Czyszczenie po pożarze Ząbkowice Śląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Ząbkowicach Śląskich. Dlaczego warto zwrócić się po pomoc do specjalistów?

W Twojej nieruchomości wybuchł pożar i pragniesz szybko uporać się z jego skutkami? Trafiłeś w dobre miejsce. Firma Kastelnik już od dekady pomaga mieszkańcom polskich miast w oczyszczaniu pogorzeliska i jego dezynfekcji.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Na naszej stronie poznasz szczegóły oferty na czyszczenie po pożarze Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie. Warto zwrócić się po pomoc do specjalistów, którzy w ofercie mają usuwanie szkód po pożarach, gdyż dysponują oni nie tylko najnowszą technologią, ale również:

 • Sprzętem do szybkiego zmywania sadzy ze ścian;
 • Urządzeniami do mycia sufitów po pożarze bez użycia wody (CO2 tj. suchy lód);
 • Generatorami do usuwania zapachów spalenizny i mają duże doświadczenie w pracy z suchym lodem.
Czyszczenie ścian po pożarze Ząbkowice Śląskie

Pracownik Kastelnik w trakcie zmywania sadzy ze ścian.

Już teraz możesz do nas zadzwonić i umówić się na bezpłatną wycenę sprzątania. Pracujemy całym w województwie dolnośląskim, a to oznacza, że czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem wykonamy także w Twojej nieruchomości.

Lider na rynku usług sprzątania po pożarach – Kastelnik

Jako jedni z najlepszych na rynku gwarantujemy zawsze indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do każdego zlecenia – czy to prywatnego, czy z sektora biznesowego. Zdecyduj się na nasze usługi i przekonaj się, jak szybkie i skuteczne jest nasze sprzątanie po pożarach w Ząbkowicach Śląskich, a także w powiecie ząbkowickim, w miastach: Bardo, Kamieniec Ząbkowicki, Ziębice, Złoty Stok.

Grupa Kastelnik, usługi dezynfekcji

Grupa Kastelnik cechuje się nie tylko profesjonalizmem, ale także dużą elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta. W kwestii sprzątania po pożarach zaufało nam już tysiące osób w całym kraju.

Proponujemy szereg nowatorskich metod doczyszczania ścian po pożarze, wśród których prym wiedzie czyszczenie sadzy suchym lodem. To metoda niezwykle skuteczna i precyzyjna, która nie tylko likwiduje czarny osad na spalonych ścianach, ale także dezynfekuje przestrzeń i usuwa trujący toksyny.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Co jest powodem incydentów pożarowych?

Pożar to zazwyczaj groźny i nieokiełznany żywioł, który łatwo rozprzestrzenia się poza kontrolą i powoduje tragiczne skutki. Statystycznie w Polsce wybucha około 12.000 pożarów w ciągu roku, z czego aż połowa pochodzi od zwarcia w instalacji elektrycznej. Warto więc zadbać o regularne przeglądy i wymieniać stare lub szwankujące instalacje. Przestrzeganie zasad BHP jest zawsze najlepszą formą zapobiegania pożarom i innym zdarzeniom.

Ozonowanie mieszkania

Na zdjęciu urządzenie do zamgławiania suchą mgłą.

A jeśli już w Twojej nieruchomości doszło do zaprószenia ognia i powstały szkody w postaci osmolonych ścian czy zniszczonych przedmiotów, nie działaj nigdy na własną rękę podczas oczyszczania pogorzeliska.

Znacznie bezpieczniejszym sposobem na pozbycie się skutków pożaru jest nawiązanie współpracy z firmą sprzątającą po pożarach, taką jak marka Kastelnik, która zadba o poprawne przeprowadzenie dekontaminacji i da Ci gwarancję na poprawne i skuteczne wykonanie koniecznych prac naprawczych.

Co obejmuje sprzątanie po pożarze?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadaniu wysokiej klasy urządzeń czyszczących potrafimy sobie poradzić ze wszystkimi typowymi dla pożaru zanieczyszczeniami. Wykonamy w Twoim budynku pełną dekontaminację i przygotujemy lokal do remontu. Na etapy naszej pracy składają się następujące elementy:

 • oszacowanie strat po pożarze i przygotowanie budżetu sprzątania;
 • zabezpieczenie elementów konstrukcji budynku;
 • likwidacja spalonych mebli i przedmiotów wyposażenia domu lub firmy;
 • czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem;
 • mycie sufitów z substancji smolistych powstałych w trakcie pożaru;
 • dekontaminacja nadpalonych pomieszczeń i uszkodzonych przez ogień elementów;
 • osuszanie pomieszczeń po akcji gaśniczej;
 • ozonowanie lokali po pożarze;
 • przygotowanie protokołu odbioru i certyfikatów poświadczających jakość wykonanej pracy.

