Dezynfekcja po zmarłych
Podlaskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja po zmarłych Podlaskie. Jakie usługi sprzątające oferuje Kastelnik w mieszkaniu zmarłej osoby?

Zgon bliskiej osoby to wielka tragedia dla bliskich. Szukasz pomocy i sprawdzonej firmy sprzątającej? Kastelnik zajmuje się specjalistyczną dezynfekcją po zmarłych we wszystkich podlaskich miastach województwa.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Naszym celem jest świadczenie usług czyszczenia mieszkań po zmarłym, na jak najwyższym poziomie, a możliwe jest to tylko dzięki szkoleniom, profesjonalnemu sprzętowi oraz atestowanym preparatom chemicznym o działaniu wirusobójczym.

Dezynfekcja po zmarłym woj. podlaskie – sprzątanie po zmarłych

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym podlaskie

Infolinia na Podlasiu w sprawie sprzątania śladów zgonów.

Działamy na terenie całego Podlaskiego, oferując sprzątanie po zmarłych w takich miastach jak

Całą dobę zapraszamy do kontaktu (24/h) z naszymi konsultantami telefonicznymi. Podczas pracy przykładamy szczególną uwagę do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz do tego, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z jakości naszego sprzątania po zgonach.

Odkażanie i dezynfekcja podlaskich mieszkań po rozkładających się zwłokach

Podstawową zasadą podczas dezynfekcji mieszkań po zmarłych na Podlasiu jest przestrzeganie określonych zasad. Po pierwsze powinniśmy zrozumieć, co jest celem odkażania. Otóż to nic innego jak pozbywanie się form wegetatywnym i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych. Naszym celem jest zmniejszenie liczby tych drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, gdzie nie zagrażają one naszemu zdrowiu. Drugim istotnym aspektem jest to, w jaki sposób chcemy aplikować środki dezynfekujące. Po śmierci człowieka mamy do czynienia z wydobywającymi się z niego różnymi szkodliwymi substancjami, dlatego w zależności od ich rodzaju powinniśmy dobrać odpowiednią metodę nanoszenia. Tutaj możemy wyróżnić następujące: polewanie, opryskiwanie drobnokropliste lub zamgławianie na gorąco.

Dezynfekcja mieszkania po zgonach Podlaskie

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w woj. podlaskim wymaga sprzętu do ozonowania na stężeniu minimum 5 ppm.

Dezodoryzacja, sprzątanie po zgonach Łomża

Jedną z częściej używanych przez nas usług jest również dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłych. Dlaczego? Sprzątania po zgonie w Łomży, nie można zrealizować bez usługi ozonowania. W ciele człowieka po zgonie dochodzi do połączenia się tlenku siarki metanu, pochodnych benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów, na skutek czego powstaję przykry zapach. Potrafi być on na tyle silny, że z mieszkania przedostaje się na klatkę schodową. Konieczne jest wówczas przeprowadzenie neutralizacji smrodu po zmarłym, a nie tylko maskowanie go. Musimy przeprowadzić dezaktywacje chemiczną za pomocą specjalnych preparatów. Jakich? Powinny zawierać w składzie takie substancje jak: fenol, jod i aldehydy. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Sprzątanie po zmarłych, usługi funeralne

Martwe owady i larwy wymagają dezynsekcji.

Specjalistyczne czyszczenie funeralne mieszkań Kastelnik

 • Dezynfekcja mieszkań po zmarłych woj. podlaskie;
 • odkażanie podlaskich domów po zgonach w wyniku wypadku;
 • sprzątanie pomieszczeń po samobójstwie;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu śmierci w Białymstoku, Suwałkach i Łomży;
 • likwidowanie skażonych biologicznie mebli oraz przedmiotów zmarłego;
 • transport odpadów wtórnych do utylizacji w Łomży lub innym mieście;
 • utylizacja mienia po śmierci.

Sprzątanie po zmarłych – woj. podlaskie

Czyszczeniem mieszkania po zgonie powinna zająć się profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych. Całodobowe sprzątanie po zmarłym w Białymstoku, Suwałkach czy Łomży to dziś nie jest już problem. Co wziąć pod uwagę przy wyborze firmy sprzątającej po zgonach? To od ilu lat firma jest na rynku, jakiego sprzętu oraz środków używa, oraz w jaki sposób pracuje. Liczą się również pozytywne referencje poprzednich klientów. Kastelnik dezynfekcja po zmarłym województwo podlaskie to zespół wykwalifikowanych specjalistów, których priorytetem jest działanie zgonie z przepisami prawa oraz zadowolenie klienta po przeprowadzonej usłudze. Zapraszamy osoby chcące skorzystać ze sprzątania funeralnego, nie tylko na terenie podlaskiego, ale również na terenie całego kraju. Jesteśmy w tej branży już od 2013 roku! Wkładamy ogrom pracy w to, aby nasze usługi były świadczone w jak najszybszym i dogodnym terminie oraz z należytym szacunkiem.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Podlaskie, oferta pracy

Pomiar stężenia ozonu jest konieczny w trakcie całego procesu dezynfekcji mieszkania.

Dużą dogodnością jest również nasza infolinia, która działa 365 dni w roku. Ponadto wycenę zlecenia oferujemy całkowicie bezpłatnie już w 20 minut!

Dezynfekcja po zwłokach województwo podlaskie. Kastelnik obszar działania firmy:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dezynfekcja ozonem to sprawdzony sposób na patogeny w mieszkaniu po zgonie. Najlepiej połączyć ozonowanie z zamgławianiem suchą mgłą, co zwiększa szanse na eliminację szkodliwych patogenów oraz niebezpiecznych drobnoustrojów. Rozkład ciała uwalania wiele trujących związków chemicznych i nie wolno lekceważyć tego zagrożenia. O jakie sprawy pyta najczęściej rodzina denata?

Sprzątanie Podlaskie

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Jak szybko zamówić usługi dezynfekcji po zmarłym członku rodziny?

Sprzątanie po zgonie powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po odkryciu zwłok. Zgon w domu to miejsce, gdzie należy szybko wydezynfekować pomieszczenie i usunąć groźne związki chemiczne. Do tej czynności najlepiej użyć generatora ozonu o dużej mocy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%