesprawna wentylacja pomieszczenia. Szybki rozwój grzybów i pleśni może być dużym zaskoczeniem, kiedy w dodatku panuje zbyt wysoka temperatura. Samodzielne pozbycie się tego wstydliwego problemu może okazać się trudnym zadaniem.

Usuwanie pleśni Nysa

Rozwijające się nieustannie grzyby i pleśń są zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców zagrzybionego lokalu. Dlatego usuwanie pleśni najlepiej zlecić specjalistom, którzy mają doświadczenie w dezynfekcji.

Odgrzybianie budynków w Nysie – zaufaj specjalistom

Usuwanie grzyba z mokrych ścian w domu to zadanie, które należy rozpocząć od usuwania wilgoci. To przyczyna rozwoju grzyba, dlatego konieczne jest przeprowadzenie osuszania i dezynfekcji w zagrzybionych pomieszczeniach. Najpierw usuwamy przyczynę, a dopiero następnie przechodzimy do usuwania nieprzyjemnych skutków zagrzybienia jak usuwanie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny po grzybie w domu.

8/10 klientów twierdzi, iż firma Kastelnik świadczy usługi odgrzybiania w przystępnej cenie, co sprawia, że są oni skłonni do przekazania rekomendacji znajomym.

Ozonowanie pomieszczeń i usuwanie grzyba w powiecie nyskim

Skutecznym sposobem na pozbycie się grzyba ze ścian i sufitów w powiecie nyskim jest ozonowanie pomieszczenia. Ozon nie tylko skutecznie eliminuje grzyb i pleśń, ale też ich zarodniki. Ten zabieg doskonale sprawdza się także w usuwaniu nieprzyjemnej smrodu stęchlizny, który unosi się początkowo w pomieszczeniu, a później może być wyczuwalny w całym mieszkaniu.

Odgrzybianie mieszkania

Podczas odgrzybiania mieszkania wykonujemy także zabieg ozonowania.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wysoka skuteczność ozonu na poziomie 99,9% pozwala skutecznie oczyścić mieszkanie z nieestetycznych wykwitów na ścianach i tym samym zapewnić zadowolenie klientów. Jego wysoka skuteczność sprawiła, że ozon zyskał miano jednej z najlepszych technik dezynfekcji pomieszczeń i usuwania grzyba.

Specjalistyczne osuszanie budynków. Usuwanie wilgoci i zapachu stęchlizny

Specjalistyczne usuwanie pleśni, grzybów i wilgoci w domu realizujemy w Nysie od lat. Kastelnik to firma godna polecenia w usuwaniu uporczywych zapachów, a na przestrzeni lat zdobyliśmy tytuł lidera w branży dezynfekcji.

Osuszanie pomieszczeń, w których rozwija się grzyb na ścianach, wykonujemy przy pomocy osuszaczy kondensacyjnych. Zobrazujemy wilgoć i wyszukamy mostki termiczne. Możemy pomóc także w wykonaniu drobnych prac remontowych.

Największe problemy osób, które mają w domu grzyb to uporczywy fetor stęchlizny, który wnika we wszystkie ubrania i tkaniny w mieszkaniu. To właśnie grzyb wpływa na wydzielanie się tej nieprzyjemnej woni.

Odgrzybianie budynków dostępne w miastach:

 • Ozimek
 • Praszka
 • Prószków
 • Prudnik
 • Strzelce Opolskie
 • Zawadzkie
 • Zdzieszowice
Odgrzybianie budynków certyfikat IICRC

Usługi odgrzybiania zagwarantowane certyfikatem IICRC.

Inne usługi dostępne na terenie powiatu nyskiego: sprzątanie po zmarłych Nysa

Najczęściej zadawane pytania o usuwanie grzyba - FAQ

Nieprzyjemny zapach stęchlizny nie daje Ci spokoju? Wybierz odgrzybianie pomieszczeń w Nysie, które obejmuje osuszanie ścian po zalaniu, usuwanie grzyba i pleśni, a także ozonowanie na drażniący grzybowy odór. W walce z grzybem należy stosować skuteczne środki grzybobójcze na bazie chloru i techniki dezynfekcji mechanicznej.

Odgrzybianie Nysa

Ile trwa odgrzybianie ścian w mieszkaniu?

Odgrzybianie mokrej ściany może trwać różnie w zależności od stopnia zawilgocenia. Najczęściej technicy potrzebują jeden dzień, by przeprowadzić dokładne osuszanie ścian w zawilgoconym mieszkaniu. Po tym czasie można bezpiecznie korzystać z pomieszczeń po wywietrzeniu.

Co zrobić, żeby nie wychodził grzyb na ścianie?

Sposoby na to, by pleśń i grzyby nie powstawały już na ścianach to przede wszystkim regularne wietrzenie pomieszczeń. Zaleca się także wykonywanie ozonowania w mieszkaniu raz na jakiś czas, by zablokować zarodnikom możliwość ponownego rozwoju. Utrzymywanie wilgotności powietrza na odpowiednim poziomie oraz częste wietrzenie mogą pomóc zapobiec powstawaniu grzybni w domu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%