Całodobowe sprzątanie

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Technicy Firmy Kastelnik z pieczołowitością usuną zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni w każdym pomieszczeniu. Usługi po pożarze wykonywane są w możliwie najkrótszym czasie po wybuchu sadzy, gdyż tylko natychmiastowa reakcja niweluje negatywny wpływ, powstałych podczas incydentu pożarowego substancji na zdrowie przyszłych użytkowników. Sprzątanie po pożarze tuż po tym wstrząsającym wydarzeniu daje szansę na doczyszczenie ścian i podłóg. Warto też przy tym zadbać o elementy wyposażenia

Czyszczenie sadzy po pożarze suchym lodem – oferta dla każdego

Coraz popularniejsza i wysoce skuteczna metoda czyszczenia suchym lodem jest jedną z najchętniej zamawianych usług przez naszych klientów. Ta niezwykle dokładna technika umożliwia dokładne oczyszczenie osmolonych ścian, podłóg i sufitów za pomocą dwutlenku węgla w formie stałej o bardzo niskiej temperaturze.  Doskonale sprawdza się do usuwania sadzy z wyposażenia mieszkania, firmy lub zakładu przemysłowego.

Sprzątanie po pożarze Ząbkowice Śląskie

Czyszczenie sadzy jest niezbędne do tego, aby pomieszczenie znów było zdatne do ponownego korzystania. O negatywnym wpływie sadzy na zdrowie człowieka nie trzeba chyba nikogo przekonywać!

Sam proces czyszczenia przez techników firmy Kastelnik odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad BHP i środków ochrony osobistej. Maski niwelują możliwość dostania się zanieczyszczeń do górnych dróg oddechowych, a kombinezony chronią przed podrażnieniami skóry.

Profesjonalne czyszczenie i usuwanie szkód pożarowych tą metodą niesie za sobą szereg korzyści, które czynią suchy lód wykorzystywany podczas mycia jedną z najlepszych metod sprzątania na rynku.  Do najważniejszych zaliczamy:

 • oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami;
 • mniejszy koszt całkowity sprzątania po pożarze;
 • neutralność dla środowiska;
 • antyalergiczna, w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt
 • całkowity brak odpadów wtórnych;
 • precyzja doczyszczania osmolonych powierzchni suchym lodem.

Ozonowanie po pożarze. Co daje ozonowanie pomieszczeń?

Dopełnieniem kompleksowego mycia po pożarze jest usługa ozonowania, którą realizujemy za  pomocą specjalnych generatorów ozonu w celu oczyszczenia powietrza w lokalu uszkodzonym przez ogień oraz pozbycia się trujących związków chemicznych powstałych podczas spalania.

Ozon doskonale oczyszcza przestrzeń z wszelkich drobnoustrojów, przy okazji zapewniając usuwanie zapachów, które niestety zawsze pojawiają się podczas pożaru. Dokładnie przeprowadzone ozonowanie usuwa w 95 procentach przykry zapach spalenizny i pozwala szybko wrócić do użytkowania lokalu w bezpiecznych warunkach.

Czytaj także: ozonowanie po pożarze

Usuwanie szkód po pożarze przy użyciu suchego lodu — specjalistyczna maszyna Cold Jest

Kompleksowe usuwanie szkód po pożarach wykonywane za pomocą suchego lodu to nowoczesna metoda pracy z sadzą na ścianie. Czyszczenie suchym lodem wykonywane jest z wykorzystaniem fachowej maszyny Cold Jet. Ten specjalistyczny sprzęt służy do wydmuchiwania suchego lodu.

Sprawdzona marka na rynku światowym w połączeniu z profesjonalną ekipą to gwarant na dokładne wyczyszczenie sadzy znajdującej się w pomieszczeniu i usunięcie wszelkiego zanieczyszczenia po wybuchu ognia.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Utylizacja spalonych rzeczy po pożarze – zaufaj specjalistom

Niektóre przedmioty i sprzęty w wyniku pożaru tak bardzo ucierpiały, iż ich doczyszczenie jest niemalże niemożliwe. W niektórych przypadkach konieczna jest całościowa lub częściowa likwidacja rzeczy spalonych w trakcie pożaru.

Usuwanie szkód po pożarach, dezynfekcja, ozonowanie także w miastach:

Kastelnik - firma sprzątająca po pożarach

Kastelnik to firma, która zajmuje się całodobowym usuwaniem szkód po pożarach.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Technicy przybywający na miejsce zdarzenia przed przystąpieniem do prac dokładnie oglądają teren działania i oceniają powstałe szkody. Trafnie potrafią ocenić, które przedmioty nadają się do odzyskania poprzez usunięcie zabrudzeń, a z którymi ich właściciel będzie się musiał pożegnać. Restytucja mienia po pożarze jest więc dość często zamawianą usługą.

Sprzątanie Ząbkowice Śląskie

Co należy zrobić ze zniszczonymi podczas pożaru przedmiotami?

Z uwagi na fakt, iż toksyny pożarowe są niebezpieczne dla zdrowia podczas wynoszenia mebli ze spalonego mieszkania, należy zachować ostrożność, a ich utylizacji dokonywać w miejscach do tego przeznaczonych.

Ile kosztuje sprzątanie po pożarze?

Sprzątanie po pożarze wykonywane przez firmę Kastelik to szereg różnych czynności. Czyszczenie suchym lodem ścian z sadzy to koszt 800 zł za jedną roboczo godzinę pracy urządzenia do zmywania zabrudzeń zestalonym dwutlenkiem węgla pod dużym ciśnieniem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%