Czyszczenie po pożarze Zawiercie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Zawiercie. Czym prać rzeczy po pożarze?

Pożar niesie ze sobą wiele zniszczeń. Wszechstronne czyszczenie po pożarze Zawiercie to usługa oferowana w całym powiecie i okolicy. Doprowadzenie powierzchni spalonego domu do dobrego stanu, w jakim był przed wybuchem ognia, nie jest proste, a czasochłonne i wymagające specjalistycznej wiedzy, profesjonalnego sprzętu i doświadczenia.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Nie podejmuj się naprawy szkód na własną rękę. Możesz nie tylko nie podołać, ale również zatruć swój organizm, powstałymi na skutek pożaru, toksynami. Kompleksowe usługi zapewni Ci firma Kastelnik. Ubrania po pożarze domu najlepiej uprać proszkiem do prania o wzmocnionej sile działania. Zadzwoń i wspólnie z profesjonalistami wybierz najlepszy plan działania.

Czyszczenie ścian po pożarze domu w mieście Zawiercie

Zdjęcie: pracownik czyszczący ściany w budynku, w którym doszło do rozprzestrzenienia się ognia.

Ile jest etapów sprzątania po pożarze?

Etapów czyszczenia nieruchomości użytkowej po pożarze jest kilka. Pracownicy firmy sprzątającej Kastelnik usuwają sadzę i inne zanieczyszczenia ze ścian, podłóg, a nawet mebli i innych przedmiotów osobistych. Restytucja mienia spalonego to jedna z bardziej popularnych usług po wybuchu ognia w nieruchomości. Specjaliści dezynfekują przewody wentylacyjne, neutralizują przykre zapachy, oczyszczają pomieszczenia z toksyn, a nawet demontują nadpalone konstrukcje oraz instalacje elektryczne. Czyszczenie po pożarze to wymagający proces, dlatego zaufaj profesjonalistom i pozwól, że Ci pomożemy

Czyszczenie ścian po pożarze Zawiercie

Sprzątanie po pożarach w Zawierciu — ekspert na wyciągnięcie ręki

Całkowite sprzątanie domu po pożarze w Zawierciu to nie tylko usuwanie sadzy z sufitu, ale również dezynfekcja powietrza. Jak wygląda proces odzyskiwania dawnego blasku nieruchomości? Wszystko zaczyna się od eksperckiej wyceny, która polega na wymyciu testowo dwóch metrów kwadratowych ściany. Pracownicy firmy sprzątającej Kastelnik, po oględzinach, dobierają najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb plan działania. Kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z usługi, będzie można przejść do działania.

Ozonowanie po pożarze jako sprzątanie

Zdjęcie przedstawia urządzenie do ozonowania mieszkania.

Usuwanie sadzy ze ścian, utylizacja mebli

Usuwanie sadzy to nie jest jedyna niezbędna czynność, którą należy wykonać. Profesjonalne usługi sprzątania po pożarze to również pozbywanie się, z czyszczonej powierzchni, mebli przeznaczonych do utylizacji, dokładnie czyszczenie przewodów wentylacyjnych, sprzętu elektronicznego, przedmiotów osobistych. Wszystko powinno odbyć się w odpowiedniej kolejności, aby spalony budynek szybko mógł być używane ponownie.

Pożar w garażu

Usuwanie zapachu po pożarze domu na Śląsku

W woj. śląskim, ale nie tylko — usuwanie zapachu spalenizny może wydawać Ci się najmniejszym problemem. Nic bardziej mylnego. W praktyce jest to o tyle istotne, że zapach powstały po pożarze jest dość sporym zagrożeniem dla Twojego zdrowia. Profesjonaliści wiedzą, jak znaczący jest każdy element sprzątania po pożarze, dlatego przeprowadzają oni usługę ozonowania, czyli jednego z najskuteczniejszych metod walczenia z przykrym, szkodliwym zapachem.  Jeśli potrzebujesz firmy do sprzątania po pożarze, jesteśmy dostępnie nie tylko w tygodniu, ale i w dni wolne od pracy i święta.

Piwnica w czasie czyszczenia

Dostaliśmy zlecenie oczyszczenia całej piwnicy. Oprócz sadzy trzeba jeszcze usunąć zapach spalenizny, którą w piwnicach niełatwo usunąć domową metodą.

