Odgrzybianie ścian Dzierżoniów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ściany w Dzierżoniowie. Czy dezynfekcja pomieszczeń ozonem to skuteczny sposób na usuwanie grzyba?

Wiele osób przyczyn powstawania pleśni dopatruje się w awarii kanalizacji lub innym tego typu zdarzeniu. Nie zawsze tak jednak jest, gdyż za zainfekowaną powierzchnię odpowiada niewłaściwa wentylacja i mostki termiczne. Czym usunąć pleśń ze ściany?

Kastelnik – odgrzybianie mokrych ścian – usługi całodobowe 24/7

Jeśli masz problem z występowaniem pleśni na ścianach, nie należy bagatelizować go – warto skorzystać z usług specjalistów w zakresie odgrzybiania ścian Dzierżoniów, województwo dolnośląskie, którzy dysponują odpowiednim sprzętem oraz środkami do zwalczania grzybów. Dokładne osuszenie ścian jest warunkiem niezbędnym, by skutecznie pozbyć się zagrzybienia.

Czytaj również: sprzątanie po zgonach w Dzierżoniowie

Odgrzybianie mieszkania Dzierżoniów.

Odgrzybianie mieszkania w Dzierżoniowie, ul. Piastowska.

Jak nawiązać współpracę z firmą Kastelnik?

Technicy firmy Kastelnik przybędą do Ciebie w ustalonych wcześniej godzinach, aby skutecznie usunąć grzyby pleśniowe ze ścian Twojego domu. Dodatkowo nasz zespół jest w stanie wykonać nie tylko suszenie mokrych ścian, ale i ozonowanie mieszkań na wysokim stężeniu, co skutecznie pozwoli pozbyć się pleśni i innych grzybów domowych. Zagrzybione ściany nie lubią przeciągów, więc warto sprawdzić stan wentylacji w budynku.

Osuszanie wilgotnych powierzchni ścian i fundamentów

Podczas kompleksowego usuwania pleśni ze ścian należy dokładnie osuszyć fundamenty i sprawdzić izolacje pionowe. Zbyt duża wilgotność murów jest główną przyczyną rozwoju grzybów na ścianach.

Technicy z firmy Doroty Kastelnik przed przystąpieniem do procesu odgrzybiania zawsze skupiają się na znalezieniu źródła wilgoci i jego eliminacji, by odgrzybianie ścian w Dzierżoniowie było skuteczne, często należy sięgnąć po pomoc profesjonalnej firmy sprzątającej.

Wybór sprzętu od osuszania zalanych piwnic i mieszkań

Przeprowadzamy proces osuszania budynków przy pomocy wyspecjalizowanych urządzeń, takich jak: osuszające urządzenia marki Trotec, nagrzewnice i pompy wodne. Dzięki tym sprzętom, jesteśmy w stanie usunąć wilgoć z zalanych piwnic, bez względu na skalę zawilgocenia.

Usuwanie pleśni ze ścian Dzierżoniów.

Usuwanie pleśni ze ścian w Dzierżoniowie zamówisz pod numerem tel. 735-960-510.

Przy użyciu osuszacza kondensacyjnego, ciepłe i wilgotne powietrze jest kierowane przez chłodnicę, która wypuszcza osuszone powietrze i wywołuje skraplanie pary wodnej. Zbierana woda jest odprowadzana do zbiornika, a bardziej suche odwilżone powietrze jest oddawane ponownie do mieszkania.

Urządzenie do osuszania kondensacyjnego marki Trotec®

Istnieje możliwość odprowadzenia części skondensowanej wody za pomocą węża do kanalizacji albo innego zbiornika, który później jest opróżniany przez naszych techników. W niektórych modelach osuszaczy kondensacyjnych Trotec® istnieje opcja ustawienia poziomu wilgotności, który ma być utrzymywany w mieszkaniu. Po zakończeniu procesu osuszania ścian, należy przystąpić do usuwania grzyba z budynku.

Kastelnik – osuszanie budynków – infolinia czynna 365 dni/rok

Nie każdy zdaje sobie sprawę, lecz grzyby a przede wszystkim ich zarodniki, unoszące się w powietrzu mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Mogą one nasilać reakcje alergiczne i powodować zapalenia górnych dróg oddechowych. Regularne wietrzenie mieszkania to prosta profilaktyka działająca przeciw powstawaniu grzybów – informuje Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Chemiczne odgrzybianie pomieszczeń. Wiemy jak usunąć grzyba!

Wykorzystując specjalistyczne preparaty, należy zwracać uwagę na sposób ich użytkowania, aby nie miały negatywnych skutków dla zdrowia człowieka. Z tego powodu nasi wykwalifikowani fachowcy zawsze używają najwyższej jakości substancji grzybobójczych z atestami.

Usunięcie grzyba z gwarancją i certyfikatem

Korzystając z firmy Kastelnik dostajesz gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, które zawsze przeprowadzane są w trosce o zdrowie klienta.

