Czyszczenie po pożarze Zgierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Zgierz. Jak umyć ściany po spaleniu domu?

Kastelnik posiada automatyczne urządzenia do usuwania sadzy ze ścian za pomocą suchego lodu. Świadczymy specjalistyczne sprzątanie osadów pożarowych od blisko 10 lat, oferując czyszczenie po pożarze Zgierz oraz kompleksową dezynfekcję powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

W sytuacji, gdy Twoje mieszkanie lub siedziba firmy, uległy zniszczeniu na skutek pożaru, szybko wykonamy kompleksową likwidację skutków po pożarowych. Ogień to nieprzewidywalny żywioł, który niszczy wszystko na swojej drodze, siejąc totalne spustoszenie. Dlatego przywracanie nieruchomości do stanu użyteczności najlepiej powierzyć specjalistom, którzy uwolnią nas od toksyn po pożarach.

W naszej pracy stosujemy nowoczesne technologie, które pozwalają na solidne czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w całym województwie łódzkim. W razie potrzeby stosujemy też całe spektrum specjalistycznych środków chemicznych do mycia sadzy.

usuwanie szkód pożarowych łódzkie

Mycie ściany z sadzy pożarowej i usuwanie osadów z sufitu.

Sprzątanie po pożarze Zgierz i okolica

Pożar zawsze wiąże się z uszczerbkiem na mieniu. Sprzątanie domu po pożarze w Zgierzu wymaga wsparcia profesjonalnej ekipy sprzątającej, która dysponuje fachową wiedzą w tej dziedzinie. Samodzielne usuwanie skutków pożaru może okazać się niemożliwe. Czyszczenie ścian z sadzy domowymi środkami chemicznymi doprowadza jedynie do jej roztarcia po całej powierzchni.

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki

Z kolei likwidowanie zapachu spalenizny przy użyciu sklepowych neutralizatorów, nigdy nie przynosi zamierzonego efektu. Podjęcie działań mających na celu czyszczenie i sprzątanie po pożarze w Zgierzu wymaga przeprowadzenia ich we właściwej kolejności. Począwszy od inspekcji na miejscu zdarzenia i utylizacji zniszczonych ogniem przedmiotów, po dezynfekcję mieszkania i ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

Usuwanie zapachów po pożarach nieruchomości

Usuwanie zapachu spalonych przedmiotów to kluczowa kwestia po pożarze w nieruchomości, a ozonowanie powietrza odgrywał tutaj pierwszoplanową rolę. Jedną z najgorszych pozostałości po pożarze jest właśnie uporczywy zapach spalenizny, który wnika na stałe we wszystkie tkaniny i materiały chropowate na ścianach i przedmiotach użytkowych.

Nie da się go usunąć poprzez długotrwałe wietrzenie mieszkania, tak jak nie przynosi zadowalającego rezultatu stosowanie neutralizatorów zapachu i odświeżaczy powietrza z osiedlowych sklepów. Wysprzątanie całego mieszkania po pożarze również nie przyniesie zadowalającego efektu bez kompleksowej utylizacji. Specjaliści z firmy Kastelnik stosują najskuteczniejszy sposób na usuwanie zapachu, którym jest ozonowanie pomieszczeń po pożarze.

Tę innowacyjną technologię wykorzystujemy od wielu lat w naszej pracy z klientem indywidualnym oraz instytucjonalnym. Neutralizacja woni spalenizny i zadymienia gwarantuje trwały efekt, a dodatkowo gruntownie dezynfekuje pomieszczenie ze wszystkich drobnoustrojów, bakterii, a nawet zarodników pleśni i grzybów.

gdzie szukać pomocy po pożarze

Gdzie szukać pomocy po pożarze?

Niewiele osób ma pojęcie na temat usług takich jak dekontaminacja w budynku i czyszczenie ścian po pożarze. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie każdy z nas ma doświadczenia w usuwaniu szkód pożarowych z pogorzeliska. Po pożarze domu można więc szukać pomocy w jednej z lokalnych firm sprzątających.

