Dezynfekcja po zgonach
Dolny Śląsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Oferujemy usługi całodobowe tj. sprzątanie domów po zmarłych. Jak wygląda dezynfekcja po zgonach w woj. dolnośląskim?

Kastelnik to profesjonalna firma sprzątająca po zgonach w zachodniej części naszego kraju, gdzie realizujemy całodobową usługę tj. dezynfekcja po zgonach Dolnośląskie. Wizją naszej firmy jest świadczenie usług odkażania po zwłokach, na najwyższym poziomie. Cel ten realizujemy poprzez szkolenia zawodowe i stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy również profesjonalne ozonowanie po zgonie za pomocą specjalistycznych generatorów ozonu o mocy 80 g/h. Masz pytania? Zostaw nam swój telefon, a oddzwonimy w 28 sekund.

śmieci w mieszkaniu do utylizacji

Puste puszki po piwie wymagają utylizacji w miejscu specjalnego przeznaczenia. Śmieci na podłodze.

Dezynfekcja po zgonie to kilka etapów sprzątania mieszkania, i nie wolno pominąć żadnego z nich:

 • wstępne odkażanie lokalu za pomocą ozonu;
 • utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie;
 • wyniesienie mebli z mieszkania;
 • przekazanie pamiątek rodzinie zmarłego;
 • wycięcie podłogi;
 • zamgławianie ULV i finalna dezynfekcja pomieszczenia po zgonie.

Usługi tj. sprzątanie po zwłokach realizujemy w miastach jak:

dezynfekcja po zmarłych dolnośląskie, infolinia

Dezynfekcja po zmarłym Wrocław, woj. dolnośląskie

Dezynfekcja po zmarłych Wrocław i inne usługi w miastach na obszarze Dolnośląskiego, są w całodobowej ofercie związanej ze sprzątaniem po zgonach. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątania funeralnego na Dolnym Śląsku. Pracujemy przez całą dobę, między innymi we Wrocławiu, Wałbrzychu, czy też Legnicy.

dolnośląskie obszar działania firmy sprzątającej Kastelnik

Zdjęcie: obszar działania firmy sprzątającej po zgonach w woj. dolnośląskim © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zgonie — wykonujemy skuteczne usługi specjalistyczne. Zadzwoń i skontaktuj się z naszą firmą

Podczas naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby usunąć wszystkie szkodliwe dla zdrowia, a powstałe po śmierci drobnoustroje. Nasi pracownicy używają wyłącznie atestowanych preparatów oraz przestrzegają zasad BHP odnośnie dezynfekcji po zgonie. Odbieramy od Państwa telefony 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, wiemy, jak ciężka może być dla Państwa informacja o nagłej śmierci bliskiego.

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłym

Przykład zagraconego mieszkania, które będzie sprzątane przez specjalistów z firmy Kastelnik.

Usuwanie zapachu śmierci z mieszkań jako jeden z etapów dezynfekcji

By skutecznie móc usunąć nieprzyjemny zapach po śmierci, należy przede wszystkim wiedzieć, dlaczego on występuję, gdzie jest źródło? Otóż w ciele zmarłego dochodzi do szeregu reakcji, na skutek, których powstają śmierdzące i trujące toksyny. Największym problemem, jakby się mogło wydawać, nie jest tylko fetor, ale ich toksyczność. Drobnoustroje takie jak: wirusy, bakterie i grzyby są niebezpieczne dla naszego zdrowia i przyczyniają się do powstania chorób. Dlatego ważne jest, aby po zgonie w domu, a w szczególności, gdy osoba długo leżała, bądź miała chorobę zakaźną, od razu, gdy to tylko możliwe wezwać specjalistyczną firmę dezynfekująca po zmarłych osobach.

Czytaj też: Jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej? 

Usuwanie zapachu śmierci z mieszkań

Czerwone robaki na podłodze w kuchni to popularny widok w mieszkaniu denata.

