Czyszczenie po pożarze Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Zabrze. Czym wykonać usuwanie zapachu spalenizny po pożarze?

Kastelnik to rodzinna firma sprzątająca, która od lat wykonuje kompleksowe remonty i usługi tj. czyszczenie po pożarze Zabrze i dekontaminacja w innych miastach całej aglomeracji śląskiej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalni sprzątacze w swojej pracy wykorzystują najnowocześniejsze dostępnej na rynku urządzenia do zmywania sadzy i środki czyszczące, które działają błyskawicznie, a do tego są przyjazne dla środowiska. Jak wygląda usuwanie szkód po pożarze? Poniżej prezentujemy wybrane usługi:

 • zamgławianie pomieszczeń po pożarach;
 • ozonowanie spalonych budynków;
 • mycie ścian po pożarze suchym lodem;
 • sprzątanie pogorzeliska i wynoszenie zniszczonych mebli.

Sposoby te są niezawodne w szybkim usuwaniu szkód i nie zostawiają żadnych śladów czy innych skutków ubocznych. Jeśli chcesz profesjonalnie wysprzątać zniszczony żywiołem lokal, prywatny dom lub pomieszczenie gospodarcze, skontaktuj się z nami i poznaj wiele z naszych usług specjalistycznych. Niezależnie jakiego rodzaju sprzątania potrzebujesz, technicy Kastelnik są do Twoich usług! Postaw na jakość i powierz zlecenie czyszczenia po pożarze najlepszym specjalistom z branży sprzątającej w powiecie zabrzańskim. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu – 365 dni w roku.

Sprzątanie po pożarze Zabrze

Kastelnik to firma, która w Zabrzu wykonała już bardzo dużo zleceń sprzątania po pożarach profesjonalnym sprzętem.

Czyszczenie ścian po pożarze w Zabrzu – skuteczne metody

Zastanawiasz się, jak wygląda proces sprzątania po pożarze i jak będzie przebiegać współpraca z ekspertami z firmy Kastelnik? Wszystkie etapy czyszczenia po skutkach działania ognia omówimy z Tobą. Najpierw nasz technik przyjeżdża pod wskazany adres, aby wykonać oszacowanie szkód po pożarze. W tym czasie stworzy wstępny kosztorys prac i ustali ich zakres. Możesz wcześniej także przesłać nam zdjęcia z miejsca pożaru, dzięki którym szybciej ocenimy koszt usługi, czas i termin realizacji, a także przygotujemy plan działania.

Oczywiście wycena usług sprzątania jest u nas całkowicie bezpłatna. Jeśli zdecydujesz się na współpracę przy sprzątaniu po pożarze, przystąpimy bez zwłoki do działania. Jako liderzy w branży zawsze działamy szybko i skutecznie. Cały proces mycia po pożarach jest transparentny, a klient ma stały wgląd w przebieg kolejnych etapów. Jesteśmy otwarci na propozycje i prośby klientów i dostosowujemy się do ich planów na odnowienie sprzątanego lokalu po pożarze. Jednocześnie sami proponujemy najskuteczniejsze metody czyszczenia ścian i posadzek po pożarze, jak na przykład mycie suchym lodem, które jest obecnie najskuteczniejszym sposobem walki ze skutkami pożaru na rynku.

Czyszczenie ścian po pożarze Zabrze

Gdzie szukać pomocy po pożarze domu?

Sprzątanie po pożarze Zabrze – ogólne informacje

Sprzątanie domu pożarze w Zabrzu to złożony proces, dlatego dzielimy go na kilka etapów. Po utworzeniu ostatecznego planu prac możemy ruszyć do działania w Zabrzu i okolicy. Najpierw wynosimy i utylizujemy zniszczone przez ogień przedmioty. Następnie możemy przystąpić do czyszczenia z sadzy ścian oraz podłóg. Używamy do tego kilku skutecznych metod, które błyskawicznie rozprawiają się z sadzą, brudem i innymi pozostałościami po działaniu ognia, Wśród metod dekontaminacji najczęściej stosujemy ozonowanie po pożarze oraz mycie spalonych ścian suchym lodem.

Czy osuszanie ściany po pożarze jest konieczne?

Bardzo często konieczne jest również osuszanie całego pomieszczenia, które zostało oblane wodą podczas akcji gaśniczej. Serdecznie poleca się osobom poszkodowanym przez ogień w zainwestowanie w usługi pełnej restytucji mienia. Tylko kompleksowe działanie pozwoli nam usunąć wszystkie, nawet te ukryte skutki pożarów, jakimi są wżarte w ściany toksyczne substancje po pożarze. Jako doświadczeni specjaliści zawsze powtarzamy, że na zdrowiu swoim i swoich bliskich nie powinno się nigdy oszczędzać.

Mycie ścian suchym lodem śląskie

Pracownik w kombinezonie czyszczący suchym lodem ściany zabrudzone dymem i sadzą w wyniku pożaru.

Kiedy można zacząć remont w spalonym budynku?

