Dezynfekcja pomieszczeń Kielce
woj. Świętokrzyskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Kielce - Kastelnik całodobowo

Oferujemy 24h na dobę dezynfekcję pomieszczeń dla mieszkańców Kielc i okolic. Odkażanie przemysłowe poprzez ozonowanie lub zamgławianie powierzchni ULV. Technicy firmy Kastelnik to sprawdzony zespół, który przeprowadzi skuteczną dezynfekcję po chorobie zakaźnej a także usunie wszelkie wirusy z Twojego mieszkania, już w dniu zgłoszenia. Dojazd do 100 km gratis! Ozonowanie pomieszczeń nie tylko w Kielcach, pracujemy na terenie całego województwa świętokrzyskiego: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Opatów, Staszów, Łagów, Busko Zdrój, Nowa Słupia, Pińczów, Pińczów, Małogoszcz, Jędrzejów, Oleszno, Włoszczowa, Szczekociny, Koniecpol, Sędziszów, Słupia, Klimontów, Ożarów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Zawichost, Kazimierza Wielka, Działoszyce. Skalbmierz. W naszej ofercie znajduje się również usuwanie grzyba ze ścian, likwidacja nieprzyjemne zapachów, bakterii i wirusów. Dodatkowo oferujemy czyszczenie kontenerów budowlanych, usuwanie fekaliów oraz transport ADR materiałów biologicznie niebezpiecznych. Dezynfekcja powierzchni biurowych Kielce, socjalnych oraz magazynowych na terenie woj. świętokrzyskiego 24h/dobę.

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach Kielce Infolinia 24h

Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia związane z dezynfekcją pomieszczeń na terenie Kielc. Eliminujemy nieprzyjemne zapachy czyszcząc po pożarze, a także odkażamy pojazdy transportowe, biura pracownicze oraz hale produkcyjne. Dodatkowo czyszczenie klimatyzacji samochodowej i kanałów wentylacyjnych. Kastelnik oferuje również dekontaminacje po pożarach i zalaniach.

Całodobowe ozonowanie Świętokrzyskie

Ozonowanie pomieszczeń Kielce to jedna z metoda odkażania mieszkań po zdiagnozowanym przypadku, zaakceptowana przez sanepid. Oferujemy czyszczenia specjalistyczne mieszkań po zmarłej osobie wraz z pełną dezynfekcją i ozonowaniem domu w którym nastąpił zgon. Likwidujemy bakterie, wirusy, a po skończonej usłudze wystawiamy certyfikat z przeprowadzonego zabiegu.

Zamgławianie ULV, odkażanie mieszkań, biur, pojazdów

Sprawdzony sposób by skuteczne zniszczyć wszelkie drobnoustroje, docieramy w trudno osiągalne zakamarki. Metoda dezynfekcji niezwykle popularna przy odkażaniu dużych powierzchni Jak przebiega dezynfekcja pomieszczeń po chorobie zakaźnej?. Zamgławianie ULV to sprawdzona opcja, stosowana podczas sprzątania specjalistycznego, odkażania po osobach zakażonych.

dezynfekcja certyfikat

Usługi dezynfekcji ozonem

Proces ozonowania to czynność znajdująca wiele zastosowań. Sprawdza się w rolnictwie, przemyśle spożywczym w branży medycznej a ostatnio dość głośno jest na temat ozonowania w telewizji. W obecnych czas, kiedy zdiagnozowanych przypadków mamy z każdym dnie coraz więcej ozon praktycznie i skutecznie pomaga w usunięciu wszelakich wirusów i bakterii. Jak podają oficjalne źródła, jeżeli zabieg ten jest prawidłowo przeprowadzony daje niemal 90% skuteczność.

Dezynfekcja specjalistyczna

Proponujemy usługi dezynfekcji samochodów transportowych w tym aut dostawczych do przewozu żywności. Nasi technicy to doświadczony personel, który już od 2013 r. daje gwarancję przeprowadzenia usługi najwyższej jakości. Dojazd do 100 km na terenie Świętokrzyskiego gratis. Kastelnik posiada liczne pozytywne opnie na temat specjalistycznych usług dezynfekcji pomieszczeń w bankach, szpitalach, innych placówkach medycznych oraz zakładach produkcyjnych.

Ozonowanie pojazdów

Skuteczne jest również ozonowanie samochodu do pozbycia się zapachu z samochodu po ataku kuny, lub zapachu papierosów. Ozon stosuje się również w kabinach samochodowych, karetkach do usunięcie przykrego oraz bakterii i wirusów. Mieszkasz w Sędziszowie, Słupi, Klimontowie, Ożarowie, Sandomierzu, Tarnobrzegu? Szukasz specjalistów? Zadzwoń i zapytaj nas o usługę profesjonalnego ozonowania samochodów.

Dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku Kielce

Oferujemy dezynfekcję mieszkań, toalet oraz obiektów użyteczności publicznej w Kielcach np. banków, urzędów miejskich, szpitali, placówek medycznych, kin czy restauracji w celu prewencji przed rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii.  Wszechobecne ostatnio wirusy to grupa wirusów, które są odpowiedzialne za różne choroby, zaczynając od zwykłego przeziębienia poprzez ciężkie  niewydolności oddechowe. Stosujemy specjalistyczne zamgławiacze elektrostatyczne wypełnione środkami wirusobójczymi w celu dezynfekcji pomieszczeń w sposób niezwykle skuteczny. Dodatkowo możemy przeprowadzić zabieg ozonowania pomieszczeń.  Skuteczne usuwanie bakterii z biurek, szafek, klawiatury komputerowej w Twoim biurze.   Zastanawiasz se jak przebiega dezynfekcja mieszkania po chorobie zakaźniej?
Mamy możliwości ozonowania nawet do 3000 m2 na godzinę.

Interwencyjnie obsługujemy Kielce Centrum, Bocianek, Sady, Podkarczówka, Herby, Barwinek, Słoneczne Wzgórze – dojazd i realizacja w 24h.

 

Pojazdy do wywozu odpadów Świętokrzyskie

Dezynfekcja pojazdów do wywozu odpadów poprzez ozonowanie, to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna. Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Samochody do transportu mrożonych produktów

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ozonowania samochodów do transportu produktów mrożonych. Dojazd do firm transportowych na terenie Świętokrzyskiego gratis, nawet do 100 km. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Wykonujemy ozonowanie pojazdów – również po specjalnych czy zalanych, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów, szpitali. Bezpłatnie, na terenie Kielc,  zapewniamy wycenę w tym samym dniu roboczym!

Gdzie możemy wykorzystać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń Kielce to popularna metoda odkażania w świętokrzyskich szpitalach, usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji. Ozon zabija,  bakterie, niszczy roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie powierzchni, w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego biura, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

  • jest skuteczne – nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
  • jest kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
  • jest dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
  • jest stosunkowo tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
  • jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie samochodów i środków transportu publicznego

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdu w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów.

Usługę realizujemy w ciągu 24 godzin, na terenie takich miast jak: Kielce Śródmieście, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Opatów, Staszów, Łagów, Szydłów, Chmielnik, Busko Zdrój, Nowa Słupia, Pińczów, Pińczów, Małogoszcz, Jędrzejów, Oleszno, Włoszczowa, Szczekociny, Koniecpol, Sędziszów, Słupia, Klimontów, Ożarów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Zawichost, Baranów Sandomierski, Kazimierza Wielka, Działoszyce, Skalbmierz. Usługi wykonujemy profesjonalnie i dyskretnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%