Dezynfekcja po zgonach Lubuskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik — specjalistyczne usługi sprzątające. Jak wygląda dezynfekcja po zgonach w woj. lubuskim?

Firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik zajmuje się profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń po zgonach, a także po śmierci samobójczej na terenie całego województwa lubuskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Swoje usługi odkażania mieszkań po zgonach świadczymy już od 2013 roku.

Priorytetem dla nas jest usatysfakcjonowanie naszych zleceniodawców, dlatego stale się szkolimy i inwestujemy w specjalistyczny sprzęt. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu! Nasza infolinia jest całodobowa.

Odkażanie po zgonie Lubuskie

Zadzwoń. Pomożemy Ci przywrócić mieszkanie do porządku.

Czym jest trupi jad?

W przypadku zgonu z powodu samobójstwa często mamy do czynienia z rozkładającym się przez długi czas ciałem. Gdy funkcje życiowe zanikną, w organizmie człowieka dochodzi do nieodwracalnych procesów. Należą do nich: gnicie, wyciekanie z części ciała płynu gnilnego oraz wytwarzanie trupiego jadu. W jego skład wchodzi aż 30 różnych substancji toksycznych m.in. neuryna, metyloguanidyna! Konieczne jest wówczas przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji przez firmę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych.

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach Lubuskie

Usługi Kastelnik dla mieszkańców woj. lubuskiego obejmują również sprzątanie po zgonach.

Dezynfekcja po zgonach Lubuskie – usuwamy zagrożenia bakteriologiczne

W ramach wykonywanych prac firma sprzątająca po zgonie Kastelnik zajmuje się kompleksowym czyszczeniem mieszkań z płynów ustrojowych, usuwaniem śladów biologicznie niebezpiecznych, odkażaniem oraz likwidacją mienia. Pomagamy również pozbywać się uciążliwych zapachów, które powstają w procesie gnilnym zwłok. Jest to niezwykle ważne, ponieważ, gdy ciało długo leżało w pomieszczeniu, wytwarza się z niego uciążliwy fetor, mogący przeniknąć nawet na klatkę schodową.

Usługi czyszczenia miejsc po zwłokach dostępne są również w woj. łódzkim: sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Sprzątanie po zmarłych lubuskie

Czyszczenie mieszkania po zmarłym w woj. lubuskim to często dezynsekcja wszystkich jego zakamarków.

Odkażanie mieszkań po samobójcach – zaufaj specjalistom

Dezynfekcja to nic innego jak zniszczenie organizmów chorobotwórczych. Wspomniane mikroorganizmy są możliwe do wyeliminowania tylko dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i specjalistycznym środkom. Przed samym odkażaniem powinniśmy odpowiednio przygotować wszystkie powierzchnie, myjąc je i usuwając materiał biologiczny np. krew lub tkanki. Po przygotowaniu pomieszczenia przechodzimy do doboru środków chemicznych. Nasi pracownicy zwracają dużą uwagę na to, aby były one aplikowane według zaleceń producenta. Jeśli wlejemy go za mało, nie będzie on skuteczny, ale jeśli za dużo, to będzie on działał drażniąco, np. powodując korozję. Zapraszamy do kontaktu – wycena zlecenia już w 20 minut!

Czyszczenie mieszkania po zgonie w województwie lubuskim – oferta Kastelnik

Dezynfekcja miejsc po zwłokach w województwie lubuskim to specjalistyczna usługa sprzątania świadczona przez firmę Kastelnik przez całą dobę. Specjalizujemy się w usuwaniu jadu trupiego i szkodliwych mikroorganizmów i drobnoustrojów. Wszystkie prace realizujemy w bezpiecznych warunków za pomocą środków ochrony osobistej i atestowanych środków czyszczących. W naszej firmie zamówisz następujące usługi:

 • Dezynfekcja mieszkań po samobójcy w woj. lubuskim;
 • Sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze;
 • Usuwanie uciążliwych zapachów po śmierci – Kastelnik Lubuskie;
 • Likwidacja mieszkań po rozkładającym się ciele;
 • Utylizacja domów po śmierci.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Dezynfekcja po zgonie Lubuskie

Zdjęcie kobiety podczas odkażania łóżka po osobie zmarłej w woj. lubuskim.

Sprzątanie po zmarłym Kastelnik – województwo lubuskie

Odkażaniem mieszkań po samobójcach na terenie województwa lubuskiego zajmujemy się już od lat. Nasi pracownicy posiadają szkolenia oraz uprawnienia do przewozu skażonych biologicznie odpadów. Działamy zgodnie z zasadami BHP, a po wykonanej pracy wystawiamy dedykowany certyfikat. Swoje usługi sprzątania po zgonach kierujemy do klientów prywatnych, ale i też do właścicieli firm przemysłowych, czy usługowych.

Specjalistyczna dezynfekcja po zwłokach w województwie lubuskim wykonywana jest wyłącznie przez personel, który posiada przeszkolenie zawodowe. Posiadamy całodobową infolinię, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Obszar działania firmy Kastelnik obejmuje teren całego kraju:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ciało człowieka po śmierci zawsze emituje niebezpieczne substancje. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie sprzątać krwi samodzielnie. Zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej pomoże rozwiązać wszelkie problemy. Szukasz pomocy do sprzątania? Zamów bezpłatną wycenę dezynfekcji i sprawdź przy okazji, o co pytają nasi klienci.

Dezynfekcja Lubuskie

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Dezynfekcja po zgonie jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie zapachu po zmarłym i utylizacja mebli. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

Czy jest konieczna dezynfekcja po zgonie?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z trupim jadem konieczne jest odkażenie całego mieszkania. Trujące związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów, ale również na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu śmierci.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%