Dezynfekcja po zgonach
Dolny Śląsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dolnośląskie – odkażanie i  dezynfekcja ozonem po zgonie, skuteczny sposób na usuwanie uciążliwego zapachy po zmarłej osobie

Profesjonalna firma sprzątająca po zgonach Kastelnik na terenie województwa dolnośląskiego proponuje dezynfekcję  po zgonach we wszystkich dolnośląskich miastach. Wizją naszej firmy jest świadczenie perfekcyjnych, a zadania te realizujemy poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji. Znajdziesz nas w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław,

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby chcące skorzystać z usługi sprzątania funeralnego na Dolnym Śląsku między innymi we Wrocławiu, Wałbrzychu czy też Legnicy. Podczas naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby usunąć wszystkie szkodliwe dla zdrowia, a powstałe po śmierci drobnoustroje. Nasi pracownicy używają wyłącznie atestowanych preparatów oraz przestrzegają zasad BHP. Odbieramy od Państwa telefony 365 dni w roku o każdej porze, ponieważ wiemy, że jak ciężka i nagła może być dla Państwa informacja o śmierci bliskiego.

Usuwanie zapachu śmierci z mieszkań jako jeden z etapów dezynfekcji

By skutecznie móc usunąć nieprzyjemny zapach po śmierci, należy przede wszystkim wiedzieć, dlaczego on występuję, gdzie jest źródło? Otóż w ciele zmarłego dochodzi do szeregu reakcji, na skutek, których powstają śmierdzące i trujące toksyny. Największym problemem, jakby się mogło wydawać, nie jest tylko fetor, ale ich toksyczność. Drobnoustroje takie jak: wirusy, bakterie i grzyby są niebezpieczne dla naszego zdrowia i przyczyniają się do powstania chorób. Dlatego ważne jest, aby po zgonie w domu, a w szczególności, gdy osoba długo leżała, bądź miała chorobę zakaźną, od razu, gdy to tylko możliwe wezwać specjalistyczną firmę dezynfekująca po zmarłych osobach.

Czytaj też: Jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? 

Naszym zadaniem jest zneutralizowanie odoru, a nie tylko maskowanie go. Używamy do tego skutecznych środków dezodoryzujących oraz urządzeń bazujących na innowacyjnych technologiach. Stosowane środki chemiczne powinny zawierać w sobie takie substancje jak: aldehydy, czy ketony. Często stosowanym przez nas sposobem na dezodoryzacje jest zamgławianie pomieszczeń poprzez aerozole zimne. Niezbędne jest stosowanie tzw. eliminatorów, które usuwają smród poprzez zachodzenie reakcji chemicznej. Kolejnym etapem po wykonanej pracy, jest przewietrzenie pomieszczeń oraz utylizacja odpadów wtórnych.

Ozonowanie jako najlepszy sposób odkażania domu po śmierci

Czy wiesz, że odkażanie mieszkań za pomocą ozonu to niezwykle skuteczna metoda dezynfekcji? Poza właściwościami dezynfekującymi możemy również za jej pomocą usuwać uciążliwy smród powstały wskutek rozkładającego się ciała. Ozon niszczy drobnoustroje, ponieważ utlenia ich białka. Podczas ozonowania niezbędne jest, aby kontrolować szczelność pomieszczenia oraz stężenie roztworu. Specjalistyczna firma dezynfekująca Kastelnik oferuje na Dolnym Śląsku  gruntowne czyszczeniem powierzchni po zmarłym oraz utylizacja skażonych przedmiotów.

Dolnośląskie usługi firmy dezynfekującej po zgonie Kastelnik

Podczas wydzielania się substancji toksycznych, mamy do czynienia z uciążliwym zapachem. Często można go wyczuć na klatce schodowej po śmierci sąsiada. Dlaczego tak się dzieje? Zachodzi to poprzez zjawisko, w którym współdziała ze sobą metan, tlenek siarki, benzen oraz długołańcuchowe węglowodory. Są to czynniki mogące spowodować liczne choroby, dlatego w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo usługi:

  • Dezynfekcji mieszkań po zgonach w całym województwie dolnośląskim;
  • Czyszczenie dolnośląskich domów opieki społecznej po śmierci pensjonariusza;
  • Odkażanie szpitali po zdiagnozowanych przypadkach;
  • Odkażanie mieszkań po zdiagnozowanym przypadku COVID-19;
  • Utylizacja mieszkań po zgonie we Wrocławiu;
  • Dezynfekcja pomieszczeń piwnicznych po zmarłych Wałbrzych;
  • Likwidowanie skażonego mienia i opróżnienie strychów w Legnicy.

Dezynfekcja funeralna Kastelnik woj. Dolny Śląsk

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z województwa dolnośląskiego chcące skorzystać ze z usługi dezynfekcji funeralnej po zgonach oferowanej przez firmę Kastelnik. Pracujemy zgodnie z zasadami BHP, bazując na swoim doświadczeniu oraz używając wyłącznie atestowanych preparatów i profesjonalnego sprzętu. Odbieramy od Państwa telefony 24/h, jednocześnie oferujemy darmową wycenę zlecenia już w 20 minut!

Zadzwoń do nas i zapytaj o specjalistyczne czyszczenie i dezynfekcję po zmarłych Dolny Śląsk w firmie sprzątającej Kastelnik.

Nasza firma działa w całej Polsce

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.6
3,6 rating
3.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale43%
Bardzo dobrze29%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie28%