Czyszczenie po pożarze Zdzieszowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze w ofercie firmy Kastelnik. Usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem. Czyszczenie po pożarze w Zdzieszowicach

Kastelnik specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu po pożarze w gminie Zdzieszowice w województwie opolskim. Obsługujemy klienta indywidualnego oraz zakłady przemysłowe, które ucierpiały przez ogień. Rozumiemy, że pożar to zdarzenie nagłe, którego nie można przewidzieć w skutkach. Po jego ugaszeniu bardzo ważny jest jednak czas, w którym jesteśmy w stanie w jak najlepszy sposób przywrócić Państwa obiekt do stanu sprzed pożaru. Dotyczy to szczególnie osuszania obiektu po akcji gaśniczej, z którym nigdy nie powinno się długo zwlekać.

Miałeś pożar w mieszkaniu zlokalizowanym w mieście Zdzieszowice? Skontaktuj się z nami. Firma Kastelnik oferuje kompleksowe usługi czyszczenia po pożarze, zaczynając od mycia ścian i podłóg z sadzy oraz dymu, a na ozonowaniu po pożarze kończąc. Restytucji mienia po pożarach, to usługa, dzięki której mogą Państwo również zredukować koszta powrotu do normalnego funkcjonowania w stosunkowo krótkim czasie. Jak nawiązać z nami współpracę? Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie pocztą elektroniczną. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia przygotujemy kosztorys prac związanych z usuwaniem szkód po pożarze i skontaktujemy się z Tobą.

Czyszczenie po pożarze Zdzieszowice

Jak tylko otrzymamy akceptację kosztorysu, możemy ustalić termin realizacji usługi sprzątania i czyszczenia po pożarze obiektu zlokalizowanego w gminie lub mieście Zdzieszowice. Wierzymy, że jesteśmy w stanie podjąć się Państwa zlecenia w jak najkrótszym możliwie czasie. Kiedy jesteśmy już na miejscu dotkniętym przez pożar, pierwszą rzeczą, którą musimy wykonać, to sprawdzenie konstrukcji budynku. Kastelnik przestrzega wszelkich zasad BHP i wszystkie prace muszą być wykonywane zgodnie z panującymi standardami bezpieczeństwa. Wtedy możemy usunąć z lokalu spalone umeblowanie i inne przedmioty oraz przygotować lokal do czyszczenia suchym lodem, oraz dalszych etapów sprzątania po pożarowego.

Jeżeli istnieje taka potrzeba, nasza firma jest w stanie podjąć się także prac remontowych w pomieszczeniach, które zostały wyczyszczone dokładnie po pożarze. Oferujemy malowanie ścian, nadbudowę zniszczonych ścian, czy też wylewkę pod nową podłogę. Wszystko w celu jak najszybszego powrotu do normalności, jednakowo jeśli chodzi o zamieszkanie lub  powrót pracowników do pracy w spalonym zakładzie.

Usunięcie zapachu spalenizny po pożarze

Zapach spalenizny jest jedną z najbardziej odczuwalnych pozostałości po pożarowych. Nie mając specjalistycznego sprzętu, bardzo ciężko jest się go pozbyć z pomieszczeń. Niekorzystny zapach spalenizny potrafi być wyczuwalny jeszcze kilka, a nawet kilkanaście miesięcy po pożarze. Nie da się go po prostu wywietrzyć i usunąć zwykłym odświeżaczem powietrza, wodą z octem lub neutralizacją kawą. Ten przykry zapach wnika w strukturę budynku w czasie pożaru. Kastelnik oferuje usługę usuwania zapachu spalenizny po pożarze. Nasze metody są bezinwazyjne i nie używamy do ich wykonania żadnych środków chemicznych.

Statystyki pożarów Zdzieszowice – powiat krapkowicki

W powiecie krapkowickim dochodzi najczęściej do pożarów domków jednorodzinnych. Na miejscu służby dysponują trzema zastępami straży: JRG PSP w Krapkowicach, SP Rogów Opolski oraz OSP Żużela. Oczywiście powodem wielu pożarów jest nieumiejętne posługiwanie się instalacjami grzewczymi podczas sezonu jesienno-zimowego lub wady w instalacji elektrycznej. Pamiętajmy, iż regularne czyszczenie kominów z sadzy oraz ich przeglądy są obowiązkowe. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do wielkiej tragedii spowodowanej przez palącą się sadzę w kominie. Każdego roku, dochodzi do ponad 6.000 pożarów spowodowanych zwarciem w instalacji elektrycznej, ważne, by robić regularne przeglądy przez upoważnione jednostki badające. Do tragicznych zdarzeń często dochodzi w nocy, dlatego ważne jest instalowanie w pomieszczeniach czujników dymu oraz czadu. Jak to się mówi – lepiej dmuchać na zimne.

Czas na sprzątanie – kontakt do firmy Kastelnik

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować skuteczne czyszczenie po pożarze w Zdzieszowicach w województwie opolskim. Cenimy sobie czas realizacji naszych projektów, wierząc, że pomoże to naszym klientom w szybszym powrocie do normalnego życia po zdarzeniu, jakim był wybuch ognia i pożar mieszkania. Pracujemy całodobowo. Zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarach w woj. opolskim oraz: Głubczyce, Namysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Olesno, Prudnik

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale71%
Bardzo dobrze29%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%