Technicy firmy korzystają z wielu substancji, jednak preparaty, po które sięgają najczęściej to:

 • Środki grzybobójcze – wśród najczęściej stosowanych substancji działających przeciwko grzybowi znajdują się chlorek benzalkoniowy.
 • Substancje pomocnicze – środki zmniejszające ilość zagrzybienia i innych patogenów, oparte na nadtlenku wodoru lub ozonie.

Grzyb na powierzchni ściany – zagrożenie dla zdrowia?

Wymienione powyżej silne substancje chemiczne mogą okazać się poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Usuwanie pleśni na własną rękę nie jest łatwe, a grzyb często narusza struktur tynku, stając się niemożliwym do pokonania przy pomocy domowych sposobów. Zadzwoń do naszych specjalistów, a z przyjemnością wykonamy za Ciebie usunięcie grzyba z powierzchni zalanej ściany.

Jakie są główne powody powstawania grzyba na ścianie?

Jeśli masz problem z grzybem w łazience, może to sygnalizować, że należy lepiej zadbać o prawidłową cyrkulację powietrza. Jedną z przyczyny pojawienia się wykwitów pleśni w starych domach jest nieprawidłowo działająca wentylacja Okazuje się, iż brak kratki wentylacyjnej w starym budownictwie również tworzy idealne warunki do zwiększania wilgotności, a to skutkuje grzybem.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – certyfikat IICRC

W pierwszej kolejności należy zagłębić się u źródła problemu i pozbyć się nadmiernej wilgotności występującej w pomieszczeniach, aby następnie móc dezynfekować zagrzybioną powierzchnię. Często zarodniki unoszą się dosłownie wszędzie, i by usunąć pleśń ze ściany za pomocą specjalistycznych preparatów lub za pomocą roztworu wody z octem należy uzyskać dość wysokie stężenie środka grzybobójczego.

Usuwanie grzyba ze ścian po zalaniu Dzierżoniowie – Kastelnik

Grzyb, który rozwija się w pomieszczeniach domu, niesie negatywne skutki dla zdrowia jego mieszkańców. Szczególnie niebezpieczne jest pozostawianie grzyba na ścianie na kilka miesięcy, gdyż z łatwością wnika on w strukturę tynku utrudniające jego późniejsze usunięcie.

Przykładowe negatywne skutkami, wywoływane przez pojawienia się grzyba to:

 • Bóle głowy;
 • Działanie rakotwórcze;
 • Podrażnienia spojówek;
 • Kaszel astmatyczny.

Warto dodać, iż innym negatywnym skutkiem obecności grzybów w domu jest nieprzyjemny zapach. Mogą one powodować zaburzenia snu i koncentracji co czyni je niezmiernie uciążliwym.

Kastelnik zapewnia skuteczne usunięcie grzyba ze ścian w Dzierżoniowie i niweluje nadmiar wilgoci w budynku. Zadzwoń pod numer tel. 735-960-519, a pomożemy znaleźć przyczyny tworzenia się wykwitów grzyba w Twoim domu. Po zauważeniu, iż na ścianie pojawia się grzyb, zalecamy pilny konta ze specjalistyczną firmą sprzątającą z województwa dolnośląskiego.

Certyfikowane odgrzybianie

Certyfikowane odgrzybianie i osuszanie pomieszczeń jest w ofercie firmy Doroty Kastelnik.

Usługa odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu dostępna jest w miastach województwa dolnośląskiego:

Baza wiedzy dla mieszkańców Dzierżoniowa (FAQ)

Profesjonalne odgrzybianie ścian w powiecie dzierżoniowskim może być pomocą dla osób zastanawiających się, jak zadbać o ponowny komfort życia w zagrzybionym domu. Dzięki usługom firmy sprzątającej Kastelnik, można pozbyć się grzyba bez jego nawrotów.

FAQ, odgrzybianie Dzierżoniów.

Specjaliści przeprowadzą chemiczne usuwanie każdego rodzaju grzyba i pleśni oraz przeprowadzą ozonowanie pomieszczeń, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Warto zapoznać się z listą najczęściej zadawanych pytań przez mieszkańców Dzierżoniowa.

Czy domowych warunkach można usunąć grzyba ze ściany?

Choć niektóre domowe sposoby mogą pomóc w przypadku występującego grzyba na ścianie, np. oczyszczenie ścian octem, to nie są one do końca wystarczające. Grzybnia często jest ukryty w konstrukcji budynku, co sprzyja dalszemu rozwojowi tych organizmów. W takiej sytuacji jedynym skutecznym rozwiązaniem jest specjalistyczne odgrzybianie za pomocą atestowanych preparatów grzybobójczych.

Czy sucha mgła pomoże usunąć zapach stęchlizny w domu?

Sucha mgła, dzięki zawartości nadtlenku wodoru, ma właściwości neutralizujące przykre zapachy, co umożliwia skuteczne eliminowanie nieprzyjemnych zapachów stęchlizny. Z tego powodu jest często wykorzystywana przez fachowców pracujących w firmach sprzątających.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%