Odgrzybianie ścian Będzin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odgrzybianie ścian w Będzinie. Co jest przyczyną wilgoci w mieszkaniu i jakie to stwarza problemy?

Martwi Cię widok pleśni na ścianie? Nie martw się tym! Na rynku są świetne preparaty do usuwania pleśni z mokrych ścian, ale możesz zamówić również odgrzybianie ścian Będzin, woj. śląskie w firmie Kastelnik. Już od kilkunastu lat pomagamy w usuwaniu wilgoci z mieszkań i piwnic, ale również wykonujemy sprzątanie zalanych pomieszczeń po awarii kanalizacji.

Odgrzybianie ścian po zalaniu Będzin

Odgrzybianie ścian po zalaniu w Będzinie

Okazuje się, że ozonowanie pomieszczeń to jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na pozbycie się niechcianych organizmów z powietrza. Wystarczy wytworzyć odpowiednie stężenie ozonu i zarodniki grzybów znikają w okamgnieniu.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – usługi całodobowe 24/7

Zamów usuwanie pleśni ze ściany w Będzinie w firmie Kastelnik

Zajmujemy się usuwaniem pleśni i grzyba z mokrych ściany po awarii kanalizacji lub po pęknięciu rury u sąsiada. To właśnie zalania z mieszkania u góry są przyczyną ponad 50% przypadków pojawienia się pleśni na suficie, a za wszystko odpowiedzialna jest wilgoć.

Usuwanie pleśni ze ściany Będzin

Gdzie najczęściej pojawia się pleśń?

 • w pomieszczeniach typu łazienka i kuchnia;
 • w okolicy zlewu lub pod prysznicem, koło wanny;
 • w piwnicy przy braku prawidłowej izolacji podłogowej.

Oferujemy również: odgrzybianie ścian w Małopolsce

Usuwanie grzyba ze ściany w powiecie będzińskim

Kompleksowe odgrzybianie mokrej ściany w piwnicy zamówisz nie tylko w mieście Będzin, ale również w powiecie będzińskim, w miastach takich jak Siewierz, Bobrowniki, Psary, Czeladź. Odgrzybianie mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych możemy również zaoferować na terenie całego województwa śląskiego w systemie usług dostępnych przez całą dobę. Na zakończenie prac wystawiamy certyfikat dezynfekcji pomieszczeń, co będzie stanowić gwarancję wykonanej usługi.

Odgrzybianie mieszkania po zalaniu.

Pomiar wilgoci ściany to ważny etap odgrzybiania.

Certyfikat IICRC gwarancją jakości Kastelnik

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu jest często pierwszym krokiem w walce z niechcianymi organizmami. Dorota Kastelnik jest szefową działu, który odpowiada za suszenie mokrych ścian i legitymuje się ona certyfikatem IICRC. Dokument ten jest świadectwem wysokich usług oferowanych przez firmę sprzątająca Kastelnik.

Kastelnik – osuszanie ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Jak się okazuje, w większości przypadków badania mykologiczne nie są konieczne, gdyż ilość grzyba nie jest zbyt duża i po pierwszej wizycie naszego specjalisty większość zarodników grzybów znika bezpowrotnie. Aktualnie przyjmujemy zlecenia na odgrzybianie w Będzinie przez całą dobę.

Oferujemy pomoc w usunięciu następujących rodzajów grzybów ze ściany:

 • Aspergillus;
 • Stachybotrys;
 • Cladosporium;
 • Mucor, Candida oraz Rhizopus.

Czy grzyby pleśniowe są groźne dla zdrowia?

Grzyby pleśniowe są szczególnie niebezpieczne dla dróg oddechowych człowieka, a ich widok potrafi zepsuć wystrój, każdego mieszkania. To właśnie wilgoć jest częstą przyczyną pojawienia się grzybów na murach nieruchomości i z nią musimy wygrać batalię o nasze zdrowie.

Kompleksowe usuwanie pleśni i osuszenia zalanych budynków

Usunięcie pleśni jest możliwe bez iniekcji ścian i użycia środków hydrofobowych. Często wystarczy ustalenie, jaka jest przyczyna wilgoci i zastosowanie odpowiedniego dobranego preparatu na pleśń w domu. Osuszanie mokrych ścian za pomocą kamer termowizyjnych i innych metod jest również możliwe, ale przy powierzchownych zalaniach zbędne.

Popularny artykuł na blogu: Jak wyczyścić kostkę brukową domowym sposobem?

Osuszanie certyfikat IICRC Dorota Kastelnik

Odgrzybiamy ściany w powiecie będzińskim z certyfikatem IICRC.

Jakie usługi oferuje firma Kastelnik?

Dzięki wieloetapowemu procesowi osuszania gwarantujemy Państwu szybkie efekty! Oferujemy kompleksowe rozwiązanie Państwa problemów z zawilgoconymi ścianami w Będzinie – od usuwania pleśni, przez sprawdzenie izolacji, po montaż zabezpieczeń. Wszystko zależy od tego, z jakim rodzajem szkody wodnej mamy do czynienia.

Usuwanie pleśni i osuszanie zalanych mieszkań w miastach:

Najczęściej zadawane pytania o usuwanie grzyba - FAQ

Prace związane z neutralizacją zarodników grzybów na ścianach najlepiej przeprowadzać z zastosowaniem kombinezonów ochronnych. Grzybobójcze środki chemiczne są silnie trujące, więc bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – potwierdzone certyfikatem

Obejmuje to użycie specjalistycznych maskę na twarz z filtrem oraz stosowanie generatorów ozonu o zwiększonej mocy. Do usuwania pleśni i grzybów dobrze sprawdzi się również szmatka z płynem grzybobójczym do szorowania obszarów, na których widać wyraźne wykwity grzyba lub pleśń.

Odgrzybianie Będzin

Jak usunąć grzyba ze ściany domowe sposoby?

Jednym z najbardziej skutecznych środków domowych do usuwania grzyba ze ściany jest użycie mieszaniny roztworu octu i wody. To rozwiązanie może być używane do spryskiwania dotkniętych pleśnią obszarów Twojego mieszkania i może pomóc usunąć większość szkód bez udziału specjalisty od odgrzybiania.

Czego nie lubi grzyb na ścianie?

Grzyb na ścianie nie lubi mocnego światła słonecznego, ponieważ nie może przetrwać w gorących i suchych warunkach. Światło słoneczne może pomóc zmniejszyć obecność grzybów na ścianie i powstrzymać przed ich rozprzestrzenianiem się, ale nie zabije całkowicie istniejących zarodników. Oprócz unikania bezpośredniego światła, grzyb nie lubi wiatru, więc zapewnienie przeciągu lub dobrej wentylacji może być dobrą prewencją w tym zakresie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%