Czyszczenie po pożarze Wielkopolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po pożarach Wielkopolska

Skorzystaj z pomocy specjalistów w zakresie czyszczenia po pożarze Wielkopolskie. Przyjmujemy zgłoszenia przez całą dobę z obszaru całego woj. Wielkopolskiego. Przy użyciu najnowszych technologii usuwamy sadzę i zadymienie ze ścian, sufitów i innych powierzchni po pożarze. Wykonujemy dezynfekcję i dekontaminację po pożarową, a także eliminujemy okropny zapach spalenizny z pogorzeliska. Darmowy dojazd do 100 km.

Darmowa wycena dla miast w woj. wielkopolskim

24/7 wykonujemy zlecenia usuwania szkód po pożarach w domach, mieszkaniach, budynkach gospodarczych oraz firmach i zakładach pracy. Oferujemy darmową wycenę przed przystąpieniem do pracy, zarówno w przypadku zleceń w małych mieszkaniach, jak i dużych halach i magazynach.

Usuwanie zapachu po pożarach poprzez ozonowanie

Klienci firmy Kastelnik w Wielkopolsce mogą skorzystać z usługi ozonowania pomieszczeń, po pożarze. Metoda ta pozwala na szybkie i bezpieczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń. Nasze wydajne generatory ozonu umożliwiają pozbycie się zapachu spalenizny czy spalonego plastiku z 9000m3 w 1h. Skorzystaj z dezodoracji ozonem w miastach woj. Wielkopolskiego.

Dokumentacja opisowa i fotograficzna z miejsca pożaru

Odpowiednio wykonane czyszczenie po pożarze wielkopolskich budynków to także wykonanie dokumentacji związanej z miejscem zdarzenia. Specjaliści z firmy Kastelnik mają bogate doświadczenie w kompletowaniu dokumentacji opisowej i fotograficznej z miejsca zdarzenia i chętnie pomogą mieszkańcom Wielkopolski we wszelkich formalnościach.

Usuwanie zadymienia ze ścian w Wielkopolsce

Mycie ścian z sadzy i dymu suchym lodem woj. wielkopolskie

Na terenie wszystkich miast woj. wielkopolskiego, w tym Poznania, przeprowadzamy nowoczesne mycie ścian suchym lodem. Do usuwania sadzy i zadymienia z podłóg, sufitów i ścian wykorzystujemy technologię mycia suchym lodem, która opiera się na zastosowaniu zamrożonego dwutlenku węgla w postaci granulatu, o temperaturze -78,5 stopnia. Dzięki specjalistycznym urządzeniom z serii Performance Cold Jet, nasi fachowcy w czyszczeniu po pożarze w Wielkopolsce potrafią w krótkim czasie i bez uszkodzenia czyszczonych powierzchni usunąć najtrudniejsze zabrudzenia, nie tylko z sadzy czy dymu, ale także klejów, plastiku czy farb i olejów.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach w Wielkopolsce

Istnieje sposób na likwidację okropnego zapachu spalenizny po pożarze i jednoczesną kompleksową dezynfekcję pomieszczeń po pożarze. Jest nim odpowiednio wykonane ozonowanie pomieszczeń. Ozon to tri atomowy tlen, który ma właściwości utleniające. Tzn. że cząsteczka ozonu, kiedy napotka na swojej drodze zagrożenie w postaci cząsteczki nieprzyjemnego zapachu, wirusa czy bakterii, zajmuje się jej unicestwieniem poprzez utlenianie.

Informacje o procesie ubiegania się o odszkodowanie

Staramy się jak najbardziej ułatwić życie naszym klientom, których życie zostało naznaczone przez pożar. Utrata lub zniszczenie domu czy mieszkania to wyjątkowo trudna sytuacja. Oferujemy pomoc w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do procesu ubiegania się o odszkodowanie oraz jeśli takie będzie życzenie naszych klientów, możemy zająć się bezpośrednim kontaktem z ubezpieczycielem.

Czyszczenie po pożarze w woj. wielkopolskim, mycie sufitów i podłóg po pożarach

Rok 2020 odznaczył się ogromną ilością interwencji wielkopolskiej straży pożarnej. Strażacy wyjeżdżali do pomocy mieszkańcom województwa przy 9174 pożarach. Statystycznie więc w ciągu roku, co godzinę wzywano służby do pożaru na terenie Wielkopolski. To przerażające dane, które nie napawają optymizmem.

