Czyszczenie rynien
Usuwanie zalegająca w rynnach liści oraz kawałków gałęzi

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne czyszczenie rur spustowych

Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia rur spustowych metodą alpinistyczną. Gwarantujemy 100% jakości naszych usług.

Mycie elewacji

Skutecznie czyścimy zabrudzenia atmosferyczne powstałe na elewacji budynku. Metoda na ciepło lub na zimno w zależności od stopnia zabrudzenia.

Usuwanie graffiti

Chemiczne usuwanie graffiti z murów, kamienia, cegły, klinkieru i innych powierzchni. Impregnacja antygrafitti. Szybko i skutecznie.

Doczyszczanie

Specjalistyczne doczyszczanie zabrudzeń na terenie hal i magazynów. Hydrofobizacja fasad pionowych podatnych na działanie wody.

Usługi specjalistyczne

Czyszczenie elewacji, odśnieżanie dachów i rynien, mycie powierzchni szklanych w obiektach przemysłowych, halach, magazynach. Wycinka drzew

Czyszczenie rynien

Usuwanie zalegająca w rynnach liści lub kawałków gałęzi, które stanowią problem przy odprowadzaniu wody do rury spustowej.

Mycie okien na wysokości

Gruntowne mycie okien oraz dużych powierzchni szklanych na wysokości o utrudnionym dostępie. Specjalistyczny sprzęt gwarancją bezpieczeństwa świadczonej usługi.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%