Czyszczenie po pożarze Września

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Września. Ile kosztuje sprzątanie domu po pożarze?

Pożar jest niezwykle smutnym doświadczeniem. Szczególnie że po nim zastępuje szereg czynności, które wykonać należy, aby życie powoli zaczęło wracać do normy. Jedną z nich jest czyszczenie po pożarze Września.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Możesz nie poradzić sobie z usunięciem wszelkich szkód, dlatego warto, abyś skorzystał z oferty specjalistycznej firmy sprzątającej. Pomogą Ci oni nie tylko z domyciem sadzy, ale całym doprowadzeniem nieruchomości do właściwego i oczekiwanego stanu.

Cena sprzątania domu po pożarze zaczyna się od kilku tysięcy, a kończy na kilkunastu tysiącach złotych. Jej wysokość zależna, jest od wielu czynników, a do najważniejszych zaliczyć można:

 • ilość sadzy na ścianach;
 • wielkość zniszczeń;
 • ilość przedmiotów do specjalistycznej utylizacji;
 • wielkość budynku;
 • lokalizacja;
 • dostęp do spalonych powierzchni;
 • kultura pomieszczeń i moc zapachu spalenizny.

Pożar domu to nie koniec świata. Kompleksowe usługi to również pomoc z dokumentacją dla ubezpieczyciela czy tynkowanie wyczyszczonych wcześniej ścian. Ty, nie musisz martwić się niczym. Wystarczy, że powierzysz swój dom w odpowiednie ręce, a my nieprzyjemne zapachy usuniemy w ostatnim etapie sprzątania.

Czyszczenie ścian po pożarze Września woj. wielkopolskie

Jak wygląda czyszczenie ścian po pożarze we Wrześni? Odpowiemy na każde pytanie.

Profesjonalne sprzątanie po pożarze — co robić krok po kroku

Dekontaminacja pomieszczeń to złożona procedura, a sprzątanie po pożarze w mieście Września to jeden z kluczowych jej etapów. Przede wszystkim należy zachować spokój – jest on wręcz wskazany. Usuwanie szkód można zacząć od zapoznania się z ofertą firm sprzątających i wybrać tę, której usługi najbardziej do Ciebie przemawiają.

Co dzieje się potem? Zaczyna się usuwanie pogorzeliska przez specjalistów, którzy wiedzą, jak zrobić to, aby nikomu nie stała się krzywda; następnie wynoszone są wszelkie meble, dekoracje, elementy domowej przestrzeni. Pusta nieruchomość pozwala na czyszczenie ścian z sadzy przy pomocy suchego lodu oraz usługi tj. ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą. Te czynności pozwolą na usunięcie przykrego zapachu spalenizny z domu. Uprzątnięcie pogorzeliska i wszystkie inne etapy są niezwykle ważne. Na samym końcu pozostaje restytucja spalonego mienia i wybór odpowiedniego koloru ściany.

Sprzątanie specjalistyczne Września w Wielkopolsce

Oferta firmy Kastelnik

Jesteśmy zespołem zawodowych sprzątaczy z bagażem doświadczeń od 2013 roku. Na terenie całego kraju oferujemy sprzątanie po pożarze i rekonstrukcję ścian po szkodach pożarowych. Oferujemy pełen zakres usług, np. osuszanie budynków po akcji straży pożarnej, sprzątanie po pożarze suchym lodem i bezpłatną wycenę na miejscu zdarzenia.

Czy wiesz, że do każdej lokalizacji w mieście Września, możemy dostarczyć  wystarczającą ilość suchego lodu, aby wymyć ściany i sufity po pożarze w ciągu kilku dni pracy? Każdy klient firmy Kastelnik może również zamówić czyszczenie chemiczne spalonych tynków i ścian. Opcjonalne usługi dostępne przez całą dobę:

 • darmowy dojazd na wycenę;
 • oczyszczanie ściany z sadzy;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • usunięcie nieprzyjemnego zapachu;
 • restytucja mienia;
 • sprzątanie po pożarach suchym lodem;
 • czyszczenie spalonych powierzchni;
 • zabezpieczenie elementów konstrukcji, w przypadku, gdy grozi zawaleniem;
 • dezynfekcja pomieszczenia, które ucierpiało w pożarze;
 • wynoszenie i utylizacja zniszczonych przez ogień przedmiotów.
Firma sprzątająca Wielkopolska. Czyszczenie miejsc po pożarze

Na czym polega czyszczenie sadzy suchym lodem?

