Dezynfekcja po zmarłych Pomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne czyszczenie i dezynfekcja po zmarłym na terenie Pomorskiego. Sprawdzone metody odkażania po zgonie

Na terenie województwa pomorskiego firma Kastelnik zajmuje się dezynfekcją mieszkań po zmarłych oraz usuwaniem śladów krwi po wypadkach w miejscach publicznych. Nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm sprawiły, że na pomorskim rynku sprzątania funeralnego jesteśmy nieprzerwanie od 2013 roku. Nasi pracownicy to grupa wyszkolonych specjalistów, którzy swoją pracę przy czyszczeniu po zgonach wykonują szybko i dyskretnie. Telefony od naszych klientów odbieramy 24/7. Przed przystąpieniem do realizacji usługi pozbywania się niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów, nasi technicy odpowiednio się zabezpieczają za pomocą jednorazowych środków ochrony osobistej.

Dezynfekcja i usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia człowieka mikroorganizmów całe Pomorskie – Kastelnik 7/24 h

  • Dezynfekcja po zmarłym woj. pomorskie;
  • Czyszczenie mieszkań po zgonie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie;
  • Dezynfekcja pomieszczeń w pomorskich biurach;
  • Usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych na terenie Słupska;
  • Pozbywanie się uciążliwego zapachu po śmierci;
  • Odkażanie pomorskich mieszkań po samobójcach;
  • Utylizacja skażonego mienia;
  • Przewóz odpadów wtórnych skażonych biologicznie;
  • Usuwanie uciążliwego smrodu po rozkładających się zwłokach;
  • Ozonowanie pomieszczeń po śmierci.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Procedura postępowania podczas sprzątania mieszkań po zgonach

Kastelnik woj. pomorskie to firma zajmująca się sprzątaniem po zmarłych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone z należytym szacunkiem, dokładnością oraz sprawnością działania. Jak się to odbywa? Na początku chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że telefony odbieramy całodobowo, co daje komfort naszym klientom, którzy często są w szoku po śmierci bliskiego.

Dezynfekcja po zmarłych Pomorskie – odkażanie po zmarłym

Do naszych zadań należy skuteczne oczyszczenie miejsca, gdzie nastąpił rozkład ciała oraz dezynfekcji. Skuteczne odkażanie pomieszczeń po zgonie, to takie, podczas którego pozbywamy się wszelkich szkodliwych dla zdrowia wirusów, bakterii i grzybów. Możliwe jest to tylko wtedy, gdy posiadamy adekwatny sprzęt, aparaturę oraz specjalistyczne szkolenia. Dezynfekcje przeprowadzamy nie tylko doraźnie, gdy występuje taka konieczność, ale i w celu profilaktyki np. w przemyśle spożywczym.

Profesjonalne środki dezynfekujące powinny zawierać m.in. takie substancje jak: fenol i jego pochodne, aldehydy oraz chlor i związki pochodne chloru. Ważną kwestią jest również wybranie metody dezynfekcji tj. np. zamgławianie na gorąco lub na sucho, czy też ozonowanie z użyciem dedykowanego generatora.

Podczas dezynfekcji szczególną uwagę zwracamy na wyeliminowanie wszystkich wirusów. Są one niezwykle groźne, ponieważ mają zdolność reprodukcji poza organizmem żywym. Naszym zadaniem jest usunięcie płaszcza DNA komórki wirusa, który zbudowany jest z białka. Zabieg ten nabrał na wartości aktualnie, ponieważ coraz częściej mamy do czynienia ze śmiercią wskutek choroby zakaźnej COVID19.

dezynfekcja-po-zmarlym-pomorskie

Sprzątanie funeralne Kastelnik- całodobowa infolinia

Kastelnik zaprasza do kontaktu osoby z województwa pomorskiego, chcące skorzystać z naszej usługi dezynfekcji po zmarłej osobie. Nasi pracownicy to grupa przeszkolonych specjalistów, którzy swoją prace wykonują z należytą dokładnością i dyskrecją. Podczas czyszczenia pomorskich mieszkań po śmierci używają wyłącznie atestowanych produktów chemicznych oraz sprzętu korzystającego z innowacyjnych technologii. Z uwagi na warunki, w jakich pracujemy, na wydobywające się substancje toksyczne z ciała zmarłego, zabezpieczamy się środkami ochrony osobistej oraz przestrzegamy zasad BHP. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego w miastach takich jak: Pruszcz Gdański, Kartuzy, Wejherowo, Puck, Słupsk i inne miasta Pomorskiego. Zadzwoń teraz na naszą całodobową infolinię, a wycenimy Twoje zlecenie bezpłatnie!

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach województwo pomorskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%