Dezynfekcja po zgonach
Dolny Śląsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dolnośląskie – odkażanie i  dezynfekcja ozonem po zgonie, skuteczny sposób usuwania uciążliwego zapachu po zmarłej osobie

Profesjonalna firma sprzątająca po zgonach Kastelnik, na terenie woj. dolnośląskiego realizuje dezynfekcję  po zgonach we wszystkich miastach województwa. Wizją naszej firmy jest świadczenie usług odkażania po zwłokach, na najwyższym poziomie. Cel ten realizujemy poprzez szkolenia zawodowe i stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu. Oferujemy również ozonowanie po zgonie za pomocą specjalistycznych generatorów ozonu o mocy 80 g/h. Znajdziesz nas w lokalizacjach takich jak: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław.

Dezynfekcja po zmarłym Wrocław, woj. dolnośląskie

dezynfekcja-po-zwlokach-kastelnik

Dezynfekcja po zmarłych Wrocław i inne usługi w miastach na obszarze Dolnośląskiego, są  w całodobowej ofercie związanej ze sprzątaniem po zgonach. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące  skorzystać z usługi sprzątania funeralnego na Dolnym Śląsku. Pracujemy przez całą dobę, między innymi we Wrocławiu, Wałbrzychu, czy też Legnicy. Podczas naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby usunąć wszystkie szkodliwe dla zdrowia, a powstałe po śmierci drobnoustroje. Nasi pracownicy używają wyłącznie atestowanych preparatów oraz przestrzegają zasad BHP odnośnie dezynfekcji po zgonie. Odbieramy od Państwa telefony 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, wiemy, jak ciężka może być dla Państwa informacja o nagłej śmierci bliskiego.

Usuwanie zapachu śmierci z mieszkań jako jeden z etapów dezynfekcji

By skutecznie móc usunąć nieprzyjemny zapach po śmierci, należy przede wszystkim wiedzieć, dlaczego on występuję, gdzie jest źródło? Otóż w ciele zmarłego dochodzi do szeregu reakcji, na skutek, których powstają śmierdzące i trujące toksyny. Największym problemem, jakby się mogło wydawać, nie jest tylko fetor, ale ich toksyczność. Drobnoustroje takie jak: wirusy, bakterie i grzyby są niebezpieczne dla naszego zdrowia i przyczyniają się do powstania chorób. Dlatego ważne jest, aby po zgonie w domu, a w szczególności, gdy osoba długo leżała, bądź miała chorobę zakaźną, od razu, gdy to tylko możliwe wezwać specjalistyczną firmę dezynfekująca po zmarłych osobach.

Czytaj też: Jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? 

dezynfekcja-po-zgonie-kastelnik

Dezynfekcja po zgonach we Wrocławiu – Dolny Śląsk

Wrocław i zgon w mieszkaniu? Kastelnik oferuje dezynfekcję po zgonie wrocławskich mieszkań i domów. Naszym zadaniem jest zneutralizowanie odoru, a nie tylko maskowanie go. Pracujemy na całym Dolnym Śląsku – całodobowo.  Używamy do tego skutecznych środków dezodoryzujących oraz urządzeń bazujących na innowacyjnych technologiach. Stosowane środki chemiczne powinny zawierać w sobie takie substancje jak: aldehydy, czy ketony. Często stosowanym przez nas sposobem na dezodoryzacje jest zamgławianie pomieszczeń poprzez aerozole zimne. Niezbędne jest stosowanie tzw. eliminatorów, które usuwają smród poprzez zachodzenie reakcji chemicznej. Kolejnym etapem po wykonanej pracy, jest przewietrzenie pomieszczeń oraz utylizacja odpadów wtórnych.

Ozonowanie po zgonie Wrocław – sposoby odkażania domów po śmierci Dolnośląskie

Czy wiesz, że odkażanie dolnośląskich mieszkań za pomocą ozonu to niezwykle skuteczna metoda dezynfekcji? Ozonowanie po zgonie Wrocław, to dobry i sprawdzony sposób dezynfekcji po zgonach. Poza właściwościami dezynfekującymi możemy również za pomocą ozonu usuwać uciążliwy smród powstały wskutek rozkładającego się ciała. Ozon niszczy drobnoustroje, ponieważ utlenia błyskawicznie ich białka. Podczas ozonowania mieszkań po zgonie niezbędne jest, aby kontrolować szczelność pomieszczenia oraz stężenie gazu. Specjalistyczna firma dezynfekująca Kastelnik oferuje na Dolnym Śląsku  gruntowne czyszczeniem powierzchni po zmarłym oraz utylizacja skażonych przedmiotów. Wszystkie te usługi są związane ze specjalistycznym sprzątaniem po zwłokach we Wrocławiu i profesjonalnym odkażaniem skażonych krwią powierzchni.

Dolnośląskie usługi firmy dezynfekującej po zgonie Kastelnik

Podczas wydzielania się substancji toksycznych, mamy do czynienia z uciążliwym zapachem. Często można go wyczuć na klatce schodowej po śmierci sąsiada. Dlaczego tak się dzieje? Zachodzi to poprzez zjawisko, w którym współdziała ze sobą metan, tlenek siarki, benzen oraz długołańcuchowe węglowodory. Są to czynniki mogące spowodować liczne choroby, dlatego w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo usługi:

  • Dezynfekcji mieszkań po zgonach w całym województwie dolnośląskim;
  • Czyszczenie dolnośląskich domów opieki społecznej po śmierci pensjonariusza;
  • Odkażanie szpitali po zdiagnozowanych przypadkach;
  • Odkażanie mieszkań po zdiagnozowanym przypadku COVID-19;
  • Utylizacja mieszkań po zgonie we Wrocławiu;
  • Dezynfekcja pomieszczeń piwnicznych po zmarłych Wałbrzych;
  • Likwidowanie skażonego mienia i opróżnienie strychów w Legnicy.

Dezynfekcja funeralna Kastelnik woj. Dolny Śląsk

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z województwa dolnośląskiego chcące skorzystać ze z usługi dezynfekcji funeralnej po zgonach oferowanej przez firmę Kastelnik. Pracujemy zgodnie z zasadami BHP, bazując na swoim doświadczeniu oraz używając wyłącznie atestowanych preparatów i profesjonalnego sprzętu. Odbieramy od Państwa telefony 24/h, jednocześnie oferujemy darmową wycenę zlecenia już w 20 minut!

dezynfekcja-po-zgonie-dolny-slask

Zadzwoń do nas i zapytaj o specjalistyczne czyszczenie i dezynfekcję po zmarłych Dolny Śląsk w firmie sprzątającej Kastelnik.

Dezynfekcja po zwłokach woj. dolnośląskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale50%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie17%