Dezynfekcja po zmarłych
Lubelskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Niedroga dezynfekcja po zmarłych w Lubelskim. Na co zwrócić uwagę podczas zamawiania usługi sprzątania po śmierci?

Firma Kastelnik oferuje dezynfekcje po zmarłych na terenie województwa lubelskiego. W ramach proponowanych usług: czyścimy mieszkania po zgonach, usuwamy ślady krwi, dezynfekujemy oraz utylizujemy skażone mienie w domach zmarłych osób. Na funeralnym rynku w woj. lubelskim działamy już od ponad 2013 r.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Nie ma w tym województwie miejsca, do którego byśmy nie dali rady dojechać do czyszczenia ciał w stanie rozkładu.

Dezynfekcja krwi lubelskie

Ubrania zmarłej osoby w przedpokoju mieszkania.

Doszło do tego, że zdobyte doświadczenie podczas wykonywania usługi pozwala nam na sprzątanie po zmarłych na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej usługi i kontaktu całodobowo!

Sprzątanie mieszkań po zmarłych na terenie województwa lubelskiego

Nie tylko Lublin. Nasze usługi obejmują całe województwo, a nawet cały kraj. Przeprowadzamy usługę dezynfekcji po zwłokach i czyszczenie pomieszczeń po zgonie lub samobójstwie.

Dezynfekcja po osobie zmarłej to nic innego niż proces zapobiegający szerzeniu się chorób, które powstają poprzez wirusy, bakterie i grzyby w miejscu śladów rozkładu. W celu ich skutecznego zlikwidowania niezbędne jest profesjonalne poczynienie odpowiednich kroków.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Przed samą dezynfekcją mieszkania po zwłokach należy pozbyć się wszystkich skażonych mebli oraz przedmiotów, które posiadamy i nie chcemy lub nie możemy odkazić. Ważną kwestią przy sprzątaniu tutaj jest ich przewóz, ponieważ potrzebujemy na to pozwolenia klientów, którzy zlecają nam usługi sprzątania po zgonie.

W niektórych przypadkach, kiedy ciało leży martwe kilka dni, potrzebne jest zerwanie wykładzin lub tynków. Takie metody pozwalają na precyzyjne czyszczenie w miejscu zgonu bez obaw, że pozostały jakieś miejsca, które podczas dezynfekcji zostały pominięte.

Sprzątanie po zmarłych Lublin

Zagracone mieszkanie, w którym doszło do zgonu.

Zapach śmierci potrafi być tak intensywny, że czasami to jedyna droga, by go usunąć. Gdy nie zlikwidujemy wszystkich przesiąkniętych smrodem elementów, zapach po procesie dezynfekcji powróci i będzie trzeba sprzątanie po zgonach przeprowadzić jeszcze raz.

Usługi, które świadczymy, są prowadzone w sposób przemyślany tak, aby sprzątanie nie wymagało poprawy. Szanujemy państwa czas, a także spółdzielni mieszkaniowych, które również zlecają nam usługę sprzątania po zmarłym.

Sprzątanie po zmarłych Lublin to tylko jedna z miejscowości, w których działamy. Oferujemy ozonowanie, profesjonalne metody czyszczenia po śmierci, szereg usług dezynfekcji wszędzie tam, gdzie jest potrzebna natychmiastowa reakcja, by nie rozprzestrzeniać groźnych chorób po rozkładzie ciała po śmierci.

Usługi sprzątania po zgonach w Lublinie

Opróżnianie pokoju z rzeczy zmarłego wymaga pasów do transportu oraz pojemnika na skażone materiały.

Sprzątanie po zmarłych woj. lubelskie – Dęblin, Biała Podlaska

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłym powinno być zrealizowana przez wykwalifikowana ekipę. Nasi pracownicy do swojej pracy podchodzą bardzo odpowiedzialnie, dlatego przestrzegają zasad BHP. Przed użyciem środków chemicznych zapoznają się z ich kartą charakterystyki, dzięki czemu mają pewność, iż będą one używane zgodnie z przeznaczeniem.

Sprzątanie po zwłokach to usługa, która wymusza spełnienia pewnych ścisłych procedur. W Lublinie i okolicach to właśnie my jesteśmy zagwarantować w pełni profesjonalną obsługę osób prywatnych firm i spółdzielni.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Lubelskie

Całodobowe usługi dezynfekcji mieszkań po zmarłych możesz zamówić w firmie Kastelnik.

Niezbędne jest również zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej typu: jednorazowy kombinezon, maska, rękawice. Wartościowe przedmioty typu- pieniądze, pamiątki, czy dokumenty są odkażane za pomocą lamp UV lub podczas kąpieli w specjalnej cieczy roboczej. Wszystkie te działania sprawiają, że mogą Państwo wrócić do swoich mieszkań bezpiecznie lub je po prostu sprzedać.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Ci szczegółowo opowiedzieć, na czym polega odkażanie mieszkania i przedmiotów po krwi i co należy pamiętać, by prawidłowo przeprowadzić dezynfekcję. Jeśli chodzi o województwo lubelskie, to sprzątanie po zgonie jest możliwe za pomocą bezpośredniego kontakt z firmą Kastelnik. W tym celu skontaktuj się z nami, by skorzystać z oferty sprzątania w sposób błyskawiczny, dyskretny i kulturalny.

