Dezynfekcja po zmarłych Mazowieckie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych całe województwo mazowieckie. Neutralizacja uciążliwych zapachów po śmierci.

Firma Kastelnik to profesjonalna firma sprzątająca po zmarłym na terenie województwa mazowieckiego. Naszą usługę czyszczenia mieszkań po zmarłych wykonujemy kompleksowo: myjemy, dezynfekujemy oraz likwidujemy skażone mienie po zgonach. Lata doświadczenia w wykonywaniu realizacji w takich miastach jak Warszawa, Piaseczno, czy Grodzisk Mazowiecki pozwoliły nam rozwiązać problem związany z nieprzyjemnym zapachem po zwłokach już u wielu klientów. Zapraszamy do kontaktu przez 365 dni w roku 7 dni w tygodniu!

dezynfekcja po zgonach Kastelnik

Sprzątanie po zmarłych Mazowieckie – odkażanie po zmarłym

Ozon, a mianowicie tlen z trzema cząsteczkami ma niezwykłe właściwości aseptyczne, dlatego idealnie sprawdza się przy dezynfekcji i sprzątaniu po zmarłych mazowieckich mieszkań. W dużym stężeniu jest niebezpieczny dla człowieka, lecz w małych ilościach występuje naturalnie w przyrodzie, np. jest wytwarzany podczas wyładowań atmosferycznych. Podczas naszych realizacji sprzątania po zgonach stosujemy go w celu odkażania oraz usuwania uciążliwego fetoru z mieszkań po zwłokach.

Ozon niszczy wszystkie wirusy i zarodniki przetrwalnikowe bakterii, dlatego tak często jest przez nas stosowany w czyszczeniu mieszkań po zmarłych.

Ozonowanie po zgonie na Mazowszu – dezynfekcja Kastelnik

Sprzątanie po zgonach oraz dezynfekcja mazowieckich pomieszczeń mieszkalnych po samobójstwie, zgonie, śmierci to zadanie dla profesjonalnych firm, świadczących usługi odkażania po osobach zmarłych czy też zgonie za pomoca ozonu. Usługi takie świadczy kilka firm na Mazowszu w tym w Warszawie. Najważniejsze jest doświadczenie techników zajmujących się tym zagadaniem, oraz dostęp do odpowiednich generatorów ozonu. Oferujemy sprzątanie po zgonie od wielu lat, dlatego właśnie postawiliśmy na niezawodny sprzęt do ozonowania mieszkań wytwarzający nawet 40 gram ozonu na godzinę. Jest to ważna, kwestia, ponieważ od niej zależy, czy będziemy w stanie zlikwidować wszystkie drobnoustroje oraz smród po zgonach. Usługi dezynfekcji ozonem, gdzie doszło do zgonu, a na miejscu leżały zwłoki człowieka powinny być przeprowadzone w stosunkowo krótkim czasie od wykrycia tego zdarzenia.

Kastelnik firma sprzątająca po zgonach – woj. mazowieckie

Należy zawsze pamiętać, iż przed zabiegiem ozonowania po zgonach musimy zabezpieczyć wartościowy sprzęt i dzieła sztuki. Konieczne jest wyniesienie roślin, ponieważ pod wpływem ozonu mogą ulec one zniszczeniu. Następnym krokiem jest ustawienie na płaskiej powierzchni generatora i ustawienie odpowiednich parametrów. W trakcie ozonowania, które może trwać od 1,5 do 12 h, pracownicy monitorują cały proces oraz pilnują, aby do środka nie weszły osoby trzecie. W tym celu również zostaje na drzwiach mieszkania wywieszona karteczka z informacją o przeprowadzanej usłudze. Po zakończeniu procesu czekamy, aż stężenie ozonu spadnie i będzie bezpieczne dla organizmu człowieka. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia terminu!

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Odkażanie mieszkań po zgonie, śmierci oraz zmarłych osobach Mazowsze

Specjalistyczne usługi sprzątania po zgonach – oferta firmy Kastelnik

 • Czyszczenie warszawskich torowisk po zgonie, sprzątanie zwłokach na torach;
 • Dezynfekcja samochodów po rozkładzie zwłok;
 • Sprzątanie po zgonie w wyniku wypadku komunikacyjnego; śmierć pod kołami tramwaju, autobusu, pociągu lub na drodze w wyniku zdarzenia się pojazdów;
 • Dezynfekcja i usuwanie śladów po płynach ustrojowych Nowy Dwór Mazowiecki;
 • Dekontaminacja pomieszczeń po skażeniu biologicznym;
 • Dezynfekcja ozonem mazowieckich biurowców, w którym znaleziono ciało pracownika w stanie rozkładu;
 • Likwidowanie plam po płynach ustrojowych, ciele w stanie rozkładu;
 • Usuwanie uciążliwych zapachów z rozkładającego się ciała po zgonach;
 • Usuwanie śladów krwi po samobójstwie i śmierci – Radom, Płońsk, Płock;
 • Ozonowanie pomieszczeń socjalnych po zgonach w piwnicach, strychach;
 • Transport i utylizacja odpadów z mieszkań po zmarłych;
 • Inne usługi funeralne oraz usługi sprzątania związane z odkażaniem mieszkań po chorobach zakaźnych;

Całodobowy kontakt telefoniczny Mazowsze 7/24

Na mazowieckim rynku sprzątania funeralnego jesteśmy już od wielu lat. To, co charakteryzuje firmę dezynfekującą po zmarłych Kastelnik podczas odkażania i sprzątania po śmierci, oferując czyszczenie po zgonach, to doświadczenie oraz profesjonalne podejście do świadczonych usług. Nasze prace świadczymy z użyciem wyłącznie atestowanego sprzętu i idealnym stanie oraz sprawdzonych preparatów chemicznych, stosowanych w sprzątaniu specjalistycznym po zwłokach w lokalu. Ponadto po skontaktowaniu się z nami klienci otrzymują darmową ofertę na realizację zlecenia już w 20 minut! Nasze usługi, które obejmują wszystkie etapy czyszczenia domów po zmarłych. Ważne, by zachować przy tym procedury BHP, niezbędne do utrzymania prawicowego zdrowia na terenie lokali, gdzie doszło do śmierci. Większość naszych usług, świadczonych przez firmę dezynfekującą po zgonie Kastelnik, zamówisz telefonicznie. Mazowieckie spółdzielnie mieszkaniowe, otrzymują specjalne karty lojalnościowe, dotyczące naszej współpracy. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdziło się również w innych województwach naszego kraju.

dezynfekcja-po-zmarlym-mazowieckie-kastelnik

Skuteczna dezynfekcja po zgonie, zwłokach 7/24 h

Kontakt telefoniczny do nas możliwy jest przez całą dobę, zadzwoń, a wytłumaczymy co robić po śmierci bliskiego krok po kroku! Działamy na terenie Mazowsza i w innych regionach Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nawet w środku nocy. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie odkażania ozonem mieszkań, gdzie znaleziony zwłoki. Zadzwoń!

Dezynfekcja po zwłokach województwo Mazowsze. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%