Czyszczenie po pożarze Wrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne czyszczenie po pożarze we Wrocławiu oraz usuwanie szkód po pożarach – specjalistyczne usługi firmy Kastelnik

Firma Kastelnik zajmuje się profesjonalnym i skutecznym usuwaniem szkód po pożarze oraz czyszczeniem po pożarze we Wrocławiu. Wysoko specjalistyczne usługi sprzątania skierowane do osób poszkodowanych w pożarach, przeprowadzamy we Wrocławiu oraz okolicznych miastach w województwie dolnośląskim.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Od 2013 roku działania naszych specjalistów skoncentrowane są wyłącznie na likwidacji szkód w pomieszczeniach, w jakich rozprzestrzenił się ogień. Jako firma wysoce wyspecjalizowana w dziedzinie usuwaniu skutków wybuchu ognia, stosujemy najnowocześniejsze technologie sprzątania i czyszczenia domów, garaży, piwnic, jak i dużych powierzchni handlowych. Gwarantujemy tym samym, że usuwanie sadzy ze ścian, usuwanie sadzy z podłóg i sufitów, czy likwidacja przykrego zapachu spalenizny, to czynności, jakie przeprowadzamy z największą skutecznością.

wrocław firma sprzątająca po pożarach

Nasi klienci po pożarze, otrzymują szybką i kompleksową pomoc w czyszczeniu spalonych ogniem wrocławskich mieszkań

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy, do jakich doszczętnych zniszczeń prowadzi ogień. Niestety – to żywioł, nad którym trudno zapanować, a straty mienia wskutek jego działania, są ogromne i trudne do usunięcia we własnym zakresie. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby usunięcie wszystkich skutków po pożarze powierzyć specjalistom (firmie sprzątającej po pożarach we Wrocławiu), która ma odpowiednią wiedzę oraz wysoko zaawansowane zaplecze techniczne do wykonania prawidłowo tej usługi.

usuwanie szkód wrocław

Jednak usuwanie oczywistych skutków ognia to nie wszystkie problemy, o których wielu poszkodowanych nie wie. Przygotowywanie pomieszczenia do prac remontowych, musi być wolne od niebezpiecznych dla zdrowia toksyn! W tym celu przeprowadzamy dekontaminacje. Uświadamiamy klientów, których dotknęło zdarzenie losowe, że po działaniu ognia, należy zając się także skutkami, których nie widać gołym okiem. Dekontaminacja usuwająca trujące toksyny – powstałe wskutek spalania się powierzchni i różnych przedmiotów – jest procesem niezbędnym. Poza usługą czyszczeniem ścian po pożarze oferujemy również inne produkty związane ze sprzątaniem po pożarach we Wrocławiu. Dzięki temu zapewniamy, że nasza oferta jest kompleksowa.

Oferta firmy Kastelnik – kompleksowe czynności sprzątające. Innowacyjna technologia mycia suchym lodem

W zakresie naszej oferty znajdziesz czynności i fachowe zabiegi, uwzględniające szereg trudnym po pożarowych problemów. Musisz wiedzieć, że aby z nimi się zmierzyć, trzeba mieć wiedzę oraz odpowiednie środki, sprzęt, odpowiedni zespół doświadczonych techników. To, komu powierzysz usunięcie skutków pożaru, jest niezwykle istotną kwestią. W naszej ofercie znajdziesz:

 • Czyszczenie ścian po pożarze we Wrocławiu;
 • Mycie ścian oraz podłóg suchym lodem (dotyczy powierzchni wykonanych z betonu);
 • Usuwanie spalonych przedmiotów we Wrocławiu oraz ich utylizacja, zgodnie ze wpisem do bazy zarządzania odpadami BDO;
 • Usuwanie sadzy z sufitów i pozostałych powierzchni płaskich w budynku;
 • Ozonowanie wrocławskich mieszkań po pożarze i usuwanie zapachu;
 • Restytucja mienia po pożarach;
 • Usuwanie zapachów spalenizny z piwnic, garaży i innych pomieszczeń.

czyszczenie po pożarze wrocław

Jeśli dotknął cię pożar, skontaktuj się z nami!. Zanim przejdziemy do prac usuwających skutki pożaru,  wykonujemy:

 • Oszacowanie skali strat po pożarowych we Wrocławiu;
 • Przygotowanie kosztorysu rekomendowanych czynności po pożarze.

Wspomniana wycena jest całkowicie bezpłatna. Możesz skontaktować się z nami całodobowo, a my przystąpimy do wyceny usuwania szkód pożarowych błyskawicznie. Po zakończeniu wszystkich niezbędnych działań usuwających skutki, do jakich doprowadził pożar, sporządzamy protokół odbioru i dokumentację KNR.

