Dezynfekcja pomieszczeń Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń Wrocław - Kastelnik

Nasza rodzinna firma Kastelnik oferuje dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu fekaliami dla mieszkańców Wrocławia i okolic 24 godziny na dobę. Świadczymy usługi odkażania przemysłowego poprzez ozonowanie lub zamgławianie powierzchni ULV. Specjaliści z firmy Kastelnik to zespół profesjonalistów i pasjonatów, który szybko i bezpiecznie przeprowadzi skuteczną dezynfekcję po chorobie zakaźnej a także zlikwiduje drobnoustroje z Twojego domu już w dniu zgłoszenia. Pamiętaj - dojazd do 100 km gratis tylko w naszej firmie!

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Wrocław Infolinia 24h

Szybko i sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie związane z dezynfekcją pomieszczeń po zalaniach we Wrocławiu. Z wielką precyzją usuwamy nieprzyjemną woń, na przykład po pożarze. Świadczymy usługę odkażenia pojazdów do transportu, dezynfekujemy biura, magazynów oraz hal produkcyjnych. Dodatkowo możesz zamówić czyszczenie klimatyzacji samochodowej i kanałów wentylacyjnych. Firma Kastelnik proponuje też dekontaminacje po pożarach i zalaniach.

Całodobowe ozonowanie Dolny Śląsk

Ozonowanie pomieszczeń i odkażanie po niskich cenach nie tylko we Wrocławiu - pracujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego: Legnica, Lubin, Oleśnica, Dolny Brzeg, Brzeg, Świdnica, Wałbrzych. W naszej bogatej ofercie znajdziesz również czyszczenie ścian z grzyba, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, skuteczna walka z bakteriami. Co więcej, oferujemy czyszczenie kontenerów budowlanych i silosów oraz usuwanie zanieczyszczeń po wybiciu kanalizacji a także transport ADR materiałów biologicznie niebezpiecznych.

Zamgławianie ULV, odkażanie mieszkań, biur, pojazdów

Zamgławianie to kolejny sprawdzony sposób, by skuteczne zniszczyć wszelkie drobnoustroje. Dzięki precyzyjnemu sprzętowi docieramy w trudno osiągalne zakamarki. Metoda dezynfekcji z użyciem zamgławiaczy jest niezwykle popularna przy odkażaniu dużych powierzchni Zamgławianie ULV to polecane rozwiązanie, stosowane podczas sprzątania specjalistycznego po zgonach, czy odkażania po chorobach. Zamgławianie pomieszczeń Wrocław i okolice

dezynfekcja wrocław

Usługi dezynfekcji ozonem

Proces ozonowania to zabieg znajdujący bardzo wiele zastosowań. Sprawdza się w różnych dziedzinach, np. w rolnictwie, przemyśle spożywczym, transporcie, medycynie czy a ostatnio dość głośno jest na temat ozonowania w biurach. W ostatnich miesiącach, kiedy zdiagnozowanych przypadków zachorowań na koronawirusa mamy z każdym dnie coraz więcej, ozonowanie znajduje praktycznie i skuteczne zastosowanie w usunięciu wszelakich zarazków, w tym wirusów i bakterii. Według oficjalnych danych, gdy zabieg ozonowanie jest prawidłowo przeprowadzony, daje niemal 90% skuteczność.

Dezynfekcja specjalistyczna we Wrocławiu

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji samochodów transportowych, także aut dostawczych do przewozu produktów nietrwałych i żywności. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel, który od 2013 r. zapewnia jakościowe przeprowadzenie usług dezynfekcji i sprzątania specjalistycznego. W cenie gwarantujemy dojazd do 100 km na terenie Dolnego Śląska gratis. Kastelnik posiada wiele pozytywnych opini na temat profesjonalnych usług odkażania pomieszczeń w lokalach użytkowych, marketach, bankach, szpitalach, restauracjach czy zakładach produkcyjnych.

Ozonowanie pojazdów

Polecamy jakościowe ozonowanie samochodów w celu pozbycia się nieprzyjemnej woni z samochodu powstałej w wyniku zalania lub pożaru. Ozon stosuje się również w samochodach, autobusach, taksówkach czy karetkach do usunięcia wirusów oraz bakterii i grzybów. Mieszkasz w Jeleniej Górze lub Kłodzku lub innym mieście na Dolnym Śląsku? Szukasz specjalistów w zakresie dezynfekcji? Nie szukaj dalej, zadzwoń do nas i zapytaj o usługę ozonowania samochodów.

Dezynfekcja pomieszczeń, odkażanie po zdiagnozowanym przypadku chorobowym Wrocław

Polecamy także kompletną dezynfekcję mieszkań, biur, publicznych toalet oraz obiektów ogólnodostępnych we Wrocławiu np. sklepów, urzędów miejskich, szpitali, szkół, ośrodków medycznych, kin czy barów w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wszelkich wirusów i innych mikroorganizmów.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Szukasz sposobu na usunięcie zarazków z biura? Oferujemy usługi dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych i biurowych we wszystkich dzielnicach Wrocławia np. Stare Miasto, Śródmieście, Fabryczna i Krzyki.

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy realizację usług ozonowania pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu w pobliżu alei Dębowej, przy ul. Księcia Witolda w pobliżu placu miejskiego.

Dla lokalnego zarządcy nieruchomości wykonaliśmy również zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru po eksmisji lokatorów na osiedlu Gajowice, Karłowice-Różanka oraz Psie Pole-Zawidawie.

