Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Rzeszów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach Rzeszów - Kastelnik całodobowo

Firma Kastelnik zajmuje się profesjonalną dezynfekcją po zalaniu fekaliami w mieście Rzeszów, którą realizuje przez całą dobę. W ofercie wyróżnić pragniemy odkażanie przemysłowe za pomocą ozonowania lub zamgławiania powierzchni nadtlenkiem wodoru. Specjaliści firmy Kastelnik to zgrany i profesjonalny zespół, który oferuje kompletną dezynfekcję po chorobie zakaźnej a także sprawnie zlikwiduje wszelkie wirusy z Twojego domu, już w dniu zgłoszenia. Co więcej gwarantujemy dojazd do 100 km gratis! Ozonowanie lokali nie tylko w Rzeszowie, pracujemy na terenie całego województwa podkarpackiego: Przemyśl, Łańcut, Biłgoraj, Zamość, Mielce, Stalowa Wola, Krosno, Sanok, Jarosław, Ustrzyki Dolne, Gorlice. Wśród naszych usług znajdziesz też usuwanie grzyba ze ścian, neutralizację nieprzyjemne zapachów, niszczenie bakterii i wirusów. Poza tym oferujemy sprzątanie silosów i kontenerów budowlanych, usuwanie nieczystości oraz transport ADR materiałów biologicznie niebezpiecznych. Dezynfekcja powierzchni biurowych i mieszkalnych we wszystkich dzielnicach miasta Rzeszów i na terenie woj. podkarpackiego 24h/dobę.

Dezynfekcja pomieszczeń Rzeszów Infolinia 24h

Bezzwłocznie reagujemy na każde zgłoszenie dotyczące dezynfekcji pomieszczeń na terenie Rzeszowa. Obsługujemy dzielnice: Śródmieście, Nowe Miasto, Drabinianka, Staromieście, Staroniwa, Baranówka, Piastów, Wilkowyja, Zaszkole, Pobitno, Słocina Górna. Eliminujemy przykre zapachy, czyszcząc po wypadkach, zalaniu czy pożarze, a także odkażamy pojazdy transportowe i prywatne, biura, lokale socjalne oraz hale produkcyjne. Dodatkowo proponujemy czyszczenie klimatyzacji samochodowej i kanałów wentylacyjnych.

Całodobowe ozonowanie Podkarpackie

Ozonowanie pomieszczeń Rzeszów to polecana metoda odkażania mieszkań po zdiagnozowanym przypadku COVID, zaakceptowana przez sanepid. Oferujemy sprzątanie specjalistyczne mieszkań po zmarłej osobie z kompletną dezynfekcją i ozonowaniem domu, gdzie doszło do zgonu. Likwidujemy skutecznie i szybko bakterie, wirusy i inne drobnoustroje, a po skończonej usłudze wystawiamy certyfikat z przeprowadzonego zabiegu.

Zamgławianie pomieszczeń oraz odkażanie mieszkań

Postaw na sprawdzony sposób, by skuteczne zlikwidować wszelkie drobnoustroje! Dzięki latom praktyki wiemy, jak dotrzeć w trudno dostępne zakamarki. Metoda dezynfekcji poprzez zamgławianie jest niezwykle popularna przy odkażaniu dużych powierzchni, na przykład szpitali po chorobie zakaźnej. Jak przebiega dezynfekcja pomieszczeń w takim przypadku? Przeczytaj w naszym artykule. Zamgławianie ULV to sprawdzona opcja, stosowana podczas sprzątania i odkażania po ludziach zakażonych chorobami zakaźnymi.

dezynfekcja certyfikat podkarpackie

Co to jest ozonowanie?

Czyszczenie ozonem to zabieg znajdujący wiele zastosowań w różnych branżach. Sprawdza się w rolnictwie, transporcie, przemyśle spożywczym w branży medycznej czy placówkach oświatowych. W obecnych czasach, kiedy walczymy z koronawirusem a zdiagnozowanych przypadków choroby mamy coraz więcej, ozon praktycznie i skutecznie pomaga w dezynfekcji przestrzeni publicznej i w usunięciu z niej wszelakich wirusów i bakterii. Jak podają oficjalne źródła, zabieg ozonowania przeprowadzony prawidłowo pozwala pozbyć się 90% mikroorganizmów.

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Oferujemy usługi dezynfekcji samochodów transportowych, w tym aut dostawczych do przewozu żywności. Nasi specjaliści to doświadczony personel, który już od 2013 r. przeprowadza usługi najwyższej jakości. Zawsze gwarantujemy dojazd do klienta do 100 km na terenie Podkarpackiego gratis. Kastelnik nie bez powodu otrzymuje pozytywne opnie na temat swoich specjalistycznych usług dezynfekcji pomieszczeń od przeróżnych klientów, zarówno indywidualnych jak i firm i instytucji, np. banków, ośrodków medycznych czy fabryk.

