Czyszczenie po pożarze
Zielona Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Rozpoznawanie zagrożeń związanych z samodzielnym czyszczeniem mieszkań po pożarze w Zielonej Górze.

Szukasz solidnej firmy, która zajmuje się czyszczeniem budynków po pożarze w Zielonej Górze? Kastelnik jest jedną z nich. Jesteśmy liderem w branży kompleksowego sprzątania po pożarach. Oferujemy wiele specjalistycznych usług związanych z dekontaminacją pomieszczeń zniszczonych przez ogień.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usługi restytucji mienia po pożarze, dla lokali użyteczności publicznej, piwnic, garaży, zakładów przemysłowych oraz oczywiście lokali mieszkaniowych. Działamy w całej Polsce od 2013 roku i mamy setki, jak nie tysiące pozytywnych opinii klientów. Wahasz się, czy powierzyć nam swoje mienie? Pracujemy 7 dni tygodniu.

profesjonalne mycie ściany po pożarze domu

Podczas likwidacji szkód po pożarach w powiecie zielonogórskim używamy ekologicznej i przyjaznej dla środowiska technologii mycia suchym lodem. Przy pracy nie wydzielają się żadne dodatkowe substancje. Dbamy, żeby nasza usługi były skuteczne, a przy okazji jak najmniej inwazyjne dla otoczenia. Obsługujemy wszystkie miasta województwa lubuskiego.

czyszczenie ścian po pożarze Zielona Góra

Jakie są etapy czyszczenia po pożarze w Zielonej Górze?

Kastelnik pomaga przywrócić do użytkowania zniszczone pomieszczenia, nadpalone sufity, ściany, czy zadymione meble. Jedną z naszych usług są również prace naprawcze związane z czyszczeniem ścian po pożarze. Wierzymy, że dzięki naszej elastyczności oraz indywidualnemu dopasowaniu do klienta sprostamy najbardziej wymagającym powierzchniom. Ozonowanie po pożarze, zamgławianie skażonych powierzchni oraz czyszczenie suchym lodem to niektóre ze stosowanych przez nas metod. Są to nowatorskie technologie, które naprawdę potrafią zdziałać cuda. Wystarczy, że podeślesz nam zdjęcia skali zniszczeń, a my stworzymy wstępny kosztorys oraz termin realizacji. Rozumiemy, że każdy klient chce jak najszybciej uporać się z problemem sprzątania po pożarze. Zrobimy, co w naszej możliwości, żeby sprostać Twoim wymaganiom jak najszybciej. Wycenę oczywiście podeślemy bezpłatnie.

tłusta sadza na suficie co robić

Kastelnik oferuje sprzątanie po pożarze, którego etapami są:

 • Mycie spalonych ścian po pożarze
 • Oczyszczanie spalonych oraz nadpalonych sufitów po pożarze
 • Usuwanie brzydkiego zapachu spalenizny po pożarze
 • Usuwanie szkód po pożarowych wraz z utylizacją spalonych przedmiotów

Znajdziesz nas także w:

ozonowanie pomieszczeń, domów po pożarach

Usuwanie zapachu spalenizny po pożarze

Zapach spalenizny nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Potrafi być odczuwalny jeszcze długo po pożarze. Na rynku niestety nie ma w 100% skutecznego produktu, który by go szybko usunął. Tego zapachu nie da się “przykryć” żadnym odświeżaczem powietrza. Spowodowane jest to uwalnianiem się w miejscu zdarzenia substancji po pożarowych, które głęboko wnikają w struktury budynku. Dotyczy to także odoru powstałego po spaleniu gumowych i plastikowych elementów wyposażenia. Ciężki do usunięcia jest również zapach spalenizny po przedmiotach, które były pokryte lakierem.

Jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się takiego zapachu jest połączenie dwóch technik. Jest to dokładne oczyszczenie zadymionych elementów wraz z użyciem metody ozonowania lokalu z wydajnym generatorem ozonu. Kastelnik oczywiście oferuje takie usługi. Możesz nam zaufać, ponieważ posiadamy duże doświadczenie w usuwaniu zapachu spalenizny po pożarze.

Statystyki pożarów Zielona Góra

Do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze często wpływają informacje o pożarach, które są następstwem awarii w sezonie grzewczym. Jednym z nich jest przede wszystkim pożar sadzy, który jest najczęstszym winowajcą rozwoju niekontrolowanego wybuchu ognia. Pożar przewodu kominowego może nie tylko naruszyć struktury całego budynku, ale również przenieść się na sąsiednie obiekty. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko. Następstwem pożaru sadzy jest bardzo duże zadymienie lokalu. Czyszczenie takich obiektów wymaga sporo pracy. Kastelnik jest jednak gotowy, żeby podjąć się takiemu wyzwaniu.

Pożary w Zielonej Górze w dużym stopniu wybuchają również na terenach lasu. Według statystyk Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska i prowadzonego przez nich monitoringu lasów jest to ok. 300 pożarów rocznie. Lubuskie jest szczególnie zalesionym terenem na mapie Polski i łatwo o niekontrolowany wybuch ognia.

certyfikat dekontaminacji po pożarze

Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik

Nasza firma należy do krajowych liderów branży, oferujących specjalistyczne sprzątania techniczne dla przemysłu. Obsługujemy zarówno zakłady produkcyjne, jak i klientów indywidualnych. Technicy firmy Kastelnik są osiągalni przez 365 dni w roku. Jeżeli zastanawiasz się teraz, ile kosztuje czyszczenie po pożarze w Zielonej Górze, skontaktuj się z nami. Firma sprzątająca po pożarach Kastelnik oferuje zawsze bezpłatną wycenę, już po przesłaniu kilku zdjęć. Dobrze przeprowadzone czynności sprzątające przed remontem, są gwarancją czystego powietrza w Twoim domu. Zadzwoń do nas! Obiecujemy, że dopełnimy wszelkich starań, żeby sprostać każdemu wyzwaniu.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Podstawowe prace realizowane w mieszkaniu po pożarze to sprzątanie pogorzeliska, dezynfekcja powietrza za pomocą ozonu oraz czyszczenie suchym lodem. Używając atestowanych preparatów, jest możliwość usunięcia toksyn i nieczystości ze wszystkich spalonych powierzchni. Po interwencji sprzątaczek z firmy Kastelnik w domu będzie czysto, bezpiecznie i pachnąco, jak dawniej.

faq zielona góra

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Cena sprzątania mieszkania po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie, po wizji lokalnej u klienta. Na całkowity koszt sprzątania domu po pożarze może wpływać np. Ilość ścian do wyczyszczenia, ilość przedmiotów do utylizacji oraz ilość szkód w budynku. Średnio koszt sprzątania waha się od 5000 zł do 50.000 zł.

Czym usunąć zapach spalenizny po pożarze?

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze to sprawdzony sposób na usuwanie zapachów po pożarze. Likwidacja zapachu spalenizny za pomocą ozonu powinna być wykonana przy stężeniu na poziomie 40 ppm – 60 ppm.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%