Wirusy odpowiedzialne za różne choroby, zaczynając od zwykłego przeziębienia, poprzez ciężkie niewydolności oddechowe są wszechobecne, lecz można z nimi skutecznie walczyć. W firmie stosujemy specjalistyczne zamgławiacze elektrostatyczne, które wypełniamy środkami wirusobójczymi, by szybko i skutecznie dokonać dezynfekcji pomieszczeń.

Popularny wpis na naszym blogu: Jak usunąć karaluchy z mieszkania?

Zamgławianie pomieszczeń realizujemy na terenie Wrocławia i okolic. Dodatkowo, bardzo często na życzenie klienta przeprowadzamy zabieg ozonowania.

Gwarantuje on skuteczne usuwanie potencjalnych wirusów czy baterii z powierzchni, np. biurek, szafek, klawiatury komputerowej mebli itp.   Zastanawiasz się jak przebiega dezynfekcja mieszkania czy biura? Sprawdź sam!
Mamy możliwości ozonowania nawet do 9000 m3 na godzinę we Wrocławiu.

Bez dodatkowych opłat obsługujemy następujące dzielnice we Wrocławiu – Wrocław Biskupin, Sępolno, Starachowice, Nad Odrze, Krzyki, Kępa Mieszczańska oraz Śródmieście – dojazd i wykonanie usługi w 24h od zgłoszenia.

Pojazdy do wywozu odpadów Dolny Śląsk

Dezynfekcja samochodów do wywozu odpadów poprzez ozonowanie to sposób, który skutecznie pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni drobnoustrojów, pleśni, grzybów i alergenów. Do tego perfekcyjnie oczyszcza przestrzeń z zapachów i niepożądanych woni.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Samochody do transportu mrożonych produktów

Kastelnik świadczy jakościowe i kompletne usługi ozonowania samochodów do transportu produktów mrożonych, żywności i innych towarów. Oferujemy dojazd do firm transportowych na terenie całego Dolnego Śląska za darmo, nawet do 100 km. W ofercie mamy również sprzątanie po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych. Proponujemy czyszczenie lokali po pożarach oraz profesjonalne sprzątanie kanałów wentylacji i klimatyzacji zarówno w przemyśle, w domach prywatnych i w samochodach.

Wykonujemy ozonowanie pojazdów prywatnych i samochodach transportu zbiorowego, które zostały dotknięte wypadkami, na przykład pożarem czy zalaniem. Zajmujemy się także ozonowaniem hal produkcyjnych i magazynów, budynków publicznych, tj. banków, szkół, kościołów, szpitali. Bezpłatnie, na terenie Wrocławia oferujemy drobiazgową wycenę w tym samym dniu roboczym!

Jak możemy wykorzystać ozonowanie we Wrocławiu?

Ozonowanie pomieszczeń Wrocław to znana i polecana metoda odkażania w dolnośląskich szpitalach stosowana do usuwania przykrych zapachów oraz do pełnej dezynfekcji. Ozon niszczy bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy. Ze względów zdrowotnych lekarze polecają, aby cyklicznie ozonować także mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci i futrzane zwierzęta.

Warto wspomnieć, że ozon wyjątkowo skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na pyłki, kurz czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których zwykle przebywasz jest bardzo wskazane. Na pewno przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – papierosów, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni itd. Aby szybko i skutecznie zlikwidować niepożądane zapachy ze swojego biura, domu lub lokalu, skorzystaj z naszej usługi ozonowania pomieszczeń.

Ozonowanie można wykorzystać też w innych miejscach, na przykład do:

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

 • odkażanie ozonem jest skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
 • dezynfekcja ozonem jest kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • ozonowanie jest dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • odkażanie i dezynfekcja ozonem jest stosunkowo tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
 • ozonowanie jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie pojazdów, samochodów, autobusów, ciężarówek

Snująca się po samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne przykre zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Na szczęście łatwo rozwiązać ten problem dzięki usłudze ozonowania samochodu. Wszystkie negatywne zapachy zostaną w mig usunięte a wraz z nimi również potencjalne bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeśli pracujesz jako zarządca pojazdami służącymi do przewozu osób (to jest: autobus, bus, taxi), pomyśl o tym, aby zadbać o częste ozonowanie floty samochodowej w celu polepszenia bezpieczeństwa podróży pasażerów.

Usługę ozonowania realizujemy w ciągu 24 godzin, na terenie dolnośląskich miast: Wrocław, Syców, Międzybórz, Twardogóra, Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Trzebnica, Bierutów, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, Wołów, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Ścinawa, Lubin, Polkowice, Chojnów, Legnica, Jawor, Złotoryja, Lwówek Śląski, Bolesławiec, Świerzawa, Lubań, Gryfów Śląski, Zgorzelec, Oława, Żmigród, Jelenie Góra, Kowary, Karpacz, Strzegom, Bolków, Kamienna Góra, Lubawka, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bolków, Boguszów Gorce, Strzegom, Głuszyca, Jedlina Zdrój, Nowa Ruda, Kłodzko, Polanica Zdrój, Dzierżoniów, Pieszyce, Bielawa, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Strzelin, Żarów, Jaworzyna Śląska. Usługi z naszej oferty zawsze wykonujemy profesjonalnie i dyskretnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasza firma oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy i polecamy!

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%