Czyszczenie po pożarze Ząbki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Ząbkach. Gdzie zamówić specjalistyczne usługi sprzątające w województwie mazowieckim?

Pożar przychodzi nagle i zabiera ze sobą budynki, pamiątki i rzeczy osobiste zbierane przez lata, a często nawet życie bliskich osób. Nie wolno bagatelizować żywiołu, jakim jest ogień – jest on niebezpieczny, a szkody, które powoduje, doprowadzić mogą do łez. Jeśli spotkała Cię przykra sytuacja – w Twoim domu czy miejscu pracy wybuchł ogień, to pewnie interesuje Cię czyszczenie po pożarze Ząbki połączone z usuwaniem zapachu spalenizny.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby zdecydować się na fachową firmę; pozwoli Ci ona wrócić do normalności. Nie czekaj, bo za kilka dni może być już za późno, by pozbyć się skutków wybuchu ognia.

Czyszczenie ścian po pożarach w Ząbkach

Zdjęcie: człowiek czyszczący ściany po pożarze © 2023 Kastelnik

Sprzątanie domu po pożarze Ząbki — specjalistyczna praca

Sprzątanie domu po pożarze w Ząbkach to proces, za który nie warto brać się na własną rękę – można zrobić sobie krzywdę lub zepsuć to, co jeszcze dałoby się uratować. Takimi zadaniami zajmują się firmy sprzątające po pożarze. Mycie ścian po pożarze z sadzy i tłustego osadu można wykonać za pomocą środków chemicznych i suchego lodu.

Czyszczenie sufitu po pożarach w Ząbkach, Mazowieckie

Czym charakteryzują się dobre firmy sprzątające?

Najlepsze firmy sprzątające zatrudniają fachowców mających na swoim koncie lata doświadczenia i odpowiednią wiedzę, która pozwoli na szybkie i sprawne przywrócenie Twojej nieruchomości do poprzedniego stanu. Firmy te nie tylko posprzątają i naprawią wszelkie szkody pożarowe, ale również przejmą kontakt z ubezpieczycielem i pomalują odnowione ściany. Warto dodać, że usuwanie szkód po pożarze często odbywa się w formie rozliczenia bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. To wygodna forma naprawy ścian w spalonej nieruchomości. Jest tylko jeden warunek, konstrukcja budynku nie może być naruszona i grozić zawaleniem.

Mycie ścian po pożarze suchym lodem

Zdjęcie: specjalista firmy Kastelnik myjący suchym lodem © 2023 Kastelnik

Mycie ścian po pożarze suchym lodem na terenie woj. mazowieckiego

Sadza potrafi zakryć ściany, podłogi, a nawet inne elementy domowej przestrzeni. Jest tłusta, śmierdząca i ciężka do usunięcia. Mycie ścian i sufitów po pożarze często realizowane jest na terenie woj. mazowieckiego za pomocą suchego lodu.

Sprzątanie po pożarze w Ząbkach

Jakie metody czyszczenia nieczystości pożarowych są najlepsze?

Na rynku dostępne są różne metody oczyszczania osmolonych ogniem ścian. Do tego celu w firmie Kastelnik wykorzystywana jest innowacyjna technologia czyszczenia suchym lodem. Jest to nic innego, jak znany wszystkim, związek chemiczny – CO2, który pozwala na domycie z sadzy nie tylko ściany, ale również drewniane wyposażenie wnętrza budynku, jego tynki, a nawet osmolone podłogi. Mycie spalonych powierzchni suchym lodem jest wręcz nieocenione i dość dobrze znane na terenie całego woj. mazowieckiego.

Znajdziesz nas także w:

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze w Ząbkach

Serwis sprzątający Ząbki województwo mazowieckie

Jak wygląda certyfikat po dekontaminacji budynku po pożarze w Ząbkach?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferta specjalistycznych firm sprzątających jest dość mocno rozbudowana. W 2023 roku stawia się na czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, ale również ważne jest usuwanie zapachów i kompleksowa dekontaminacja. Oczyszczenie powietrza z trujących toksyn to najważniejsza sprawa w całym procesie specjalistycznego doczyszczania. O co pytają najczęściej osoby poszkodowane przez ogień?

FAQ z pytaniem czym zmyć sadze ze ściany po pożarze - Ząbki

Czym zmyć tłustą sadzę ze ściany po pożarze?

Na tłuste osady nie działają domowe środki chemiczne – trzeba użyć prawdziwego, profesjonalnego sprzętu. Urządzenia do mycia ścian suchym lodem działają z dużą energią kinetyczną i przy prędkości 500 km/h brud odpada od każdej osmolonej ściany.

Jak pozbyć się toksyn po pożarze w budynku?

Bardzo ważne jest, aby podczas czyszczenia po pożarze przeprowadzić dekontaminację, która usuwa wszelkie toksyny i substancję szkodliwe dla zdrowia. Należy pamiętać, że ogień atakuje wszystko, co znajduje się w jego zasięgu. Palą się nie tylko materiały czy też meble, ale substancje, które w swoim składzie zawierają różnego rodzaju chemikalia – podczas spalania wydostają się z nich trujące związki chemiczne. Jak pozbyć się toksyn po pożarze w budynku? Można to zrobić na dwa sposoby; dzięki dekontaminacji lub używając do tego celu suchego lodu. Oba są skuteczne i polecane przez specjalistów.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%