Mało kto z nas, na co dzień ma możliwość doświadczać skutków pożaru i jest zobligowany do przywrócenia mieszkania do stanu sprzed pożaru. Śmiało, można jednak stwierdzić, że każdy z nas chce uniknąć tego przykrego doświadczenia, jakim jest pożar w budynku. Od wieków – ogień to nieprzewidywalny żywioł i potrafi nieść ze sobą ogromne zniszczenie materialne, ale nie tylko.

czyszczenie ściany po pożarze Zgierz

Firma Kastelnik przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy sprzątania po pożarze, które obejmują takie czynności, jak:

 • Bezpłatna wycena szkód na miejscu zdarzenia;
 • Usuwanie spalonych przedmiotów po pożarze poprzez transport do spalarni;
 • Oczyszczanie ścian, podłóg, a nawet przedmiotów codziennego użytku za pomocą suchego lodu;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze z wykorzystaniem suchej mgły;
 • Mycie ścian po pożarze specjalistycznymi środkami chemicznymi o najwyższej skuteczności;
 • Utylizacja spalonych mebli po pożarze;
 • Usuwanie uporczywego fetoru spalenizny przy pomocy ozonowania
 • Dezynfekcja mieszkania ozonem po pożarze;
 • Likwidacja wszelkich zanieczyszczeń powstałych w wyniku pożaru;
 • Zabezpieczanie przewodów przed podpaleniem w przyszłości;
 • Dekontaminacja budynków po pożarze;
 • Kompleksowa restytucja mienia;
 • Sporządzanie protokołów odbioru i kompletnej dokumentacji z wykonanych czynności po pożarze;

Znajdziesz nas także w miastach:

Zgierz, firma sprzątająca pogorzelisko

Certyfikat firmy Kastelnik z dekontaminacji budynków po pożarach w woj. łódzkim.

 

Co zostaje po pożarze?

Usuwanie wszystkiego, co zostaje po pożarze np. sadzy, toksyn i innych nieczystości to sprawa najważniejsza w spalonym domu. Czyszczenie ścian po pożarze w Zgierzu to wieloetapowy sposób działania, który gwarantuje profesjonalne likwidowanie skutków pożaru i spokój psychiczny domowników. Przeprowadzane czynności to m.in. usuwanie spalonych przedmiotów, dezynfekcję pomieszczeń przy zastosowaniu ozonu, a także czyszczenie ścian z sadzy suchym lodem. Kastelnik jest zawsze gotowy do działania, by Ci pomóc w tym trudnym czasie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące sprzątania po pożarze.

FAQ Łódzkie

Ile kosztuje czyszczenie sufitów po pożarze?

Cena za czyszczenie sufitów i podłóg jest ustalana w każdym przypadku indywidualnie z klientem, po wykonanej inspekcji na miejscu zdarzenia. Uzależniona jest ona od ilości sadzy i wysokości, na jakiej jest zlokalizowana. Cena za mycie sufitów z sadzy zaczyna się już od 50 zł z metr kwadrat.

Czy ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie budynków po pożarze stanowi sprawdzoną metodę stosowaną latami przez specjalistów. Pozwala ona na solidną dekontaminację i usuwanie zapachów. Stanowi jeden z najistotniejszych etapów odpowiadających za bezpieczne usuwanie szkód po pożarze.

 

sadza na ścianie

Usuwanie skutków pożaru w budynku - Łódzkie

Twoje mieszkanie uległo zniszczeniu przez ogień? Nie czekaj, aż zapach spalenizny na dobre wniknie we wszystkie firanki i kanapy, a trujące dioksyny rozprzestrzenią się po wszystkich pomieszczeniach. Usuwanie szkód po pożarze w budynku obejmuje usługi tj. mycie sadze ze ściany, usuwanie zapachów oraz restytucję mienia po pożarze suchym lodem. W woj. łódzkim oferując Ci fachowe wsparcie  – gwarantujemy, że usuwanie skutków pożaru zostanie przeprowadzone kompleksowo. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie w zakresie czyszczenia spalonych powierzchni suchym lodem i wiedzę zdobytą na przestrzeni blisko dekady. Pożar w mieszkaniu? Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Pozostajemy do Twojej dyspozycji cały czas.

Kastelnik – usuwanie zapachów po pożarze!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%