Ozonowanie pomieszczeń zniszczonych przez ogień

Ozonowanie po pożarze to nic innego, jak sposób na dezynfekcję pomieszczeń, w których był ogień. Metoda ta nie tylko pozbywa się nieprzyjemnego, trującego zapachu, ale również usuwa wilgoć, bakterie, a nawet alergeny. Warto, abyś pamiętał, że ozon zostaje w Twoich pomieszczeniach na dłużej, ponieważ wnika w ściany. Dzięki temu skutecznie neutralizuje źródła nieprzyjemnych zapachów. Warto dodać, że firma Kastelnik dysponuje kilkudziesięcioma generatorami ozonu o dużej mocy. Wytworzenie stężenia ozonu na poziomie 40 ppm wystarczy do zlikwidowania zapachy spalenizny.

Oferta firmy Kastelnik

Twój dom nie musi być strefą katastrofy po pożarze. Możemy zapewnić bezpieczny i skuteczny proces sprzątania i usuwania skutków pożaru. Oferujemy szeroką gamę usług i wiele różnych pakietów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do dyspozycji mamy urządzenia do mycia ścian suchym lodem oraz ozonatory o mocy od 40 gramów do 240 gramów / h.  Wydajne maszyny i nasze doświadczenie to dobre połączenie i gwarancja sukcesu. W krótkim czasie zorganizujemy dla Ciebie usługi:

 • czyszczenie ścian po pożarze nieruchomości w woj. śląskim;
 • sprzątanie pogorzeliska;
 • usuwanie mebli zniszczonych przez ogień;
 • gruntowne mycie sufitu z sadzy;
 • usuwanie tłustych osadów;
 • utylizacja przedmiotów codziennego użytku, które ucierpiały w pożarze;
 • dekontaminacja ozonem.

Ogólnopolska firma sprzątająca - Zawiercie

Usuwanie szkód po pożarach w woj. śląskim

Pewnie zastanawiasz się, co należy zrobić z przedmiotami, które uległy całkowitemu zniszczeniu. Nie możesz wyrzucić ich do śmieci. Należy je odpowiednio zutylizować. Proces ten nie musi być na Twojej głowie, nawet nie powinien. Pracownicy firmy sprzątającej Kastelnik, zdejmą z Ciebie obowiązek prawidłowego pozbycia się przedmiotów zniszczonych przez ogień. Warto dodać, że posiadamy wpis do bazy gospodarowania odpadami i jesteśmy w pełni legalną spółką, która działa na Śląsku od 2013 roku. Poradzimy sobie z każdego rodzaju nieczystościami.

Jaki jest pierwszy etap utylizacji spalonych przedmiotów?

Wynoszenie wszystkich mebli dotkniętych przez ogień oraz przygotowanie ich do utylizacji to początek usługi tj. sprzątanie po pożarze. Natomiast przedmioty nie są jedyną szkodą; powinieneś pamiętać o swoich ścianach i sufitach, które mogą wymagać nie tylko oczyszczenia. Jeśli nieruchomość gaszona była wodą, to istnieje duże prawdopodobieństwo zawilgocenia. W takiej sytuacji należy osuszyć zalane przez straż pożarną powierzchnię, a sprzęt zabezpieczyć przed korozją. Na samym końcu wykonujemy prace remontowe. Wszystkie wyżej opisane czynności powinny być ustalone z firmą ubezpieczeniowa. Poprawne wypisanie wniosku o wypłatę odszkodowania, umożliwi szybkie przelanie środków na rachunek.

Zadzwoń teraz do firmy Kastelnik, aby umówić się na bezpłatną konsultację dotyczącą sprzątania!

Mieszkańcy Zawiercia pytają - FAQ

W naszej firmie chcemy, abyś był w pełni świadomy tego, co oferujemy i ile kosztuje profesjonalne mycie ścian z sadzy. Warto robić wszystko, tak, aby nie było niespodzianek w trakcie podpisywania protokołu odbioru. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat za wycenę, a nasze ceny są przejrzyste od samego początku. O co pytają najczęściej mieszkańcy powiatu zawierciańskiego?

FAQ woj. śląskie

Ile kosztuje mycie ściany po pożarze w domu?

Cena zmywania sadzy ze ścian po pożarze ustalana indywidualnie i zależna jest od ilości nieczystości, struktury oraz wielkości plam i tłustych osadów. Zakres ceny waha się od 15 zł do 100 zł. W celu uzyskania oferty, najlepiej skontaktować się z lokalną firmą sprzątającą.

Czy dekontaminacja w spalonym domu jest niezbędna?

Dom po pożarze może być pełen toksycznych związków chemicznych, kiedy ogień trawił przez dłuższy czas przedmioty z plastiku i ściany z farby. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie własnym i rodziny, profesjonalna dekontaminacja uwzględnia ozonowanie, które eliminuje ze skażonych powierzchni wszelkie dioksyny i furany.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%