Dezynfekcja po zgonach Lubuskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i usuwanie śladów krwi po samobójcy w województwie lubuskim.

Firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik zajmuje się profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń po zgonach, a także po śmierci samobójczej na terenie całego województwa lubuskiego: Gorzów Wielkopolski, Kraśnik, Zielona Góra, Żagań. Swoje usługi odkażania mieszkań po zgonach świadczymy już od 2013 roku. Priorytetem dla nas jest usatysfakcjonowanie naszych zleceniodawców, dlatego stale się szkolimy i inwestujemy w specjalistyczny sprzęt. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu! Nasza infolinia jest całodobowa.

odjażanie po zgonie Lubsukie

Czym jest trupi jad?

W przypadku zgonu z powodu samobójstwa często mamy do czynienia z rozkładającym się przez długi czas ciałem. Gdy funkcję życiowe zanikają, w organizmie człowieka dochodzi do nieodwracalnych procesów. Należą do nich: gnicie, wyciekanie z części ciała płynu gnilnego oraz wytwarzanie trupiego jadu. W jego skład wchodzi aż 30 różnych substancji toksycznych m.in. neuryna, metyloguanidyna! Konieczne jest wówczas przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji przez firmę sprzątającą, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych.

Dezynfekcja po zgonach Lubuskie

W ramach wykonywanych prac firma sprzątająca po zgonie Kastelnik zajmuje się kompleksowym czyszczeniem mieszkań, usuwaniem śladów biologicznie niebezpiecznych, odkażaniem oraz likwidacją mienia. Pomagamy również pozbywać się uciążliwych zapachów, które powstają w procesie gnilnym zwłok. Jest to niezwykle ważne, ponieważ, gdy ciało długo leżało w pomieszczeniu, wytwarza się z niego uciążliwy fetor, mogący przeniknąć nawet na klatkę schodową.

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Odkażanie mieszkań po samobójcach

Dezynfekcja to nic innego jak zniszczenie organizmów chorobotwórczych. Wspomniane mikroorganizmy są możliwe do wyeliminowania tylko dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i specjalistycznym środkom. Przed samym odkażaniem powinniśmy odpowiednio przygotować wszystkie powierzchnie, myjąc je i usuwając materiał biologiczny np. krew lub tkanki. Po przygotowaniu pomieszczenia przechodzimy do doboru środków chemicznych. Nasi pracownicy zwracają dużą uwagę na to, aby były one aplikowane według zaleceń producenta. Jeśli wlejemy go za mało, nie będzie on skuteczny, ale jeśli za dużo, to będzie on działał drażniąco, np. powodując korozję. Zapraszamy do kontaktu – wycena zlecenia już w 20 minut!

Czyszczenie mieszkania po zgonie w województwie lubuskim – nasza oferta

  • Dezynfekcja mieszkań po samobójcy w woj. lubuskim;
  • Sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze;
  • Usuwanie uciążliwych zapachów po śmierci – Kastelnik Lubuskie;
  • Likwidacja mieszkań po rozkładającym się ciele;
  • Utylizacja domów po śmierci.

dezynfekcja-po-zgonie-lubuskie

Sprzątanie po zmarłym Kastelnik – województwo lubuskie

Odkażaniem mieszkań po samobójcach na terenie województwa lubuskiego zajmujemy się już od lat. Nasi pracownicy posiadają szkolenia oraz uprawnienia do przewozu skażonych biologicznie odpadów. Działamy zgodnie z zasadami BHP, a po wykonanej pracy wystawiamy dedykowany certyfikat. Swoje usługi sprzątania po zgonach kierujemy do klientów prywatnych, ale i też do właścicieli firm przemysłowych, czy usługowych. Posiadamy całodobową infolinię – zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń teraz!

Dezynfekcja po zwłokach województwo lubuskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%