Mycie powierzchni szklanych wodą demineralizowaną.
Wysięg na teleskopie do 12m

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Systemy do mycia okien wodą demineralizowaną

Kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia powierzchni szklanych, kijami teleskopowymi IONIC do 12m. Mycie paneli Katowice tą metodą sprawdza się u większości klientów. Mycie dachów i czyszczenie dachówki - ofertę naszą kierujemy do firm i wspólnot mieszkaniowych z Katowic oraz miast województwa śląskiego.

Mycie elewacji szklanych

Czyszczenie powierzchni szklanych przy użyciu 12m karbonowych kijów teleskopowych IONIC . Mycie elewacji szklanych, okien zewnętrznych.

Mycie paneli fotowoltaicznych

Wydajna praca paneli fotowoltaicznych to zmiana energii słonecznej na elektryczną, a więc im czystsze panele, tym efektywniejsza ich praca.

Mycie okien na wyskości

Specjalistyczne usługi w zakresie mycia i czyszczenia zewnętrznych powierzchni szklanych, elewacji, okien oraz fasad budynków wodą demineralizowaną.

Zarząd firmy Kastelnik

Usługi specjalistyczne

Mycie powierzchni szklanych na wysokości, za pomocą specjalistycznych wysięgników teleskopowych (karbonowe tyczki IONIC, o zasięgu do 12m. Usługa mycia wykonywana jest z poziomu gruntu ( z ziemi), przez co jej koszt, jest dużo niższy niż usługa alpinistów przemysłowych.

Mycie okien na wysokości

Gruntowne doczyszczanie oraz mycie dużych powierzchni szklanych, oraz okien. Specjalistyczny sprzęt gwarancją wysokiej jakości świadczonej usługi, a mycie dachu zdecydowanie najlepiej zlecić firmie z uprawnieniami do prac na wysokości.

Mycie elewacji szklanych

Czyszczenie dachów Katowice i zmywanie zanieczyszczeń biologicznych to popularna usługa wśród właścicieli domków jednorodzinnych. Kastelnik świadczy mycie paneli fotowoltaicznych w Katowicach oraz oferuje impregnacje elewacji szklanych. Prace na wysokości, wykonywane są przez wyspecjalizowany personel.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Firma Ionic Systems Ltd wprowadziła rewolucyjny system Reach & Wash® w 1997 roku w NEC Cleaning Show w Birmingham w Anglii. Od tego czasu system Reach & Wash® stał się zaufaną globalną marką i standardem branżowym dla firm zajmujących się myciem okien na całym świecie. Nie jest przesadą stwierdzenie, że Reach & Wash® zrewolucjonizował branżę, umożliwiając większy zasięg, działając szybciej i bezpieczniej.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Mycie okien Bielsko-Biała, można zamówić, dzwoniąc do biura firmy Kastelnik i jest to usługa, którą przeprowadza się w ten sam sposób, co mycie paneli fotowoltaicznych Katowice.

Systemy do mycia okien wodą demineralizowaną

Systemy IONIC Reach & Wash® są wykorzystywane na nowych i wciąż rozwijających się rynkach i okazują się równie skuteczne do mycia dachówki ceramicznej, co przeszkleń. Szybko stają się metodą z wyboru do czyszczenia paneli słonecznych wszystkich kształtów i rozmiarów, elewacji, szklanych fasad i dachów, plandeki, łodzie, samoloty. Systemy IONIC nie używają ostrych chemikaliów, tylko czysta woda! Mycie elewacji tą metodą jest najtańsze, gdyż nie wymaga wynajęcia samochodu z podnośnikiem.

Jak większość genialnych pomysłów, Reach & Wash jest systemem bardzo prostym. Miękkie włosie szczotki czyści, podczas gdy dysze spłukują ultra czystą wodą powierzchnię szkła. Jako że woda będzie musiała na wysokościach wyschnąć sama, musi ona być całkowicie czysta i wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń tzn. musi być demineralizowana (tj. poddana procesowi filtracji wielostopniowej). Taka woda posiada doskonałe właściwości czyszczące oraz potrafi bez żadnych śladów (smug, zacieków) odparować z wyczyszczonej powierzchni. Dodatkowo w ofercie firmy Kastelnik jest czyszczenie dachówki i czyszczenie kostki brukowej. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%