Dezynfekcja pomieszczeń Poznań
Ozonowanie po zalaniu,
zamgławianie Wielkopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Poznań - Kastelnik całodobowo

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji powierzchnie po zalaniach fekaliami. Oferujemy dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu w Poznaniu i okolicy. Proponujemy odkażanie przemysłowe wraz z ozonowaniem lub zamgławianiem powierzchni ULV. Nasi technicy to doświadczony zespół, który już od 2013 roku działa w zakresie skutecznej dezynfekcji po chorobie zakaźnej oraz sprzątania po wypadkach. Mamy sprawdzone sposoby jak usunięć wszelkie wirusy z Twojego mieszkania, już w dniu zgłoszenia. Do tego oferujemy dojazd do 100 km gratis! Zamów ozonowanie pokoi nie tylko w Poznaniu! Firma Kastelnik działa na terenie całego województwa wielkopolskiego: Swarzędz, Kostrzyn, Nekla, Środa Wlkp., Września, Konin, Kłodawa, Koło, Turek, Leszno, Rawicz, Góra, Gostyń, Krotoszyn, Ostrów Wlkp., Kalisz, Gniezno. W naszej ofercie polecamy także usuwanie grzyba ze ścian, neutralizację przykrych zapachów, bakterii i innych drobnoustrojów. Dodatkowo proponujemy czyszczenie kontenerów budowlanych i silosów, usuwanie fekaliów oraz transport materiałów niebezpiecznych. Wybierz fachową dezynfekcję powierzchni biurowych i socjalnych w mieście Poznań i na terenie woj. wielkopolskiego 24h/dobę.

Dezynfekcja powierzchni Poznań Infolinia 24h

Ekspresowo odpowiadamy na zgłoszenia związane z odkażaniem i dezynfekcją pomieszczeń na terenie Poznania. Eliminujemy skutecznie nieprzyjemne zapachy, np. po powodzi lub pożarze, a także odkażamy pojazdy transportowe, biura i lokale użytkowe oraz zakłady produkcyjne. Dodatkowo w ofercie mamy czyszczenie klimatyzacji samochodowej i kanałów wentylacyjnych. Kastelnik świadczy również usługi dekontaminacji po pożarach i zalaniu.

Całodobowe ozonowanie po zmarłych Wielkopolska

Ozonowanie pomieszczeń Poznań to najlepsza metoda odkażania lokali po zdiagnozowanym przypadku chorobowym, zaakceptowana i polecana przez sanepid. Oferujemy kompleksowe czyszczenie specjalistyczne mieszkań po zmarłej osobie wraz z ozonowaniem miejsca, w którym nastąpił zgon. Szybko usuwamy drobnoustroje i zabrudzenia, a po skończonej usłudze wystawiamy certyfikat z poświadczający profesjonalne wykonanie usługi.

Zamgławianie ULV, odkażanie mieszkań, biur, pojazdów

Zamgławianie to kolejny sprawdzony sposób, aby skuteczne usunąć wszelkie drobnoustroje. Dzięki specjalnemu sprzętowi docieramy w trudno dostępne zakamarki. Zamgławianie ULV to skuteczna opcja, stosowana podczas sprzątania specjalistycznego, odkażania po chorobach lub zgonach. Sprawdź Jak przebiega dezynfekcja pomieszczeń po chorobie zakaźnej?.

dezynfekcja poznań

Usługi dezynfekcji ozonem O3

Proces ozonowania to usługa, która ma wiele zastosowań. Często wybiera się ją w rolnictwie, przemyśle spożywczym, w branży medycznej, przemyśle ciężkimi czy w domach prywatnych. Obecnie, w dobie pandemii wirusa, kiedy zdiagnozowanych przypadków mamy z każdym dnie coraz więcej, ozon znajduje kolejne zastosowanie. Szybko i skutecznie pomaga w usunięciu wszelakich wirusów i bakterii z pomieszczeń, środków komunikacji czy miejsc użyteczności publicznej. Jak podają oficjalne źródła, prawidłowo przeprowadzone ozonowanie daje niemal 90% skuteczności w walce z drobnoustrojami.

Dezynfekcja specjalistyczna

W naszym bogatym wachlarzu usług proponujemy zabiegi dezynfekcji samochodów transportowych, w tym aut dostawczych do przewozu żywności i mrożonek. Pracownicy firmy Kastelnik to doświadczony personel, który już od 2013 r. gwarantuje usługi najwyższej jakości, oferując przy tym dojazd do 100 km na terenie Wielkopolski gratis. Kastelnik może pochwalić się pozytywnymi opiniami na temat specjalistycznych usług dezynfekcji pomieszczeń w sklepach, bankach, szpitalach, innych placówkach medycznych oraz fabrykach.

Ozonowanie pojazdów

Skuteczne i rekomendowane jest również ozonowanie samochodu. Dzięki temu zabiegowi szybko można pozbyć się zapachu stęchlizny z samochodu lub zapachu papierosów. Ozon znajdzie wykorzystanie również w autobusach, karetkach itp., do usunięcie przykrych woni oraz neutralizacji bakterii i wirusów. Mieszkasz w Kostrzynie, Kłodawie, Środzie Wlkp., Wrześni? Szukasz specjalistów od dezynfekcji? Zadzwoń i zapytaj o usługę profesjonalnego ozonowania samochodów.

