Dezynfekcja po zmarłych
Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Niezawodna dezynfekcja po zmarłych Śląskie. W jaki sposób skutecznie usunąć trujące związki chemiczne po śmierci w domu?

Nasza firma na terenie całego województwa ma dla Państwa do zaoferowania usługę tj. dezynfekcja po zmarłych woj. śląskie. Kastelnik to zespół profesjonalistów zajmujących się odkażaniem mieszkań na szeroką skalę. Pracownicy firmy dezynfekująco – sprzątającej posiadają liczne szkolenia, profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki czyszczące i ponad sto przemysłowych generatorów ozonu. Pracujemy bez przestojów od rana do nocy, u nas zamówisz następujące usługi:

 • czyszczenie po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • dezynfekcję pomieszczenia po zgonie w domu;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi po samobójstwie;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym w tragicznych okolicznościach.
śląska firma sprzątająca po zmarłych

Kastelnik, firma sprzątająca po zmarłych w woj. śląskim © 2022 Dorota Kastelnik

 

Dezynfekcja po zgonach woj. śląskie – 4.5 miliona mieszkańców

W celu poświadczenia sposobu wykonanych usług, nasza ekipa zostawia Państwu specjalny certyfikat dezynfekcji po zmarłym oraz fakturę za sprzątanie mieszkania po zgonie. W celu poprawy komunikacji, informujemy, iż telefony odbieramy całodobowo tj. 7/24 h. Obsługujemy wszystkie miasta na terenie województwa śląskiego. Nasza aglomeracja to ponad 4.5 miliona mieszkańców. Wiele ludzi mieszka i umiera samotnie. Pomagamy rodzinom zmarłych osób w odkażeniu i wysprzątaniu mieszkań na terenie miast:

dezynfekcja po zgonie śląskie

Utylizacja mieszkania po zmarłym w województwie śląskim

Opróżnianie zaniedbanych lokali to część usługi tj. sprzątanie po zmarłych. Często realizowana likwidacja mieszkań po zgonach jest zadaniem dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Utylizację mebli po zmarłej osobie można w dowolnej chwili zlecić firmie Kastelnik. W szczególności, gdy mamy do czynienia ze zjawiskiem, jakim jest syllogomania, czyli patologiczne zbieractwo nie możemy zostawić zagraconego lokum. W takim mieszkaniu nie wystarczy, by wykonać – usuwanie krwi z podłogi, odplamianie dywanu czy dezynfekcję łóżka. Możesz zlecić opróżnianie lokalu:

 • z rzeczy osobistych;
 • mebli po zmarłej osobie np. wersalka, meblościanka, dywany;
 • ubrań zmarłego i innych drobnych przedmiotów;
 • przedmiotów poplamionych krwią.

Niezbędna jest utylizacja wszystkich przedmiotów skażonych biologicznie. Takich mebli nie wolno wyrzucać na śmietnik koło domu. Mienie, którego nie oddamy do utylizacji np. stół, czy krzesła poddajemy dezynfekcji. Można tutaj zastosować ozonowanie. Odkażanie tą techniką dodatkowo wyeliminuje smród po patologicznym zbieraczu oraz po ciele denata. Każda solidna firma, usługi na sprzątanie mieszkań po zmarłych realizuje z gwarancją ceny i jakości. Po utylizacji odpadów nasze mieszkanie będzie bez chorobotwórczych drobnoustrojów i skażonych biologicznie mebli.

opróżnianie mieszkań zmarłych

Zdjęcie: odpowiedzialna utylizacja na Śląsku © 2022 Kastelnik

Dezynfekcja po zmarłym Śląsk i okolica

Wielowymiarowe podejście oraz lata doświadczenia to aspekty, które sprawiają, że mamy tak wiele realizacji za sobą. Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli zaopatrzeni w środki ochrony indywidualnej zabezpieczające przed działaniem niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia czynników występujących w środowisku pracy. Nadmienione środki posiadają wszelkie certyfikaty na znak bezpieczeństwa. Podczas wykonywanych prac przestrzegamy zasady BHP.

Jakie usługi dezynfekcji mieszkań po zgonach oferujemy?

