Czyszczenie po pożarze
Zamość

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Zamościu, czyszczenie sadzy ze ścian przed remontem, co nas wyróżnia?

Firma sprzątająca Kastelnik – specjalizuje się w czyszczeniu po pożarze w miejscowości Zamość. Od 2013 r. oferujemy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm poszkodowanych w pożarze. Nasze działania koncentrujemy na świadczeniu usług porządkowych związanych z usuwaniem szkód po pożarach oraz osuszaniu budynków po zalaniu. Są to specjalistyczne prace sprzątające, które wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również doświadczenia. Dostępnych na rynku metod sprzątania i czyszczenia ścian po pożarze jest wiele. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w Zamościu, jakie oferujemy naszym klientom, jest wyróżnikiem naszej firmy na tle konkurencji.

całodobowe czyszczenie po pożarach infolinia

Sprzątanie po pożarze piwnicy lub pomieszczeń gospodarczych zniszczonych przez ognień – choć brzmi przejrzyście – nie jest działaniem prostym. Aby poradzić sobie z tym zagadnieniem, należy mieć nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale również profesjonalne maszyny do czyszczenia suchym lodem np. produkcji Cold Jet. Oczyszczenie ścian i przedmiotów z sadzy po pożarze to jedna z wielu usług, jakie możesz znaleźć w ofercie naszej firmy. Pożar, którego skutek dotyka działalności gospodarczej, np. pożar w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych, hotelowych pomieszczeniach gospodarczych, niesie za sobą ogromne straty związane z przymusowym przestojem biznesu.

Oferta firmy, wprowadzenie do naszych usług sprzątania po pożarze dla miasta Zamość

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze, to proces, którego celem jest usunięcie z powierzchni spalonych ścian, sufitów (niewidocznych gołym okiem) szkodliwych toksyn. Substancje te znajdują się wszędzie – na ścianach, spalonych przedmiotach i urządzeniach przemysłowych czy też produkcyjnych. Należy je skutecznie usunąć. Oferujemy następujące usługi:

 • czyszczenie po pożarze w Zamościu i okolicy;
 • mycie ścian i sufitów po pożarach suchym lodem;
 • sprzątanie mieszkań po pożarze w Zamościu;
 • usuwanie zapachu spalenizny;
 • usuwanie sadzy z podłogi po pożarze;
 • usuwanie szkód po pożarze;
 • ozonowanie pomieszczeń i dezynfekcja powierzchni po pożarach;
 • utylizacja spalonych przedmiotów i części maszyn.

sprzatanie po pożarze zamość

Mycie suchym lodem, jako skuteczny sposób oczyszczania ścian po pożarach

Technologia czyszczenie spalonych sufitów granulkami suchego lodu, to najskuteczniejsza metoda oczyszczania spalonych powierzchni po pożarze. Prawdopodobnie nie zastanawiałeś się nad metodami usuwania zniszczeń po pożarowych, do jakich doprowadza najgroźniejszy żywioł, jakim jest ogień. W pełni to rozumiemy. Dopóki nie staniemy się ofiarą pożaru, nie zastanawiamy się ani nad zagrożeniami – prowadzącymi do wybuchu ognia – ani nad technologiami, wspierającymi skuteczne czyszczenie i usuwanie powstałych wskutek ognia szkód.  Stosowanie tej metody ma wiele zalet, do najważniejszych z nich należy:

 • Oszczędność – koszty czyszczenia suchym lodem, są mniejsze, w porównaniu z tradycyjnymi metodami mycia zwykłą chemią;
 • Ekologia – przy stosowaniu tej metody, nie wytwarzamy odpadów wtórych;
 • Skuteczność – suchy lód, to 100% gwarancja precyzyjności w czyszczeniu ścian. Oczyszczanie powierzchni, to najszybszy sposób na przygotowane obiektu do przeprowadzenia remontu. 

Statystyki – pożary 2019 Zamość

Pożar – jako samoistny, niekontrolowany proces spalania materiałów palnych, w miejscu i o czasie do tego nie przeznaczonym, to tragiczne zdarzenie losowe w życiu każdego z nas. Oczywiście pomijamy, że do podpaleń dochodzi czasami wskutek celowej ingerencji człowieka. Pomijając jednak aspekt celowych podpaleń, statystyki nadal są przerażające. Według oficjalnych danych, w mieście Zamość doszło do 801 miejscowych zagrożeń oraz 79 fałszywych alarmów pożarowych.

Na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia, rok 2019, był kolejnym rokiem, służby ratownictwa pożarowego zanotowały wzrost ilości zdarzeń z udziałem ognia. Odnotowano łącznie 1449 interwencji, z czego 569 to pożary zamojskich mieszkań i budynków.

Liczby pokazują, że dochodziło do większej ilości wiosennych, suchych pożarów suchych traw, ale było też wiele miejscowych zagrożeń. Wiosną 2019 r. w zamojskich mediach, głośno było na temat pożaru elewacji kamienicy przy ul. Łukasińskiego 11, która to przylegała do nowo budowanego apartamentowca. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru, były niezabezpieczone iskry wydostające się ze szlifierki, podczas prac budowlanych. W wyniku tego zdarzenia doszło do zapalenia się styropianu. Temat dotyczący ocieplania elewacji budynków oraz bezpieczeństwa pożarowego i jest szeroko opisany w wytycznych opublikowanych przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa w dokumencie WP-03-2018. Jest to ważne zagadnienie, a firmy budowlane powinny je przestrzegać w trakcie prac remontowo – wykończeniowych. W opisywanym wcześniej pożarze, przy ul. Łukasińskiego 2019 r., na szczęście nikomu nic się nie stało.

całodobowe czyszczenie po pożarach infolinia

Całodobowy kontakt telefoniczny 7/24

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach, zadzwoń do nas. Kastelnik chętnie pomoże rozwiązać problem i usunąć skutki zniszczeń po pożarowych. Pamiętaj, że obsługujemy całe woj. lubelskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%