Czyszczenie po pożarze Zachodniopomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach w woj. zachodniopomorskim

Szukasz sprawdzonej i doświadczonej firmy w czyszczeniu po pożarze w woj. zachodniopomorskim? Przeprowadzamy całodobowe czyszczenie po pożarach w budynkach gospodarczych, domach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych na terenie całego województwa. Zajmujemy się myciem ścian po pożarach, likwidacją zadymienia z sufitów i podłóg oraz dezodoracją po pożarach. Do 100 km darmowy dojazd na miejsce pożaru. Czyścimy lokale po pożarach w Szczecin, Kołobrzeg, Stargard Szczeciński, Koszalin, Szczecinek, Goleniowie, Wałcz, Police, Świnoujście

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze zachodniopomorskie

Jednym z etapów naszej usługi czyszczenia po pożarze mieszkania jest kompleksowa dezynfekcja na miejscu pogorzeliska. Podczas pożaru uwalnia się wiele groźnych drobnoustrojów i toksycznych substancji, dlatego na miejscu zdarzenia dobieramy odpowiednio metodę dezynfekcji, do zastanych warunków i zagrożeń.

Skuteczne sposoby eliminacji odoru spalenizny i zgnilizny po pożarze

Jako fachowcy zajmujemy się usuwaniem śladów po pożarach na różnych płaszczyznach, m.in. usuwamy bardzo nieprzyjemny i trudny do wyeliminowania zapach spalenizny po pożarze dzięki ozonowaniu pomieszczeń. Zastosowanie sztucznie wytworzonego ozonu pozwala na usunięcie zapachu spalenizny, zgnilizny, odoru po zwłokach oraz innych nieprzyjemnych woni. 

Dokumentacja fotograficzna i opis miejsca pożaru w woj. zachodniopomorskim

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia czyszczenia po pożarze zakładów produkcyjnych i domów przeprowadzamy bezpłatne oględziny w woj. zachodniopomorskim. Wykonujemy również opis miejsca zdarzenia oraz przygotowujemy pełną dokumentację zdjęciową i opisową. Wystawiamy fakturę VAT.

mycie ścian suchym lodem zachodniopomorskie

Czyszczenie ścian po pożarach suchym lodem

Chociaż to wydawało się niemożliwe, jest sposób na skuteczne mycie ścian, sufitów i podłóg z sadzy po pożarze. Mieszkańcom woj. zachodniopomorskiego oferujemy usuwanie śladów po pożarze przy użyciu technologii mycia suchym lodem. Wykorzystując zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopni jesteśmy w stanie bezinwazyjnie i bez użycia wody pozbyć się nawet najgorszych zabrudzeń, które występują w domach i mieszkaniach po pożarze. Skorzystaj z nowoczesnej metody likwidacji śladów po pożarze z firmą Kastelnik.

Osuszanie budynków po akcji gaśniczej zachodniopomorskie

Prawidłowe i szybkie osuszenie budynku po akcji gaśniczej jest wyjątkowo ważne i nie powinno się o nim zapominać. W ten sposób jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni, które mogą zniszczyć świeżo wyremontowane wnętrza domów, mieszkań czy przedsiębiorstw. Przez całą dobę przeprowadzamy osuszanie budynków po zalaniach w woj. zachodniopomorskim w ramach usługi czyszczenia po pożarach.

Bezpośredni kontakt z ubezpieczycielami Szczecin

Staramy się jak najlepiej zadbać o naszych klientów w woj. zachodniopomorskim, którzy musieli zetknąć się z zagrożeniem, jakim jest pożar. Oferujemy pomoc w kontakcie z ubezpieczycielami na terenie całego kraju oraz doradztwo w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania odszkodowania po pożarze.

Czyszczenie po pożarach woj. zachodniopomorskie. Mycie zadymionych i pokrytych sadzą ścian

Okres grzewczy to prawie nieprzerwana praca strażaków przy akcjach gaśniczych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Im niższe temperatury, tym większa potrzeba ogrzewania domów i mieszkań, niekoniecznie w bezpieczny sposób. Nasi specjaliści zajmujący się sprzątaniem domów i mieszkań po pożarach prawie każdego dnia odbierają telefony z zapytaniami o usługę likwidacji szkód po pożarowych. Co znajduje się w ofercie firmy, która działa w tej branży?

Nasza firma wykonuje usługę czyszczenia po pożarach w województwie zachodniopomorskim 24/7. W skład naszych usług wchodzi m.in. kompleksowe osuszanie budynków, mieszkań, hal magazynowych i zakładów produkcyjnych po akcji gaśniczej oraz dokładna dezynfekcja na miejscu zdarzenia. Metodę dezynfekcji po pożarze każdorazowo dobieramy do miejsca, w którym wykonywane jest zlecenie. Najczęściej w takich sytuacjach wykorzystujemy ozonowanie pomieszczeń oraz zamgławianie. W domach po pożarach zajmujemy się również sprawnym i bezinwazyjnym myciem ścian, sufitów i innych powierzchni z sadzy, zadymienia, korzystając z technologii suchego lodu. Dzięki wyrzuceniu suchego lodu w zabrudzenia z prędkością prawie 500 km/h jesteśmy w stanie usunąć każde ślady po pożarze bez silnej chemii i wody.

Gdzie zastosować suchy lód w oczyszczaniu lokali po pożarach:

 • mycie zakopconych sufitów po pożarze;
 • oczyszczanie powierzchni z sadzy po pożarach;
 • usuwanie sadzy z podłóg w woj. zachodniopomorskim;
 • mycie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze w Kołobrzegu;
 • mycie na sucho urządzeń RTV AGD po pożarze;
 • likwidacja brudu ze ścian po pożarze w Szczecinie;
 • oczyszczanie na sucho cennych książek i czasopism,
 • usuwanie śladów po pożarze z antyków i ważnych dokumentów (łączymy kilka technologii);
 • eliminacja skutków zadymienia z mebli drewnianych;
 • mycie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji po pożarach;
 • czyszczenie linii produkcyjnych po pożarze w przedsiębiorstwach produkcyjnych w woj. zachodniopomorskim.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 18)
Doskonale44%
Bardzo dobrze17%
Średnio11%
Słabo28%
Okropnie0%