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Jak walczyć ze skutkami pożaru w domu?

Przede wszystkim warto nie panikować i poszukać pomocy u profesjonalistów, którzy zdecydowanie skrócą czas powrotu do normalności po pożarze. Skorzystanie z usługi firmy, która zawodowo zajmuje się czyszczeniem po pożarze w Wielkopolsce, to gwarancja skuteczności i prawidłowego postępowania w tej sytuacji.

Czy wiesz, że mycie suchym lodem to jedna z najbardziej precyzyjnych technik czyszczenia? Dlatego sprawdza się w usuwaniu sadzy ze ścian, sufitów i podłóg po pożarze, umożliwiając błyskawiczne zniwelowanie uporczywych zanieczyszczeń.

Specjaliści z firmy Kastelnik oferują całodobową obsługę usuwania szkód po pożarach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia mycie suchym lodem ścian pokrytych sadzą, zadymionych sufitów i zakopconych mebli. Ta ekologiczna metoda mycia na sucho pozwala także oczyszczać wyposażenie RTV AGD ze śladów po pożarze.

Dekontaminacja pomieszczeń po pożarze – zaufaj specjalistom

Zajmujemy się również kompleksową dezynfekcją na miejscu zdarzenia. Dbamy o to, aby pomieszczenia, w których wybuchł pożar były na nowo bezpieczne dla mieszkańców. Usuwamy niebezpieczne związki chemiczne, które mogą być toksyczne, a także eliminujemy z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie.

Ozonowanie po pożarze Wielkopolskie

Ozonowanie pomieszczeń po pożarze w woj. wielkopolskim.

Technologia likwidacji śladów po pożarach suchym lodem może być wykorzystana do:

 • oczyszczania brudnych sufitów po pożarze;
 • mycia ścian z sadzy po pożarach;
 • likwidacji brudu z podłóg w woj. wielkopolskim;
 • czyszczenia mebli pokrytych sadzą na skutek pożaru;
 • czyszczenia sprzętów RTV AGD po pożarze;
 • likwidacji brudu po pożarowego z posadzek;
 • mycia na sucho wartościowych książek i czasopism,
 • eliminacji śladów po pożarze z antyków i dokumentów (łączymy kilka technologii);
 • usuwania zadymienia i sadzy z drewnianych elementów;
 • mycia przewodów wentylacyjnych
 • mycia klimatyzacji po pożarach;
 • oczyszczania linii produkcyjnych po pożarze w wielkopolskich zakładach produkcyjnych.

Popularna usługa w woj. wielkopolskim: Sprzątanie po zgonach w Kaliszu

Prace porządkowe w miejscu wybuchu ognia zamówisz także w innych miastach:

firma sprzątająca po pożarze, woj. wielkopolskie

Kastelnik firma sprzątająca po pożarach – woj. wielkopolskie 24/7.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Szukasz sposobu na skuteczną dekontaminację po pożarze? Wybierz czyszczenie po pożarze wielkopolskie, które obejmuje neutralizację toksyn po pożarowych powstających na etapie spalania plastików i materiałów gumowych. Usuwanie szkód po pożarze to nie tylko czyszczenie sadzy i wywóz zniszczonych mebli, ale przede wszystkim skuteczna dekontaminacja po pożarze. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców wielkopolskiego.

czyszczenie wielkopolskie

Jak usunąć szkody po pożarze?

Usuwanie szkód po pożarze w domu to kilka etapów. Zaliczyć do nich można uprzątnięcie pogorzeliska, czyszczenie ścian po pożarze oraz usuwanie zapachu spalenizny. Na koniec wykonywana jest dekontaminacja pomieszczeń i usuwanie trujących związków chemicznych.

Gdzie można utylizować rzeczy po pożarze?

Utylizacja skalnych przedmiotów po pożarze powinna być przeprowadzana w miejscach specjalnego przeznaczenie. Opróżnianie rzeczy po pożarze to zadanie dla profesjonalnych firm sprzątających, które posiadają odpowiedni wpis do BDO.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%