Dezynfekcja po zgonach we Wrocławiu – Dolny Śląsk

Wrocław i zgon w mieszkaniu? Tam, gdzie do tego doszło, konieczne będzie skorzystanie z firm, których oferta obejmuje dezynfekcję mieszkania ze śladów rozkładu zwłoki osób, które mogą stanowić ryzyko epidemiczne. Kiedy ciało ulega rozkładowi, potrzebna jest natychmiastowa reakcja. W tym celu posiadamy naszych pracowników do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Nasze usługi takie jak sprzątanie po zmarłych, w tym ozonowanie pomieszczeń, przy użyciu specjalnych środków gwarantują, że ciało zwłok oraz pozostałe otoczenie, z którym zmarły miał styczność — będzie zneutralizowane. Wystawiamy faktury VAT. Ogłoszenia usług firm oferujących sprzątanie po zmarłym są zawsze aktualne. Zadzwoń do nas o każdej porze dnia. Im szybciej, tym lepiej, zanim zwłoki zmarłych osób — zaczną wydzielać nieprzyjemny zapach.

Usuwanie śladów po zwłokach

Zniszczona podłoga wymaga dezynfekcji, a potem utylizacji! Nie wolno o tym zapominać!

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłym — Wrocław Dolnośląskie

Kastelnik oferuje dezynfekcję po zgonie wrocławskich mieszkań i domów. Naszym zadaniem jest zneutralizowanie odoru pomieszczenia, a nie tylko maskowanie go. Pracujemy na całym Dolnym Śląsku – całodobowo. W tym Wrocław, Legnica, Wałbrzych i sąsiednie miasta. Używamy w tym celu skutecznych środków dezodoryzujących oraz urządzeń bazujących na innowacyjnych technologiach. Stosowane specjalistyczne środki chemiczne powinny zawierać w sobie takie substancje jak: aldehydy, czy ketony. Często stosowanym przez nas sposobem na dezodoryzacje jest zamgławianie pomieszczeń poprzez aerozole zimne.

Sprawdź inną popularną usługę: dezynfekcja pomieszczeń Kraków

Niezbędne jest stosowanie tzw. eliminatorów, które usuwają smród poprzez zachodzenie reakcji chemicznej. Gdy już usuwanie odpadów i zapachów po zwłokach dobiegnie końca, kolejnym etapem po wykonanej pracy, jest przewietrzenie pomieszczeń oraz utylizacja odpadów wtórnych. Należy wtedy pozbyć się wszelkich odpadów, których specjalistyczne czyszczenie nie obejmuje, np. materiały łatwopalne. Na terenie mieszkania osoby zmarłej może znajdować się wiele przedmiotów, które mogą być niebezpieczne. Nasze usługi obejmują także neutralizację takich przedmiotów.

Dezynfekcja po zmarłym w domu

Zdjęcie: czyszczenie krwi z drewnianej podłogi © 2023 Kastelnik

Usuwanie śladów krwi po zmarłym — czyszczenie 7 dni w tygodniu

Czytając ogłoszenia w poszukiwaniu usługi pod nazwą “sprzątanie po zmarłych Wrocław” lub “sprzątanie po zgonie” warto wiedzieć, że takie ogłoszenia sprzątania mieszkań wymagają pełnego dostępu do pomieszczenia. Ozonowanie pomieszczeń musi się odbyć we wszystkich miejscach na terenie mieszkania, w których zmarły przebywał. Wrocław liczy sobie wiele osób w starszym wieku, dlatego tak ważne jest, aby sprzątanie po zmarłym było szybko dostępne. Usuwanie śladów krwi z podłogi czy płynów ustrojowych należy do czynności, jakie świadczymy w czasie odkażania domu denata.

Sprawdzona firma sprzątająca na Dolnym Śląsku

Prace sprzątania potwierdzone certyfikatem z firmy Kastelnik.

Ozonowanie po zgonie Wrocław – sposoby odkażania domów po śmierci Dolnośląskie

Czy wiesz, że odkażanie dolnośląskich mieszkań za pomocą ozonu to niezwykle skuteczna metoda dezynfekcji? Ozonowanie po zgonie Wrocław, to dobry i sprawdzony sposób dezynfekcji po zgonach. Poza właściwościami dezynfekującymi możemy również za pomocą ozonu usuwać uciążliwy smród zwłok wewnątrz mieszkania powstały wskutek rozkładającego się ciała. Ozon niszczy drobnoustroje, ponieważ utlenia błyskawicznie ich białka. Podczas ozonowania mieszkań po zgonie niezbędne jest, aby kontrolować szczelność pomieszczenia oraz stężenie gazu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna firma dezynfekująca Kastelnik oferuje na Dolnym Śląsku gruntowne czyszczeniem powierzchni po zmarłym oraz utylizacja skażonych przedmiotów. Wszystkie te usługi są związane ze specjalistycznym sprzątaniem po zwłokach we Wrocławiu i profesjonalnym odkażaniem skażonych krwią powierzchni.

dezynfekcja po zgonach dolnośląskie

Ozonowanie po zmarłych w woj. dolnośląskim to alternatywa do zamgławiania suchą mgłą.

