Dezynfekcja pomieszczeń Gliwice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniach Gliwice - Kastelnik całodobowo!

Oferujemy całodobową dezynfekcję zalanych pomieszczeń dla mieszkańców Gliwic oraz okolicznych miast. Dodatkowo ozonowanie przemysłowe ozonem lub zamgławianie powierzchni wielkogabarytowych na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pracownicy Kastelnik to kompetentny zespół, który wykona skuteczne odkażanie piwnicy po zalaniach oraz mieszkania po wszelakich chorobach w tym zakaźnych. W związku z sytuacją epidemiologiczna na świecie w 2020 r., pomagamy również w ozonowaniu pomieszczeń przemysłowych na terenie aglomeracji Śląska. Zgłoszenia przyjęte do godz. 20:00 realizujemy w trybie ekspresowym w dzień następny. Dojazd nawet do 100 km poza granice woj. Śląskiego bezpłatny. Ozonowanie po zalaniu gliwickich pomieszczeń nie tylko w Gliwicach, pracujemy na terenie całego województwa: Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Lubliniec, Rybnik, Racibórz, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski. Usługi dezynfekcji w tym usuwanie grzyba z mokrych ścian świadczymy całodobowo. Dodatkowo świadczymy usługi ozonowanie placówek szpitalnych, szpitali, zakładów produkcyjnych. Dezynfekcja zalanych powierzchni biurowych gliwickich fabryk i innych zakładów na terenie woj. Śląskiego - 24h/dobę.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Gliwice cena od 700 zł

Telefony interwencyjne związane z dezynfekcją pomieszczeń po zalaniu fekaliami na terenie Gliwic odbieramy non-stop, przez 24 godziny na dobę. Czyszczenie mieszkania po zalaniu warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Gwarantujemy eliminacje zapachów po pożarze, a także zamgławiamy pojazdy transportowe, odkażamy pomieszczenia biurowe, szpitalne oraz hale produkcyjne na terenie KSSE. Ponaddto zapewniamy odkażanie klimatyzacji samochodowej i kanałów wentylacyjnych. Kastelnik sprawdzona firma dezynfekująca po zalaniach.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń Gliwice

Ozonowanie pomieszczeń jakie korzyści daje w walce z wirusami oraz bakteriami? Profesjonalne ozonowanie to zabieg, który polega na uzyskaniu odpowiedniego stężenia ozonu (O3) w odkażanym pomieszczeniu oraz utrzymaniu tego stężenia przez minimum 30 minut. To niezwykle skuteczna i sprawdzona od wielu lat metoda odkażania, zaakceptowana przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Oferujemy usuwanie brzydkich zapachów za pomocą ozonowania. Sprawdza się nie tylko w walce z wirusami, jest również skuteczne podczas sprzątania po pożarze., oraz specjalistycznego sprzątania po zmarłym.

Sprzątanie po zalaniu w Gliwicach, woj. Śląskie

Zdezynfekowane powierzchnie biurowe i zalane piwnice to nie tylko bezpieczeństwo i komfort pracy Twoich pracowników. Czyszczenie po zalaniu w Gliwicach, to przede wszystkim skuteczna metoda dezynfekcji powierzchni po powodzi, wielkich hal przemysłowych czy też innych obiektów, których nie można odkazić tradycyjnymi metodami, takim np. jak ozonowanie pomieszczeń. Usługa zamgławiania nadtlenkiem wodoru (H2O2) jest bardzo często elementem specjalistycznego sprzątania po zalaniu lub też ozonowania po pożarze.

Przygotowanie do ozonowania

Pierwszym etapem jest przedstawienie kubatury pomieszczenia ozonowanego. Sprawdź wysokość pomieszczeń oraz przelicz metry kwadratowe. Po akceptacji ceny i podpisaniu zamówienia nasi technicy przystępują do pracy. W ozonowanych obiektach nie powinny znajdować się żadne żywe zwierzęta, kwiaty ani dzieła sztuki. Technicy po uszczelnieniu pomieszczeń ozonowanych przystępują do pracy.

Certyfikat ozonowania

Po wykonaniu usługi odkażania wystawiamy certyfikat np. dotyczący specjalistycznego  ozonowania pomieszczeń Gliwice. Opisujemy w nim wszystkie parametry techniczne, specyfikację osiągniętego stężenia „ppm” dezynfekowanego budynku czy też mieszkania oraz przesyłamy na Twoją skrzynkę email.

Dezynfekcja pomieszczeń magazynowych po zalaniu Gliwice

Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń po zalaniach, magazynów, hal przemysłowych na terenie Gliwic oraz innych okolicznych miast. Faktem jest, że funkcjonujemy w niezwykłym środowisku związanym z rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii, ale raczej tych pierwszych. Cały rok 2020 to wszechobecny wirus, które odpowiedzialny jest za cały ten lockdown.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Dlatego niezwykle ważne jest, by nie dopuścić do zatrzymania zakładu pracy. Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną za zarządzaniem zakładem przemysłowym powinieneś zadbać o odpowiednie prewencyjne dezynfekowanie pomieszczeń w których przebywają Twoi pracownicy lub klienci. Nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić. Taka jest obecnie rzeczywistość. Nakłady finansowe oraz subwencje, jakie zostały przekazane na ratowanie gospodarki na przełomie wiosny / lata 2020 r. są na niespotykaną dotąd skalę. Nie pozwólmy tego zmarnować!

