Dezynfekcja pojazdów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Szukasz firmy do dezynfekcji kabiny samochodu? Kastelnik oferuje dezynfekcję pojazdów za pomocą ozonu już od 100 zł 

Dezynfekcja pojazdów jest bardzo ważna, szczególnie gdy przewozimy inne osoby czy zwierzęta. Wnętrze samochodu czy autobusu może być pełne wirusów i bakterii, które należy regularnie usuwać. Aby zabezpieczyć się przed wpływem groźnych drobnoustrojów i grzybów warto sięgnąć po specjalistyczne usługi dezynfekcji pojazdów, które w swojej ofercie ma firma Kastelnik.

Kastelnik – dezynfekcja samochodów – usługi całodobowe 24/7

Wyjaśniamy, na czym polega odkażanie pojazdów i jakie metody sprawdzają się najlepiej.

Zobacz, jak przebiegał nasza realizacja: usuwanie kwasu masłowego w Gliwicach.

Ozonowanie samochodu

Dezynfekcje pojazdów wykonuje się m.in. za pomocą atestowanych środków chemicznych lub ozonu.

Dezynfekcja samochodu krok po kroku – co zawiera?

W samochodzie często spędzamy sporo czasu. Po drodze jemy posiłki, zatrzymujemy się na stacjach benzynowych i przewozimy pasażerów. Nawet przez zwyczajne kichanie i kaszlenie w pojeździe, roznosimy po jego wnętrzu masę zarazków. Tym samym wnętrze samochodu staje się prawdziwym siedliskiem bakterii, których szczególnie dużo może być w takich miejscach jak:

 • powierzchnie klamki drzwi;
 • koło kierownicy;
 • drążek zmiany biegów;
 • powierzchni tapicerki;
 • schowki;
 • przyciski;
 • hamulec ręczny;
 • zagłówki.

Polecany artykuł na blogu: Jak usunąć nieprzyjemny zapach w samochodzie?

Odkażanie pojazdów

Proces dezynfekcji samochodu rozpoczynamy właśnie od tych miejsc, które są najbardziej narażone na kontakt z bakteriami. W tym celu sięgamy po środki biobójcze z wysokim stężeniem alkoholu etylowego nadtlenkiem wodoru i czwartorzędowymi związkami amoniowymi. Takie preparaty gwarantują najwyższą skuteczność dezynfekcji powierzchni w samochodzie, taksówce czy autobusie. Wiemy, że niezwykle ważne jest również zadbanie o wypranie tapicerki, zdjęcie pokrowców i dokładne odkażenie ich w praniu w wysokiej temperaturze.

Dezynfekcja klimatyzacji i wentylacji

Warto zadbać również o dezynfekcję klimatyzacji i wentylacji samochodu. W przeciwnym razie dezynfekcja wnętrza pojazdu nie przyniesie efektu, skoro w klimatyzacji będą się mnożyć groźne dla zdrowia grzyby i pleśń. Taki zabieg dezynfekcji należy wykonywać przynajmniej raz w roku, by zachować czystość tych elementów pojazdu.

Czysta klimatyzacja

W ramach dezynfekcji pojazdu zajmujemy się także czyszczeniem klimatyzacji.

Ozonowanie samochodu i usuwanie zapachu papierosów w 15 min

Auto można wietrzyć co jakiś czas na wolnym powietrzu, jednak profesjonalne środki chemiczne okazują się niezastąpione. Jeśli posiadasz takie środki zakupione do usług własnych, możesz wykonywać czyszczenie co jakiś czas, jednak najlepsze skutki przynosi inna forma dezynfekcji. W odkażaniu klimatyzacji i wentylacji doskonale sprawdza się również ozonowanie samochodu, które wykonujemy przy pomocy specjalnych przemysłowych generatorów ozonu.

Ozonowanie samochodów z wirusów i bakterii

Usuń dym z papierosów w 15 min – zamów ozonowanie samochodu.

Ozonowanie wnętrza auta – zaufaj specjalistom

Najnowsze wpisy i informacje na temat ozonowania potwierdzają – jest to najskuteczniejsza forma dezynfekcji nie tylko mieszkań, ale i pojazdów użytku prywatnego i publicznego. Ozon dokładnie oczyszcza pojazd z wszelkich bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Jego skuteczność wynosi aż 99,9%, dlatego sięgamy po niego, wykonując dezynfekcję pojazdów. Ozonowanie pomieszczeń to dziś jedna z najbardziej popularnych form dezynfekcji.

Ozonowanie pojazdów

Dzięki ozonowaniu jesteśmy także w stanie wyeliminować wszelkie nieprzyjemne zapachy z wnętrz samochodów. Te wonie często bywają niezwykle uporczywe, a zapach stęchlizny czy dymu papierosowego trudno zamaskować, wieszając przy lusterku zapachowe zawieszki. Ozon wchodzi w reakcję z cząsteczkami zapachu, doprowadzając do skutecznej ich neutralizacji.

Dlaczego dezynfekcja pojazdów jest tak ważna?

Dezynfekcja pojazdu to niezwykle ważny proces, który niestety często pomijany jest w procesie mycia auta. Czysty samochód, oczyszczony z wszelkich bakterii i grzybów to mniejsze ryzyko zachorowania na poważne choroby. Nasze usługi dezynfekcji pojazdów gwarantują także komfortową podróż, podczas gdy wnętrze samochodu jest dokładnie odkażone.

Warto zadbać o to, by dezynfekcja samochodów była wykonywana regularnie, a w szczególności za każdym razem, gdy odbywamy dłuższą podróż.

Profesjonalna dezynfekcja pojazdów, a ozon w spray’u?

Dla naszych klientów oferujemy specjalną usługę tj. dezynfekcja pojazdów. Odkażamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy i inne pojazdy za pomocą urządzeń do ozonowania, a nie za pomocą ozonu w spray’u. Cały proces wykonujemy przy pomocy profesjonalnych produktów biobójczych i sięgamy po najskuteczniejsze na rynku ozonowanie wnętrz, które likwiduje całe zagrożenie biologiczne oraz nieprzyjemny zapach we wnętrzu pojazdu. W ramach naszych usług wykonujemy również ozonowanie klimatyzacji i wentylacji w pojazdach na życzenie klientów.

Kastelnik – ozonowanie pojazdów – usługi całodobowe 24/7

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego czyszczenia kierownicy i wszelkich elementów wewnątrz auto, które narażone są na bytowanie zarazków. Powierzchnie odkażamy przy pomocy ozonowania i środków z chlorem i alkoholem. Czysty samochód wolny od bakterii oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów to podstawowe kwestie dbałości o swój pojazd. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, sprawdź i przekonaj się, jak sprawnie jesteśmy w stanie odkazić Twój samochód.

Dezynfekcja samochodów

Zaufaj profesjonalnej firmie sprzątającej Kastelnik!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%