Czyszczenie po pożarze Zambrów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Zambrowie. Jak zabrać się za sprzątanie domu po wybuchu ognia?

Pożar w mieszkaniu? Twój dom po pożarze wymaga specjalistycznych usług sprzątających. Domowe środki chemiczne mogą okazać się zbyt słabe, a mop i wiadro po prostu mogą się nie przydać. Jeśli chcesz szybko i sprawnie wrócić do swojej nieruchomości, to musisz zaufać firmie sprzątającej po pożarach.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po pożarze Zambrów woj. podlaskie to usługa, która szuka każda osoba poszkodowana przez ogień. Gruntowne prace porządkowe, śmiało, można rozpocząć od wyboru firmy, która pomoże usunąć szkody pożarowe w spalonej nieruchomości.

Czyszczenie po pożarze Zambrów

Jeden z etapów czyszczenia po pożarze. Zapytaj nas o metody usuwania skutków pożaru.

Fachowcy wiedzą, jakie kroki wykonać, aby budynek był osuszony po akcji strażaków, posprzątany i wolny od substancji niebezpiecznych dla Twojego zdrowia, a nawet życia. Na czym dokładnie polega usuwanie szkód po pożarze w Zambrowie? Dowiedz się więcej i działaj!

Sprzątanie po pożarze Zambrów

Co robić po pożarze w domu?

Ogień został ugaszony przez strażaków, a rzeczoznawca wydał oświadczenie, że budynek nie grozi zawaleniem? Jeśli tak, to przyszedł czas na sprzątanie po pożarze. Wiele osób proces ten zaczyna od wynoszenia swoich cennych przedmiotów, ubrań i innych pozostałości. Mało kto wie, jak niebezpieczne może być pogorzelisko.

To nie tylko ryzyko potknięcia się i złamania kończyny, ale również miejsce wydzielania się niebezpiecznych substancji powstałych na skutek spalania. Wchodzenie do domu, który dopiero co został ugaszony i wynoszenie różnych przedmiotów własnoręcznie jest niezwykle ryzykowne.

Specjalistyczne sprzątanie po pożarze w Zambrowie

Profesjonalne sprzątanie po pożarze w Zambrowie warto rozpocząć od kontaktu ze specjalistyczną firmą, której pracownicy poprowadzą Cię za rękę. Doradzą, jakie czynności wykonać jako pierwsze oraz, które w Twoim przypadku są konieczne. Może to być, na przykład:

 • ozonowanie po pożarze,
 • renowacja smalonych przedmiotów,
 • restytucja mienia,
 • dekontaminacja pomieszczeń,
 • remont po pożarze, czy też gruntowne mycie ścian.
Firma sprzątająca Kastelnik. Cała Polska

Dojeżdżamy do klienta w błyskawicznym tempie, aby jak najszybciej usunąć skutki pożaru.

Usuwanie trujących związków chemicznych po pożarze — dekontaminacja

Usuwanie trujących związków chemicznych po pożarze to elementy dekontaminacji w budynku. Trujące związki chemiczne nie są widzialne dla Twojego oka, dlatego często bagatelizuje się je. Jeśli myślisz, że możesz wejść do spalonego budynku i czuć się bezpiecznie, to jesteś w błędzie. W miejscach pożaru powstają toksyczne substancje i opary.

Dioksyny i furany są efektem spalania, na przykład gumy, plastiku czy przedmiotów wytwarzanych z innych tworzyw sztucznych. Skutecznie pozbycie się ich wymaga dekontaminacji, czyli odpowiedniej dezynfekcji.  Do tego celu używa się m.in. technologię suchego lodu. Jest to sposób bezpieczny dla zdrowia i natury. Usuwanie trujących związków chemicznych po pożarze to konieczność, a nie tylko potrzeba.

Prace sprzątające w Zambrowie i okolicy — zaufaj specjalistom

Ogień zmusza poszkodowanych do szukania specjalistycznych usług porządkowych. Sprzątanie po pożarze w Zambrowie i innych lokalizacjach w powiecie zambrowskim to również czyszczenie kanałów wentylacyjnych, osuszanie budynków po akcji gaśniczej, usuwanie zapachów po wybuchu ognia, a nawet utylizacja spalonych mebli. Czyszczenie ścian po pożarze będzie skuteczne tylko wtedy, kiedy podjęte zostaną wszelkie działania mające na celu Twój szybki powrót do normalności. Decydowanie na własną rękę, co jest ważne, a co można pominąć, zazwyczaj jest fatalne w skutkach. Co, jeśli pomalujesz ściany, ale nie oczyścisz ich dokładnie z sadzy? Takie działanie doprowadzi do przebarwień ściany, a w skrajnych przypadkach do odpadnięcia farby z malowanej powierzchni.  Czasem lepiej zaufać firmom, które mają za sobą wiele realizacji.

Malowanie ścian po pożarze - woj. podlaskie

Dezodoryzacja zapachu spalenizny — najlepszy sposób

O czym warto jeszcze pamiętać? Posprzątanie nieruchomości po pożarze to dopiero połowa sukcesu. Drugą ważną rzeczą jest usunięcie uciążliwych zapachów, abyś mógł wrócić do swojego normalnego życia wolnego od woni spalenizny. Dezodoryzacja zapachu spalenizny to zadanie dla rzetelnej ekipy, która będzie wyposażona w kilkanaście generatorów ozonu.

Usuwanie zapachów w tradycyjny sposób sprawdzi się, kiedy przypalisz zupę lub kolację, ale nie po wybuchu ognia. Tutaj należy sięgnąć po specjalistyczne rozwiązania. Zapach spalenizny usuwa się po wymyciu ścian suchym lodem, kiedy wszystkie powierzchnie są dokładnie oczyszczone. Jednym słowem, musimy najpierw pozbyć się źródła smrodu.

Usunięcie sadzy ze ścian i spalonych przedmiotów oraz przeprowadzenie dezynfekcji poprzez ozonowanie to krok w dobrą stronę. Zaraz po nim będziesz mógł spędzić czas w swoim salonie lub przyjąć klientów w biurze. Twojemu zdrowiu już nic nie zagrozi.

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Zambrowie oraz

Ogólnopolska firma sprzątająca w Zambrowie

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli Twój dach został spalony i potrzebujesz pomocy, Kastelnik jest firmą dla Ciebie. Oferujemy szereg usług, które pomogą Ci usunąć szkody pożarowe, w tym dekontaminację ścian z sadzy i trujących związków chemicznych.
Odpowiedzi na pytania o specjalistyczne sprzątanie w Zambrowie

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja skażonych rzeczy po pożarze powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy po pożarze to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do bazy gospodarowania odpadami.

Czy ozonowanie powietrza po pożarze jest konieczne?

Ozonowanie powietrza po pożarze to sprawdzona metoda na usunięcie zapachu spalenizny oraz na dekontaminację budynków. Ozonowanie po pożarze jest niezbędnym procesem sprzątania. To jest jeden z ważniejszych etapów dezynfekcji, który odpowiada za pozbycie się toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%