Odgrzybianie ścian Łaziska Górne

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Łaziskach Górnych. Jak wygląda usuwanie grzyba ze ściany?

W zakamarkach Twojego mieszkania pojawił się grzyb? Nie wiesz, jak skutecznie go usunąć? Przychodzimy z pomocą! Istnieje wiele domowych sposobów na odgrzybianie mieszkań, na przykład potraktowanie zagrzybionej ściany roztworem soli z wodą. Rodzaje grzybów pleśniowych, jakie możemy spotkać na ścianie w domu:

 • Penicillium,
 • Aspergillus i Candida,
 • Mucor Fusarium,
Odgrzybianie mieszkania w Łaziskach Górnych

Odgrzybianie mieszkania w Łaziskach Górnych przy ul. Norberta Barlickiego

Okazuje się, iż można użyć także octu, a nawet wybielacza. W sklepach kupisz także różne środki grzybobójcze, które pomogą zwalczyć bakterie i grzyby. Sęk w tym, że grzyby pleśniowe pokrywające ściany łazienki często powracają.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

W takim przypadku zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalistów, oferujących specjalistyczne odgrzybianie ścian Łaziska Górne w woj. śląskim.

Kto na Śląsku zajmuje się usuwaniem grzyba ze ścian?

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje całodobowe usługi usuwania grzyba ze ścian i z sufitów w Łaziskach Górnych w powiecie mikołowskim. Już od kilkunastu lat pomagamy klientom w walce z wilgocią, oferując kompleksowe osuszanie kondensacyjne, odgrzybianie murów i likwidowanie pleśni z więźby dachowej.

Usuwanie pleśni ze ściany Łaziska Górne

Zapomnij o powracającym grzybie na strychu, dachu mieszkania czy też w piwnicy budynku gospodarczego. Zaufaj renomowanym ekspertom od odgrzybiania ścian i zamów pełną dezynfekcję lokalu certyfikatem. Oferujemy bezpłatną wycenę usługi, a przy okazji sprawdzimy izolacje poziome i izolacje pionowe nieruchomości.

“Mówi się że grzyby domowe są cichym zabójcą, który odpowiada za liczne schorzenia i problemy ze zdrowiem. Warto zadbać o jego szybkie usunięcie po pojawieniu się pierwszych wykwitów na ścianie” – Mieszko Kastelnik

Czytaj również: sprzątanie strychów i opróżnianie piwnic

Usuwanie pleśni z mokrej ściany w Łaziskach Górnych

Kastelnik oferuje wiele usług w Łaziskach Górnych i okolicy, w tym odgrzybianie budynków i ekspertyzy mykologiczne.

Kastelnik – usuwanie pleśni ze ściany – kontakt 7 dni w tygodniu

Jako liderzy na rynku, przeprowadzamy szereg specjalistycznych zabiegów, dzięki którym usuwamy grzyba nie tylko z powierzchni ściany, ale także wnikamy w strukturę budynków i likwidujemy zarodniki grzybów domowych. Jak to wygląda? Badania laboratoryjne wykazały, iż jest kilka metod, na które warto zwrócić uwagę.

Usługi odgrzybiania Kastelnik

Jeśli ściany po zalaniu nie zostaną osuszone, powstanie na nich grzyb.

Postaw na nowoczesne metody walki z wilgocią

Proponujemy nowoczesne osuszanie budynków za pomocą zabiegu elektroosmozy, czyli osuszania prądem. Usługa ta często połączona jest z osuszaniem fundamentów poprzez wykonanie otworów w murze i kontrolą (sprawdzeniem) stanu izolacji poziomej.

Ozonowanie zalanych pomieszczeń – zaufaj specjalistom

Po wykonaniu usługi osuszania ścian polecamy zawsze dokładne ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniu, które pozwala pozbyć się nie tylko pleśni i grzybów na ścianach, ale także szkodliwych drobnoustrojów i niebezpiecznych mikroorganizmów. Wszystkie przeprowadzane przez nas zabiegi są w pełni bezpieczne dla zdrowia i przynoszą długotrwałe efekty.