Wszystkie zamówione przez Ciebie usługi związane z likwidacją szkód po pożarze są najlepszą drogą do powrotu do normalności po trudnym zdarzeniu, jakim jest spalenie budynku. Inwestując w profesjonalne usługi czyszczenia lokalu po pożarze, masz pewność, że Twoje mieszkanie, biuro czy lokal zyska nowy blask. Dzięki nam szybciej i pewniej będziesz mógł przejść do remontu budynku. Prawda jest taka, że tylko poprawnie wykonane usługi tj. sprzątanie na pogorzelisku pozwala płynne przejście do kolejnego etapu renowacji budynku. Pomożemy Ci jak najszybciej oczyścić pomieszczenia, odtłuścić spalone ściany i przygotować pomieszczenie do remontu. Budowanie świadomości i profilaktyka przed kolejnymi wypadkami to także istotny element naszej pracy, dlatego chętnie dzielmy się wiedzą i pomagamy na wielu frontach.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze

Wstępna dekontaminacja pomieszczenia po pożarze to sprawa, której nie można zbagatelizować. Skutki pożaru mogą być ukryte i rozległe, a w wielu przypadkach trudno jest dokładnie określić, które elementy pomieszczenia uległy zniszczeniu. To, że dany mebel w lokalu, w którym wybuchł ogień, nie jest pokryty sadzą, nie oznacza, że będzie dalej w pełni zdatny do użytku. Szczególnie ostrożność trzeba zachować, jeżeli w budynku w pożarze spaleniu uległy rzeczy zawierające materiały sztuczne: lakiery, kleje, chemikalia, czyli wszystkie plastikowe elementy. W procesie dekontaminacji dokładnie usuwamy wszelkie trujące substancje i likwidujemy przedmioty, które mogą być źródłem szkodliwych toksyn. W wyniku pożaru z trawionych ogniem przedmiotów wydobywa się ogrom niewidocznych i trujących substancji, które są źródłem zagrożenia dla naszego zdrowia. Najbezpieczniej jest więc skorzystać z pełnej usługi likwidacji szkód po pożarze wraz z bezpieczną utylizacją zniszczonego mienia. Powierz nam pracę czyszczenia po żywiole i śpij spokojnie.

Mycie ścian po pożarze garażu

Czym wymyć ściany po pożarze?

Jako jedni z pierwszych na polskim rynku stosujemy innowacyjną metodę mycia ścian suchym lodem po pożarze w aglomeracji Śląskiej i okolicy.  Mycie ścian suchym lodem to nowatorski i precyzyjny sposób na usuwanie skutków pożaru i zmywanie sadzy ze ściany. Suchy lód wytwarzany z C02 w specjalnych generatorach umożliwia dokładne oczyszczenie osmolonych podłóg czy sufitów. Warto dodać, że perfekcyjnie sprawdza się również podczas mycia mebli pokrytych tłustą sadzą.

Neutralizacja szkód po pożarach tą metodą ma liczne korzyści:

 • Oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami;
 • Mniejszy całkowity koszt sprzątania
 • Ekologiczna technologia, bez użycia środków chemicznych;
 • Żadnych odpadów wtórnych;
 • Szybka likwidacja przykrego zapachu spalenizny;
 • Większa precyzja w czyszczeniu osmolonych powierzchni.

Statystyki pożarów budynków w śląskich miastach

Pożary w Polsce zdarzają się na porządku dziennym. Statystyki są bardzo mroczne i rok rocznie w pożarach ginie kilkadziesiąt osób. W Zabrzu również często zdarzają się wypadki związane z zaprószeniem ognia.

W grudniu 2021 roku w jednej z zabrzańskich kamienic na poddaszu wybuchł pożar. Po godzinie 2 w nocy zawiadomiono straż pożarną, że w domu przy ul. Żeromskiego pali się dach. Zastępy strażaków błyskawicznie przystąpiły do działania, ewakuując mieszkańców kamienicy. Akcja gaśnicza trwała 3 godziny. Spłonęło aż 200 metrów kwadratowych dachu, w następstwie czego konieczne były prace rozbiórkowe. Po ukończeniu akcji przeszukano dokładnie budynek – na szczęście nikogo poszkodowanego nie znaleziono.

Usuwanie szkód po pożarze domu Śląskie

Usuwanie szkód po pożarze w Zabrzu

Jeśli przytrafił Ci się nieszczęśliwy wypadek i twój dobytek został uszkodzony w pożarze, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Specjaliści firmy Kastelnik są dostępni przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Oferujemy bezpłatną wycenę usunięcia skutków pożaru, już po przesłaniu kilku zdjęć z miejsca zdarzenia. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości i ekspresowo przystąpimy do pracy. Gwarantujemy, że z nami ekspresowo uporasz się z czyszczeniem po pożarowym.

Kontakt do firmy sprzątającej Kastelnik 7/24

Kastelnik – sprzątanie po pożarze w powiecie zabrzańskim. Usuwanie szkód po pożarach na terenie całego woj. Śląskiego i nie tylko. Zamów usługi czyszczenia po pożarze, powodzi czy wypadku. Zapraszamy do całodobowego kontaktu z naszą infolinią. W ofercie również usuwanie skutków pożarów na terenie miast:

Ogólnopolska firma sprzątająca po pożarach - Zabrze woj. śląskie

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Wiemy, co oznacza spalony dom, dlatego zawsze staramy się usunąć sadzę w najszybszym czasie. Ceny usług Kastelnik są niezwykle konkurencyjne i oferujemy przy tym wysoką jakość. Działamy na rynku od 2013 roku i żadnej reklamacji nie pozostawiliśmy bez odpowiedzi.

Usługi sprzątające Zabrze. FAQ dla klientów

Jak długo trwa sprzątanie po pożarze?

Czas pracy konieczny do usunięcia wszystkich szkód po pożarze mieszkania w Warszawie jest zależny od ilości sadzy na ścianie oraz ilości przedmiotów do oczyszczenia. Wiele nadpalonych sprzętów można uratować za pomocą suchego lodu. Sprzątanie po pożarze trwa średnio od 2 do 4 dni roboczych.

Czym wykonać dekontaminację budynku?

Dekontaminację budynku po pożarze najlepiej wykonać przy użyciu technik łączonych. Oznacza to, że pracę zaczynamy suchym lodem, a następnie usuwamy zapach spalenizny za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru podawanego na suchej mgle.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%