 • Sprzątanie mieszkań po zmarłych w województwie śląskim;
 • sprzątanie po zgonach w samotności;
 • mycie ścian i sufitów po śmierci w domu;
 • czyszczenie mieszkań po zgonach Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • odkażanie mieszkań nadtlenkiem wodoru;
 • zamgławianie pomieszczeń po chorobach zakaźnych;
 • utylizacja skażonych mebli.

Co daje ozonowanie mieszkania po zgonie?

Ozonowanie po zgonie jest dobrą metodą na usunięcie trujących związków chemicznych, które występują w lokalu mieszkalnym po śmierci. W ramach wykonywanych prac oferujemy:

 • czyszczenie mieszkania po zgonie;
 • odkażanie za pomocą suchej mgły;
 • ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych;
 • sprzątanie po zgonach zawierające zrywanie podłóg;
 • wyniesienie mebli i utylizację  przedmiotów po zmarłego.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie woj. śląskie od 2013

Podczas dezynfekcji niezwykle ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa BHP. Należy pamiętać o zabezpieczeniu wejścia do mieszkania, tak aby nie mogły do niego wejść osoby niepowołane. W tym celu najlepiej powiesić na drzwiach karteczkę. W trakcie zabiegów dezynfekcji nie wolno jeść, pić i palić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby ze Śląskiego, ale nie tylko, działamy również na terenie woj. dolnośląskiego oraz małopolskiego.

dezynfekcja po zgonie

Karaluchy to częsty widok w mieszkaniu zmarłej osoby, co wymaga interwencji.

Czyszczenie pomieszczeń zmarłych Górny Śląsk

Co jest ważne, podczas czyszczenia i dezynfekcji po zmarłych w dowolnym mieście aglomeracji górnośląskiej? Dobre środki chemiczne m.in. przemieniają skoagulowane białka w formę rozpuszczalną, są łatwo usuwalne podczas płukania. Należy pamiętać o tym, aby odpowiednio dobrać stężenie preparatów chemicznych, najlepiej zgodnie z zaleceniami producenta. Jeśli jest ono zbyt duże lub za małe metoda ta po prostu nie zadziała, a w najgorszym przypadku spowoduje korozję.

zgon w śląskim domu

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych od Katowic po Częstochowę

Kastelnik katowicka firma sprzątająca po zmarłych Śląskie i inne województwa, oferuje sprawdzone metody dezynfekcji śląskich mieszkań po zgonach. Specjalistyczne usługi związane z usuwaniem silnych i zróżnicowanych zabrudzeń wykonujemy od wielu lat, czyścimy dla polskiego przemysłu oraz dla lokalnej ludności mieszkania, w których nastąpiła śmierć – zawsze na najwyższym poziomie, sprawiając 100% satysfakcję naszych klientów z terenów woj. Śląskiego. Dużą dogodnością dla Państwa jest fakt, iż odbieramy telefony całodobowo, a dodatkowo wyceniamy bezpłatnie realizacje w niezmiernie krótkim czasie. Masz pytania? Zadzwoń do nas. Czas na sprzątanie na Śląsku!

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Śląsk

W woj. śląskim jest kilka firm, które świadczą dezynfekcję miejsc po śmierci.

Firma Kastelnik oferuje usługi dezynfekcji po zmarłych w całej Polsce:

Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Do sprzątania skażonego  mieszkania używamy środków biobójczych, które oparte są na czwartorzędowych solach amoniowych lub nadtlenku wodoru. Kastelnik dla klientów w woj. śląskim oferuje najlepsze ceny za usługi dezynfekcji i gwarantuje termin realizacji usługi w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Śląska firma sprzątająca - Kastelnik

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie na Śląsku?

Jeśli pragniemy, by czyszczenie mieszkania po zgonie było wykonane poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe sprzątanie wraz z dezynfekcją wszystkich pomieszczeń. Oznacza to zastosowanie środków chemicznych z atestem oraz zamówienie usługi w firmie, która dostarczy unikalny certyfikat dezynfekcji po zgonach. Ceny sprzątania miejsc po zgonie zaczynają się od 850 zł.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja po zgonie?

Zabieg dezodoryzacji polega na usunięciu zapachu śmierci, a nie tylko powierzchownym maskowaniu fetoru. Przeprowadzany jest po śmierci w domu, kiedy mamy do czynienia z ciałem w stanie rozkładu. Należy pamiętać o tym, że pozbycie się patogenów po zgonie jest niezbędne w przypadku kilkudniowego rozkładu zwłok.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 8)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%