Odgrzybianie ścian Namysłów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Namysłowie. Na czym polegają usługi osuszania pomieszczeń?

Masz grzyb na ścianie w domu? Nie bagatelizuj tych mikroorganizmów, tylko zleć w firmie Kastelnik specjalistyczne odgrzybianie ścian Namysłów, woj. opolskie.

Kastelnik – odgrzybianie mokrych ścian – usługi 24/7

Nasz zespół techników wykona skuteczne osuszanie pomieszczeń lub przeprowadzi usuwanie grzyba ze ścian. Nieprzyjemny zapach stęchlizny zniknie bezpowrotnie, a Ty nie będziesz musiał martwić się o zdrowie.

Odgrzybianie pomieszczeń Namysłów

Pomieszczenia, w których występuje grzyb, wymagają odgrzybienia.

Odgrzybianie mieszkania to usługa, która składa się z kilku etapów. Przed rozpoczęciem pracy nasi specjaliści ocenią stopień zawilgocenia murów i określą odpowiednią metodę ich wysuszenia, która może być nadciśnieniowa lub podciśnieniowa.

8/10 klientów twierdzi, iż firma Kastelnik świadczy usługi terminowo, co sprawia, że są oni skłonni do przekazania rekomendacji na usunięcie grzyba ze ścian znajomym.

Następnie fachowcy przeprowadzą czyszczenie mechaniczne, aby upewnić się, że wszystkie ślady grzybów zostały całkowicie usunięte. Przyczyny powstawania wykwitów mogą być różne, warto więc wykonać badanie mykologiczne, a w przypadku pojawienia się wilgoci – osuszyć głębsze warstwy ściany.

Usuwanie grzyba na ścianach Namysłów i okolice

Usuwanie grzybów z mokrych ścian w Namysłowie zwykle obejmuje kilka etapów. Pierwszy z nich to eliminacja wilgoci, czyli osuszanie budynków. Zbyt szczelne okna i słaba wentylacja w domu to przyczyna wilgoci, która z wysoką temperaturą wypływa na rozwój grzybni na ścianach i sufitach. Tylko skuteczne osuszanie ściany pomoże wyeliminować tę przyczynę. Charakterystyczny zapach stęchlizny powinien zniknąć po przeprowadzeniu ozonowania.

Czym można osuszyć ścianę?

Następstwo nadmiernej wilgoci w domu to jeden problem, ale warto wspomnieć, iż często do zagrzybienia dochodzi również na skutek zalania. Okazuje się, iż przyczyną może być awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej albo podniesienie poziomu wód gruntowych. Na etapie osuszania budynków nasi technicy wykorzystują osuszacze kondensacyjne lub absorpcyjne, a wybór metody dobierany jest na miejscu zdarzenia.

Jakie są najczęstsze przyczyny powstawania wykwitów?

Specjaliści w zakresie osuszania budynków oferują odgrzybianie ścian po zalaniu w Namysłowie połączone z usuwaniem zawilgocenia, stosowaniem skutecznych środków chemicznych i sprawdzonych technik dezynfekcji. Brak odpowiedniej wentylacji to jedna z głównych przyczyn powstania wykwitów w łazience.

Charakterystyczny zapach stęchlizny – co z nim zrobić?

Usuwanie pleśni i charakterystycznego zapachu stęchlizny można próbować wykonać samodzielnie, ale jak mamy dużą zainfekowaną powierzchnię to specjalistyczne preparaty, bez odpowiednich urządzeń do osuszania i doświadczenia pracowników na niewiele się zdadzą.

Usuwanie pleśni ze ściany Namysłów

Po pierwsze, należy usunąć źródło problemu, a następnie zmyć grzyby pleśniowe preparatem pleśniobójczym i zapewnić odpowiednią wentylację w pomieszczeniach. Proces ozonowania przeprowadzony na samym końcu powinien wyeliminować grzyba ze ściany i zneutralizować nieprzyjemny zapach. Usługę odgrzybiania ścian zamówisz całodobowo pod numerem +48 745-960-510.

Oferta firmy Kastelnik – zaufaj specjalistom

W specjalistycznej firmie Kastelnik zlecisz różne usługi nie tylko dezynfekcji w zakresie usuwania grzybów i pleśni:

 • Zabieg osuszania fundamentów;
 • Zabieg osuszania budynków przy pomocy osuszaczy budowlanych i metody podciśnieniowej;
 • Usuwanie pleśni i grzyba przy pomocy specjalistycznych środków grzybobójczych:
 • Ozonowanie mieszkań po awarii kanalizacji;
 • Czyszczenie piwnicy po zalaniu fekaliami;
 • Dezynfekcja pomieszczeń z zarodników grzyba;
 • Osuszanie powierzchni ściany;
 • Usuwanie zapachu stęchlizny po grzybie w domu;
 • Utylizację zniszczonych przez wodę przedmiotów.

