Czyszczenie po pożarze Wołomin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarze Wołomin.  Jak pozbyć się sadzy po pożarze w budynku?

Pożar w domu i potrzebne sprzątanie? Gruntowne czyszczenie po pożarze Wołomin to ciężkie zadanie, dlatego powinieneś powierzyć je odpowiednim specjalistom, którzy posiadają sprzęt, wiedzę i odpowiednie przygotowanie.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Ogień jest żywiołem nieokiełznanym, kiedy się rozpęta, pochłonie nie tylko Twoje meble, ale cały dom, wszystkie elementy jego wystroju, pamiątki rodzinne i wiele, wiele więcej.

Sprzątanie po pożarze Wołomin

Zwarcie instalacji elektrycznej, to częsta przyczyna licznych pożarów. Kastelnik specjalizuje się usuwaniem szkód spowodowanych pożarem.

Kastelnik – firma specjalizująca się w sprzątaniu po pożarach

Firmy specjalizujące się w sprzątaniu po skutkach pożaru są przygotowane na nawet najtrudniejsze zadanie. Działają one szybko i sprawnie, aby ocalić choć trochę Twojej przestrzeni. Wiedzą ile cennych dla Ciebie przedmiotów znajduje się w nieruchomości. Zazwyczaj skutki pożaru da się naprawić – wystarczy dobrać profesjonalną firmę sprzątającą, która będzie wiedziała, co robić, aby Twój budynek mógł być ponownie używany.

Czyszczenie ścian po pożarze Wołomin

Sprzątanie nieruchomości po pożarze w mieście Wołomin

Sprzątanie mieszkania po pożarze zawiera  usługi tj. usuwanie sadzy, dekontaminacja pomieszczeń oraz na końcu utylizacja spalonych przedmiotów. Warto dodać, że etapów sprzątania jest wiele, a wszystko to, aby Twoja przestrzeń, jak najbardziej przypominała poprzedni stan. Pierwszym jest ocena stanu budynku, którą wydaje rzeczoznawca zaraz po oględzinach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak zapobiec zwarciu instalacji elektrycznej w domu?

To od niej zależy, czy nieruchomość będzie można ratować i sprzątać, czy zostanie ona skazana na zburzenie. Jeśli otrzymasz zielone światło – nie czekaj. Każda godzina, która minie od czasu ugaszenia, jest kluczowa. Szybkie działanie pozwoli otrzymać lepsze efekty sprzątania. Zadzwoń po ekspertów z Twojego miasta i pozwól im robić swoje. Nim się obejrzysz, budynek będzie oczyszczony z toksycznych substancji, sadzy i przedmiotów, które nadają się już tylko do utylizacji.

Ozonowanie zapachu spalenizny

Usuwanie zapachów po pożarach. Dzięki ozonowaniu można zapach pożaru usunąć w skuteczny sposób.

Kiedy można rozpocząć usuwanie szkód po pożarze?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że toksyny po pożarze są trujące. Telefon do firmy sprzątającej po pożarze najlepiej wykonać, po wizycie rzeczoznawcy z ubezpieczalni. Po otrzymaniu zlecania wybrana jednostka rozpocznie swoją pracę niezwłocznie. W pierwszej kolejności oczyszczą oni przestrzeń tak, aby nie znajdowały się na niej żadne meble, dekoracje, ani pozostałości z obiektów, które były częścią Twojego mieszkania.

Pomieszczenie w budynku po pożarze powinny być puste. Ułatwi to pracę technikom, ale i pozbędziemy się w ten sposób substancji trujących osiadłych na spalonych rzeczach. Wszelkie meble muszą zostać oddane do utylizacji. Nie uda się ich uratować, nawet nie ma potrzeby podjęcia próby. Toksyny wtapiają się w materiał i czekają, aby uderzyć w Twoje zdrowie w najlepszym momencie.

Następnie trwa proces czyszczenia; jak będzie on wyglądał, zależy już tylko od stanu budynku i jego potrzeb. Profesjonaliści dobierają działania do konkretnej nieruchomości.

Pożar w garażu - co zrobić?

Pozbywanie się sadzy pozostałej na ścianach na Mazowszu

Sadza potrafi przykryć podłogę, ścianę, dowolny przedmiot tyloma warstwami, że ciężko będzie rozpoznać, jaki kolor miała dana rzecz przed pożarem. Jak wiadomo pozbywanie się sadzy, nie należy do łatwych zadań. Dobra wiadomość jest taka, że dostępne są na rynku skuteczne sposoby walki z sadzą, która powstała na skutek pożaru.

W województwie mazowieckim jest kilka specjalistycznych sklepów z tego typu chemią. Oczywiście, specjaliści stosują inne rozwiązanie. Do tego celu korzystają oni z suchego lodu, czyli najbardziej innowacyjnej metody czyszczenia przedmiotów lub miejsc pokrytych sadzą. Oczywiście tradycyjne metody, takie jak czyszczenie specjalną chemią, także się sprawdzą – ale po co marnować czas i siłę, jak można skorzystać z suchego lodu?

Realizujemy także odgrzybianie ścian Wołomin

Suchy lód – szybkie i sprawne usuwanie sadzy!

Suchy lód to nic innego, jak rozprężony, ciekły dwutlenek węgla. Osiąga on temperaturę -79°C. Granulki suchego lodu uderzają w nieczystości z ogromną prędkością, która wynosi ponad 150m/s, dzięki czemu sadza ulega destrukcji, a jej struktury rozpadają się na miliony małych części – one również zostaną zniszczone na skutek wdzierania się suchego lodu osmolone ściany.

Co ważne, ten sposób czyszczenia ścian z sadzy nie wydziela wilgoci. Nie musisz martwić się, że ściana nasiąknie wodą lub w Twoim domu, po jakimś czasie, będzie widać skutki użycia suchego lodu. Jest on bezpieczny również dla ścian i podłogi. Nie bez powodu używa się go do czyszczenia powierzchni wrażliwych na kontakt z wodą.

Usługa tj. czyszczenie sadzy ze ścian dostępna jest również w miastach:

Kastelnik — czas na sprzątanie w powiecie wołomińskim!

F&Q - Mieszkańcy Wołomina pytają

FAQ. Pytania i odpowiedzi na temat sprzątania w Wołominie

Jak usuwane są szkody po pożarze?

Czyszczenie po pożarze ma kilka etapów, takich jak uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na samym końcu przychodzi czas na dekontaminację pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Jak pozbyć się trujących toksyn po pożarze?

Najlepszym sposobem na pozbycie się trujących toksyn jest użycie suchego lodu lub specjalnego środka chemicznego. Natomiast, aby szkody pożarowe zostały poprawnie usunięte, należy wysprzątać pogorzelisko i zutylizować spalone przedmioty. Wszelkie dioksyny i furany zostaną usunięte dzięki połączeniu suchego lodu z ozonowaniem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%