Dezynfekcja po zgonach
Warmińsko-Mazurskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Przystępna cenowo dezynfekcja po zgonach woj. warmińsko-mazurskie. Jakie są najlepsze metody sprzątania po zmarłych?

Najważniejszą wartości w życiu wielu z nas jest rodzina. Kastelnik będąc rodzinną firmą sprzątającą, oferuje dezynfekcje po zgonach we wszystkich miastach Warmińsko-Mazurskiego przenosząc zasady i wartości wyznawana na co dzień w życiu osobistym do prowadzonej działalności gospodarczej.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Odkażaniem warmińsko-mazurskich mieszkań trudnimy się od 2013 roku, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie.

Wiemy jak, ciężki czas przeżywają osoby, które straciły bliskich, dlatego pomagamy im przejść przez proces czyszczenia mieszkania po zgonie jak najsprawniej.

Technicy firmy Kastelnik czekają pod telefonem 24/7, dzięki czemu są w stanie umówić jak najszybszy termin realizacji czyszczenia i dezynfekcji domu po zgonie. Czekamy na telefony! Znajdziesz nas w:

Dezynfekcja po zgonie, dojazd nawet w niedzielę

Chcesz zadać pytanie o sprzątanie? Dzwoń do nas o każdej porze!

Odkażanie warmińsko-mazurskich mieszkań z 30 substancji toksycznych

Praca w miejscu, gdzie doszło do zgonu, nie jest łatwa. Często mamy do czynienia ze sprzątaniem po śmierci samobójczej, gdzie jest dużo krwi. W momencie, gdy ciało samobójcy leżało w mieszkaniu długo, dochodzi do jego gnicia, w wyniku czego wytwarza się ponad 30 toksycznych substancji np. neuryna. Dlatego podczas takich zleceń niezwykle ważne jest, aby stosować się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i obowiązujących norm prawnych. Nasi pracownicy muszą się mierzyć z dioksynami, płynami ustrojowymi oraz drobnoustrojami chorobotwórczymi. W celu ochrony własnej niezbędne jest noszenie jednorazowego kombinezonu ochronnego, maski, rękawic czy okularów. Strój ten pomaga również unikać środków chemicznych, które stosujemy podczas dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych.

Profesjonalna dezynfekcja po zgonie Warmia i Mazury

Zdjęcie: dezynfekcja po zgonie Warmia i Mazury © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zgonie Warmia i Mazury

Odkażanie Kastelnik oferuje całą dobę oraz dezynfekcję po zmarłych cały obszar  Warmińsko-Mazurski. Profesjonalne czyszczenie po zwłokach i usuwanie śladów krwi oraz zapachu śmierci po zgonie. Do usługi dezynfekcji niezwykle ważne jest również zabranie ze sobą dedykowanych pojemników na odpady specjalne, ponieważ są one toksyczne dla organizmu ludzkiego. Do materiałów specjalnych należą:

 • przedmioty zanieczyszczone krwią po zgonie;
 • materiały użyte do mycia;
 • jednorazowe rękawiczki i kombinezony
 • tkanki i szczątki ludzkie po zgonie.
Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie Warmińsko-Mazurskie

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach na terenie w woj. warmińsko-mazurskiego.

Firma Kastelnik sprzątanie po zgonie Warmińsko-Mazurskie zajmuje się również transportem i utylizacją skażonych przedmiotów i mebli

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego są oni szkoleni z zasad używania środków chemicznych stosowanych podczas dezynfekcji oraz posiadają wiedzę na temat ich toksyczności. Dezynfekaty, jakie stosujemy podczas odkażania warmińsko-mazurskich mieszkań posiadają odpowiednią rejestrację oraz atesty. Dbamy o to, aby były one przechowywane prawidłowo oraz pilnujemy terminów ważności. Podczas prac dezynfekcyjnych nie wolno palić, pić oraz jeść.

Po wykonanym procesie odkażania nasz pracownik wystawia klientom certyfikat dezynfekcji po zgonie, jako dowód z opisem metod przeprowadzonej usługi. Zawiera on m.in. informacje o tym co dokładnie było robione i jakie preparaty zostały użyte.

Sprzątanie po zgonie Warmińsko-Mazurskie

Stare meble wraz z robactwem nadają się do utylizacji termicznej.

Nasze usługi czyszczenia mieszkań po śmierci w województwie warmińsko-mazurskim

 • dezynfekcja po zgonach woj. warmińsko-mazurskie;
 • czyszczenie warmińsko-mazurskich mieszkań po śmierci;
 • odkażanie po zmarłych w Olsztynie, Olecku i Ełku, Babiaku, Lidzbarku-Warmińśkim;
 • usuwanie przykrego zapachu po śmierci;
 • likwidacja mieszkań po rozkładających się zwłokach.
Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Warmińsko Mazurskie

Odkażanie skażonych pomieszczeń po zgonach w warmińsko-mazurskim województwie. Usługi Kastelnik.

Sprzątanie funeralne – Kastelnik woj. warmińsko-mazurskie

Naszą usługę dezynfekcji pomieszczeń po śmierci dedykujemy nie tylko mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego, ale również całej Polski. Kastelnik oferuje dezynfekcje mieszkań po zgonach od 2013 r. Odkażanie domów, gdzie nastąpił zgon, ozonowanie po zwłokach w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów z klatek schodowych, piwnic. Proponujemy Państwu usuwanie śladów krwi, a także likwidacje wyposażenia mieszkania po zgonie. Usługi firmy odkażającej Kastelnik są realizowane przez przeszkolony personel firmy. Warto zlecić realizacje na dezynfekcję po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje wielu zadowolonych klientów.

Dezynfekcja po zmarłym województwo Warmińsko-Mazurskie

Technicy firmy sprzątającej Kastelnik to fachowcy, którzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę podczas dezynfekcji mazurskich mieszkań po zgonach. Posiadają liczne szkolenie oraz używają nowoczesnych technik dezynfekcyjnych np. ozonowania mieszkań, czy też technologii czyszczenia suchym lodem. Są to metody ekologiczne oraz nie generują odpadów wtórnych. W dzisiejszych czasach to niezwykle istotne czynniki wpływające na nasze opinie i decyzje.  Po więcej szczegółów oraz ofertę zapraszamy na naszą całodobową infolinię!

Sprzątanie mieszkań i dezynfekcja po zmarłych Warmińsko-Mazurskie. Kastelnik obszar działania firmy:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Trujące związki chemiczne to substancje, które wydobywają się z ciała zmarłej osoby i powinny zostać zneutralizowane do dwudziestu czterech godzin od śmierci. W celu dezynfekcji można wykonać ozonowanie powietrza, a następnie wywietrzyć dokładanie mieszkanie. O co martwią się najczęściej osoby szukające tego typu sprzątania?

Sprzątanie Warmia i Mazury

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Dezynfekcja po zgonie jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie zapachu po zmarłym i utylizacja mebli. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

Jak dezynfekować pomieszczenie po zmarłej osobie?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zgonie niezbędny jest nowoczesny sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest odkażanie pistoletem do dezynfekcji elektrostatycznej.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%