Dezynfekcja po zmarłych
Łódzkie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja po zmarłych woj. łódzkie. Jakie są najczęstsze błędy podczas czyszczenia mieszkań po śmierci?

Sprzątaniem po zmarłych na terenie województwa łódzkiego firma Kastelnik zajmuje się od wielu lat. Zdobyte przez nas doświadczenie podczas wykonywania licznych realizacji usługi np. sprzątania, pozwala nam na ich wykonywanie na jak najwyższym poziomie.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Nieodzowne dla naszych pracowników jest odpowiednie wyposażenie, do którego należą m.in. środki ochrony osobistej, profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne.

W ramach wykonywanych prac zajmujemy się również utylizacja skażonego mienia.

dezynfekcja mieszkania po zmarłym Łódzkie i okolica

Sprzątanie mieszkania po śmierci na terenie woj. łódzkie jest świadczone przez całą dobę!

Sprzątanie po osobach zmarłych — zaufaj specjalistom

Zapraszamy Państwa do kontaktu 24/7. Mamy sprawdzone sposoby na realizacje trudnych przypadków i usuwania silnych zabrudzeń.  Wywóz starych mebli z mieszkania i sprzątanie po zgonach obsługujemy miasta:

Sprzątanie po zmarłych Łódzkie

Sprzątanie po zmarłych, z czym spotykamy się na co dzień?

Zjawisko śmierci jest wśród nas, jednak myślimy, że to nas nie dotyczy, póki bezpośrednio ktoś z naszego bliskiego otoczenia nie straci życia. Jest to bardzo trudna sytuacja, lecz my pomagamy się z nią uporać. Jak? Po wykonanej pracy mogą Państwo wrócić do czystego i pozbawionego drobnoustrojów mieszkania lub je po prostu sprzedać.

Zobacz naszą realizację z województwa łódzkiego: dezynfekcja mieszkania po zgonie w Łodzi

Naszym priorytetem podczas czyszczenia pomieszczeń mieszkalnych po zwłokach jest pozbycie się wszelkich bakterii, wirusów i grzybów. Nasi pracownicy na co dzień spotykają się z różnymi przypadkami, tj. śmierć samobójcza, wypadek losowy, zgon z przyczyn chorobowych, śmierć naturalna lub morderstwo. W zależności od miejsca zdarzenia ustalamy metodę, którą będziemy wykorzystywać podczas dezynfekcji.

Łódź sprzątanie po zgonach. Usługi dezynfekcji domów

Firma do sprzątania nieczystości po zmarłych w Łodzi — Kastelnik

Niezmiernie ważne w trakcie wykonywania usługi sprzątania po rozkładających się zwłokach w Łodzi jest zachowanie zasad BHP oraz odzieży ochronnej. Do wyposażenia naszego pracownika należą również pojemniki na odpady stanowiące zagrożenie dla naszego zdrowia. Gdy ciało długo leżało w danym pomieszczeniu i posiada znamiona śmierci tj. wyciekanie płynu gnilnego z otworów ciała, czy nieprzyjemny zapach, to niezbędne jest jego odkażenie i dezodoryzacja.

sprzątanie śladów krwi

Mycie śladów krwi wymaga atestowanych środków biobójczych.

Przyczyny przykrego zapachu. Bakterie gnilne, które przez dłuższy czas przejęły ciało zmarłego

Rozkład ciała ludzkiego to rozkład materii organicznej, takiej jak mięso i kości, przez bakterie i inne organizmy drobnoustrojowe mnożące się zaraz po zgonach. Rozkład ciała przy osobach zmarłych jest procesem naturalnym. Wszystkie istniejące żywe istoty w kiedyś umierają. Rozkład ludzkiego ciała może trwać dni lub miesiące, w zależności od różnych czynników, takich jak lokalizacja, temperatura, wilgotność i rodzaj podłoża, na którym się znajduje. Podatne na zjedzenie przez larwy lub owady, martwe ciało może zostać zredukowane do gołych kości w ciągu kilku tygodni. Zjadane ciało w stanie rozkładu leżące osobie zmarłej to widok, który jest jednym z najmniej przyjemnych. Może wtedy dojść do wydzielania się szkodliwych substancji, które mogą zakazić mieszkanie, nie pomijając mebli. W takiej sytuacji korzystanie z pomieszczeń nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Właśnie w takich sytuacjach oferujemy sprzątanie mieszkania klienta na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie całego kraju

Zamgławianie powietrza to usługa realizowana na terenie całego kraju.

Ozonowanie pomieszczeń po osobie zmarłej

Sprzątanie mieszkań zanieczyszczonych płynami ustrojowymi po zwłokach jest jednym z etapów odkażania. Bez zbędnej zwłoki należy posprzątać takie miejsca, aby w pełni zabezpieczyć przed rozprzestrzenianiem się larw, owadów, oraz substancji wydobywających się z ciała zmarłego. Zastosowanie dezynsekcji w trudnej sytuacji pozwala mieszkaniu przywrócić dawną użyteczność. Usługi sprzątania mieszkania przeprowadzamy dla osób prywatnych, jak i firm i spółdzielni mieszkaniowych. Jeśli chodzi o Łódź sprzątanie po zmarłym można zamówić dzwoniąc pod nasz numer, lub za pomocą formularza kontaktowego.

usługi sprzątania po zgonach - województwo Łódzkie

Opróżnianie zagraconego mieszkania ze śmieci i niepotrzebnych przedmiotów.