Dolnośląskie usługi firmy dezynfekującej po zgonie Kastelnik

Podczas wydzielania się substancji toksycznych, mamy do czynienia z uciążliwym zapachem. Często można go wyczuć na klatce schodowej po śmierci sąsiada. Dlaczego tak się dzieje? Zachodzi to poprzez zjawisko, w którym współdziała ze sobą metan, tlenek siarki, benzen oraz długołańcuchowe węglowodory. Są to czynniki mogące spowodować liczne choroby, dlatego w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo usługi:

 • Dezynfekcji mieszkań po zgonach w całym województwie dolnośląskim;
 • Czyszczenie dolnośląskich domów opieki społecznej po śmierci pensjonariusza;
 • Odkażanie szpitali po zdiagnozowanych przypadkach;
 • Odkażanie mieszkań po zdiagnozowanym przypadku COVID-19;
 • Utylizacja mieszkań po zgonie we Wrocławiu;
 • Dezynfekcja pomieszczeń piwnicznych po zmarłych Wałbrzych;
 • Sprzątanie skażonych przedmiotów;
 • Likwidowanie skażonego mienia i opróżnienie strychów w Legnicy.

Utylizacja mebli po zmarłej osobie — nie wyrzucaj śmieci na ulicę!

Sprzątanie domu po zmarłym to nie tylko dezynfekcja. Utylizacja mebli z mieszkania zmarłego to bardzo ważna kwestia. Czy wiesz, jaka firma przyjedzie posprzątać Twój dom po śmierci bliskiej osoby? Kastelnik zapewni kompleksową usługę usuwania całego wyposażania domu od góry do dołu — łącznie z utylizacją mebli! Ważne, by firma, która zajmuje się czyszczeniem, posiadła wpis do bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami – BDO.

porzucone meble na ulicy, odpowiedzialna utylizacja dolny śląsk

Zdjęcie: porzucone meble na ulicy woj. dolnośląskie © 2023 Kastelnik

Gdzie na Dolnym Śląsku zamówić dezynfekcję po zwłokach?

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z województwa dolnośląskiego chcące skorzystać ze z usługi sprzątania i dezynfekcji funeralnej po zgonach oferowanej przez firmę Kastelnik. Pracujemy zgodnie z zasadami BHP, bazując na swoim doświadczeniu oraz używając wyłącznie atestowanych preparatów i profesjonalnego sprzętu. Odbieramy od Państwa telefony 24/h, jednocześnie oferujemy darmową wycenę zlecenia już w 20 minut!

Zadzwoń do nas i zapytaj o specjalistyczne czyszczenie i dezynfekcję po zmarłych Dolny Śląsk w firmie sprzątającej Kastelnik.

Dezynfekcja po zwłokach woj. dolnośląskie. Kastelnik obszar działania firmy:

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w województwie dolnośląskim.

Usługi likwidacji starych mebli oraz wyposażenia — całodobowa infolinia Kastelnik udzieli wszelkich informacji.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Zespół profesjonalistów z firmy sprzątającej Kastelnik jest zawsze gotowy do pomocy, nawet w trudnych przypadkach. Kastelnik działa na rynku od ponad 10 lat, więc mamy duże doświadczenie w dziedzinie czyszczenia miejsc po śmierci. Możesz liczyć na nasze usługi, zapewnimy najlepszej jakości ozon na całym Dolnym Śląsku.

Dolny Śląsk sprzątanie

Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Cena dezynfekcji lokalu po zgonie jest ustalana indywidualnie podczas wizyty w miejscu usługi u klienta. Podstawowa dezynfekcja zaczyna się od 800 złotych, ale koszt może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku konieczności utylizacji całego mieszkania.

Gdzie zamówić utylizację wyposażenia po zmarłej osobie?

W ofercie wielu ogólnopolskich firm specjalizujących się w dezynfekcji funeralnej znajduje się usługa utylizacji termicznej rzeczy po zmarłych. Wielu takich przedsiębiorców udostępnia telefon alarmowy. Aby zminimalizować czas potrzebny na przeprowadzenie skutecznej interwencji, warto przesłać kilka zdjęć przedmiotów, które wymagają utylizacji, poprzez e-mail i skontaktować się z firmą telefonicznie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%