Dezynfekcja po zmarłych
Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja po zmarłych woj. śląskie. Skuteczne mycie i usuwanie drobnoustrojów, najlepsze środki chemiczne

Kastelik na terenie całego województwa ma dla Państwa do zaoferowania usługę dezynfekcji po zmarłych na Śląsku. Nasza firma to zespół profesjonalistów zajmujących się odkażaniem mieszkań na szeroką skalę. Pracownicy firmy dezynfekująco – sprzątającej Kastelnik posiadają liczne szkolenia, profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki czyszczące i ponad 100 przemysłowych generatorów ozonu. W ramach wykonywanych prac czyścimy, odkażamy oraz utylizujemy przedmioty z mieszkań, w których przebywało ciało zmarłej osoby. W celu potwierdzenia wykonanych prac nasza ekipa zostawia Państwu specjalny certyfikat dezynfekcji po zmarłym oraz fakturę. Telefony odbieramy całodobowo 7/24 h. Obsługujemy miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, OgrodzieniecPiekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, SiewierzSkoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, ŻarkiŻywiec.

dezynfekcja-po-zgonie-slaskie

Zaufaj profesjonalistom – skuteczne czyszczenie i dezynfekcja Śląsk

Wielowymiarowe podejście oraz lata doświadczenia to aspekty, które sprawiają, że mamy tak wiele realizacji za sobą. Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli zaopatrzeni w środki ochrony indywidualnej zabezpieczające przed działaniem niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia czynników występujących w środowisku pracy. Nadmienione środki posiadają wszelkie certyfikaty na znak bezpieczeństwa. Podczas wykonywanych prac przestrzegamy zasady BHP.

Firma Kastelnik, oferuje dezynfekcję funeralną od 2013

  • sprzątanie i dezynfekcję po zmarłych w województwie śląskim;
  • mycie ścian i sufitów po śmierci woj. śląskie i okolica;
  • czyszczenie mieszkań po zmarłym Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry;
  • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
  • odkażanie mieszkań nadtlenkiem wodoru;
  • zamgławianie pomieszczeń po chorobach zakaźnych;
  • utylizacja skażonych mebli.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie woj. śląskie

Podczas dezynfekcji niezwykle ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa BHP. Należy pamiętać o zabezpieczeniu wejścia do mieszkania, tak aby nie mogły do niego wejść osoby niepowołane. W tym celu najlepiej powiesić na drzwiach karteczkę. W trakcie zabiegów dezynfekcji nie wolno jeść, pić i palić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby ze Śląskiego, ale nie tylko, działamy również na terenie woj. dolnośląskiego oraz małopolskiego.

dezynfekcja-po-zgonie-kastelnik

Najskuteczniejsze środki chemiczne, Kastelnik czyszczenie po zmarłych

Dobre środki chemiczne m.in. przemieniają skoagulowane białka w formę rozpuszczalną, są łatwo usuwalne podczas płukania. Należy pamiętać o tym, aby odpowiednio dobrać stężenie preparatów chemicznych, najlepiej zgodnie z zaleceniami producenta. Jeśli jest ono zbyt duże lub za małe metoda ta po prostu nie zadziała, a w najgorszym przypadku spowoduje korozję.

Kastelnik Śląsk – skuteczna dezynfekcja mieszkań na wyciągnięcie ręki

Kastelnik katowicka firma sprzątająca po zmarłych Śląskie i inne województwa, oferuje sprawdzone metody dezynfekcji śląskich mieszkań po zgonach. Specjalistyczne usługi związane z usuwaniem silnych i zróżnicowanych zabrudzeń wykonujemy od wielu lat, czyścimy dla polskiego przemysłu oraz dla lokalnej ludności mieszkania, w których nastąpiła śmierć – zawsze na najwyższym poziomie, sprawiając 100% satysfakcję naszych klientów z terenów woj. Śląskiego. Dużą dogodnością dla Państwa jest fakt, iż odbieramy telefony całodobowo, a dodatkowo wyceniamy bezpłatnie realizacje w niezmiernie krótkim czasie. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

dezynfekcja-po-zmarlym-slask

Firma Kastelnik oferuje usługi dezynfekcji po zmarłych w całej Polsce:

Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.4
4,4 rating
4.4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 8)
Doskonale63%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo12%
Okropnie0%