 Usuwanie szkód i zniszczonych przez ogień przedmiotów

Kompleksowe usuwanie sadzy za pomocą suchego lodu to obecnie najlepsza metoda na odzyskanie nadpalonych przedmiotów i zniszczonych w pożarze ścian. Wybuch ognia nie pozwala na chwilę refleksji. Wszyscy domownicy muszą wtedy opuścić pomieszczenia, w których przebywają i oddalić się w bezpieczne miejsce, aby  nie narażać swojego zdrowia, a tym bardziej życia. Nie ma czasu na pakowanie swoich ulubionych ubrań, kosmetyków czy nawet podręczników szkolnych dziecka.

Co należy oddać do utylizacji?

Niestety wszystkie spalone, jak i nadpalone przedmioty muszą zostać zutylizowane w bezpieczny sposób – najlepiej w miejscu przeznaczonym do tego celu. Korzystając z kompleksowych usług, nie musisz martwić się o pozbycie się zniszczonych przez ogień rzeczy, gdyż pomogą Ci w tym pracownicy zatrudnionej firmy.

Mycie ścian suchym lodem — najnowsza technologia

Wszystkie szkody pożarowe są dokładanie opisane w ofercie, a po akceptacji kosztorysu prac procedura sprzątania jest wdrażana w życie. W województwie wielkopolskim mycie ścian suchym lodem to wciąż nowa technologia, w którą bez dwóch zdań warto zainwestować.

Restytucja mienia po pożarze — zaufaj specjalistom

Restytucja mienia to próba wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jest to mycie sadzy ze wszystkich powierzchni, na których się znajduje. Warto spróbować doczyścić wszystkie nadpalone powierzchnie, gdyż zdecydowanie taniej jest wymyć, niż kupić nowe sprzęty do spalonego domu. Dezynfekcja przedmiotów po pożarach to właśnie usuwanie tłustych osadów i czarnego nalotu. Warto spróbować tej usługi.

Usługi sprzątania po pożarach - Kastelnik Wielkopolska, Września

Malowanie ścian, remont po pożarze od A do Z

Remont po pożarze to nie tylko profesjonalny sprzęt, ale i doświadczenie wykonawcy. Rozpoczęcie malowania i szykowania ścian może odbyć się dopiero wtedy, kiedy sadza zostanie z nich usunięta. Ściany, jak i sufit wymagają odpowiedniego przygotowania, jak już będą, one gotowe, można wziąć się za właściwe prace remontowe.

Firmy sprzątające podczas czyszczenia korzystają z wielu pomocy; najpopularniejszą jest suchy lód, a mniej znaną specjalistyczny bezpyłowy odkurzacz, który wykorzystuje profesjonalną chemię do sprzątania. Kiedy doszło do zawilgocenia, bardzo ważne jest, by zabezpieczyć sprzęt przed korozją. Bardzo często padają pytania o uszkodzone tynki po pożarze. Należy być z nimi ostrożnym. Specjaliści z doświadczenia wiedzą, jak się z nimi uporać. Bezpieczeństwo w czasie świadczonych jest dla nas najważniejsze. Masz pytania? Zamów bezpłatną wycenę!

Kastelnik — czas na sprzątanie po pożarze we Wrześni.

Znajdziesz nas także w:

Certyfikat dekontaminacji budynku. Ogólnopolska firma sprzątająca

Certyfikat dekontaminacji budynku z firmy Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ogień atakuje każdy przedmiot, który napotka na swojej drodze. Nie omija rzeczy w mieszkaniu, które mogą wydzielać toksyny, bo go to nie interesuje, ale Ciebie powinno. Pożar jest nie tylko niebezpieczny ze względu na płomienie, ale również szkodliwe dla zdrowia związki chemiczne wydobywające się podczas spalania takich materiałów, jak guma czy plastik.

FAQ Wielkopolskie, Września

Czym są toksyny po pożarze w mieszkaniu?

Toksyny po pożarze to trujące substancje. Do powietrza wydostają furany i dioksyny – czyli związki chemiczne niezwykle niebezpieczne dla człowieka. Ich wpływ na organizm może być nieodwracalny. Usunięcie wszystkich trujących związków chemicznych z powietrza to element porządnie wykonanej dekontaminacji.

Na czym polega sprzątanie po pożarze?

Usługi na sprzątanie po pożarze polegają na kompleksowym usunięciu szkód po wybuchu ognia. Do najczęściej wykonywanych pracy zaliczyć można np. mycie sadzy ze ścian, ozonowanie po pożarze, czy też utylizacje spalonych przedmiotów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%