Dezynfekcja pomieszczeń Kraków
Zamgławianie ULV, odkażanie
ozonem Małopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Kraków - Kastelnik całodobowo!

Oferujemy 24h na dobę dezynfekcję pomieszczeń dla mieszkańców Krakowa i okolic. Odkażanie przemysłowe poprzez ozonowanie lub zamgławianie powierzchni ULV. Technicy firmy Kastelnik to sprawdzony zespół, który przeprowadzi skuteczną dezynfekcję po chorobie zakaźnej a także usunie wszelkie wirusy z Twojego mieszkania, już w dniu zgłoszenia. Dojazd do 100 km gratis! Ozonowanie pomieszczeń nie tylko w Krakowie, pracujemy na terenie całego województwa: Bochnia, Wieliczka, Tarnów, Skawina, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Zakopane. W naszej ofercie znajduje się również usuwanie grzyba ze ścian, likwidacja nieprzyjemne zapachów, bakterii i wirusów. Dodatkowo oferujemy czyszczenie kontenerów budowlanych, usuwanie fekaliów oraz transport ADR materiałów biologicznie niebezpiecznych. Dezynfekcja powierzchni biurowych za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych Kraków, socjalnych oraz magazynowych na terenie woj. Małopolskiego 24h/dobę.

Dezynfekcja mieszkań po zalaniu Kraków, Infolinia 24h

Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia związane z dezynfekcją pomieszczeń na terenie Krakowa. Zamgławianie ULV cena od 800 zł. Eliminujemy nieprzyjemne zapachy np. czyszcząc po pożarze, a także odkażamy pojazdy transportowe z wirusów, a także biura pracownicze oraz hale produkcyjne z patogenów. Dodatkowo świadczymy czyszczenie klimatyzacji samochodowej i kanałów wentylacyjnych oraz usuwanie pluskiew. Kastelnik oferuje również zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą oraz dekontaminacje po pożarach i zalaniach. Z nami deratyzacja Kraków przebiegnie ekspresowo w ciągu kilku godzin.

Całodobowe ozonowanie Małopolska

Ozonowanie pomieszczeń Kraków. to jedna z metod odkażania mieszkań po zdiagnozowanym przypadku, zaakceptowana przez sanepid. Oferujemy czyszczenia specjalistyczne mieszkań po zmarłej osobie wraz z pełną dezynfekcją i ozonowaniem domu, w którym nastąpił zgon. Likwidujemy bakterie, wirusy, a po skończonej usłudze wystawiamy certyfikat z przeprowadzonego zabiegu. Usługi wykonujemy całodobowo. Usuwanie pluskiew Kraków realizujemy środkami chemicznymi z atestem i mamy duże poszanowanie środowiska naturalnego.

Zamgławianie ULV, odkażanie mieszkań, biur, pojazdów

Zamgławianie pomieszczeń Kraków i okolice to często poszukiwanie różnych specjalistycznych usług np. zwalczanie pluskiew. Dezynsekcja Kraków to sprawdzony sposób, by skuteczne zniszczyć wszelkie drobnoustroje, docieramy w trudno osiągalne zakamarki. Metoda dezynfekcji niezwykle popularna przy odkażaniu dużych powierzchni Jak przebiega dezynfekcja pomieszczeń po chorobie zakaźniej?. Zamgławianie ULV to sprawdzona opcja, stosowana podczas sprzątania specjalistycznego, odkażania po osobach zakażonych, a ochrona przed szkodnikami Kraków to dobry sposób prewencji.

certyfikat dezynfekcji

Usługi dezynfekcji ozonem

Proces ozonowania to czynność znajdująca wiele zastosowań. Sprawdza się w rolnictwie, przemyśle spożywczym w branży medycznej a ostatnio dość głośno jest na temat ozonowania w telewizji. W obecnych czas, kiedy zdiagnozowanych przypadków mamy z każdym dnie coraz więcej ozon praktycznie i skutecznie pomaga w usunięciu wszelakich wirusów i bakterii. Jak podają oficjalne źródła, jeżeli zabieg ten jest prawidłowo przeprowadzony daje niemal 90% skuteczność.

