Dezynfekcja po zmarłych
Łódzkie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik sprzątanie po zmarłych – woj. łódzkie – najczęstsze problemy podczas czyszczenia mieszkań oraz sposoby radzenia sobie z trudnymi przypadkami

Sprzątaniem po zmarłych na terenie województwa łódzkiego firma Kastelnik zajmuje się od wielu lat. Zdobyte przez nas doświadczenie podczas wykonywania licznych realizacji, pozwala nam na ich wykonywanie na jak najwyższym poziomie. Nieodzowne dla naszych pracowników jest odpowiednie wyposażenie, do którego należą m.in. środki ochrony osobistej, profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. W ramach wykonywanych prac zajmujemy się również utylizacja skażonego mienia. Zapraszamy Państwa do kontaktu 24/7. Mamy sprawdzone sposoby na realizacje trudnych przypadków i usuwania silnych zabrudzeń. Obsługujemy miasta: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Kutno, Łowicz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz oraz okolice,

Sprzątanie po zmarłych, z czym spotykamy się na co dzień

Zjawisko śmierci jest wśród nas, jednak myślimy, że to nas nie dotyczy, póki bezpośrednio ktoś z naszego bliskiego otoczenia nie straci życia. Jest to bardzo trudna sytuacja, lecz my pomagamy się z nią uporać. Jak? Po wykonanej pracy mogą Państwo wrócić do czystego i pozbawionego drobnoustrojów mieszkania lub je po prostu sprzedać. Naszym priorytetem podczas czyszczenia pomieszczeń mieszkalnych po zwłokach jest pozbycie się wszelkich bakterii, wirusów i grzybów. Nasi pracownicy na co dzień spotykają się z różnymi przypadkami, tj. śmierć samobójcza, wypadek losowy, zgon z przyczyn chorobowych, śmierć naturalna lub morderstwo. W zależności od miejsca zdarzenia ustalamy metodę, którą będziemy wykorzystywać podczas dezynfekcji.

Niezmiernie ważne w trakcie wykonywania usługi sprzątania po rozkładających się zwłokach jest zachowanie zasad BHP oraz odzieży ochronnej. Do wyposażenia naszego pracownika należą również pojemniki na odpady stanowiące zagrożenie dla naszego zdrowia. Gdy ciało długo leżało w danym pomieszczeniu i posiada znamiona śmierci tj. wyciekanie płynu gnilnego z otworów ciała, czy nieprzyjemny zapach, to niezbędne jest jego odkażenie i dezodoryzacja.

Złote zasady podczas sprzątania po zmarłych Łódzkie

  • nie wpuszczać do mieszkania osób trzecich;
  • podczas usuwania owadów nie otwierać okien;
  • po wykonanej pracy wietrzymy pomieszczenia kilkukrotnie;
  • wykonywanie czynności w porządku: sprzątanie, mycie i dezynfekcja.

Kastelnik na całe województwo łódzkie – sprzątanie po zmarłych

  • Sprzątanie po zmarłych łódzkich mieszkań;
  • Czyszczenie domów po śmierci w Piotrkowie Trybunalskim;
  • Usuwanie szkód po wypadkach komunikacyjnych w Pabianicach;
  • Ozonowanie biur na terenie Zgierza;
  • Likwidowanie mieszkań po zgonie województwo łódzkie;
  • Czyszczenie suchym lodem hal przemysłowych.

Całodobowa infolinia czynna 24 godziny

Nieodzownym elementem naszej pracy podczas sprzątania funeralnego jest pamiętanie o ochronie osobistej oraz odpowiedzialności wobec bliskich zmarłej osoby. Wykonujemy dla Państwa zlecenia już od 2013 r., dlatego wiemy jak traumatyczna, może być śmierć bliskiej osoby. Telefony odbieramy 365 dni w roku 7 dni w tygodniu.  Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas!

Nasza firma działa w całej Polsce

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%