Czyszczenie po pożarze Zdzieszowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po pożarze w ofercie firmy Kastelnik. Usuwanie sadzy ze ścian suchym lodem. Czyszczenie po pożarze w Zdzieszowicach

Kastelnik specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu po pożarze w gminie Zdzieszowice w województwie opolskim. Obsługujemy klienta indywidualnego oraz zakłady przemysłowe, które ucierpiały przez ogień. Rozumiemy, że pożar to zdarzenie nagłe, którego nie można przewidzieć w skutkach.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Po jego ugaszeniu bardzo ważny jest jednak czas, w którym jesteśmy w stanie w jak najlepszy sposób przywrócić Państwa obiekt do stanu sprzed pożaru. Dotyczy to szczególnie osuszania obiektu po akcji gaśniczej, z którym nigdy nie powinno się długo zwlekać.

Czyszczenie po pożarze w Zdzieszowicach

Piwnica po pożarze, która wymagała całkowitego wyczyszczenia przez wyspecjalizowaną firmę sprzątającą. Zadaniu podjęła się firma Kastelnik.

Miałeś pożar w mieszkaniu zlokalizowanym w mieście Zdzieszowice? Skontaktuj się z nami. Firma Kastelnik oferuje kompleksowe usługi czyszczenia po pożarze, zaczynając od mycia ścian i podłóg z sadzy oraz dymu, a na ozonowaniu po pożarze kończąc. Restytucji mienia po pożarach, to usługa, dzięki której mogą Państwo również zredukować koszta powrotu do normalnego funkcjonowania w stosunkowo krótkim czasie. J

ak nawiązać z nami współpracę? Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie pocztą elektroniczną. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia przygotujemy kosztorys prac związanych z usuwaniem szkód po pożarze i skontaktujemy się z Tobą.

Sprzątanie domu po pożarze Zdzieszowice

Czyszczenie ścian po pożarze Zdzieszowice – zaufaj specjalistom

Jak tylko otrzymamy akceptację kosztorysu, możemy ustalić termin realizacji usługi sprzątania i czyszczenia po pożarze obiektu zlokalizowanego w gminie lub mieście Zdzieszowice. Wierzymy, że jesteśmy w stanie podjąć się Państwa zlecenia w jak najkrótszym możliwie czasie. Kiedy jesteśmy już na miejscu dotkniętym przez pożar, pierwszą rzeczą, którą musimy wykonać, to sprawdzenie konstrukcji budynku.

Kastelnik przestrzega wszelkich zasad BHP i wszystkie prace muszą być wykonywane zgodnie z panującymi standardami bezpieczeństwa. Wtedy możemy usunąć z lokalu spalone umeblowanie i inne przedmioty oraz przygotować lokal do czyszczenia suchym lodem, oraz dalszych etapów sprzątania po pożarowego.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

Jeżeli istnieje taka potrzeba, nasza firma jest w stanie podjąć się także prac remontowych w pomieszczeniach, które zostały wyczyszczone dokładnie po pożarze. Oferujemy malowanie ścian, nadbudowę zniszczonych ścian, czy też wylewkę pod nową podłogę. Wszystko w celu jak najszybszego powrotu do normalności, jednakowo, jeśli chodzi o zamieszkanie lub  powrót pracowników do pracy w spalonym zakładzie.

Usuwanie skutków pożaru, woj. opolskie

Zdjęcie: czyszczenie kuchni, którą zajął pożar w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej.

Usunięcie zapachu spalenizny po pożarze

Zapach spalenizny jest jedną z najbardziej odczuwalnych pozostałości po pożarowych. Nie mając specjalistycznego sprzętu, bardzo ciężko jest się go pozbyć z pomieszczeń. Niekorzystny zapach spalenizny potrafi być wyczuwalny jeszcze kilka, a nawet kilkanaście miesięcy po pożarze. Nie da się go po prostu wywietrzyć i usunąć zwykłym odświeżaczem powietrza, wodą z octem lub neutralizacją kawą.

Ten przykry zapach wnika w strukturę budynku w czasie pożaru. Kastelnik oferuje usługę usuwania zapachu spalenizny po pożarze. Nasze metody są bezinwazyjne i nie używamy do ich wykonania żadnych środków chemicznych.

Inne usługi sprzątanie po zalaniu Zdzieszowice

Statystyki pożarów Zdzieszowice – powiat krapkowicki

W powiecie krapkowickim dochodzi najczęściej do pożarów domków jednorodzinnych. Na miejscu służby dysponują trzema zastępami straży: JRG PSP w Krapkowicach, SP Rogów Opolski oraz OSP Żużela. Oczywiście powodem wielu pożarów jest nieumiejętne posługiwanie się instalacjami grzewczymi podczas sezonu jesienno-zimowego lub wady w instalacji elektrycznej.

Pamiętajmy, iż regularne czyszczenie kominów z sadzy oraz ich przeglądy są obowiązkowe. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do wielkiej tragedii spowodowanej przez palącą się sadzę w kominie. Każdego roku, dochodzi do ponad 6.000 pożarów spowodowanych zwarciem w instalacji elektrycznej, ważne, by robić regularne przeglądy przez upoważnione jednostki badające.

Do tragicznych zdarzeń często dochodzi w nocy, dlatego ważne jest instalowanie w pomieszczeniach czujników dymu oraz czadu. Jak to się mówi – lepiej dmuchać na zimne.

Ozonowanie mieszkania po pożarze - Zdzieszowice i cały powiat

Czas na sprzątanie – kontakt do firmy Kastelnik

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować skuteczne czyszczenie po pożarze w Zdzieszowicach w województwie opolskim. Cenimy sobie czas realizacji naszych projektów, wierząc, że pomoże to naszym klientom w szybszym powrocie do normalnego życia po zdarzeniu, jakim był wybuch ognia i pożar mieszkania. Pracujemy całodobowo. Zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po pożarach w woj. opolskim dostępna jest w miastach:

 

Zdzieszowice. Firma sprzątająca po pożarach w całej Polsce

Każdy klient firmy Kastelnik otrzymuje certyfikat dekontaminacji.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

FAQ z pytaniami o sprzątanie w Zdzieszowicach

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Jak usunąć trujące toksyny po pożarze?

Trujące toksyny po pożarze można usunąć za pomocą suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Warunkiem, by poprawnie usunąć szkody pożarowe, jest wysprzątanie pogorzeliska i utylizacja spalonych przedmiotów. Czyszczenie ścian po pożarze za pomocą suchego lodu plus ozonowanie to świetny sposób na usuwanie dioksyny i furanów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%