Odgrzybianie pomieszczeń z grzybów i pleśni w powiecie namysłowskim

Co zrobić, by usunąć grzyba z domu? Kompleksowe odgrzybianie pomieszczeń w powiecie namysłowskim to usługa składająca się z kilku etapów. Zawsze jest to osuszanie mokrych murów w budynku i aplikacja środków grzybobójczych na ściany.

Środek na grzyba na ścianie

W piwnicy, w której doszło do zalania, często powstaje grzyb na ścianach.

Kastelnik – preparaty grzybobójcze – kontak 7 dni w tygodniu

Często osoby, które borykają się z pleśnią na ścianach, sięgają po domowy sposób na grzyba na ścianie, ale mostki termiczne, to złożone zagadnienie i nie wszyscy wiedzą, jak rozwiązać problemy związane z różnicą temperatur, która jest często przyczyną powstania zawilgocenia, co sprzyja rozwojowi grzybów pleśniowych.

“Okazuje się, iż regularne wietrzenie i sprawna wentylacja, to czynniki mające ogromny wpływ na rozwój grzybów i pleśni. Organizmy te nie lubią przeciągów, więc jeśli o nie zadbamy, to nie dopuścimy do rozwoju grzybów” – mówi M. Kastelnik.

Niestety, ocena fachowca z firmy Kastelnik w jest kwestii jednoznaczna, amatorskie sposoby walki z grzybem są w większości przypadków nieskuteczne. Usunąć grzyba ze ściany na kilka tygodni to sprawa łatwa, ale pozbyć się zagrzybienia na stałe, to wymaga badań mykologicznych i dobrej analizy stanu faktycznego budynku. Nadmiernej wilgotności nie da się usunąć bez odpowiedniego sprzętu. Koniec i kropka!

Oferujemy również: odgrzybianie ścian w Małopolsce

Odgrzybianie mokrych ścian wykonujemy techniką chemiczną z wykorzystaniem preparatów grzybobójczych na bazie chloru. Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że przedmiot zlecenia może obejmować zarówno usuwanie grzyba, usługi remontowo-budowlane, osuszanie budynków i ozonowanie pomieszczeń po grzybie.

Urządzenie do osuszania

Dezynfekcja zagrzybionych pomieszczeń za pomocą ozonu

Po każdym zabiegu odgrzybiania należy przeprowadzić dodatkową dezynfekcję powietrza, by mieć pewność, że wszystkie zarodniki grzyba zostały usunięte. To właśnie ozonowanie pomieszczeń sprawdza się doskonale w odkażaniu zagrzybionych mieszkań. Uzupełniamy je często o zamgławianie ULV, które doskonale eliminuje grzyb i jego zarodniki.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Nasza fachowa wiedza w zakresie odgrzybiania ścian to efekt wieloletniego doświadczenia w branży dezynfekcji. Wymagasz wysokiej jakości usług odgrzybiania? Znajdziesz je w firmie Kastelnik. Otrzymaj niezobowiązującą wycenę i pozbądź się grzyba ze ścian raz na zawsze.

Dezynfekcja oraz usuwanie pleśni w miastach:

 • Ozimek
 • Praszka
 • Prószków
 • Prudnik
 • Strzelce Opolskie
 • Zawadzkie
 • Zdzieszowice
Certyfikat IICRC Dorota Kastelnik

Dorota Kastelnik – specjalista od osuszania z certyfikatem IICRC.

Baza wiedzy dla mieszkańców Namysłowa (FAQ)

Zastanawiasz się, jak pozbyć się grzyba i pleśni z sufitów w domu? Zleć odgrzybianie ścian w Namysłowie połączone z dokładną dezynfekcją i nie martw się o nieprzyjemny zapach stęchlizny. Możesz zlecić także ozonowanie i sprawdzanie mostków cieplnych w mieszkaniu. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców miejscowości Namysłów.

Odgrzybianie Namysłów

Jak przebiega zabieg osuszania ścian?

Osuszanie pomieszczeń wykonywane jest za pomocą specjalistycznych osuszaczy kondensacyjnych. W poważnych przypadkach zawilgocenia stosujemy również osuszacze absorpcyjne lub nawierty w murze. Te techniki pozwalają skutecznie usunąć wilgoć z domu, ale wymagają czasu.

Ile trwa usunięcie pleśni ze ścian w domu?

Zabieg usuwania pleśni zazwyczaj trwa kilka godzin. W przypadkach zagrzybienia na większą skalę usuwanie grzybów pleśniowych ze ścian może zająć jeden dzień. Samo odgrzybianie pokoju za pomocą roztworu wody i środka grzybobójczego trawa około 30 min, ale po takim zabiegu należy odczekać około 120 min, aż preparat zacznie działać. Usunięcie grzyba najlepiej wykonać zgodnie z kartą charakterystyki produktu, która jest dostarczona przez producenta.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%