Czyszczenie po pożarze Żory

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Żory. Gdzie szukać pomocy po pożarze?

Ogień w domu? Wiele osób jest zdania, że nie tylko trudno jest posprzątać po pożarach, ale zapach może utrzymywać się miesiącami, a nawet latami.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Usługi tj. czyszczenie po pożarze Żory obejmuję zazwyczaj kompleksowe usuwanie szkód spowodowanych przez ogień w domu. Zaliczyć do nich można następujące prace:

 • dekontaminacja budynku po pożarze;
 • mycie spalonych ścian;
 • legalną utylizację zniszczonych przedmiotów;
 • usuwanie zapachów np. za pomocą ozonu lub suchej mgły.
Sprzątanie po pożarze domu. Żory na Śląsku

Czyściciel w trakcie usuwania szkód po pożarze na ścianach i suficie. Sprzątanie odbywa się zgodnie z zasadami BHP.

Usuwanie szkód po pożarach nie jest zajęciem tak trudnym i strasznym jak może się wydawać. Oczywiście, jeśli sam chcesz uprzątnąć skutki pożaru, to możesz napotkać liczne trudności. Największym problemem jest brak doświadczenia, a to tylko może powiększyć straty materialne. Jednak jeśli zasięgniesz porady u specjalistów i zlecisz sprzątanie lokalu po pożarze ekipie z renomowanej firmy, na przykład takiej jak nasza rodzinna firma Kastelnik, to na pewno nie będziesz żałował. Szybko odświeżymy Twój dom i usuniemy wszelkie efekty działania tego niszczycielskiego żywiołu.

Sprzątanie po pożarze Żory, woj. Śląskie

Zaufaj najlepszym na rynku fachowcom, którzy od dziesięciu lat działają w branży sprzątającej. Remont po pożarze można zacząć dopiero po wymyciu ścian z sadzy. Warto dodać, że od ręki z natychmiastowym efektem sprzątamy pogorzeliska, remontujemy ściany w domach po pożarach, czyścimy sufity i utylizujemy spalone przedmioty. Już dziś możesz zadzwonić do nas i poznać ofertę skrojoną specjalnie dla Ciebie.

Usuwanie zapachu spalonej ściany

Nasze usługi obejmują kompleksowe podejście do tematu. Za pomocą najlepszych środków czyszczących i nowatorskich metod posprzątamy Twój dom, garaż, piwnicę czy siedzibę firmy po pożarze. Dzięki generatorom ozonu odświeżmy także zapach w spalonym pomieszczeniu. Nie wierzysz, że to możliwe? Przekonaj się sam, zamawiając usługę ozonowania po pożarze i usuń zapach spalonej ściany raz na zawsze. Dzięki użyciu ozonu jesteśmy w stanie zniwelować wszelkie przykre zapachy z lokalu, w tym uciążliwy swąd spalenizny.

Czyszczenie ścian po pożarze Żory

Co robić po pożarze w domu?

Co więcej, wyczyścimy wszelkie tłuste, oleiste osady i sadzę ze ścian, sufitów i podłóg, docierając nawet do trudno dostępnych zakamarków. Od kilku lat w celu idealnego wyczyszczenia pomieszczeń po pożarach stosujemy technikę mycia suchym lodem. Zestalony dwutlenek węgla produkowany przez urządzenia o dużej mocy potrafi usunąć wszelkie zabrudzenia powstałe w wyniku działania ognia. Co ważne, dzięki tym nowatorskim metodom zapewniamy naszym klientom bezpieczny powrót do użytkowania lokalu. Dzięki naszym usługą będziesz mieć pewność, że w powietrzu i na spalonych powierzchniach nie pozostały żadne toksyny, które, które mogą szkodzić pozostałym przy życiu domownikom.

Zamgławianie nieruchomości po pożarze

Czas na ozonowanie, które oczyszcza nieruchomość po skutkach pożaru.

Oferta firmy Kastelnik

Firma Kastelnik to lider wśród dostawców usług sprzątania po pożarze w województwie śląskim. Działamy na terenie całego obszaru południowej Polski i oferujemy darmowy dojazd do klientów. Poznaj naszą bogatą ofertę i wybierz usługę odpowiednią dla siebie.

 • gruntowne sprzątanie lokali po pożarze;
 • mycie ścian suchym lodem lub chemią dla specjalisty;
 • jakościowa dezynfekcja mieszkań po pożarach;
 • dekontaminacja domów po wybuchu ognia;
 • czyszczenie domu po działaniu ognia;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • dokładnie mycie sufitów, ścian i podłóg z sadzy;
 • odkażanie mieszkań po pożarze na Śląsku;
 • utylizacja zniszczonych mebli;
 • usuwanie toksyn z miejsca pożaru;
 • precyzyjne prace renowacyjne po pożarze np. malowanie ścian;
 • zamgławianie pomieszczeń na terenie Śląska;
 • kompleksowe sprzątanie pogorzeliska;

Malowanie ścian po pożarze garażu. Remont

Usuwanie sadzy z podłogi – najlepsze sposoby!

Domowe sposoby na wyczyszczenie sadzy z podłogi czy powierzchni ścian mogą być zawodne. Sadza jest ciężko usuwalnym brudem i najlepiej pozbyć się jej za pomocą profesjonalnych metod. W firmie Kastelnik nasi technicy usuwają sadzę po pożarze przy użyciu suchego lodu, który wypuszczany pod wielkim ciśnieniem z generatorów uderza z impetem w cząstki brudu i odrywa je od powierzchni podłogi. Co ważne metoda ta nie powoduje żadnych zniszczeń czy zarysowań na strukturze podłóg. Jest bezpieczna dla zdrowia ludzi i zwierząt i ma neutralny wpływ na środowisko. Serdecznie polecamy spróbowanie metody czyszczenia powierzchni suchym lodem, aby jak najszybciej powrócić do normalności po przykrym zdarzeniu, jakim jest pożar w domu.

Pozostałe miasta:

Ogólnopolska firma sprzątająca w Żorach

FAQ: Mieszkańcy Żor pytają!

Bez względu na stopień zniszczeń Twojego domu, nasz zespół ekspertów zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uratować Twoje rzeczy po pożarze i przywrócić pierwotne funkcje w spalonych pomieszczeniach. Usuwanie szkód po pożarach to procesy wieloetapowy.

Pamiętaj, dzwoniąc do nas, dowiesz się więcej szczegółów, jak będzie przebiegała praca naszych specjalistów. Jednak w tej chwili poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące prac związanych z czyszczeniem w domu po pożarze.

FAQ - dekontaminacja w Żorach. Odpowiedzi na pytania klientów

Ile kosztuje mycie ściany po pożarze?

Cena zmywania sadzy ze ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie z klientem i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości. Widełki cenowe są dość szerokie, koszt oczyszczania ścian po pożarze waha się od 14 zł do 99 zł.

Czym wymyć sadzę ze ściany po pożarze w domu?

Czarny osad z sadzy jest bardzo trudny do dokładnego wyczyszczenia. Smolisty brud ze ściany najlepiej zmyć przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych lub suchego lodu. Wybór metody zależy od rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Polecamy wybrać nowatorską usługę mycia suchym lodem, aby otrzymać efekty szybciej i na dłużej.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%