Dezynfekcja po zmarłych
Małopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Małopolskie.  Czy warto zamówić ozonowanie po domu po zgonie w firmie Kastelnik?

Kastelnik profesjonalna firma sprzątająca, oferująca dezynfekcję po zmarłych na terenie województwa małopolskiego proponujemy czyszczenie i odkażanie mieszkań po zgonach we wszystkich miastach południowej Polski. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a cel ten realizujemy poprzez nieustanne szkolenia wewnętrzne.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Działamy na rynku od 2013 roku, w ciągu tych lat w Małopolsce wykonaliśmy już z powodzeniem wiele realizacji dotyczących odkażania mieszkania po zgonie. Całodobowa dezynfekcja pomieszczeń to motto firmy Kastelnik.

Używamy  nowoczesnych metod oraz profesjonalnych środków czyszczących, co daje nam gwarancje Państwa usatysfakcjonowania w 100%. Na zgłoszenia czekamy pod telefonem 24/7 w miastach:

Dezynfekcja po zgonach Małopolska

Sprzątanie po zmarłych Małopolska – zaufaj specjalistom

Po śmierci człowieka, czyli po ustaniu oznak życia mamy do czynienia z różnym stanem rozkładu zwłok: autolizą, gniciem, strupieszeniem czy przeobrażeniem tłuszczowo- woskowym. W trakcie tych procesów wytwarza się tzw. jad trupi, w którego skład wchodzi ok. 30 toksycznych substancji m.in. kawaderyna, putrescyna, neuryna i metyloguanidyna.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – szybki kontakt, 7 dni w tygodniu

Podczas gnicia ciała dochodzi do produkcji bakterii, które są szkodliwe dla zdrowia człowieka. W takich to właśnie okolicznościach utylizacja i wywóz odpadów po zgonie to nie jest fikcja.

Substancje toksyczne wydobywające się po śmierci człowieka

Należy zdawać sobie sprawę, że w przypadku, gdy zwłoki leżały pomieszczeniu przed dłuższy czas, niezbędne jest wezwanie profesjonalnej ekipy sprzątającej do dezynfekcji mieszkania. Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłych woj. małopolskie to zespół, który kompleksowo zajmuje się czyszczeniem małopolskich mieszkań po śmierci oraz po chorobach zakaźnych.

Sprzątanie po zgonach, w skład tych prac wchodzi dokładne zmywanie śladów krwi, dezynfekcja domów po zmarłych osobach, a także pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów po zwłokach oraz utylizacja skażonych przedmiotów.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Małopolsce

Płyny ustrojowe i krew na podłodze muszą zostać usunięte, to pierwszy etap sprzątania.

Usuwanie uciążliwych zapachów po zgonie

Podczas ulatniania się wspomnianych wyżej substancji toksycznych, mamy zazwyczaj również do czynienia ze smrodem. Dlaczego tak się dzieje? Zachodzi to poprzez proces, w którym łączą się ze sobą tlenek siarki, metan, pochodne benzenu oraz długołańcuchowe węglowodory. Są to czynniki chorobotwórcze, dlatego powinno się je jak najszybciej zlikwidować za pomocą specjalistycznych środków dezodoryzujących.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Ważne jest, aby zajęła się tym profesjonalna ekipa sprzątająca, ponieważ: trzeba posiadać dedykowane środki oraz sprzęt, środki ochrony osobistej pozwolenie na przewóz skażonych przedmiotów, które zostaną zutylizowane. Sprzątanie po zgonie i likwidacja zapachów to nasze usługi, realizujemy w następujących miejscowościach: Kraków, Wieliczka, Wadowice, Skawina. Nasze maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń są do Państwa dyspozycji całą dobę.

sprzątanie po zmarłym

Insekty w mieszkaniu zmarłej osoby spotkać najczęściej można w kuchni. Szczelne zamknięcie okien jest niezbędne.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Małopolska – usługi czyszczenia i dezynfekcji firmy sprzątającej Kastelnik