Dezynfekcja specjalistyczna

Proponujemy usługi dezynfekcji samochodów transportowych w tym aut dostawczych do przewozu żywności. Nasi technicy to doświadczony personel, który już od 2013 r.l daje gwarancję przeprowadzenia usługi najwyższej jakości. Dojazd do 100 km na terenie Małopolski gratis. Kastelnik posiada liczne pozytywne opnie na temat specjalistycznych usług dezynfekcji pomieszczeń w bankach, szpitalach, innych placówkach medycznych oraz zakładach produkcyjnych.

Ozonowanie pojazdów

Skuteczne jest również ozonowanie samochodu do pozbycia się zapachu z samochodu po ataku kuny, lub zapachu papierosów. Ozon stosuje się również w kabinach samochodowych, karetkach do usunięcie przykrego oraz bakterii i wirusów. Mieszkasz w Bochni lub Wieliczce? Szukasz specjalistów? Zadzwoń i zapytaj nas o usługę profesjonalnego ozonowania samochodów.

Dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku Kraków

Oferujemy dezynfekcję mieszkań, toalet oraz obiektów użyteczności publicznej np. banków, urzędów miejskich, szpitali, placówek medycznych, kin czy restauracji w celu prewencji przed rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii.  Wszechobecne ostatnio wirusy to grupa wirusów, które są odpowiedzialne za różne choroby, zaczynając od zwykłego przeziębienia poprzez ciężkie  niewydolności oddechowe.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Firma Kastelnik specjalizuje się w branży DDD, oferując usługi dezynfekcji pomieszczeń w różnych miejscach w Krakowie, we wszystkich z 18 dzielnic miasta. Zrealizowaliśmy sterylizację pomieszczeń w krakowskich mieszkaniach i biurach zlokalizowanych przy Placu Inwalidów, w Bronowicach, Bieńczycach, Nowej Hucie, Bieżanowie i Podgórzu Duchackim.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

Stosujemy specjalistyczne zamgławiacze elektrostatyczne, które są wypełnione środkami wirusobójczymi, do dezynfekcji pomieszczeń. Dodatkowo możemy przeprowadzić zabieg ozonowania pomieszczeń.  Skuteczne usuwanie bakterii z biurek, szafek, klawiatury komputerowej w Twoim biurze.

Mamy możliwości ozonowania nawet do 3000 m2 na godzinę.

 

Odkażanie pojazdów do wywozu odpadów na terenie Małopolski

Dezynfekcja pojazdów do wywozu odpadów poprzez ozonowanie, to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Zastanawiasz się, jak przebiega dezynfekcja mieszkania po chorobie zakaźnej?

Czyszczenie samochodów do transportu mrożonych produktów – usługi nawet powyżej 100 km

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi ozonowania w samochodach przewożących produkty mrożone, jak również w pomieszczeniach po wybuchu ognia. Cieszymy się możliwością zapewnienia bezpłatnego dojazdu do firm transportowych na obszarze całej Małopolski i to nie tylko w odległości 100 km od Krakowa, ale i dalej.

Dekontaminacja toksyn i bakterii po awariach w domu

Ponadto specjalizujemy się w dekontaminacji toksyn oraz zagrożeń bakteriologicznych po zdarzeniach takich jak zalania czy awarie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Oferujemy także sprzątanie domów po tragicznych zdarzeniach, takich jak pożary. 

Nasza  bogata oferta obejmuje również profesjonalne czyszczenie kanałów wentylacyjnych z tłustych osadów, a także klimatyzacji, zarówno w zakładach przemysłowych, jak i dla indywidualnych klientów posiadających zróżnicowane potrzeby związane z dekontaminacją i dezynfekcją.

Czytaj również: Jak wyglądało ozonowanie domu po pożarze w Krakowie?

Wykonujemy ozonowanie pojazdów – również po specjalnych czy zalanych, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów, szpitali. Bezpłatnie, na terenie Krakowa,  zapewniamy wycenę w tym samym dniu roboczym!

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak usunąć karaluchy?

Gdzie możemy wykorzystać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń Kraków to popularna metoda odkażania w małopolskich szpitalach, usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji. Ozon zabija,  bakterie, niszczy roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie gdy ma się małe dzieci.

Ponadto ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie powierzchni, w których regularnie przebywasz ,przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego biura, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Na czym polega likwidacja pluskiew?

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

 • jest skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
 • jest kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • jest dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • jest stosunkowo tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
 • jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu.

Jeżeli jesteś osobą zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdu w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów.
Przeczytaj także: Jak wygląda dezynfekcja przez zamgławianie?

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%