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach, chorobie zakaźnej Poznań

Zastanawiasz się, jak przebiega dezynfekcja mieszkania po chorobie zakaźnej? Oferujemy kompletną dezynfekcję domów, publicznych toalet oraz obiektów użyteczności publicznej w Poznaniu np. banków, szpitali, sklepów, placówek medycznych, kin czy restauracji w celu prewencji przed rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami, to niezwykle popularna usługa na terenie Poznania. Wszechobecne ostatnio wirusy odpowiedzialne za różne choroby, w tym Covid również można szybko usunąć za pomocą dezynfekcji.

W trakcie pracy używamy zamgławiacze elektrostatyczne najnowszej generacji, które są wypełnione środkami wirusobójczymi, w celu dezynfekcji różnego rodzaju pomieszczeń. Dodatkowo możemy przeprowadzić zabieg ozonowania, by wzmocnić efekt. Oferujemy skuteczne usuwanie bakterii mebli, z biurek, klawiatury komputerowej w Twoim biurze.

Mamy możliwości ozonowania nawet do 3000 m2 na godzinę.

Interwencyjnie obsługujemy następujące dzielnice: Poznań Stare Miasto, Nowe Miasto, Chartowo, Grunwald, Jeżyce, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Osiedle Rataje oraz Winiary. Dojazd i realizacja w 24h.

Czytaj także: dezynfekcja mieszkań w Krakowie

Pojazdy do wywozu odpadów Wielkopolska

Dezynfekcja pojazdów do wywozu odpadów poprzez ozonowanie, to sposób, który pozwala na likwidację z powietrza i wszelkich powierzchni groźnych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów.

Ozon znany jest ludzkości od bardzo dawna. Już w osiemnastym wieku, pewien naukowiec z Holandii, biolog niejaki  M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Ozonowanie pojazdów do transportu mrożonych produktów

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi ozonowania samochodów do transportu produktów mrożonych i świeżej żywności. Zamów już dziś, a my dojedziemy do twojej firmy transportowej na terenie całej Wielkopolski gratis, nawet do 100 km. Zajmujemy się też czyszczeniem po zalaniu i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz i czyszczeniem kanałów wentylacji i klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach. Wybierz nasze usługi i odmień oblicze swojego przedsiębiorstwa.

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobęsprzątanie po zgonach w Kaliszu

Wykonujemy ozonowanie pojazdów, a także ozonowanie klimatyzacji, miejskich środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów, szpitali. Bezpłatnie, na terenie Poznania zapewniamy wycenę w tym samym dniu roboczym co zgłoszenie.

Gdzie możemy wykorzystać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń Poznań to skuteczna metoda odkażania w wielkopolskich szpitalach, stosowana do usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji. Ozon likwiduje bakterie, niszczy roztocza, grzyby i inne niepożądane mikroorganizmy. Co więcej, ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować prywatne mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy  cierpi się na alergie na pyłki, roztocza i sierść zwierząt. Ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Ozonowanie pomieszczeń w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak wyżej wspomniano, ozon pomaga ekspresowo w neutralizacji nieprzyjemnych zapachów – dymu po papierosach, zapachu zwierząt, spalenizny, stęchlizny, grzyba i innych. Jeśli pragniesz szybko i skutecznie pozbyć się przykrej woni ze swojego biura, czy mieszkania, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest właśnie dla Ciebie!

Ozonowanie można wykorzystać skutecznie również w innych przypadkach, na przykład:

Odkażanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda odkażania oraz dezynfekcji, która sprawdzi się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych mieszkaniach. Zabieg ma liczne zalety:

 • używanie ozonu do dezynfekcji jest skuteczne – na stałe usuwa wszystkie przykre zapachy – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
 • stosowanie ozonu jest kompleksowe – niszczy drobnoustroje, pleśń, alergeny, zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, nocnymi karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • ozonowanie pomieszczeń jest dokładne – ozon trafia we wszystkie nawet trudno dostępne miejsca – wnika w meble, tapicerki, czyści całe pomieszczenie,
 • odkażanie ozonem jest stosunkowo tanie – ozonowanie to zabieg, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi, jest trwałe i skuteczne
 • ten sposób dezynfekcji jest w pełni bezpieczny – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po niedługim czasie od zakończenia zabiegu pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Woń dymu nikotynowego w samochodzie lub inne trudne do wywietrzenia zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem raz na zawsze za pomocą usługi ozonowania samochodu. Problematyczne aromaty zostaną szybko usunięte a wraz z nimi na dobre znikną również bakterie i wirusy, często występujące w publicznych środkach transportu, ale i prywatnych autach. Jeżeli zarządzasz obsługą pojazdów służących do przewozu osób (autobus, taksówki), zainwestuj w regularne ozonowanie swoich pojazdów, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo podróży dla pasażerów.

Usługę  ozonowania  pomieszczeń w Poznaniu i okolicy realizujemy w ciągu 24 godzin od zlecenia na terenie lokalizacji takich jak: Zbąszyń, Pniewy, Opalenica , Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Stęszew, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Czempiń, Kościan, Śmigiel, Śrem, Swarzędz, Kostrzyn, Nekla, Środa Wlkp., Września, Słupca, Pyzdry, Żarków, Kleczew, Konin, Kłodawa, Koło, Dąbie, Turek, Leszno, Rawicz, Góra, Gostyń, Krotoszyn, Ostrów Wlkp., Pleszew, Kalisz, Jarocin, Nowe Skalmierzyce, Gniezno, Trzemeszno, Wągrowiec, Rogoźno, Krzyż Wlkp. Wszystkie nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i dyskretnie, pamiętając o zasadach BHP.
Przeczytaj także: Jak wygląda dezynfekcja przez zamgławianie?

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%