Odgrzybianie ścian Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Bytomiu. Jak usunąć brzydki zapach stęchlizny w mieszkaniu?

Masz problem z zagrzybionymi ścianami? Nie bagatelizuj go, tylko zleć odgrzybianie ścian Bytom, woj. śląskie świadczone przez ekipę specjalistów z odpowiednim sprzętem i środkami grzybobójczymi.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie grzyba jest realizowane zgodnie z odpowiednią kolejnością i ściśle określonymi procedurami. Czas oczekiwania na techników wynosi zaledwie kilka godzin, co pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie grzyba ze ścian Twojego domu.

Odgrzybianie ściany w Bytomiu

Odgrzybianie ściany w Bytomiu przy ul. Dworcowej.

Skuteczne usuwanie grzyba ze ściany w ofercie firmy Kastelnik

Rozumiemy, jak istotne jest dla naszych klientów bezpieczeństwo, dlatego proponujemy kompleksowe usuwanie pleśni ze ścian w Bytomiu, aby zminimalizować obecność szkodliwych mykotoksyn w pomieszczeniach.

Czy wiesz, że przed przystąpieniem do odgrzybiania każda ściana musi być dokładnie osuszona? Wilgoć jest głównym czynnikiem, który sprzyja rozwojowi wykwitów, dlatego właśnie eliminacja wilgoci jest pierwszym krokiem w procesie odgrzybiania.

Opracowaliśmy specjalną procedurę postępowania, która pozwala na skuteczne usuwanie zarówno mniejszych, jak i większych, głęboko rozrośniętych grzybni na ścianach.

Usuwanie pleśni ze ściany Bytom

Dzięki skutecznej atestowanej chemii grzybobójczej możliwe jest szybkie usuwanie grzyba bez toksycznych oparów. Pełen profesjonalizm naszych usług potwierdzają szkolenia naszych pracowników i certyfikaty, jakie wydajemy naszym klientom, kiedy wykonamy odgrzybianie ścian i ozonowanie mieszkania.

Osuszanie mokrej ściany po zalaniu – jakość Kastelnik

Czy wiesz, że każdą ścianę przed odgrzybianiem należy dokładnie osuszyć? Wilgoć to główny winowajca rozwijających się wykwitów, dlatego to właśnie ją musimy wyeliminować w pierwszej kolejności.

Kastelnik – usuwanie wilgoci – kontakt 7 dni w tygodniu

Usuwanie wilgoci z pomieszczeń rozpoczynamy od uruchomienia osuszaczy kondensacyjnych, które zbierają wilgoć w specjalnych pojemnikach, a następnie odprowadzają ją na zewnątrz. Taki zabieg jest niezbędny do przeprowadzenia w zalanym domu, by zapobiec rozwojowi grzyba i pleśni na ścianach.

Skuteczne usuwane grzyba

Ozon skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach stęchlizny.

To dlatego osuszanie budynków jest niezbędne, gdy chcemy przeprowadzić skuteczne usuwanie grzyba ze ścian w mieszkaniu.

Usuwanie grzyba jest ważne z kilku powodów, po pierwsze może przyczynić się do neutralizacji szkodliwych organizmów, a po drugie, po ozonowaniu polepszymy jakość powietrza w mieszkaniu – informuje Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Jakie rodzaje grzyba usuwamy?

Zajmujemy się odgrzybianiem ścian od wielu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy określoną procedurę na usuwanie pleśni z powierzchni. Grzyb i pleśń na ścianie należy najpierw rozpoznać podczas badania, jakim jest ocena mykologiczna, a dopiero później dobrać odpowiedni sposób na odgrzybianie mieszkania.

Wilgoć na ścianie

Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje skuteczne usuwanie grzyba ze ścian, w tym gatunków grzybów pleśniowych, które są najczęściej spotykane w domach, takich jak:

 • Podstawczak;
 • Penicillum Aspergillus;
 • Candida;
 • stroczek domowy (Serpula lachrymans);
 • inne gatunki grzybów i pleśni domowych.

