Dezynfekcja po zmarłych
Lubelskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik woj. lubelskie- sprzątanie po zgonach, dezynfekcja krok po kroku oraz jej metody

Firma Kastelnik oferuje dezynfekcje po zmarłych na terenie województwa lubelskiego. W ramach proponowanych usług: czyścimy mieszkania po zgonach, usuwamy ślady krwi, dezynfekujemy oraz utylizujemy skażone mienie w domach zmarłych osób. Na funeralnym rynku w woj.lubelskim działamy już od ponad 2013 r. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na sprzątanie po zmarłych na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu całodobowo!

dezynfekcja-pozmarlym-lubelskie

Sprzątanie mieszkań po zmarłych na terenie województwa lubelskiego

Dezynfekcja to nic innego niż proces zapobiegający szerzeniu się chorób, które powstają poprzez wirusy, bakterie i grzyby. W celu ich skutecznego zlikwidowania niezbędne jest poczynienie odpowiednich kroków. Przed samą dezynfekcją należy pozbyć się wszystkich skażonych mebli oraz przedmiotów, których nie chcemy lub nie możemy odkazić. Ważną kwestią tutaj jest ich przewóz, ponieważ potrzebujemy na to pozwolenia. W niektórych przypadkach potrzebne jest zerwanie wykładzin lub tynków. Zapach śmierci potrafi być tak intensywny, że czasami to jedyna droga, by go usunąć. Gdy nie zlikwidujemy wszystkich przesiąkniętych smrodem elementów, zapach po procesie dezynfekcji powróci.

Sprzątanie po zmarłych woj. lubelskie – Dęblin, Biała Podlaska

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłym w Dęblinie czy też dezynfekcja po zgonie Białej Podlaskie, powinna być zrealizowana przez wykwalifikowana ekipę. Nasi pracownicy do swojej pracy podchodzą bardzo odpowiedzialnie, dlatego przestrzegają zasad BHP. Przed użyciem środków chemicznych zapoznają się z ich kartą charakterystyki, dzięki czemu mają pewność, iż będę one używane zgodnie z przeznaczeniem. Niezbędne jest również zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej typu: jednorazowy kombinezon, maska, rękawice. Wartościowe przedmioty typu- pieniądze, pamiątki, czy dokumenty są odkażane za pomocą lamp UV lub podczas kąpieli w specjalnej cieczy roboczej. Wszystkie te działania sprawiają, że mogą Państwo wrócić do swoich mieszkań bezpiecznie lub je po prostu sprzedać.

Dezynfekcja po zmarłym Lubelskie

Odkażanie specjalistyczne możemy  podzielić na:

  • profilaktyczne;
  • specjalne.

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Po zgonie w mieszkaniu firma Kastelnik woj. lubelskie wykonuje profesjonalną dezynfekcję specjalną po zmarłych. Natomiast odkażanie profilaktyczne stosowane jest np. na terenach hal przemysłowych, gdzie przechowywana lub produkowana jest żywność. Zapraszamy do kontaktu osoby z takich miast jak: Lublin, Świdnik, czy Zamość.

Sprzątanie po zmarłych w lubelskim- zakres oferowanych usług funeralnych

  • Sprzątanie po zgonach Lublin, Chełm, Lubartów, Świdnik, Zamość;
  • Czyszczenie mieszkań po śmierci w województwie lubelskim;
  • Dezynfekcja lubelskich domów po zgonie;
  • Usuwanie smrodu po zwłokach;
  • Utylizacja mebli po zmarłym.

Zapraszamy Państwa do kontaktu! Całodobowa infolinia 7/24

Kastelnik – co nas wyróżnia? Przede wszystkim wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania licznych zleceń sprzątania po zgonach na terenie woj. lubelskiego, ale i szybkość działania oraz dyskrecja. Jesteśmy dla Państwa dostępni na okrągło – nasza infolinia działa całodobowo! Ponadto oferujemy darmową wycenę, którą otrzymają Państwo już w 20 minut. Zadzwoń teraz!

sprzatanie-po-zmarlym-lubelskie

Dezynfekcja po zwłokach województwo lubelskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale50%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie17%