Nowatorska technologia mycia suchym lodem – najskuteczniejszy sposób czyszczenia spalonych powierzchni

Nasze lata doświadczeń w usuwaniu szkód upewniły nas, że aby działać wysoce skutecznie, musimy zaoferować najskuteczniejsze metody usuwania szkód po pożarach. Tu nie ma miejsca na kompromis. Technologiczne innowacje są odpowiedzią na problemy, z którymi kiedyś radzono sobie gorzej – i mniej skutecznie. Usuwanie sadzy ze spalonych ścian – to podstawowa z czynności, którą po pożarze, trzeba przeprowadzić we właściwy sposób. Nie wszędzie jest możliwość stosowania wody. Firma Kastelnik opiera się na metodach czyszczenia suchym lodem na wrocławskim rynku usług usuwania zniszczeń pożarowych. Gwarantujemy 100% oczyszczanie sadzy z powierzchni ścian. Żadna z innych metod nie daje tak doskonałych rezultatów czyszczenia.

Podstawowe korzyści technologii czyszczenia suchym lodem

 • Oszczędność czasu w porównaniu z dotychczasowymi metodami usuwania skutków pożaru;
 • Mniejszy całkowity koszt oczyszczenia budynku po pożarze;
 • Ekologiczne rozwiązanie bez udziału chemii;
 • Brak nieprzyjemnego zapachu spalenizny przypominającego o przykrym wydarzeniu;
 • Najwyższa precyzja w usunięciu zabrudzeń z osmolonych powierzchni.

Prowadzimy całodobowe dyżury telefoniczne przez 7 dni w tygodniu – 365 dni w roku. Zadzwoń!

Do wybuchów pożarów dochodzi w różnych okolicznościach. Niestety – nawet przy dużych środkach ostrożności – ryzyko rozprzestrzenienia się ognia także istnieje. Świadczy o tym fakt, że przyczyną około połowy z odnotowywanych pożarów, jest zwarcie instalacji elektrycznej. 12,000 to zatrważająca liczba zdarzeń z udziałem ognia odnotowana w minionym 2020 roku.

utylizacja spalonego wyposażenia

Statystyki po pożarach w 2020 roku, pożary we Wrocławiu mieszczą się w ogólnopolskiej normie

Na początku roku 2021, doszło do tragicznego pożaru we Wrocławiu, do mieszkania na Przedmieściu Oławskim, przyjechało aż sześć zastępów straży pożarnej. Spalony pokój w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Mierniczej we Wrocławiu i jedna ofiara – to tragiczny finał tego pożaru. Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i sprawnej akcji gaśniczej ewakuacja mieszkańców z sąsiednich mieszkań nie była konieczna. Spalone mieszkanie – po akcji gaśniczej – okazało doszczętne zniszczone. Przyczyny tej tragedii są badane przez straż pożarną, jednakże nieoficjalnie mówi się, że do zaprószenia ognia doprowadziła zapalona świeczka. Usuwanie szkód po pożarze w takim i innych przypadkach, śmiało, można polecić firmie usuwającej szkody pożarowe, Kastelnik.

Pomożemy fachowo i najszybciej jak to możliwe, usunąć powstałe od ognia zniszczenia. Zniszczone domy, mieszkania po pożarze doprowadzimy do stanu pozwalającego przeprowadzić bezpiecznie remont. Masz pytania? Specjaliści firmy Kastelnik są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas, działamy w całym województwie:

Pytania na temat sprzątania po pożarze we Wrocławiu

Wiemy, że jest wiele firm, które oferują usługi sprzątania po pożarach we Wrocławiu, ale mało kto oferuje czyszczenie sadzy na ścianie suchym lodem.

Kastelnik jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Mamy duże doświadczenie w obsłudze maszyn do zmywania sadzy ze ścian i zawsze dobrze dobieramy grubość suchego lodu.

Usługi sprzątania Wrocław

Jaka grubość suchego lodu nadaje się do czyszczenia sadzy?

Najlepsze efekty w zmywaniu sadzy ze ścian osiąga się suchym lodem o grubości 3 mm. Tej wielkości granulat szybko usuwa tłuste osady i doskonale czyści czarne plamy, które często można zobaczyć na spalonej ścianie.

Czym usunąć zapach po pożarze?

Usuwanie zapachu po pożarze najlepiej wykonać za pomocą przemysłowego generatora ozonu. Stężenie 40 ppm i czas ekspozycji o długości trzech godzin powinny pomóc usunąć wszystkie nieprzyjemne zapachy. W przypadku niepowodzenia zabieg należy powtórzyć.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%