Ozonowanie pojazdów Rzeszów

Serdecznie polecamy również ozonowanie samochodu. Jeśli chcesz raz a dobrze pozbyć się niepożądanego zapachu z samochodu, np zapachu papierosów lub rozlanych napojów zamów usługę ozonowania. Ozon okazuje się niezastąpiony w odkażaniu kabin samochodowych, karetek, ciężarówek. Mieszkasz w Rzeszowie, Przemyślu, Łańcucie lub Biłgoraju? Szukasz specjalistów w zakresie dezynfekcji pojazdów? Zadzwoń i zapytaj nas o usługę profesjonalnego ozonowania samochodów.

Odkażanie pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku choroby Rzeszów

Firma Kastelnik poleca dezynfekcję domów, biur, toalet oraz obiektów użyteczności publicznej w Rzeszowie np. banków, szkół, urzędów, sklepów, szpitali, placówek medycznych, restauracji w celu skutecznej prewencji przed rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Wszechobecne ostatnio wirusy są odpowiedzialne za różne poważne choroby, zaczynając od zwykłego przeziębienia poprzez ciężkie choroby zakaźne. Aby z nimi walczyć, stosujemy specjalistyczne zamgławiacze elektrostatyczne wypełnione środkami wirusobójczymi. Dodatkowo często usługę tę uzupełniamy zabiegiem ozonowania pomieszczeń.  Mamy możliwości ozonowania nawet do 3000 m2 na godzinę.

Interwencyjnie obsługujemy dzielnice Rzeszowa, tj. Osiedle Baranówka, Zaszkole, Piastów, Nowe Miasto, Wilkowyja – dojazd i realizacja w 24h.

Pojazdy do wywozu odpadów Podkarpackie

Dezynfekcja pojazdów do wywozu odpadów poprzez ozonowanie to świetny sposób, który pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni wszelkich bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz alergenów. Ozon (od grec. odzon – pachnący) znany i stosowany jest już w branży sprzątania specjalistycznego od lat. Choć trujący dla człowieka, odpowiednio wykorzystany potrafi zdziałać cuda w walce z patogenami.

Samochody do transportu mrożonych produktów

Kastelnik świadczy kompleksowe usługi ozonowania samochodów do transportu jedzenia i produktów mrożonych. Zamów usługę i skorzystaj z dojazdu do twojej firmy transportowej na terenie Podkarpackiego gratis, nawet do 100 km. Zajmujemy się sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, czyszczeniem po pożarach Rzeszów oraz profesjonalnym sprzątaniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle ciężkim, lekkim i branży samochodowej.

Wykonujemy szybkie i efektywne ozonowanie pojazdów – również po wypadkach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji w samochodzie. Zapewniamy wycenę bezpłatnie w tym samym dniu roboczym!

Gdzie możemy wykorzystać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń Rzeszów to najlepsza metoda odkażania w podkarpackich sklepach, szpitalach, kinach czy innych miejscach użyteczności publicznej. Ozonowanie świetnie sprawdzi się do usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, niszczy roztocza, grzyby, wirusy i inne niepożądane mikroorganizmy. Ozonowanie sprawdzi się także w twoim domu – ze względów zdrowotnych warto ozonować dom czy mieszkanie wraz z jego wyposażeniem przynajmniej raz w roku zwłaszcz, gdy ma się małe dzieci.

Co więcej, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Gdy cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki lub sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których codziennie przebywasz przyniesie Ci ulgę i zwiększy komfort życia.

Jako że ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – np. dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, staroci itp., warto zastosować go do szybkiego pozbycia się niepożądanej woni ze swojego domu lub biura.

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to świetna metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

 • jest niezwykle skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, ale naprawdę je usuwa wraz z niechcianymi mikroorganizmami,
 • jest kompleksowe – usuwa wszystkie drobnoustroje, pleśń, alergeny, bakterie, grzyby, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • jest precyzyjne – ozon dociera do nawet trudno osiągalnych zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – pozwala na dokładną dezynfekcję niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • jest raczej tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba ulepszać środkami odkażającymi,
 • jest w 100 procentach bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użycia.

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Drażni cię unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego? Próbujesz bezskutecznie zatuszować inne nieprzyjemne zapachy, które za nic nie dają o sobie zapomnieć? Możemy rozwiązać twój problem usługą ozonowania samochodu. Wszelkie nieprzyjemne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi znikną również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych, ale także prywatnych środkach transportu. Jeżeli zarządzasz pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie swojej floty pojazdów w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu pasażerów.

Usługę ozonowania samochodu realizujemy w ciągu 24 godzin, na terenie takich miast jak: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Biłgoraj, Zamość, Ustrzyki Dolne. Usługi wykonujemy profesjonalnie i szybko, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%