Odgrzybianie mieszkania przy pomocy środków na grzyba

Profesjonalne usuwanie pleśni ze ścian lokalu wykonujemy zawsze przy pomocy specjalistycznych preparatów grzybobójczych dobranych odpowiednio do gatunku grzyba, z jakim mamy do czynienia. Skuteczne środki na odgrzybianie piwnicy czy łazienki zawierają przede wszystkim odpowiednie stężenie środka grzybobójczego najczęściej nadtlenku wodoru albo chloru.

W pierwszej kolejności sprawdzamy jednak, jak głęboko grzyb zdążył się rozrosnąć w głąb murów budynku. Często konieczne jest zrywanie tapet i kucie ściany, by zaaplikować tam preparat na grzyba. Zadbamy o to, by żaden zarodnik pleśni nie pozostał na ścianach Twojego domu.

Jakie są przyczyny powstawania grzyba i pleśni na ścianach?

Grzyb i pleśń rozwija się tam, gdzie panuje wysoka temperatura, a do tego jest słaba wentylacja. Najczęściej grzyb domowy atakuje ściany w pomieszczeniach, które nie są wietrzone i panuje w nich podwyższony poziom wilgoci.

Czas oczekiwania na wycenę 20 minut

Oferta na odgrzybianie mieszkania w 20 minut. Zadzwoń tel. 735-960-510.

Wdychanie toksyn z pleśni może skutkować poważnymi chorobami układu immunologicznego, oddechowego, a poważniejsze skutki to nawet rozwój nowotworów.

Wówczas na ścianach możesz zauważyć różnobarwne plamy i wykwity. Pojawia się również charakterystyczny grzybowy smród, czyli zapach stęchlizny. Grzyb na ścianie sprawia, że w mieszkaniu panują kiepskie warunki do życia.

Usługi odgrzybiania ścian w Bytomiu

Usuwanie grzyba z mokrej ściany zlecisz przez całą dobę w firmie Kastelnik. Nasi eksperci czekają, by udzielić odpowiedzi na Twoje pytania co do tego, jak usunąć grzyba ze ściany albo jak wyeliminować zapach stęchlizny.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Działamy w Bytomiu oraz na terenie całego województwa śląskiego. Każde odgrzybianie mieszkania uzupełniamy o ozonowanie mieszkania przy pomocy generatorów ozonu o mocy od 40 ppm. do 240 ppm.

Realizujemy również osuszanie pomieszczeń po zalaniach, by zapobiec rozwojowi pleśni. W naszej ofercie znajdziesz zarówno osuszanie kondensacyjne, jak i osuszanie absorpcyjne.

Dorota Kastelnik - osuszanie ścian certyfikat IICRC

Dorota Kastelnik to specjalista z certyfikatem IICRC.

Odgrzybianie pomieszczeń oferujemy w wielu miastach na terenie woj. śląskiego:

Baza wiedzy dla mieszkańców Bytomia (FAQ)

Masz problem z grzybem w łazience? Zleć odgrzybianie ścian w Bytomiu i pozbądź się przykrego problemu. Nie ryzykuj własnym zdrowiem i wybierz profesjonalne usługi usuwania grzybni z mokrych fundamentów. W ramach kompleksowej usługi ekipa fachowców wykona osuszanie, odgrzybianie i ozonowanie mieszkania. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Bytomia.

Usługi odgrzybiania Bytom

Jak poradzić sobie z usunięciem grzyba domowymi sposobami?

Na usunięcie grzyba w domu zaleca się domowe sposoby takie jak spryskanie ściany roztworem octu i wody. Warto pamiętać, że takie sposoby zwykle okazują się nieskuteczne i w praktyce grzyb nawraca. Zdecydowanie najlepiej zlecić usuwanie grzybów z mieszkań profesjonalnej firmie od dezynfekcji.

Czy grzyb na ścianie jest szkodliwy dla zwierząt domowych?

Grzyb na ścianie jest niebezpieczny dla zdrowia, ale i również zwierząt domowych. Pies czy kot tak samo jest narażony na szkodliwe działanie mykotoksyn i może zachorować. Warto mieć na względzie zdrowie swoje i podopiecznych i nie bagatelizować zagrzybienia, tylko zlecić szybkie ozonowanie mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%