Osuszanie mokrych ścian – zaufaj specjalistom

Nasi eksperci pomogą Ci w odgrzybianiu ścian po zalaniu w całym województwie śląskim. Działamy w miastach województwa śląskiego i innych okolicznych gminach. Czyszczenie mieszkania nigdy nie było takie proste!

Odgrzybianie pomieszczeń oferujemy w wielu miastach na terenie woj. śląskiego:

Jeśli masz problem z nawracającym zagrzybieniem ścian, zadzwoń do naszych techników i umów się na spotkanie, podczas którego omówimy zakres prac i znajdziemy najlepszy sposób na wilgoć w twoim mieszkaniu. Jako jedni z najlepszych na rynku dbamy bezprecedensowo o bezpieczeństwo.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – certyfikat IICRC

Zachowujemy pełną dyskrecję podczas wykonywania zabiegów, a na koniec prac wystawiamy certyfikat poświadczających profesjonalne odgrzybianie ścian i powierzchni. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, by świadczyć usługi najwyższej jakości i skutecznie pomóc klientom w usuwaniu grzybów i pleśni z budynku.

Dezynfekcja pomieszczeń i usuwanie grzyba woj. śląskie

Warto zadbać o dokładne usunięcie grzybów z mieszkania w Łaziskach Górnych, gdyż te mikroorganizmy są potencjalnie bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Nadmiar wilgoci w mieszkaniu sprzyja rozwojowi różnych schorzeń.

Urządzenie do osuszania pomieszczeń

Osoby przebywające w zagrzybionych pomieszczeniach są podatne na choroby układu oddechowego, skarżą się na częstsze reakcje alergiczne, problemy skórne i bóle zatok. U osób o niskiej odporności może spowodować aspergilozę płuc, a także zmiany kancerogenne i neurotoksyczne.

Osuszanie budynków po zalaniu w powicie mikołowskim

Osuszanie budynków po zalaniu to zabieg wieloetapowy, którego zwieńczeniem jest ozonowanie. To najlepsza metoda na specyficzny zapach, który unosi się w pomieszczeniach pełnych wilgoci, w których rozwija się grzyb.

Czyszczenie lokali za pomocą ozonu nie tylko niszczy zarodniki pleśni i grzyba, ale także perfekcyjnie oczyszcza powietrze i poprawia zapach w pomieszczeniach.

Certyfikat osuszanie budynku, certyfikat IICRC

Dorota Kastelnik posiada certyfikat IICRC w zakresie osuszania budynków po zalaniu.

Najczęściej zadawane pytania o usuwanie grzyba - FAQ

Dokładnie wiemy, że grzyb na ścianach w mieszkaniach to przykry problem, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów indywidualnych i biznesowych, przygotowaliśmy zestaw odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące odgrzybiania ścian i zwalczania przyczyny wilgoci w domu.

Odgrzybianie Łaziska Górne

Jak usunąć grzyby z mokrej ściany?

Usuwanie pleśni i grzybów ze ściany można przeprowadzić samodzielnie, ale wcześniej należy zakupić atestowany środek grzybobójczy. Po spryskaniu ściany preparatem na grzyba warto odczekać 60 minut i na koniec spłukać ścianę. Na koniec warto przeprowadzić ozonowanie pomieszczenia na stężeniu minimum 5 ppm.

Czy pleśń na ścianie jest niebezpieczna?

Zarodniki pleśni i grzybów mogą być groźne dla ludzkiego zdrowia. Grzyb i pleśń w domu to nie tylko nieprzyjemne zapachy i nieestetyczne ściany, to także realne pogorszenie jakości życia domowników. Bóle głowy, problemy skórne czy choroby układu oddechowego to tylko niektóre z powikłań wynikających z przebywania w mieszkaniach skażonych grzybem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%