Dezynfekcja po zmarłych
Małopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłej osobie na terenie woj. małopolskiego – substancje toksyczne, z jakimi się spotykamy oraz jak je skutecznie usuwamy

Kastelnik profesjonalna firma sprzątająca, oferująca dezynfekcję po zmarłych na terenie województwa małopolskiego proponujemy czyszczenie i odkażanie mieszkań po zgonach we wszystkich miastach południowej Polski. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a cel ten realizujemy poprzez nieustanne szkolenia wewnętrzne. Działamy na rynku od 2013 roku, w ciągu tych lat w Małopolsce wykonaliśmy już z powodzeniem wiele realizacji dotyczących odkażania mieszkania po zgonie. Używamy  nowoczesnych metod oraz profesjonalnych środków czyszczących, co daje nam gwarancje Państwa usatysfakcjonowania w 100%. Na zgłoszenia czekamy pod telefonem 24/7 w miastach: Olkusz, Kraków, Nowy Targ, Nowy Sącz, Bochnia.

dezynfekcja-po-zgonie-malopolska

Sprzątanie po zmarłych Małopolska

Po śmierci człowieka, czyli po ustaniu oznak życia mamy do czynienia z różnym stanem rozkładu zwłok: autolizą, gniciem, strupieszeniem czy przeobrażeniem tłuszczowo- woskowym. W trakcie tych procesów wytwarza się tzw. jad trupi, w którego skład wchodzi ok. 30 toksycznych substancji m.in. kawaderyna, putrescyna, neuryna i metyloguanidyna. Podczas gnicia ciała dochodzi do produkcji bakterii, które są szkodliwe dla zdrowia człowieka. W takich to właśnie okolicznościach utylizacja i wywóz odpadów po zgonie to nie jest fikcja.

Substancje toksyczne wydobywające się po śmierci człowieka

Należy zdawać sobie sprawę, że w przypadku, gdy zwłoki leżały pomieszczeniu przed dłuższy czas, niezbędne jest wezwanie profesjonalnej ekipy sprzątającej do dezynfekcji mieszkania. Firma Kastelnik sprzątanie po zmarłych woj. małopolskie to zespół, który kompleksowo zajmuje się czyszczeniem małopolskich mieszkań po śmierci oraz po chorobach zakaźnych. Sprzątanie po zgonach, w skład tych prac wchodzi dokładne zmywanie śladów krwi, dezynfekcja domów po zmarłych osobach, a także pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów po zwłokach oraz utylizacja skażonych przedmiotów.

Usuwanie uciążliwych zapachów po zgonie

Podczas ulatniania się wspomnianych wyżej substancji toksycznych, mamy zazwyczaj również do czynienia ze smrodem. Dlaczego tak się dzieje? Zachodzi to poprzez proces, w którym łączą się ze sobą tlenek siarki, metan, pochodne benzenu oraz długołańcuchowe węglowodory. Są to czynniki chorobotwórcze, dlatego powinno się je jak najszybciej zlikwidować za pomocą specjalistycznych środków dezodoryzujących. Ważne jest, aby zajęła się tym profesjonalna ekipa sprzątająca, ponieważ: trzeba posiadać dedykowane środki oraz sprzęt, środki ochrony osobistej pozwolenie na przewóz skażonych przedmiotów, które zostaną zutylizowane. Sprzątanie po zgonie i likwidacja zapachów to nasze usługi, realizujemy w następujących miejscowościach: Kraków, Wieliczka, Wadowice, Skawina. Nasze maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń są do Państwa dyspozycji całą dobę.

sprzatanie-po-zmarlych-kastelnik

Sprzątanie mieszkania po zgonie Małopolska – usługi czyszczenia i dezynfekcji firmy sprzątającej Kastelnik

 • Dezynfekcja mieszkań po zgonach – Małopolskie; Bochnia, Nowy Sącz, Nowy Targ;
 • Czyszczenie po zgonie w województwie małopolskim;
 • Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń z wirusów i bakterii – Kastelnik Małopolska;
 • Odkażanie i dezynfekcja po zgonie małopolskich mieszkań socjalnych;
 • Usuwanie śladów krwi po wypadkach;
 • Utylizacja odpadów niebezpiecznych;
 • Sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa w hotelach, apartamentachobszar całego woj. małopolskiego, gwarancja realizacji na drugi dzień roboczy!
 • Sprzątanie po wypadku; Rabka-Zdrój, Krynica-Zdrój;
 • Ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpiła nagła śmierć w mieszkaniu;
 • Pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów po zmarłych w Krakowie, Olkuszu i Zakopanem;
 • Utylizacja mebli po śmierci i inne usługi związane z opróżnianiem mieszkań.
 • Wywóz odpadów niebezpiecznych z krakowskich mieszkań, gdzie nastąpiła śmierć;
 • Certyfikat dezynfekcji do sanepidu lub wspólnoty mieszkaniowej.
 • Inne usługi funeralne oferowane w Krakowie i innych miastach województwa małopolskiego.

Sprzątanie po zwłokach Kastelnik – woj. małopolskie

Jesteśmy dla Państwa dostępni pod telefonem przez całą dobę. Prosimy zadzwonić, a u dzielimy wszystkich niezbędnych informacji i udzielmy skuteczny wskazówek, oferując sprzątanie po zmarłym wraz z wywozem odpadów niebezpiecznych i mebli.

Nasi pracownica to grupa wykwalifikowanych oraz doświadczonych osób, którzy pracują z użyciem specjalistycznej aparatury, oraz z zachowaniem zasad BHP. Dla mieszkańców miasta Kraków, sprzątanie mieszkania po zmarłym z bezpłatną wyceną już w 20 minut. Nasze usługi usuwania silnych zabrudzeń przy użyciu sprawdzonych metod, realizujemy najpóźniej na drugi dzień roboczy od otrzymanego zgłoszenia.

dezynfekcja-po-zmarlym-malopolska

Interesuje Cię cennik dezynfekcji mieszkania po zgonie bliskiej osoby? W celu  zapoznania się z naszą ofertą gruntownego sprzątania i czyszczenia po zgonach Małopolska prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośrednio telefonicznie. Uwaga, dysponujemy najsilniejszym generatorami ozonu na rynku od 40g/h do 240g/h. Gwarantujemy 100% satysfakcji. Istnieje również możliwość usunięcia szczególnie silnych zabrudzeń, przy użyciu suchego lodu. Zamów specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcję po zmarłych w Małopolsce w firmie Kastelnik!

Dezynfekcja po zwłokach województwo małopolskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.3
4,3 rating
4.3 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale57%
Bardzo dobrze29%
Średnio0%
Słabo14%
Okropnie0%