Czyszczenie po pożarze Wodzisław Śląski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem w Wodzisławiu Śląskim. Usuwanie zniszczeń po pożarach w powiecie wodzisławskim – Kastelnik

Kastelnik jest profesjonalną firmą oferującą usługę czyszczenia po pożarach Wodzisław Śląski oraz innych miastach aglomeracji śląskiej. Działamy na rynku już od 2013 roku i z powodzeniem przeprowadziliśmy wiele udanych realizacji sprzątania po pożarze, mycia ścian z sadzy oraz usuwania zapachu spalenizny. Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc na podany w dziale kontakt numer telefonu. Doświadczona kadra Kastelnik jest gotowa, by sprawnie usunąć szkody po pożarze w ramach niesionej pomocy. Rozumiemy jak dużo stresu i problemów niosą za sobą skutki przykrego zdarzenia, jakim był pożar. Wierzymy jednak, że jesteśmy w stanie pomóc niemal każdemu. Oferujemy sprzątanie po pożarze w powiecie wodzisławskim, w ramach którego przeprowadzamy bezpłatną wycenę. Telefony alarmowe odbieramy codziennie, przez siedem dni w tygodniu.

  wodzisław śląski firma sprzątająca po pożarach

Czyszczenie po pożarze Wodzisław Śląski

Zastanawiasz się, jakie są etapy mycia po pożarze? Już wyjaśniamy. Po zgłoszeniu przez Państwa lokalu zniszczonego przez pożar przedstawiamy kosztorys prac oraz termin ich realizacji. Potrzebujemy również informacji o przyczynie pożaru, które dostępne są w notatkach służb. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni typ sprzątania w Państwa spalonych pomieszczeniach. Przed przystąpieniem do prac czyszczenia po pożarze, pytamy o stan konstrukcji budynku i jego elementów nośnych. Dbamy o przestrzeganie zasad BHP w trakcie realizowanych usług likwidacji szkód po pożarze. Kastelnik specjalizuje się przede wszystkim w innowacyjnej metodzie czyszczenia suchym lodem. Jest to w pełni bezpieczna, bezinwazyjna oraz nieszkodząca środowisku metoda mycia ścian i usuwania sadzy ze spalonych powierzchni.

czyszczenie ściany po pożarze Wodzisław Śląski

Suchy lód nie pozostawia po sobie żadnych śladów czyszczenia. Do sprzątania po pożarze możemy przystąpić po usunięciu spalonych mebli oraz całego wyposażenia mieszkania. Zależy nam na dokładnym dotarciu do wszelkich miejsc w zniszczonym przez pożar domu. Mycie ścian i ich konserwacja to kluczowy proces w sprzątaniu budynku po pożarze. Równie ważne, co ich suszenie, które chroni przed rozwojem pleśni, ale przede wszystkim eliminuje toksyny. Nasza firma przeprowadza dekontaminację pomieszczeń oraz restytucję mienia przedmiotów, jak np. kosztowne specjalistyczne maszyny produkcyjne. Następnie możemy przeprowadzić ozonowanie powierzchni, które usunie ewentualne wirusy, bakterie i grzyby. Opcjonalnie możemy dla Państwa wykonać to prace remontowo – budowlane.

mieszkanie po pożarze

Osuszanie budynku po pożarze

Oferujemy bezinwazyjną usługę osuszania powierzchni po zalaniu w trakcie przeprowadzonej akcji gaśniczej straży pożarnej. Służby ratownicze używają w trakcie gaszenia tysięcy litrów wody, która wnika głęboko w struktury budynku. Szkody są często widoczne gołym okiem. Nieosuszone ściany czy posadzka, nie dość, że nie będą poprawnie izolować temperatury w pomieszczeniach, to mogą także przyczynić się do rozwoju na nich grzybów. Zjawisko to jest szczególnie niebezpieczne dla osób chorujących na schorzenia układu oddechowego, astmatyków oraz oczywiście dzieci. Chroń swoje powietrze w domu i śpij spokojnie, osuszając po pożarze wszystkie pomieszczenia w zalanym  mieszkaniu. Osuszanie to ważny elementem sprzątania po pożarze i powinno być wykonane w jak najszybszym czasie od zdarzenia, jakim był pożar budynku. Dzięki dokładnemu dotarciu do wszelkiego rodzaju szczelin unikną Państwo przykrych niespodzianek w przyszłości.

Statystyki pożarów w powiecie wodzisławskim

Według statystyk Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim coraz częściej w sezonie grzewczym dochodzi do pożarów przewodów kominowych oraz pożaru sadzy. Wynika to z wad użytkowania instalacji grzewczych oraz brakiem, mimo stosownych regulacji prawnych, ich regularnego czyszczenia. Niestety przewody kominowe często się zapychają, powodując realne zagrożenie życia. Dodatkowo może przyczynić się to do pożaru sadzy, który jest równie bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Paląca się sadza jest w stanie łatwo przenieść się na znajdujące się w pobliżu inne zabudowania gospodarcze. Pod wpływem temperatury może dojść także do spękania przewodu kominowego. Zaniedbanie instalacji przewodów kominowych może doprowadzić do zaczadzenia znajdujących się w lokalu osób, czy naruszenia konstrukcji całego budynku.

pożar ogień w domu

Alarmowy tel. do firmy Kastelnik 735-960-510

Profesjonalna firma Kastelnik to grupa specjalistów wielu dziedzin, którzy oferują usługi dotyczące czyszczenia po pożarze Wodzisław Śląski. Usuwamy szkody wywołane przez ogień suchym lodem, a także ozonujemy po pożarze generatorami o mocy 240 g/h. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Jeżeli masz pytania, napisz e-mail lub zadzwoń!

Czas na sprzątanie Kastelnik – specjalistyczne czyszczenia techniczne suchym lodem.

Znajdziesz nas także: Bytom, Bielsko-Biała, Cieszyn, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mikołów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.7
4,7 rating
4.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze33%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%