Dezynfekcja po zmarłym lubelskie

Ozonowanie pomieszczeń tylko najlepszym sprzętem, aby mieszkania w szybkim tempie wróciły do stanu używalności i nie nosiły śladu zgonu. Do pracy sprzątania po zwłokach zatrudniamy przeszkolonych pracowników, którzy znają się na powierzonych zadaniach.

Usuwanie śladów po zgonie nie stanowi dla naszych pracowników żadnych tajemnic. Lublin i okolice zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi w Lublinie obejmują usuwanie pozostałości po zgonie w miejscu mieszkań, ale także na terenach firm i zakładów pracy, gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Dezynfekcja po zmarłym Lubelskie

Odkażanie specjalistyczne możemy  podzielić na:

 • profilaktyczne;
 • specjalne.
Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym to również usuwanie much i innych martwych owadów.

Po zgonie w mieszkaniu firma Kastelnik woj. lubelskie wykonuje profesjonalną dezynfekcję specjalną po zmarłych. Natomiast odkażanie profilaktyczne stosowane jest np. na terenach hal przemysłowych, gdzie przechowywana lub produkowana jest żywność.

Zapraszamy do kontaktu osoby z takich miast jak: Lublin, Świdnik, czy Zamość, w celu omówienia jak można za naszą pomocą pozbyć się problemu sprzątania po zgonie. Dezynfekcja i sprzątania po zmarłym to dla nas chleb powszedni, dlatego wykonujemy powierzone zadania w sposób, w jaki potrafimy najlepiej.

Sprzątanie po zmarłych w lubelskim- zakres oferowanych usług funeralnych

 • Sprzątanie po zgonach Lublin, Chełm, Lubartów, Świdnik, Zamość;
 • Czyszczenie mieszkań po śmierci w województwie lubelskim;
 • Dezynfekcja lubelskich domów po zgonie;
 • Usuwanie smrodu po zwłokach;
 • Utylizacja mebli po zmarłym;
 • Obsługa zarówno mieszkań w Lublinie i okolicach, jak i firmy;
 • Sprzątanie po zmarłym i pozostawionych fekaliach.

Za naszą pomocą możesz nie martwić się takimi sprawami jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonach. Dzięki naszemu sprzątaniu możesz być pewny, że po wykonaniu usługi za pomocą naszej firmy, możesz wrócić do w pełni czystego pomieszczenia bez obaw, że możesz się czymś zarazić. W Lublinie nie mamy w sobie równych!

Usługi sprzątania po zmarłych dostępne są w takich miastach jak:

Zapraszamy Państwa do kontaktu! Całodobowa infolinia 7/24

Kastelnik – co nas wyróżnia? Przede wszystkim wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania licznych zleceń sprzątania po zgonach na terenie woj. lubelskiego, ale i szybkość działania oraz dyskrecja. Dla naszej firmy liczy się to, co dla Was najważniejsze.

Jesteśmy dla Państwa dostępni na okrągło – nasza infolinia w Lublinie działa całodobowo siedem dni w tygodniu! Ponadto oferujemy darmową wycenę, którą otrzymają Państwo już w 20 minut. Zadzwoń teraz!

Dezynfekcja po zmarłych Lubelskie

Usługa dezynfekcji po zmarłych realizowana jest nie tylko w mieszkaniach, ale również w szpitalach.

Dezynfekcja po zwłokach województwo lubelskie. Kastelnik obszar działania firmy:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć bliskiej osoby to przykre doświadczenie, ale nie należy zapominać o prawidłowym uporządkowaniu mieszkania po zmarłym. Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w woj. lubelskim to usługa wieloetapowa, w ramach której realizowane jest czyszczenie podłóg z krwi, wywóz gabarytów do spalarni i zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą ze środkiem biobójczym.

FAQ, sprzątanie Lubelskie

Zanim zadzwonisz, by zlecić usługę dezynfekcji po zmarłym, sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak szybko realizować sprzątanie po zmarłej osobie?

Najlepiej przeprowadzić sprzątanie po zmarłym tak szybko, jak tylko to możliwe. Niestety, z doświadczenia wiadomo, że nie zawsze jest taka możliwość. Często zwłoki leżą przez kilka tygodni, co wydłuża czas potrzebny do przeprowadzenia właściwej dezynfekcji.

Od czego zależy cena sprzątania po zgonie?

Cena sprzątania po zgonie zależy od wielu czynników, między innymi od konieczności wykonania dogłębnego odkażenia oraz ilości czasu potrzebnego na utylizację wyposażenia mieszkania. Również ilość przedmiotów skażonych biologicznie, wymagających utylizacji termicznej, ma duże znaczenie na finalny koszt usługi czyszczenia po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%