Czyszczenie po pożarze Wyszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze w Wyszkowie. Jak wykonać dezynfekcję pomieszczeń po wybuchu ognia?

Ogień zostawia po sobie ogromne zniszczenia. Wchodząc do domu, w którym wybuchł pożar, można załamać ręce. W głowie pojawia się wiele myśli, co teraz będzie. Nie możesz się poddawać, musisz szybko działać. Zaraz po tym, jak rzeczoznawca wyda oświadczenie, że budynek, w którym doszło do zdarzenia, nie zagraża zawaleniem, zadzwoń do firmy sprzątającej.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne czyszczenie po pożarze Wyszków woj. mazowieckie to zadanie dla specjalistów od dezynfekcji. Zaczną oni od osuszania zlanych przez straż pożarną ścian oraz usuną resztki z pogorzeliska.

Następnie zajmą się wykonaniem następujących prac:

 • wyniesienie spalonych mebli;
 • pozbycie się niebezpiecznych toksyn;
 • doczyszczenie ścian z sadzy w spalonym mieszkaniu;
 • neutralizacja powietrza.
Mycie ścian po pożarze suchym lodem

Zdjęcie: specjalistyczne czyszczenie suchym lodem © 2023 Kastelnik

Czyszczenie suchym lodem – sprzątanie w temperaturze -79 st.C

Kompleksowe czyszczenie po pożarze w Wyszkowie najlepiej wykonać za pomocą maszyn do mycia pod wysokim ciśnieniem przy użyciu suchego lodu. Zestalony dwutlenek węgla przy temperaturze minus 79 stopni Celsjusza świetnie odrywa tłustą sadzę ze ściany. Dzieje się tak, dzięki dużej energii kinetycznej, która jest wyzwalana przy uderzeniu w nieczystości na ścianie. Jest to hit sprzątania wypromowany na specjalistycznym rynku usług sprzątania przez firmę Kastelnik.

Czyszczenie ścian po pożarze Wyszków

Usuwanie skutków pożaru – jak się za to zabrać?

Ciężko pozbierać się po wybuchu ognia w domu. W głowie pełno jest myśli i pytań, na które nie znajdzie się odpowiedzi przez najbliższy czas. Jednak jest to dobry moment, aby zacząć działać. Im dłużej czekasz, tym w gorszym stanie będzie Twoja nieruchomość, kiedy oddasz ją w ręce specjalistów. Usuwanie skutków pożaru — jak się za to zabrać? Zacznij od kontaktu z fachowcami z firmy sprzątającej po pożarach. Przyjadą oni na miejsce zdarzenia, bezpłatnie wycenią swoją pracę, a po Twojej akceptacji przystąpią do działania. Od tej pory nie będziesz musiał martwić się o nic. Są to prawdziwi profesjonaliści z latami doświadczenia i całą gamą następujących urządzeń do sprzątania:

 • maszyny do mycia ścian suchym lodem;
 • urządzenia do ozonowania powietrza;
 • generatory suchej mgły do usuwania zapachów i dezodoryzacji;
 • maszyny do usuwania sadzy z posadzek i drewnianych podłóg.
Sprzątanie po pożarze Wyszków

Zdjęcie: człowiek pracujący na wysokości © 2023 Kastelnik

Usuwanie toksyn po pożarze – zaufaj specjalistom

Czy wiesz, że podczas pożaru w domu powstaje wiele substancji chemicznych niebezpiecznych dla zdrowia? Wytwarzają się one, ponieważ ogień spala materiały i dostęp do tlenu. Jesteś narażony na wiele niebezpieczeństw, takich jak urazy cieplne, zatrucie toksynami, a przede wszystkim czadem, czyli tlenkiem węgla. Nie czekaj, aż Twoje zdrowie ucierpi. Zdecyduj się na usuwanie toksyn po pożarze. Ozonowanie to najlepsza decyzja. Ozon skutecznie zabija niebezpieczne toksyny, drobnoustroje oraz wirusy i bakterie. Do tego celu używane są silne ozonatory techniczne.

Całodobowe sprzątanie po pożarze

Mycie ścian po pożarach – sprzątanie w Wyszkowie

Bardzo ważne jest, aby oczyścić ściany (podłogi również) z tłustej sadzy. Jest to dość trudne, ponieważ brud osadzający się na powierzchniach potrafi zastygnąć lub być odporny na środki chemiczne dostępne w domu. Specjalistyczne firmy sprzątające wiedzą, w jaki sposób walczyć z osadem powstającym na skutek wybuchu ognia. Wyposażone są w specjalistyczny sprzęt i najlepszą chemię do usuwania tłustych osadów. Jeżeli potrzebujesz konsultacji w sprawie usuwania zniszczeń pożarowych, zadzwoń do nas!

Znajdziesz nas także w:

Kastelnik – czas na sprzątanie po pożarze!

Usługi sprzątania Wyszków - firma sprzątająca w całej Polsce

Sprzątanie po pożarach z certyfikatem po dekontaminacji budynku

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Nie wiesz, co zrobić, gdy pożar zniszczył nieruchomość? Sprzątanie po pożarach w Wyszkowie i okolicy to kompleksowa usługa, której celem jest przywrócenie błysku na spalonych ścianach.

W pierwszej kolejności technicy wykonują oczyszczanie zgliszczy z pogorzeliska, a następnie wnoszą potrzebne maszyny do zniszczonej nieruchomości. Ostatni etap stanowi profesjonalna dekontaminacja pomieszczeń, wykonywana najczęściej za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Wyszkowie.

FAQ serwis sprzątający w Wyszkowie

Czym czyścić sadzę po pożarze?

Najlepszym sposobem na wymycie ścian po pożarach jest użycie maszyn do suchego lodu. To nowatorska metoda oczyszczania silnych zabrudzeń, która od kilku lat dostępna jest w Wyszkowie. Czyszczenie spalonych mieszkań przy wykorzystaniu zmrożonego dwutlenku węgla obniża niemal dwukrotnie całkowite koszty sprzątania.

Na czym polega mycie ścian suchym lodem?

Mycie ścian po pożarze suchym lodem to innowacyjna technologia, która skutecznie rozrywa brud na najmniejsze cząsteczki. Suchy lód przechowywany jest w formie granulatu, a jego temperatura wynosi -79 stopnia C. Pracownicy obsługujący maszynę wypuszczają CO2 pod dużym ciśnieniem prosto w brud na ścianie. Zmrożony granulat może osiągnąć prędkość nawet 500 km/h i co najważniejsze, dostaje się on w najmniejsze szczeliny, aby skutecznie usunąć z nich tłuste nieczystości.

Co warto wiedzieć o tej technice czyszczenia ścian po pożarze?

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem jest ekologiczne, nie wymaga użycia wody, a sam suchy lód pochodzi z odzysku. Po wykonaniu usługi nie mamy do czynienia z odpadami wtórnym, które często pojawiają się po tradycyjnym myciu ścian z użyciem środków chemicznych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%