Czyszczenie po pożarze Zachodniopomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach w woj. zachodniopomorskim

Szukasz sprawdzonej i doświadczonej firmy w czyszczeniu po pożarze w woj. zachodniopomorskim? Przeprowadzamy całodobowe czyszczenie po pożarach w budynkach gospodarczych, domach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych na terenie całego województwa. Zajmujemy się myciem ścian po pożarach, likwidacją zadymienia z sufitów i podłóg oraz dezodoracją po pożarach. Do 100 km darmowy dojazd na miejsce pożaru.

Dezynfekcja pomieszczeń po pożarze zachodniopomorskie

Jednym z etapów naszej usługi czyszczenia po pożarze mieszkania jest kompleksowa dezynfekcja na miejscu pogorzeliska. Podczas pożaru uwalnia się wiele groźnych drobnoustrojów i toksycznych substancji, dlatego na miejscu zdarzenia dobieramy odpowiednio metodę dezynfekcji, do zastanych warunków i zagrożeń.

Skuteczne sposoby eliminacji odoru spalenizny i zgnilizny po pożarze

Jako fachowcy zajmujemy się usuwaniem śladów po pożarach na różnych płaszczyznach, m.in. usuwamy bardzo nieprzyjemny i trudny do wyeliminowania zapach spalenizny po pożarze dzięki ozonowaniu pomieszczeń. Zastosowanie sztucznie wytworzonego ozonu pozwala na usunięcie zapachu spalenizny, zgnilizny, odoru po zwłokach oraz innych nieprzyjemnych woni. 

Dokumentacja fotograficzna i opis miejsca pożaru w woj. zachodniopomorskim

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia czyszczenia po pożarze zakładów produkcyjnych i domów przeprowadzamy bezpłatne oględziny w woj. zachodniopomorskim. Wykonujemy również opis miejsca zdarzenia oraz przygotowujemy pełną dokumentację zdjęciową i opisową. Wystawiamy fakturę VAT.

Usuwanie sadzy ze ścian woj. zachodniopomorskie

Czyszczenie ścian po pożarach suchym lodem

Chociaż to wydawało się niemożliwe, jest sposób na skuteczne mycie ścian, sufitów i podłóg z sadzy po pożarze. Mieszkańcom woj. zachodniopomorskiego oferujemy usuwanie śladów po pożarze przy użyciu technologii mycia suchym lodem. Wykorzystując zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopni jesteśmy w stanie bezinwazyjnie i bez użycia wody pozbyć się nawet najgorszych zabrudzeń, które występują w domach i mieszkaniach po pożarze. Skorzystaj z nowoczesnej metody likwidacji śladów po pożarze z firmą Kastelnik.

Osuszanie budynków po akcji gaśniczej zachodniopomorskie

Prawidłowe i szybkie osuszenie budynku po akcji gaśniczej jest wyjątkowo ważne i nie powinno się o nim zapominać. W ten sposób jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni, które mogą zniszczyć świeżo wyremontowane wnętrza domów, mieszkań czy przedsiębiorstw. Przez całą dobę przeprowadzamy osuszanie budynków po zalaniach w woj. zachodniopomorskim w ramach usługi czyszczenia po pożarach.

Bezpośredni kontakt z ubezpieczycielami Szczecin

Staramy się jak najlepiej zadbać o naszych klientów w woj. zachodniopomorskim, którzy musieli zetknąć się z zagrożeniem, jakim jest pożar. Oferujemy pomoc w kontakcie z ubezpieczycielami na terenie całego kraju oraz doradztwo w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania odszkodowania po pożarze.

Czyszczenie po pożarach woj. zachodniopomorskie. Mycie zadymionych i pokrytych sadzą ścian

Okres grzewczy to prawie nieprzerwana praca strażaków przy akcjach gaśniczych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Im niższe temperatury, tym większa potrzeba ogrzewania domów i mieszkań, niekoniecznie w bezpieczny sposób. Nasi specjaliści zajmujący się sprzątaniem domów i mieszkań po pożarach prawie każdego dnia odbierają telefony z zapytaniami o usługę likwidacji szkód po pożarowych. Co znajduje się w ofercie firmy, która działa w tej branży?

