Odgrzybianie ścian Kluczbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Kluczborku. Na czym polega usuwanie wilgoci z domu?

Martwi Cię grzyb na ścianie w domu i od dłuższego czasu masz problemy ze zdrowiem? Być może znamy powód. Nie wszyscy wiedzą, że mieszkanie w zagrzybionym budynku jest niebezpieczne dla górnych dróg oddechowych.

Odgrzybianie zalanej ściany Kluczbork

Po odgrzybianiu pomieszczenia warto wykonać dezynfekcję suchą mgłą.

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje profesjonalne odgrzybianie ścian Kluczbork, woj. opolskie, które łączymy z osuszaniem ścian i dezynfekcją pomieszczeń. Sprawdź, co nasi technicy mogą dla Ciebie zrobić w kwestii uporania się z grzybami i pleśnią w mieszkaniu. Warto sięgnąć po profesjonalną pomoc.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Usługi usuwania pleśni i grzybów ze ścian – zaufaj profesjonalistom

Grzyb na mokrych ścianach to prawdziwe utrapienie osób starszych, w ich budynkach mieszkalnych panuje często podwyższony poziom wilgoci i wysoka temperatura. Zwykle też okna są zbyt szczelne, a wentylacja nie działa prawidłowo.

Usuwanie pleśni ze ściany Kluczbork

Rozwój grzyba i pleśni na ścianie w domu może oznaczać poważne problemy dla zdrowia. Negatywne skutki życia z wilgocią na ścianie pojawiają się bardzo często i objawiają się w postaci wysypek, a następnie mogą występować duszności i problemy z oddychaniem.

Zespół specjalistów z firmy Kastelnik pomoże Ci pozbyć się grzyba z domu szybko i skutecznie. Oferujemy usuwanie grzyba i pleśni ze ścian w domach także tych po zalaniu. Profesjonalne wykonanie usługi umożliwiają nam skuteczne techniki na osuszanie ścian i dezynfekcję pomieszczeń. Warto zainstalować osuszacz kondensacyjny i wykonać pomiar wilgoci ścinany. Jakie usługi dodatkowe zamówisz w firmie Kastelnik?

 • Sprzątanie piwnicy po zalaniu;
 • Osuszanie tynków w domu w stanie deweloperskim;
 • Czyszczenie ściany z wykwitów;
 • Ozonowanie mieszkania i usuwanie alergenów;
 • Dezynfekcję pomieszczeń z trujących patogenów;
 • Kompleksowe usuwanie grzybów domowych ze ścian;
 • Usuwanie grzybów pleśniowych z budynków;
 • Neutralizację grzybni np. grzyba domowego na ścianie.
Kastelnik – osuszanie ściany – kontakt 7 dni w tygodniu

Osuszanie kondensacyjne bez tajemnic, czyli sposób na grzyba na ścianach

W woj. opolskim usuwanie grzyba ze ściany warto zacząć od pomiaru wilgotności i od osuszania, by pozbyć się wilgoci, która w dużej mierze ten grzyb i pleśń powoduje. Osuszanie wykonujemy przy pomocy osuszaczy kondensacyjnych, które zbierają wilgoć z powietrza przy pomocy wentylatora.

Jak przebiega osuszanie zalanego budynku?

W następnej kolejności przepuszczają je przez filtr i doprowadzają wprost do układu chłodniczego. Skroplona woda transportowana jest do specjalnego zbiornika, a osuszone powietrze zostaje ogrzane i z powrotem znajduje się w osuszanym pomieszczeniu.

Na co warto zwrócić uwagę?

Po wykonanej usłudze osuszania nasi technicy sprawdzają również mostki termiczne i w razie potrzeby przygotowują mieszkanie pod remont łazienki czy innych zalanych i zagrzybionych pomieszczeń.

Odgrzybianie ściany po awarii kanalizacji w Kluczbork

Do zagrzybienia ścian w domu dochodzi często na skutek zalania mieszkania lub po wybiciu kanalizacji. Wówczas wilgoć, ciepło i bakterie stanowią idealne środowisko do rozwoju pleśni i grzyba. Często dla nowych klientów to negatywna informacja, którą słyszą po raz pierwszy w trakcie bezpłatnej wyceny. Warto dodać, iż firma Kastelnik działa na terenie całego kraju, nie tylko w województwie opolskim.

