Czyszczenie po pożarze
Żary

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Żary. Jak wymyć ściany po pożarze nieruchomości w województwie lubuskim?

W firmie Kastelnik zatrudniamy wyłącznie ekspertów z dużym doświadczeniem w zakresie usuwania skutków pożaru. Usługi tj. czyszczenie po pożarze Żary, restytucja mienia zniszczonego przez ogień oraz utylizacja spalonych przedmiotów świadczymy w na terenie całego województwa lubuskiego. Nie bez znaczenia jest technologia mycia ścian za pomocą suchego lodu, metoda, dzięki której osmolone sadzą powierzchnie są czyszczone w niezwykle krótkim czasie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Całodobowo wykonujemy sprzątanie pomieszczeń po pożarach, ale także świadczymy usługi doradcze pozwalające na szybkie uporanie się ze skutkami tego przykrego zdarzenia losowego. Jakie rodzaju nieruchomości porządkujemy po pożarze?

 • Budynki mieszkalne;
 • garaże;
 • domy w stanie deweloperskim;
 • piwnice w szkołach;
 • pomieszczenia gospodarcze w nieruchomościach.

czyszczenie ścian po pożarze Żary

Czyszczenie ścian po pożarze Żary

Gruntowne czyszczenie ścian po pożarze w mieście Żary najlepiej wykonać w technologii suchego lodu. Jeżeli tylko w Twoim obiekcie wybuchnie pożar, zgłoś się do nas, a pomożemy szybko uporać się ze wszystkimi problemami, jakie się z tym wiążą. W ofercie firmy Kastelnik znajdziesz kompleksowy zakres usług, w tym restytucję mienia zniszczonego przez ogień. Specjalizujemy się w usuwaniu szkód po pożarach za pomocą nowoczesnych technik.

na czym polega usuwanie skutków pożaru

Na czym polega usuwanie skutków pożarów?

Z naszą pomocą usuwanie skutków pożaru przebiega nadzwyczaj sprawienie i bez opóźnień czasowych. Dzięki dobrze dobrym środkom do dezynfekcji — sprawnie i bez większych problemów likwidujemy zapachy spalenizny.  Połączenie wiedzy z technik sprzątania w domach po pożarze i doświadczenia, jakim się szczycimy, gwarantuje uzyskanie jak najlepszych efektów podczas usuwania sadzy ze ścian.

sprzątanie budynku po pożarze

Usuwanie szkód pożarowych w budynku w woj. lubuskim

Prowadzenie wyspecjalizowanych działań mających na celu usuwanie skutków pożaru jest głównym celem naszej działalności. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego ciągle zgłaszają się do nas nowi Klienci potrzebujący pomocy. Bez względu na miejsce zdarzenia, chcemy pomagać po wybuchu ognia w nieruchomości. Mamy dostęp do nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam szybkie usuwanie toksyn z powietrza. Podejmujemy się prac prostych (czyszczenie ścian w spalonym garażu), jak i bardziej skomplikowanych (dekontaminacja hali produkcyjnej w zakładzie przemysłowym) na terenie całego województwa lubuskiego. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie doprowadzić każdy biznes do stanu sprzed pożaru. Oferujemy m.in. pomoc w zakresie usuwania szkód po pożarowych, czyszczenie maszyn i urządzeń przemysłowych z sadzy, ozonowanie linii produkcyjnej oraz czyszczenie ścian suchym lodem.

czyszczenie ścian po pożarach lubuskie

Kompleksowe usługi sprzątające firmy Kastelnik

Od początku działalności chcieliśmy świadczyć usługi sprzątające na terenie całego województwa lubuskiego, i to w jak najszerszym zakresie. Wiemy, jak ważna jest profesjonalna pomoc po pożarze. Robimy wszystko, aby jak najlepiej pomóc po tym przykrym zdarzeniu. Wszystko jest na naszej głowie, Ty o nic nie musisz się martwić. W pełni rozumiemy traumę, jaką przeżywa każdy, kogo dotknął pożar. Usługi wyceniamy uczciwie, zgodnie z faktycznym wkładem pracy, jaki jest potrzebny, aby przywrócić obiekt do stanu sprzed pożaru.

Prace porządkowe po pożarze budynku — oferta 2023

 • czyszczenie sufitu po pożarze;
 • mycie sadzy z podłogi;
 • sprzątanie po pożarze za pomocą suchego lodu;
 • usuwanie substancji smolistych przy użyciu suchego lodu;
 • dekontaminacja pomieszczeń;
 • osuszanie pomieszczeń z zalania przez wodę,
 • ozonowanie pomieszczeń po pożarze,
 • zabezpieczanie elementów konstrukcji budynku,
 • restytucja mienia zniszczonego przez ogień;
 • usuwanie zapachów z powietrza;
 • utylizacja spalonych mebli;
 • oczyszczanie ścian i sufitów z sadz;
 • prace porządkowe związane ze sprzątanie pogorzeliska.

usuwanie zapachu po pożarze domu

Sprzątanie pomieszczeń po pożarze w Żarach — osuszanie domu po strażakach

Sprzątanie po pożarze w Żarach jest skomplikowanym procesem składającym się z kilku etapów. Wskutek akcji gaśniczej całe mieszkanie zostaje zalane, a woda jest równie szkodliwą substancją dla tynków w domu, jak ogień. Również może je zniszczyć, jeżeli występuje w nadmiarze. Zanim przystąpimy do procesu sprzątania budynku, osuszamy wszystkie pomieszczenia, jak i znajdujące się w nich sprzęty i przedmioty. Sporą część udaje się uratować. Jesteśmy gotowi świadczyć najlepszą jakość usług do realizacji zleceń tak szybko, jak to jest tylko możliwe.

Znajdziesz nas także w:

FAQ — najczęściej zadawane pytania w powiecie żarskim

Dlaczego osuszanie po pożarze jest ważne?

Osuszanie budynku po pożarze jest ważne, gdyż zapobiega rozwojowi grzybów w strukturze ścian budynku. Grzyb na ścianie to problem dla zdrowia mieszkańców, warto więc poświęcić temu zagadnieniu chwilę w trakcie czyszczenia po pożarze.

faq częste pytania

Co daje ozonowanie pomieszczeń po pożarze?

Za sprawą ozonowania jesteśmy w stanie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu spalenizny z pomieszczeń. Ozonowanie pomieszczeń po pożarze gwarantuje usunięcie toksyn i innych trujących związków chemicznych. Zabieg ten doskonale odświeża powietrze i eliminuje groźne patogeny.

Profesjonale wsparcie, podczas utylizacji wyposażenia mieszkania 7/24

Po pożarze w budynku mieszkalnym często trudno jest wiedzieć, co robić. Od 2013 roku świadczymy usługi sprzątania i renowacji mienia zniszczonego przez ogień i wodę.

W razie potrzeby przygotujemy dokumentację szkody z miejsca zdarzenia oraz zaproponujmy dogodną formę płatności. W województwie lubuskim usuwanie szkód pożarowych oferujemy w połączeniu z utylizacją wyposażenia mieszkania. Warto dodać, że przedmiotów zniszczonych przez ogień nie wolno wyrzucać do śmieci. Jesteśmy legalną firmą i w ciągu wielu lat zebraliśmy wiele pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów.

Żary firma sprzątająca po pożarach

Skontaktuj się z nami, jeżeli Twój obiekt został strawiony przez pożar. Pomożemy Ci posprzątać i stanąć na nogi!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%