Dezynfekcja po zgonach
Warmińsko-Mazurskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja po zgonach woj. warmińsko-mazurskie przeprowadzana jest przez firmę Kastelnik. Skuteczne metody czyszczenia oraz odkażania ozonem

Najważniejszą wartości w życiu wielu z nas jest rodzina. Kastelnik będąc rodzinną firmą sprzątającą, oferuje dezynfekcje po zgonach we wszystkich miastach Warmińsko-Mazurskiego przenosząc zasady i wartości wyznawana na co dzień w życiu osobistym do prowadzonej działalności gospodarczej. Odkażaniem warmińsko-mazurskich mieszkań trudnimy się od 2013 roku, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie. Wiemy jak, ciężki czas przeżywają osoby, które straciły bliskich, dlatego pomagamy im przejść przez proces czyszczenia mieszkania po zgonie jak najsprawniej. Technicy firmy Kastelnik czekają pod telefonem 24/7, dzięki czemu są w stanie umówić jak najszybszy termin realizacji czyszczenia i dezynfekcji domu po zgonie. Czekamy na telefony! Znajdziesz nas w: Ełk, Olsztyn.

dezynfekcja-po-zgonie

Odkażanie warmińsko-mazurskich mieszkań z 30 substancji toksycznych

Praca w miejscu, gdzie doszło do zgonu, nie jest łatwa. Często mamy do czynienia ze sprzątaniem po śmierci samobójczej, gdzie jest dużo krwi. W momencie, gdy ciało samobójcy leżało w mieszkaniu długo, dochodzi do jego gnicia, w wyniku czego wytwarza się ponad 30 toksycznych substancji np. neuryna. Dlatego podczas takich zleceń niezwykle ważne jest, aby stosować się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i obowiązujących norm prawnych. Nasi pracownicy muszą się mierzyć z dioksynami, płynami ustrojowymi oraz drobnoustrojami chorobotwórczymi. W celu ochrony własnej niezbędne jest noszenie jednorazowego kombinezonu ochronnego, maski, rękawic czy okularów. Strój ten pomaga również unikać środków chemicznych, które stosujemy podczas dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych.

Dezynfekcja po zgonie Warmia i Mazury

Odkażanie Kastelnik oferuje całą dobę oraz dezynfekcję po zmarłych cały obszar  Warmińsko-Mazurski. Profesjonalne czyszczenie po zwłokach i usuwanie śladów krwi oraz zapachu śmierci po zgonie. Do usługi dezynfekcji niezwykle ważne jest również zabranie ze sobą dedykowanych pojemników na odpady specjalne, ponieważ są one toksyczne dla organizmu ludzkiego. Do materiałów specjalnych należą:

  • przedmioty zanieczyszczone krwią po zgonie;
  • materiały użyte do mycia;
  • jednorazowe rękawiczki i kombinezony
  • tkanki i szczątki ludzkie po zgonie.

Firma Kastelnik sprzątanie po zgonie Warmińśko-Mazurskie zajmuje się również transportem i utylizacją skażonych przedmiotów i mebli

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego są oni szkoleni z zasad używania środków chemicznych stosowanych podczas dezynfekcji oraz posiadają wiedzę na temat ich toksyczności. Dezynfekaty, jakie stosujemy podczas odkażania warmińsko-mazurskich mieszkań posiadają odpowiednią rejestrację oraz atesty. Dbamy o to, aby były one przechowywane prawidłowo oraz pilnujemy terminów ważności. Podczas prac dezynfekcyjnych nie wolno palić, pić oraz jeść.

Po wykonanym procesie odkażania nasz pracownik wystawia klientom certyfikat dezynfekcji po zgonie, jako dowód z opisem metod przeprowadzonej usługi. Zawiera on m.in. informacje o tym co dokładnie było robione i jakie preparaty zostały użyte.

sprzatanie-po-zmarlych-kastelnik

Nasze usługi czyszczenia mieszkań po śmierci w województwie warmińsko-mazurskim

  • dezynfekcja po zgonach woj. warmińsko-mazurskie;
  • czyszczenie warmińsko-mazurskich mieszkań po śmierci;
  • odkażanie po zmarłych w Olsztynie, Olecku i Ełku, Babiaku, Lidzbarku-Warmińśkim;
  • usuwanie przykrego zapachu po śmierci;
  • likwidacja mieszkań po rozkładających się zwłokach.

sprzatanie-po-zgonie-warminsko-mazurskie

Sprzątanie funeralne – Kastelnik woj. warmińsko-mazurskie

Naszą usługę dezynfekcji pomieszczeń po śmierci dedykujemy nie tylko mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego, ale również całej Polski. Kastelnik oferuje dezynfekcje mieszkań po zgonach od 2013 r. Odkażanie domów, gdzie nastąpił zgon, ozonowanie po zwłokach w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów z klatek schodowych, piwnic. Proponujemy Państwu usuwanie śladów krwi, a także likwidacje wyposażenia mieszkania po zgonie. Usługi firmy odkażającej Kastelnik są realizowane przez przeszkolony personel firmy. Warto zlecić realizacje na dezynfekcję po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje wielu zadowolonych klientów.

Dezynfekcja po zmarłym województwo Warmińsko-Mazurskie

Technicy firmy sprzątającej Kastelnik to fachowcy, którzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę podczas dezynfekcji mazurskich mieszkań po zgonach. Posiadają liczne szkolenie oraz używają nowoczesnych technik dezynfekcyjnych np. ozonowania mieszkań, czy też technologi czyszczenia suchym lodem. Są to metody ekologiczne oraz nie generują odpadów wtórnych. W dzisiejszych czasach to niezwykle istotne czynniki wpływające na nasze opinie i decyzje.  Po więcej szczegółów oraz ofertę zapraszamy na naszą całodobową infolinię!

Sprzątanie mieszkań i dezynfekjca po zmarłych Warmińsko-Mazurskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%