Odgrzybianie ścian Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Częstochowie. Jak pozbyć się wilgoci na ścianach?

Wilgoć może prowadzić do nagromadzenia się pleśni i grzybów, co jest nie tylko nieestetyczne, ale może również powodować problemy zdrowotne. Problemy z oddychaniem, bezsenność, czy astma to tylko niektóre schorzenia z długiej listy nieść, które może spowodować grzyb. Profesjonalne odgrzybianie ścian Częstochowa, woj. śląskie, to usługa, którą Kastelnik oferuje od 10 lat.

Odgrzybianie ściany po zalaniu Częstochowa

Specjaliści z firmy Kastelnik wykonujący odgrzybianie zabezpieczają się za pomocą środków ochrony osobistej.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie grzyba ze ściany zawiera wstępne badania próbki ściany i tu ekspertyza mykologiczna okazuje się niezwykle przydatna. Sprawdziliśmy, gdzie najczęściej pojawia się pleśń, a wyniki chyba nie są dla nikogo zaskoczeniem.

 • Na ścianie w łazience koło prysznica;
 • W piwnicy;
 • Na wyposażeniu kuchni, np. w okolicy zlewozmywaka;
 • W toalecie przy muszli klozetowej.

Usuwanie pleśni Częstochowa

Warto wyraźnie powiedzieć, iż najskuteczniejszym sposobem usuwania wilgoci ze ścian w Częstochowie jest osuszenie mokrej ściany, a następnie przeprowadzenie dezynfekcji i usunięcie grzyba. Do osuszania można wynająć urządzenie do suszenia mokrych ścian, ale wcześniej należy wykonać pomiar wilgotności ściany.

Inne usługi dostępne w firmie Kastelnik: odgrzybianie ścian w województwie małopolskim

Usuwanie grzyba ze ściany w Częstochowie – zaufaj profesjonalistom

Odgrzybianie mokrej ściany w łazience lub w piwnicy zamówisz nie tylko w mieście Częstochowa, ale również w powiecie częstochowskim, w miastach takich jak Blachownia, Koniecpol, czy Olsztyn. Badanie laboratoryjne ściany jest często konieczne, ponieważ pozwala określić rodzaj grzyba i dobrać środek grzybobójczy, który na niego zadziała. Przyczyny powstania zagrzybienia na w ścianie są niezwykle ważne. Na niewiele się zda profesjonalne odgrzybianie Częstochowa, jeżeli nie wyeliminujemy źródła powstania grzyba.

Odgrzybianie mieszkania

Odgrzybianie mieszkania wykonuje się m.in. za pomocą ozonowania pomieszczeń.

Profesjonalne usuwanie pleśni ze ściany z firmą Kastelnik

Gruntowne usuwanie pleśni ze ściany w budynku to nie tylko badania mikrobiologiczne, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. W trakcie pobierania próbek ściana powinna znajdować się w dostępnym miejscu, aby zapewnić możliwość swobodnego do niej podejścia. Dla wielu osób, które mają problemy ze snem, gdyż czują wilgoć lub zapach stęchlizny, to właśnie usuwanie nieprzyjemnych zapachów jest najbardziej poszukiwaną usługą. Z czego to wynika?

Kastelnik – usuwanie pleśni ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Okazuje się, że czystość powietrza w naszych domach jest niezwykle ważną kwestią, a jeśli zawiera ono nadmierną ilość zarodników pleśni, może powodować smród i problemy ze zdrowiem i z zasypianiem.

Ogólnie nie jest tajemnicą, iż dobrej jakości sen to zdrowie, a więc po wykryciu przyczyny powstania zagrzybienia warto wykonać ozonowanie mieszkania, a w przypadku dużego zagrzybienia – odgrzybianie więźby dachowej.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Osuszanie zalanych pomieszczeń – pomiar wilgoci ścian

Zalane pomieszczenia często są przyczyną wilgoci i powodują liczne problemy w miejscach, gdzie jest ona zwiększona. Warto przeprowadzić pomiar wilgoci ścian i sprawdzić, czy nie jest ona w normie. Możesz do nas zadzwonić i zamówić ekspertyzę technika, który przyjedzie do Ciebie zmierzyć wilgoć ściany i ewentualnie zaproponować sposób jej osuszenia. Wilgotne ściany tworzą idealne środowisko dla rozwoju pleśni, co z kolei może prowadzić do licznych chorób.

Usuwanie grzyba i pleśni ze ścian wykonywane jest m.in. w miastach:

Odgrzybianie ścian certyfikat IICRC

Zamów odgrzybianie z certyfikatem!

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Najczęściej zadawane pytania o usuwanie grzyba - FAQ

Usuwanie grzyba ze ściany można wykonać na kilka różnych sposobów. Do najbardziej popularnych zaliczyć można metodę oprysku chemicznego oraz ozonowanie pomieszczeń. Bez względu na to, co wybierzesz – odgrzybianie mieszkań powinno zostać wykonane w szczelnie zamkniętym lokalu, przy dobrze zatkanych kanałach wentylacyjnych.

Sprzątanie Częstochowa

Jeżeli interesuje Cię odgrzybianie drewna i chcesz uzyskać bezpłatną wycenę i zastanawiasz się jak odgrzybić ściany w domu, to dobrze trafiłeś. Oferujemy całodobowe odgrzybianie Częstochowa z dojazdem na miejsce do klienta.

Profesjonalne wykonanie ekspertyzy mykologicznej jest możliwe po wypełnieniu formularza kontaktowego i przesłaniu zapytania do naszego Biura Obsługi Klienta firmy Kastelnik. O co najczęściej pytają osoby, których interesuje odgrzybianie piwnic, mieszkań, czy łazienek na terenie Częstochowy?

Ile kosztuje odgrzybianie?

Odgrzybianie mieszkania zależy od kilku czynników. Są to między innymi wielkość pomieszczenia, rodzaj grzyba oraz to, czy niezbędna jest ekspertyza mykologiczna. Koszt odgrzybiania na terenie Częstochowy waha się od 800 do 1000 zł. Bezpośredni kontakt do wybranego fachowca pozwala poznać dokładną cenę.

Jak długo trwa usuwanie pleśni ze ścian?

Czas potrzebny na profesjonalne odgrzybianie ścian różni się w zależności od ilości pleśni, którą pokryta jest mokra ścian lub sufit. Średnio usuwanie pleśni z zalanej łazienki trwa 2 do 3 godzin, natomiast odgrzybianie więźby dachowej to nawet kilkanaście godzin. Badanie laboratoryjne to zazwyczaj kwestia kilku dni, gdyż próbki wysyłane są pocztą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%