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy usługę taniego cyklicznego ozonowania pomieszczeń w Gliwicach i innych okolicznych miastach np. Tarnowskie Góry, Rybnik, Racibórz, Żory czy Tychy. Od wielu lat mamy w ofercie specjalistyczne zamgławiacze elektrostatyczne, przemysłowe ozonatory powietrza oraz wypełnione po brzegi półki ze środkami wirusobójczymi.

Jesteśmy gotowi do gruntownej dezynfekcji pomieszczeń, a robimy to w sposób niezwykle skuteczny. Jakie są opinie na temat profesjonalnej firmy zajmującej się dezynfekcją na Śląsku?

Zadzwoń do nas, a chętnie przedstawimy Ci referencje od klientów oraz nasze certyfikaty.  Dodatkowo możemy przeprowadzić zabieg odkażania pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych.  Całkowite usuwanie bakterii z pomieszczeń socjalnych to zadanie dla profesjonalistów z firmy Kastelnik Gliwice.

Ozonujemy nawet ponad 3000 m2 na godzinę. Sprawdź nas!

ozonowanie windy

Dezynfekcja karetek pogotowia Śląskie

Dezynfekcja pojazdów specjalistycznych poprzez ozonowanie, to metoda, która pozwala na usunięcie z powietrza i powierzchni niebezpiecznych bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz różnego rodzaju alergenów Ozon znany jest nam od dawna.

Zastanawiasz se jak przebiega dezynfekcja mieszkania po chorobie zakaźniej?

Już w XVIII wieku holenderski przyrodnik M.Marum wyczuł dziwny zapach powietrza wokół swoich maszyn elektrostatycznych. Jednak nie przypuszczał on, że ma do czynienia z gazem tak istotnym dla życia na Ziemi.

Ozon (od grec. odzon – pachnący)

Ozonowanie pomieszczeń szpitalnych Gliwice

Nasza firma świadczy cykliczne usługi ozonowania pomieszczeń szpitalnych Gliwice. Oferujemy dojazd do firm produkcyjnych,  transportowych na terenie całego Śląska  gratis, nawet do 100 km. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji, oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle, jak i w samochodach.

ozonowanie w szpitalach

Wykonujemy ozonowanie pojazdów – również po zalanych, a także zajmujemy się również ozonowaniem klimatyzacji samochodowej,  środków transportu publicznego – autobusy miejskie czy też tramwaje, zakłady przemysłowe oraz magazyny, placówki szpitalne czy zdrowotne, gdzie nastąpiło zakażenie wirusem lub zgon pacjenta . Całkowicie bezpłatnie, na terenie Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór  zapewniamy wycenę a często i realizację w tym samym dniu roboczym!

Gdzie możemy wykorzystać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice to popularna metoda odkażania w śląskich  szpitalach, usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji. Ozon zabija,  bakterie, niszczy roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie gdy ma się małe dzieci.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak usunąć karaluchy?

Ponadto ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie powierzchni, w których regularnie przebywasz, przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego biura, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie!

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach, na przykład:

 • sprzątanie po zalaniu
 • czyszczenia mieszkań po pożarze
 • czyszczenia piwnic po zalaniach
 • czyszczenia klimatyzacji
 • czyszczenia i doczyszczaniu posadzek po wylewie fekaliów

Czy ozonowanie powierzchni – skuteczne?

Ozonowanie to doskonała metoda odkażania oraz kompleksowej dezynfekcji. Czy wiesz, że Państwowa Inspekcja Sanitarna poleca ozonowanie pomieszczeń jako skuteczny środek walki
wirusem, gdyż sprawdzająca się na usługa zarówno w miejscach publicznych, ale również i u przeciętnego Kowalskiego w mieszkaniu. Ozonowanie ma więc szereg plusów, do których zaliczyć można:

 • ozonowanie pomieszczeń nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami,
 • ozonowanie pomieszczeń jest kompleksowe – usuwa drobnoustroje, pleśń, alergeny, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami (mrówkami, karaluchami, komarami, molami, gryzoniami),
 • ozonowanie pomieszczeń jest dokładne – ozon dociera do wszelkich zakamarków – wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie – umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami,
 • ozonowanie pomieszczeń jest stosunkowo tanie – ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi,
 • ozonowanie pomieszczeń jest w pełni bezpieczne – ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania.

Ozonowanie pojazdów transportu publicznego Śląskie

Unosząca się w samochodzie woń dymu nikotynowego lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania samochodu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w publicznych środkach transportu. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą pojazdami służącymi do przewozu osób (autobus, bus, taxi), powinieneś zadbać o regularne ozonowanie pojazdów transportu publicznego w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży oraz komfortu swoich pasażerów.

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%