Przyczyny przykrego zapachu

Kiedy ktoś umiera w zamkniętej przestrzeni, takiej jak dom lub samochód, może nie być wystarczającej ilości tlenu, aby nastąpił naturalny rozkład. Ciało może rozkładać się od środka na zewnątrz lub tylko z jednej części na raz, aż zostaną tylko kości. Zapach po takim rozkładzie jest jednym z najnieprzyjemniejszych zapachów na świecie.

robaki po zmarłej osobie

Robaki na podłodze wymagają nie tylko usunięcia, ale i dezynfekcji. Pamiętaj o tym!

Złote zasady podczas sprzątania po zmarłych Łódzkie

 • nie wpuszczać do mieszkania osób trzecich;
 • podczas usuwania owadów nie otwierać okien;
 • po wykonanej pracy wietrzymy pomieszczenia kilkukrotnie;
 • wykonywanie czynności w porządku: sprzątanie, mycie i dezynfekcja.
Dezynfekcja mieszkania po śmierci Łódzkie

Dywanu z krwi nie wolno wyrzucić do osiedlowego kosza na śmieci. Bądź odpowiedzialny!

Kastelnik na całe Łódzkie oferuje sprzątanie po zmarłych w mieszkaniach i zakładach pracy

 • Sprzątanie po zmarłych łódzkich mieszkań;
 • Czyszczenie domów po śmierci w Piotrkowie Trybunalskim;
 • Usuwanie szkód po wypadkach komunikacyjnych w Pabianicach;
 • Ozonowanie biur na terenie Zgierza;
 • Dezynfekcja miejsc specjalnych
 • Likwidowanie mieszkań po zgonie województwo łódzkie;
 • Sprzątanie po zgonach po próbach samobójczych;
 • Dezynfekcja maszyn po wypadkach w miejscach pracy;
 • Czyszczenie suchym lodem hal przemysłowych.
Firma do usług sprzątania po zmarłych w domu

Krew na szlifierce to narzędzie do oczyszczenia środkiem biobójczym.

Całodobowa infolinia Kastelnik czynna 24 godziny

Nieodzownym elementem naszej pracy podczas sprzątania funeralnego jest pamiętanie o ochronie osobistej oraz odpowiedzialności wobec bliskich zmarłej osoby. Wykonujemy dla Państwa zlecenia już od 2013 r., dlatego wiemy jak traumatyczna, może być śmierć bliskiej osoby. Telefony odbieramy 365 dni w roku 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń do nas w wolnej chwili!

uszkodzony samochód po wypadku

Rozbita szyba jest dowodem tragicznego wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Specjalizujemy się w sprzątaniu po zgonach nie tylko na terenie Łodzi

Nasza firma działa w całej Polsce. Na terenie całego kraju mogą państwo skorzystać z usług dezynfekcji pomieszczenia po zmarłych Łódź i okolice. Profesjonalne podejście w trudnych chwilach czynią naszą usługę dezynfekcji po osobie zmarłej godną zaufania. Doprowadzimy każde pomieszczenie do ponownego stanu użytku bez narażania zdrowia.

Sprzątanie po zmarłym — dezynfekcja mieszkań i czyszczenie rzeczy osobistych

Sprzątanie po zgonach to delikatny temat, na którym się bardzo dobrze znamy. Zaufaj naszej firmie, która od wielu lat zajmuje się sprzątaniem śladów zwłok w mieszkaniu. Czyszczenie mebli, podłóg, ścian, okien, a także cennego sprzętu to usługi, które podkreśla nasze doświadczenie. Jeśli chcesz, aby twoje mieszkanie odzyskało na nowo funkcjonalność, skorzystaj z naszej usługi. Sprzątanie po zgonach 24 godziny na dobę. Dzwoń do nas o każdej porze dnia.

Zadzwoń lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego
Ozonowanie pomieszczeń Łódzkie

Odkażanie pomieszczeń w woj. łódzkim często wykonywane jest za pomocą ozonu.

Usługi firmy Kastelnik są dostępne w całej Polsce.

 Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Białymstoku.

W całym województwie łódzkim świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Cena za wynoszenie mebli z mieszkania uzależniona jest od ilości przedmiotów i miejsca, gdzie one się znajdują. Utylizacja skażonych krwią przedmiotów jest droższa, niż opróżnianie lokalu z gabarytów. O co pytają mieszkańcy Łódzkiego?

łódzkie centrum sprzątania specjalistycznego - Kastelnik

Jak wykonać dezynfekcję po zmarłych?

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie to zadanie odpowiedzialne, tu nie wystarczą środki chemiczne dostępne w osiedlowej drogerii, za pomocą których dbamy o czystość na co dzień. Po śmierci, z ciała człowieka wydobywa się ponad 30 trujących związków chemicznych, które należy skutecznie zdezynfekować, np. dobrą metodą jest ozonowanie po zgonie.

Kiedy wykonać dezynfekcję po zgonie?

Jeśli zależy nam, by mieć bezpieczne mieszkanie, które zostało skażone przez patogeny, musimy je szybko usunąć. Najlepiej w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która przeprowadzi dezynfekcję za pomocą ozonu. Zabieg ten jest niezbędny po samotnym zgonie, który nastąpił w domu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%