8/10 klientów twierdzi, iż firma Kastelnik świadczy usuwanie grzybów pleśniowych ze ścian w dobrej cenie, co sprawia, że są oni skłonni do przekazania rekomendacji.

Na ścianach pojawiają się nieestetyczne plamy, a nieprzyjemny zapach stęchlizny nie daje Ci spokoju? To znak, że czas na odgrzybianie ścian w Kluczborku, które możesz zlecić w firmie Kastelnik.

Osuszacz kondensacyjny

Po awarii kanalizacji należy jak najszybciej osuszyć zalane pomieszczenie.

Usługi suszenia mokrych ścian zamówisz u nas przez całą dobę, ponieważ oferujemy telefon awaryjny dla osób, które mają grzyb na ścianie, a w pomieszczeniach należy pilnie wykonać osuszanie po wybiciu kanalizacji.

“Dzięki przemysłowym generatorom ozonu jesteśmy w stanie wyeliminować ponad 90% zarodników grzyba już przy pierwszym etapie dezynfekcji” – mówi Dorota Kastelnik, szef działu osuszania.

Czytaj także: dezynfekcja pomieszczeń

Usuwanie pleśni w Kluczborku – sposób na wilgoć

Skuteczne usuwanie pleśni i grzybów w Kluczborku w mieszkaniach osób prywatnych umożliwia stosowanie profesjonalnych preparatów grzybobójczych na bazie chloru w odpowiednio wysokim stężeniu. Kiedy jednak mamy do czynienia z rozwiniętą grzybnią, nasi technicy sięgają również obowiązkowo po ozonowanie pomieszczeń.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Czy grzyb na ścianie jest szkodliwy dla zdrowia?

Tak, grzyb na ścianie stanowi zagrożenie dla zdrowia. Może powodować problemy skórne, z układem oddechowym, a nawet z płodnością.

Dla wielu osób dużym zaskoczeniem jest fakt, że grzyb na ścianach po zalaniu należy usunąć jak najszybciej, w przeciwnym razie może to negatywnie rzutować na ich przyszłość w kwestii zdrowia. W dłuższej perspektywie mieszkania z grzybem pod jednym dachem może to prowadzić do o wiele poważniejszych komplikacji zdrowotnych.

W firmie Kastelnik zlecisz kompleksowe odgrzybianie ścian, którego jednym z etapów jest dezynfekcja pomieszczeń i usuwanie grzyba. Skuteczna metoda dezynfekcji zagrzybionych miejsc to ozonowanie, które skutecznie eliminuje grzyb, pleśń i ich zarodniki.

Odgrzybianie ścian w domach oraz mieszkaniach dostępne w miastach:

 • Ozimek
 • Praszka
 • Prószków
 • Prudnik
 • Strzelce Opolskie
 • Zawadzkie
 • Zdzieszowice
Usuwanie grzyba

Zaufaj firmie Kastelnik!

Baza wiedzy dla mieszkańców Kluczborka (FAQ)

Masz problem z grzybem na ścianach w domu? Rozwiązaniem jest odgrzybianie ścian w Kluczborku z profesjonalną dezynfekcją powierzchni. “Tę usługę z czystym sumieniem polecam” – deklaruje Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Odgrzybianie Kluczbork

Nie warto tracić czas na nieskuteczne domowe sposoby na grzyb. Tylko specjalne preparaty na grzyba na ścianie i ozonowanie są w stanie wyeliminować przykry problem zagrzybienia ściany. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców miasta Kluczbork.

Jak usunąć grzyba ze ściany domowe sposoby?

Niektórzy polecają domowe sposoby na grzyb na ścianie jako szybkie i skuteczne sposoby na pozbycie się niechcianych wykwitów. Jako jeden z lepszych sposobów przedstawiany jest oprysk ściany octem. Jednak taki sposób może okazać się nieskuteczny, szczególnie w przypadku sporego rozwoju grzybów.

Ile trwa odgrzybianie ściany?

Odgrzybianie jednej ściany może trwać od kilku godzin do jednego dnia. Wszystko uzależnione jest od tego, jak głęboko rozwinęły się zarodniki grzybów. Jeśli konieczne jest połączenie środków grzybobójczych i ozonowanie, cały proces może zająć nieco dłużej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%