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Mycie sadzy ze ścian i sufitów suchym lodem – zaufaj specjalistom

Nasza firma wykonuje usługę czyszczenia po pożarach w województwie zachodniopomorskim 24/7. W skład naszych usług wchodzi m.in. kompleksowe osuszanie budynków, mieszkań, hal magazynowych i zakładów produkcyjnych po akcji gaśniczej oraz dokładna dezynfekcja na miejscu zdarzenia. Metodę dezynfekcji po pożarze każdorazowo dobieramy do miejsca, w którym wykonywane jest zlecenie.

Czy wiesz, że suchy lód powstaje w procesie rozprężania ciekłego dwutlenku węgla (CO2) w ekspresowym tempie? Dzięki temu mycie suchym lodem umożliwia usuwanie zabrudzeń po pożarze w krótkim czasie – twierdzi Mieszko Kastelnik.

Ozonowanie po pożarze to sprawdzona metoda dekontaminacji

Najczęściej w takich sytuacjach wykorzystujemy ozonowanie pomieszczeń po pożarze oraz zamgławianie suchą mgłą. W domach po pożarach zajmujemy się również sprawnym i bezinwazyjnym myciem ścian, sufitów i innych powierzchni z sadzy, zadymienia, korzystając z technologii suchego lodu. Dzięki wyrzuceniu suchego lodu w zabrudzenia z prędkością prawie 500 km/h jesteśmy w stanie usunąć każde ślady po pożarze bez silnej chemii i wody.

Gdzie można zastosować suchy lód w oczyszczaniu lokali po pożarach?

 • mycie zakopconych sufitów po pożarze;
 • oczyszczanie powierzchni z sadzy po pożarach;
 • usuwanie sadzy z podłóg w woj. zachodniopomorskim;
 • mycie wyposażenia pokrytego sadzą w pożarze w Kołobrzegu;
 • mycie na sucho urządzeń RTV AGD po pożarze;
 • likwidacja brudu ze ścian po pożarze w Szczecinie;
 • oczyszczanie na sucho cennych książek i czasopism,
 • usuwanie śladów po pożarze z antyków i ważnych dokumentów (łączymy kilka technologii);
 • eliminacja skutków zadymienia z mebli drewnianych;
 • mycie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji po pożarach;
 • czyszczenie linii produkcyjnych po pożarze w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca po pożarach woj. zachodniopomorskie

Kastelnik – firma sprzątająca po pożarach woj. zachodniopomorskie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Martwi Cię nieprzyjemny zapach spalenizny po pożarze domu? Najlepiej zlecić czyszczenie po pożarze w zachodniopomorskim połączone z dezynfekcją i dezodoryzacją. Technicy zwykle wykonują ozonowanie po pożarze, dzięki czemu pozbędą się nieprzyjemnych woni spalonych przedmiotów. Każda niechciana woń zostanie usunięta z mieszkania po zalaniu wraz z groźnymi toksynami. Sprawdź najczęściej zadawane pytania o mieszkańców zachodniopomorskiego.

sprzątanie zachodniopomorskie

Ile kosztuje mycie ścian po pożarze?

Cena mycia ścian po pożarze ustalana jest za każdym razem indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i miejsca ich wystąpienia. Widełki cenowe są bardzo duże, koszt mycia ścian po pożarze wacha się od 15 zł do 100 zł.

Jakie są sposoby na mycie ścian po pożarze?

Na rynku dostępne są dwie metody mycia ścian po pożarze. Jedną z nich jest usuwanie zabrudzeń za pomocą środków chemicznych, a kolejną jest czyszczenie ścian przy użyciu suchego lodu. Obie metody są zalecane, jako pierwszy etap usuwania skutków pożaru i konieczne należy go wykonać, przed przystąpieniem do malowania ścian.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%