Czyszczenie po pożarze Żywiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Żywiec. Co warto wiedzieć po wybuchu ognia w domu?

Pożar – już sama nazwa wywołuje na ciele ciarki. Nic dziwnego; najgorszemu wrogowi nie życzy się takich przykrych sytuacji. Kompleksowe czyszczenie po pożarze Żywiec to usługa nie tylko na usuwanie sadzy, ale i dekontaminację trujących toksyn. Jeśli doświadczyłeś wybuchu ognia w swoim domu lub miejscu pracy, powinieneś wiedzieć, w jaki sposób walczyć z jego skutkami.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Bardzo często po pożarze należy wykonać jedna z poniższych prac:

 • sprzątanie pogorzeliska i usunięcie spalonych przedmiotów;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • mycie sadzy na ścianie;
 • dezynfekcję powietrza za pomocą ozonowania.
Czyszczenie ścian po pożarze Żywiec

Mycie ścian z sadzy w Żywcu © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po pożarze w Żywiec — doświadczeni specjaliści

Sprzątanie mieszkania po pożarze w Żywcu woj. śląskie to skomplikowany proces dla doświadczonych specjalistów. Są oni w zasięgu jednego telefonu, do firmy Kastelnik. Nie musisz brać urlopu, ściągać całej rodziny i kupować zestawu drogich środków czyszczących. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednią firmę, która przejmie całe sprzątanie i odnawianie, abyś Ty mógł spokojnie dojść do siebie i nie martwić się o stan swojej nieruchomości. Fachowcy oczyszczą powierzchnię, odmyją ściany, sufity i podłogi oraz usuną toksyny znajdujące się w powietrzu. Sprzątanie mieszkania po pożarze w Żywcu to skomplikowany proces dla doświadczonych specjalistów.

Sprzątanie po pożarze Żywiec

Utylizacja zniszczonych przez ogień przedmiotów

Dość przykrą wiadomością może być dla Ciebie fakt, że wszelkie meble, akcesoria i przedmioty znajdujące się w domu, które zostały zniszczone przez ogień (nawet częściowo), nie mogą być naprawiane, a muszą zostać poddane utylizacji. Niestety jest to konieczne. Przedmioty te mogą negatywnie wpływać na Twoje zdrowie, bo wydzielają szkodliwe substancje chemiczne. Mebli nie należy wyrzucać do śmietnika – jest wręcz zabronione, powinieneś znaleźć firmę, która nie tylko zadba o wyniesienie wszelkich gabarytów, ale również zutylizuje je w bezpiecznym miejscu, abyś Ty nie musiał się o to martwić. To jest właśnie kompleksowe działanie.

Śląskie - usuwanie zapachów spalenizny

Zdjęcie: usuwanie zapachów spalenizny za pomocą suchej mgły © 2023 Kastelnik

Remont w domu po pożarze — od czego zacząć?

Kiedy pogorzelisko zostanie usunięte, a zdrowiu nie będą zagrażać żadne toksyny, można przejść do wyżej wymienionego mycia ścian. Do tej czynności najczęściej używa się suchego lodu, bo jest on najbardziej skuteczny i wygodny w przenoszeniu. Warto też dodać, że CO2 dotrze wszędzie tam, gdzie naprawdę trudno dosięgnąć. Następnie przychodzi czas na restytucje mienia i usuwanie osadów ze ściany. Na sam koniec zostają najprzyjemniejsze czynności; burzenie ścian i stawianie nowych, aby już w nowym świeżym mieszkaniu wybrać nowy kolor wnętrza. Remont w domu po pożarze – od czego zacząć? Od zadzwonienia po kompleksowe usługi.

Malowanie ściany mieszkania po pożarze

Ogólnopolska firma sprzątająca na Śląsku Kastelnik

Jak wygląda certyfikat po sprzątaniu po pożarze na Śląsku?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Wiele osób pyta o usuwanie skutków pożarów. Tłusta sadza osadza się na ścianach, a pozbycie się jej graniczy wręcz z cudem. Szczególnie jeśli zabierzesz się za to na własną rękę. Środki chemiczne, którymi na co dzień sprzątasz łazienkę, czy kuchnię nie pomogą. O co najczęściej pytają poszkodowani przez ogień?

FAQ Śląskie - Żywiec.

Jak umyć ściany po spaleniu?

Najbardziej skuteczny będzie suchy lód oraz specjalne chemikalia dostępne dla firm zajmujących się sprzątaniem po pożarze. Najlepiej zlecić to profesjonalistom i nie męczyć się z brudem samodzielnie. Ściany muszą być dokładnie wyczyszczone, aby w późniejszych etapach móc zacząć ich odnowę i remont.

Ile kosztuje profesjonalne mycie ścian po pożarze?

Cena na profesjonalne mycie ściany po pożarze waha się od 35 zł do 100 zł za 1/m2. Wszystko zależy od wybranego środka chemicznego. Suchy lód to jedna z najszybszych metod czyszczenia, a koszt usługi kosztuje 700 zł za 1/h pracy urządzenia.

Usuwanie szkód od ognia

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%