Dezynfekcja po zgonach
Wielkopolska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja po zgonach woj. wielkopolskie – czyszczenie mieszkań po śmierci samobójczej, procedura postępowania

Kastelik woj. wielkopolskie wykonuje dezynfekcję po zgonach 365 dni w roku 7 dni w tygodniu. Możesz zadzwonić do nas w tej chwili do firmy dezynfekującej  po zgonach  na terenie wszystkich miast Wielkopolski. Inwestujemy w naszych pracowników, w ich szkolenia i sprzęt, którym wykonują dla Państwa usługi. Niezmiernie ważne jest dla nas bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy, dlatego przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Działamy w województwie wielkopolskim w takich miastach jak: Poznań, Gniezno, Gostyń, Kalisz, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło czy Piła. Proces sprzątania po śmierci w szczególności tej samobójczej wymaga dyskrecji oraz szybkiego wykonania samej realizacji, dlatego jesteśmy pod telefonem przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

dezynfekcja-po-zmarlym

Sprzątanie mieszkania po samobójstwie Kastelnik

Sprzątanie mieszkania po samobójcy to jedno z najcięższych zleceń, jakie wykonujemy. Potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu oraz preparatów czyszczących, często również dezodoryzujących. W takich sprawach zdarza się również tak, że współpracujemy z policją. Gdy ciało leżało w domu przez dłuższy czas, to niezbędne jest podjęcie pewnych kroków. Bez względu na to, w jaki sposób śmierć samobójcza została wykonana, możemy mieć styczność: ze śladami zaschniętej już krwi, cząstek tkanek na podłodze i na meblach oraz płynów gnilnych wokoło ciała. Wówczas ważne jest, aby działać szybko i dyskretnie. Pozbycie się biologicznie niebezpiecznych znamion śmierci to ulga dla sąsiadów, ponieważ przy rozkładzie zwłok może unosić się z nich również uciążliwy fetor wyczuwalny nawet na klatce.

Sprzątanie po zgonach Wielkopolska

Profesjonalna firma dezynfekująco – sprzątająca po zmarłych Kastelnik Wielkopolska 

Sprzątanie po rozkładających się zwłokach to czynność, którą powinna zająć się profesjonalna firma. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy tego robić sami! Dlaczego? Otóż nie wiemy jak postępować w takich przypadkach, nie mamy odpowiedniego stroju, sprzętu, a ponadto zabronione jest wyrzucanie skażonych przedmiotów na zwykły miejski śmietnik! Te odpady są toksyczne i stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia.

sprzatanie-po-zmarlych-kastelnik

Oferta firmy dezynfekującej po zgonie Kastelnik Wielkopolska

Przestrzeganie zasad BHP pozwala nam na zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy. Jednym z częściej stosowanych wtedy zabiegów jest odkażanie mieszkania po samobójcy. W ramach tych prac usuwamy wszystkie powstałe mikroorganizmy oraz nieprzyjemny smród. Używamy do tego nowoczesnego sprzętu np. generatora do ozonowania. Niewiarygodne jest to, że wirusy mogą przeżyć w powietrzu nawet kilka dni! Stosowanie O3 to gwarancja skutecznej dezynfekcji.

Dezynfekcja po zmarłym Wielkopolskie – całodobowa infolinia

  • Dezynfekcja po zgonach Wielkopolska;
  • usuwanie toksyn z mieszkania po śmierci;
  • zamgławianie pomieszczeń, domów nadtlenkiem wodoru;
  • odkażanie wielkopolskich mieszkań po śmierci;
  • dezynfekcja po zgonie w Ostrowie Wielkopolskim i Pile. 
  • Likwidacja skażonego mienia po zmarłej osobie;
  • czyszczenie pomieszczeń hotelowych, socjalnych po morderstwach;
  • czyszczenie apartamentów po śmierci samobójczej;
  • transport ADR odpadów niebezpiecznych biologicznie;
  • usuwanie śladów krwi po wypadkach na ulicach wielkopolskich miast.

dezynfekcja-po-zgonie-wielkopolska

Dezynfekcja funeralna mieszkań po zgonach – Kastelnik województwo wielkopolskie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dezynfekcji wielkopolskich mieszkań po osobach zmarłych. Sprzątając po zgonach, dbamy o Państwa komfort, działamy szybko i dyskretnie. Oznacza to, możliwość zamówienia nieoznakowanych samochodów. Plusem naszych usług jest całodobowa infolinia, gdzie nasi specjaliści czekają na Państwa telefony i chętnie odpowiadają na Państwa pytania nawet w nocy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – Kastelnik dezynfekcja po zmarłych Wielkopolska  – darmowa wyceny zlecenia w 20 minut! Czekamy na Twój telefon.

Całodobowe sprzątanie po zgonach Wielkopolska – Kastelnik obszar działania firmy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%