 • Dezynfekcja mieszkań po zgonach – Małopolskie; Bochnia, Nowy Sącz, Nowy Targ;
 • Czyszczenie po zgonie w województwie małopolskim;
 • Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń z wirusów i bakterii – Kastelnik Małopolska;
 • Odkażanie i dezynfekcja po zgonie małopolskich mieszkań socjalnych;
 • Usuwanie śladów krwi po wypadkach;
 • Utylizacja odpadów niebezpiecznych;
 • Sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa w hotelach, apartamentachobszar całego woj. małopolskiego, gwarancja realizacji na drugi dzień roboczy!
 • Sprzątanie po wypadku; Rabka-Zdrój, Krynica-Zdrój;
 • Ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpiła nagła śmierć w mieszkaniu;
 • Pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów po zmarłych w Krakowie, Olkuszu i Zakopanem;
 • Utylizacja mebli po śmierci i inne usługi związane z opróżnianiem mieszkań.
 • Wywóz odpadów niebezpiecznych z krakowskich mieszkań, gdzie nastąpiła śmierć;
 • Certyfikat dezynfekcji do sanepidu lub wspólnoty mieszkaniowej.
 • Inne usługi funeralne oferowane w Krakowie i innych miastach województwa małopolskiego.

Sprzątanie po zwłokach Kastelnik – woj. małopolskie

Jesteśmy dla Państwa dostępni pod telefonem przez całą dobę. Prosimy zadzwonić, a u dzielimy wszystkich niezbędnych informacji i udzielmy skuteczny wskazówek, oferując sprzątanie po zmarłym wraz z wywozem odpadów niebezpiecznych i mebli.

Nasi pracownica to grupa wykwalifikowanych oraz doświadczonych osób, którzy pracują z użyciem specjalistycznej aparatury, oraz z zachowaniem zasad BHP. Dla mieszkańców miasta Kraków, sprzątanie mieszkania po zmarłym z bezpłatną wyceną już w 20 minut. Nasze usługi usuwania silnych zabrudzeń przy użyciu sprawdzonych metod, realizujemy najpóźniej na drugi dzień roboczy od otrzymanego zgłoszenia.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Małopolska

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych w woj. małopolskim najczęściej świadczona jest przez zamgławianie.

Interesuje Cię cennik dezynfekcji mieszkania po zgonie bliskiej osoby? W celu  zapoznania się z naszą ofertą gruntownego sprzątania i czyszczenia po zgonach Małopolska prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośrednio telefonicznie.

Uwaga, dysponujemy najsilniejszym generatorami ozonu na rynku od 40g/h do 240g/h. Gwarantujemy 100% satysfakcji. Istnieje również możliwość usunięcia szczególnie silnych zabrudzeń, przy użyciu suchego lodu. Zamów specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcję po zmarłych w Małopolsce w firmie Kastelnik!

Dezynfekcja po zwłokach województwo małopolskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w województwie małopolskim.

W całym województwie małopolskim świadczymy usługi sprzątania po osobie zmarłej – Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Wiemy, że czasami może być trudno znaleźć czas na samodzielne sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie. Dlatego pracujemy przez całą dobę, abyś mógł na nas liczyć nawet jeśli potrzebujesz wydezynfekować swój dom w nocy lub wczesnym rankiem.

sprzątanie, małopolska firma Kastelnik

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Jeśli pragniemy sprzątanie po zgonach wykonać prawidłowo, powinniśmy przygotować się na gruntowne czyszczenie mieszkania. Ważne jest zastosowanie środków biobójczych z atestem oraz wykonanie poprawnej dezynfekcji. Ceny usługi zaczynają się od kwoty 850 zł.

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Jeśli mamy do czynienia z profesjonalną ekipą sprzątającą, nie musimy się specjalnie przygotowywać. Firma sprzątająca po zgonie o ugruntowanej na rynku pozycji posiada dobrej jakości preparaty oraz oferuje skuteczne metody dezynfekcji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%